Autor Wątek: qiax VS Gierjat  (Przeczytany 12253 razy)

Offline CAMEL(GIERJATOWICZ)

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 19, 2004, 09:04:06 pm »
Teraz cos do gipsjego widze ze na to forum to wchodzisz tylko dlatego ze tobie sie NUDZI zyjesz w swiecie TV ktorej ja wogole nie ogladam za co dziekuje poniewaz telewizja to wielki oszustwo czlowieka w kazdyp topicu gipsi widze ze nie jestes taki tepy jak kijax wiec nie marnuj sie i odejdz z tego forum naprawde stanowisz wzor dla niektorych z cala pewnoscia masz wiele mdrego do powiedzenia (lecz tylko w omawianiu seriali brazylijskich) przyjaciol to ja mam od ch*** na PT np YOKASA SATUNA LUKA MAVA mysle ze oni nie powiedza ze jestem poje***bem jak to powiada kijax na privach serio gipsi polubilem ciebie i mozemy pogadac na gg moj nr to 6924113 lecz nie pragne z toba konwersowac na forum 3maj sie i daj sobie spokuj... nie znasz qiaxa to jest zje********b i to na dotatek wiekszy niz dupa  mojej babci ktora jest naprawde duza

POZDRO FOR U GIPSI AND ALL MY LOVELY FRIENDS... :lol:  

Offline Red13Shini

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 19, 2004, 09:05:49 pm »
Repsect ! (dla qiaxa) dla ciebie Camel mam banana !!!!!!! zostaw klanowiczy w spokoju - nam jest dobrze z qiaxem i już !!!!!!


PS. tak to ja - ten sam tylko zapomniałem hasła do starego konta :P ale już pszypomniałem sobie ^^' (jakieś wczoraj)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2004, 09:08:47 pm wysłana przez Red13Shini »
:D:D:D:D

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 19, 2004, 09:11:26 pm »
Gierjat stajesz się żałosny ( o ile juz nie jesteś ), najpierw wyzywasz Gipsiego, a później chcesz żeby się z toba zkolegował? Jeśli chcesz odejść z klanu to czemu tego nie zrobisz, wyzywasz naszego lidera zamiast iść potrenować w PT B)
Wiem nie jestem najmądrzejszy na świecie i może ten post jest głupi, ale miałem wyrażić swoją opinie wieć wyrażam ;)  



Offline CAMEL(GIERJATOWICZ)

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 19, 2004, 09:13:39 pm »
Heti dlaczego zyjesz w zaklamaniu dzisiaj powiedziales ze dojebalem kijaxowi a teraz obracasz sie przeciwko mnie zobaczysz bedziesz gnil na PT razem z kijaxem a ja was zniszcze  

Offline Red13Shini

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 19, 2004, 09:15:04 pm »
bananka Camel bananka - masz poskacz sobie po drzewach , po jeździj sobie na nosorożcu , pozjeżdżaj na żyrafie , pokąp się ze słonikami , no masz tego bananka !

Może i mam niższy level (wszak bede miał większy) - ja tylko w końcu napisałem co tu widze !!!!!
:D:D:D:D

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 19, 2004, 09:18:05 pm »
Gierjat nie pisze dwóch postów pod rząd tylko je edytuj ;)
Oj Gierjat czy ja cos takiego mówiłem?? NIE!! Moge tu całą rozmowe pokazać z tobą ( qiaxowi już pokazałem ) i wszyscy stwierdza że nic takiego nie mówiłem, więc prosze odwal się ode mnie. Wyrażałem swoją opinie i zorbiłeś dokładnie to samo co z Gipsim ( chociaż jestem członkiem klanu ).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2004, 09:27:37 pm wysłana przez heti »



Offline Cernde

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 19, 2004, 09:30:05 pm »
Ten caly gierjatowicz czy jak on ma jest chyba nie przy tych zmyslach co trzeba. Moze mu dac jakis zastrzyk na uspokojenie bo normalnie coraz gorzej z nim jest. Ja chodz moze nie znam za dlugo Qiaxa to moge powiedziec ze jest uczciwy, mily potrawi byc takze nie przyjemny<np jak go wkurzy taki gierjatowicz>,wali prosto z mostu, nie obiecuje nie owija w bawelne ale mowi prawde a taki ciolek za przeproszeniem psuje jego reputacje. Na szczescie wiekszosc klanowiczow <ktorym co prawda ja nie jestem> uwaza qiaza za dobrego szefa <tak wynika z wypowiedzi. A ci ktorzy stoja po stronie gierjatowicza to albo tchorze albo postacie fikcyjne wymyslone przez niego samego  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 19, 2004, 09:34:27 pm »
Ja takze mam naprawde malo czasu (bo komp jest u brata w pokoju ;( ) Wchodze na 4um bo sa tu naprawde bardzo fajni ludzie i jest to moja jedyna rzecz ktora robie na internecie(oprocz sciagania muzyki)
Nie kmam czasu na telewizje ale przyznam ze ochoczo wlaczam czasami BAR4 zeby posmiac sie z glopoty tego widowisko i zobaczyc jak bardzo mozna sie zblaznic... i zarazem zobaczyc czego pragnie widziec masowy polski odbiorca <_<

Co do mojej formy wypowiedzi na temat seriali brazylisjkich to ja jednak bardziej preferujejaponskie komedie romantyczne animowane lub rysowanie recznie w formie mangi :D ...choc przyznam ze Esmeralda miala w sobie cos... i niechodzi mi ojej ponetny wzrok na zblizeniach twazy majacy ukazac jej niesamowite kurwiki w oczach

Co do zagadania na privie to z checia zagadam... wkoncu znajomych nigdy dosc... patryk i ewelina juz ze mna niechca budowac zamkow z piaskow a Grzesiu odkad ma nowa kolekcje pokemonow sie ze mna nie bawi.. wiec z checia sie z toba zapoznam moze dostarczysz mi tak wspanialej rozrywki jak Grzes,Ewelina i Patryk :shaun:

Od swojej babci to ty sie odp@#%$ i nieobrazaj jej bo ta kobieta cie wyhowywuje i naprewno sie stara zeby zapewnic ci dobry byt :)

Co do mojej madrosci to bardzo bym chcial prezentowac taki poziom jaki prezentuje qiax... jednak bardzo daleko mi do tego czytajac jego posrty na forum widze to bardzo mocno... ale cuz moze kiedys... zycie dlugie jest... ale i tak moim wzorem jest De6v6il6 :) ..

Zeby nie bylo ze to offtopic: Chyba sobie na serio sciagne te gre i zagram zeby zobaczyc jak wy to sobie tam wtym waszym klanie poczynacie... oczywiscie nie dolacze do klanu bo nie bede w stanie miec duzego levelu przez brak czasu....

Nie obrazaj swoich kupli Camel... hjak mozesz tak perfidnie kogos sprzedac... cos mi sie wydaje ze Heti hyba jednak do twojego klanu nie przejdzie... i wogole ze coraz mniej osob bedzie chcialo odejsc od qiaxa... ale to tylko skromne zdanie gloopiotkiego gipsiego... ktory wlasnie jest przywolywany przez mame i wraca do klatki... ymmm moze dzis dostane kosc do pobawienia sie...

Cernde-moze to poprostu ludzie ktorym bardziej odpowiada charkter Camela... kazdy ma swoj harakter niekoniecznie musza byc fikcyjne osoby... kazdy swir moze polubic innego swira ktory dla nas mowi rzeczy glopie i smieszne...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2004, 09:38:21 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline CAMEL(GIERJATOWICZ)

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 19, 2004, 09:36:22 pm »
Na twoj jakze zabujczy post odpowiem jednym stwierdzenie ze forum PT to miejsce gdzie wiekszosc lize dupe kijaxa a i tak wiekszosc z nich stoi za mna jesli nazywasz mnie ciolkiem to chyba jestes byczusia albo klacza do uboju...

P.S. JAK moj klan powstanie a recze ze powstanie to nie bede tolerowal takich jak heti ludzi bez zdania lbo jestes za mna albo za qiaxem a ciebie gipsi zapraszam na prive na gg moj nr ponownie podaje to 6924113 napewno przeprowdzimy rowna dyskusje
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2004, 09:42:46 pm wysłana przez CAMEL(GIERJATOWICZ) »

Offline Red13Shini

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 19, 2004, 09:49:22 pm »
ja w sumie jeszcze niejestem w klanie ... ale za 4lvl mam nadzieje że mnie pszyjmiecie na nowo  ;)

ehhhhh zkończyły mi się pomysły - chociarz mam jeszcze jeden !! (ale go niepowiem) :P
:D:D:D:D

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 19, 2004, 10:08:03 pm »
Wiecie co? Szczerze mówiąc olałem tan tamet do tej chwili, wszystko mam czarno nabiałym. Postaram się być bezstronnym aż do końca. A więc:

qiax:
Tutaj musze przyznac że masz naprawde trudny charakter. Na początku jakoś to leciało (platy, duo, tanker i support, tyle mi wystarczało), do czasu aż ktoś w klanie znalazł pierwszego transa [i doczepie się o to i teraz]. Tym kimś byłem ja, szczerze mówiąc to potem jakoś qiax wydał mi się oddalać od reszty klanu. Spoko rozumiem jego sprawa ok, ale skoro jest szefem do niech zajmie się klanem który stworzył. Mam na myśli przyjmowanie nowych, granie z nimi i reszta syfu. Według mnie szef powinien się chociaż troche interesować tym że jest szefem (fakt jestem zastępcą ale ile można nim być?). Czasem też chciałbym sobie solo (lub duo z kimś) a tu niemoge bo zawsze ktoś jest gotowy na party [nie żebym niebył z tego zadowolony ale po 6h grania w party to troche nudzi]. Wiem że chce być jaknajlepszy (kto niechce), ale według mnie to nieistotne, ważniejsze jest aby się dobrze bawić, a teraz widze że dla niektórych to jush nietylko zabawa.
Moje zażuty do qixa: 3. Członkowie klanu, w celu zagłębienia relacji pomiędzy nimi, winni są do przeprowadzenia ze sobą chociaż jednej rozmowy w celach zapoznawczych. Zainteresuj się bardziej klanem jako całością, a nie tylko czasem party na oasis lub dun2 (pogadaj se czasem z nowymi na czacie lub privie bo to twój obowiązek jako szefa klanu). Niepotrzebnie wdałeś się w kłótnie z Gierjatem bo tylko straciłeś na tym (przynajmniej w moich oczach).
ogół: jesteś szefem, adminem i bóg wie kim jeszcze więc niemoge ci nic zrobić, ale napisze tak: JESZCZE JEDNA TAKA JAZDA Z KLANOWICZEM I SPIEPRZAM STĄD. To nie jest postanowienie, to groźba.


Teraz pora na drugiego, Gierjatowicz:
W tym temacie wyszła twoja ambicja na wierzch (ja ją straciłem gdy mnie ze szkoły wyj#%@li), widać było że niechcesz dać sobie siana, ale jak niechcesz to musisz liczyć się z konsekwencjami tego co robisz. Niebęde pisał że pomyliłem się co do Ciebie przyjmując Cię do klanu, bo tak niejest. Ale takiej chaji się niezapomina ot tak sobie i dobrze o tym wiesz. Osobiście w grze gierjat niepodpadł mi niczym poważnym (Gra inaczej niż qiax, co dało się zauważyć. To dwie różne gry qiax i Gierjat, a grając z obydwoma dość długo stwierdzam że maxymalnie różniące się od siebie). W tym temacie widać równierz opanowanie qiaxa jak i twoje nieopanowanie. Pisałeś posty na szybko niemyśląc co napisać(te ostatnie) i dało się również zauważyć różnice wieku między tobą a qiaxem. Brak ci doświadczenia na forum (możliwe że się myle) i potem całość obraca się przeciwko tobie. Na 98% wiedziałem że tak to się skończy. na całej tej sprawie straciłeś również (tak jak i qiax), ale chyba gożej na tym wyjdziesz ponieważ: UMYWAM RĘCE CO DO TWOJEGO CZŁONKOSTWA W KLANIE (a znaczy to jedynie tyle że qiax może cię bez problemu wyj%#ać). Niemiej mi za złe tego ale patrząc na klan jako zgrany team coś w nim trzeszczy, niedokońca jesteś to ty, jednak tak jak móiłem, qiaxowi nic niemoge zrobić (a dostał by w palnik jakbym go spotkał).
Moje zażuty: 1. Główną siłę wykonawczo - ustawodawczą pełni lider wraz ze swoim zastępcom. Jeśli jesteś w klanie licz się z tym że szef gdy Cię nielubi, wywala Cię z klanu. Ja jestem zastępcą ale to nic nieznaczy, bo główne zdanie ma qiax.

Na koniec zacytuje podpis pod regulaminem klanu: -- Niezastosowanie się do wyżej wymienionych puktów grozi kolejno - grzywną w wysokości od 100k do 500k <w niektórych przypadkach 1 mil k> - zależne od rodzaju przewinienia; zawieszeniem; wydaleniem, tępieniem. --

Moim zdaniem to gorsze niż Kserstwo. Ustalenie grzywnej powierzam członkom klanu. Niezastosowanie się do tego punkt grozi wywaleniem z klanu (to najlepsze rozwiązanie na jakie wpadłem). Tyle


P.S. Jesteście na tyle honorowi żeby zrobić to co kiedyś satun?(wywalił na ziemie 150k i poczekał aż zniknie) Wydanie 750k pozostawiam wam wedle życzenia (bo tyle według mnie wynosi kara). Jest jedno ale: musi przy tym być jeden klanowicz.
 

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 19, 2004, 10:37:38 pm »
Oto moja rozmowa z GIERJATOWICZ-em, który nagle, chce zgody.

qiax (21:17)
cześć, mam małą prośbe - odpwowiedz mi na pytanie, czy mam cię usunąć z klanu samego, czy lącznie z lukrecją, satunem itd?
Wielblad (21:17)
czesc
Wielblad (21:17)
rob jak chcesz
Wielblad (21:17)
to twoja decyzja tylko nie zaluj jej wynikow
qiax (21:18)
... własnie dlatego się pytam...
Wielblad (21:18)
szczerze to ja wciarz jestem w stanie ci podac reke ale to zalezy tylko od ciebie
Wielblad (21:18)
jesli nie chcesz to mnie wypierdol
Wielblad (21:18)
ale obiecuje ze stracisz na tym
qiax (21:19)
w jaki sposób, jeśli można wiedzieć?
Wielblad (21:19)
mam propozycje nie odzywajmy sie do siebie przez tydzien potem zdecdujemy k?
Wielblad (21:19)
stworze klan zwerbuje ludzi a ty zostaniesz sam qmasz?
Wielblad (21:20)
masz zajebiste tepo pisania
Wielblad (21:21)
i jak zyjesz jeszcze?
Wielblad (21:21)
czy spozywasz banana
Wielblad (21:21)
?
qiax (21:21)
zwerbujesz ludzi? satuna, lukrecje?
qiax (21:21)
kogo jeszcze?
Wielblad (21:22)
yokasa caly whiteeagle mava arda fale cala reszte
Wielblad (21:23)
zostaniesz tylko z reechem cala reszta mnie poparla
Wielblad (21:23)
wiec uwazaj ziomku
qiax (21:23)
nie mów do mnie ziomku
Wielblad (21:23)
dobrze moj kacie
Wielblad (21:24)
to co robimy?
Wielblad (21:24)
zostawimy wszystko w spokoju
Wielblad (21:24)
temat gier VS giax zakonczymy remsiem i zapomnimy o sprawie czy mam zdeintegrowac twoj klan?
Wielblad (21:25)
*zdezintegrowac
Wielblad (21:26)
chlopie nikogo nie czynie swym wrogiem ja pragne zgody ale ty nawet nie poczynisz kroku w kierunku porozumienia
Wielblad (21:29)
to jak mistrzu napiszesz cos ?
qiax (21:29)
przeczytaj mój opis
Wielblad (21:30)
dobra jesli to powiesz stop ja powiem srry i jestem w stanie ci wybaczyc
Wielblad (21:30)
jestem w stanie byc z toba w jednym klanie grac razem z toba jesli zpomnimy o niporozumieniach
Wielblad (21:30)
lecz wszystko zalezy od Ciebie bo ty jestes mistrzem
Wielblad (21:31)
a przezemnie mozesz stac sie noobem
Wielblad (21:31)
wiec zdecysuj
Wielblad (21:31)
*zdecyduj
Wielblad (21:31)
i przeczytaj moj opis:LD
Wielblad (21:32)
on odpowie na wszystkie twe pytania jestli potrawisz myslec madrzej niz 9latej
Wielblad (21:32)
*latek
qiax (21:32)
A sinner is a winner.
Wielblad (21:33)
jk respect also for u master
Wielblad (21:42)
3masz sie jeszcze
Wielblad (21:42)
?
qiax (21:42)
nie
Wielblad (21:43)
to lec na ziemie
qiax (21:43)
... siedzę na krześle, nie wiem jak ty
Wielblad (21:44)
ja siedze i opierdlam kolacje
qiax (21:44)
"JAK moj klan powstanie a recze ze powstanie"
qiax (21:44)
myślałem, że mam czas do namysłu
Wielblad (21:44)
jasne ze mam muistrzu
Wielblad (21:45)
i skoncz z analiza tylko daj siebie anlaizowac
qiax (21:46)
proszę bardzo
Wielblad (21:48)
ty u so much my master
qiax (21:48)
then do it
Wielblad (21:58)
to jak bedzie zgoda?
qiax (21:59)
myslę i myślę, by rozpatrzyć wszystkie za i przeciw
Wielblad (22:02)
to rozpatrz tylko opowiedz mi o koncowym wyniku
Wielblad (22:06)
masz wymiatajace opisy juz rozwazyles?
Wielblad (22:06)
czy nadal myslisz?
Wielblad (22:06)

Wielblad (22:30)
narazie
Wielblad (22:30)
smacznego bananka

--

Co co chcą zostać - zostana.
Ci co chcą odejść - odejdą.

GIERJATOWICZ od dzisiaj nie należy do klanu squarezonePL - nie umie kontrolować emocji, ani nie mozna na niego liczyć w grze <po za tym, nie chcę mieć kogoś niekulturalnego w moim klanie>.

M@VeRick - Masz rację. Na razie mam 400k, jesli zarobię, przy tobie, bądź przy innym członku klanu, wyrzucę na ziemię 750k, jako pokutę za moje zachowanie. Z każdym z nowych rozmawiałem przynajmniej raz, jeśli zaistniała taka potrzeba <lub chcieli>. Jeśli któryś z klanowiczów ma inną propozycję kary - proszę o zamieszczenie. Co zaś tyczy się kłótni - myślę, że dobrze zrobiłem. Dzięki temu inni mogą ocenić mój sposób postępowania - i albo zostać, albo odejść.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 20, 2004, 12:17:30 am »
Cytuj
Teraz cos do gipsjego widze ze na to forum to wchodzisz tylko dlatego ze tobie sie NUDZI zyjesz w swiecie TV ktorej ja wogole nie ogladam za co dziekuje poniewaz telewizja to wielki oszustwo czlowieka w kazdyp topicu gipsi widze ze nie jestes taki tepy jak kijax wiec nie marnuj sie i odejdz z tego forum naprawde stanowisz wzor dla niektorych z cala pewnoscia masz wiele mdrego do powiedzenia (lecz tylko w omawianiu seriali brazylijskich) przyjaciol to ja mam od ch*** na PT np YOKASA SATUNA LUKA MAVA mysle ze oni nie powiedza ze jestem poje***bem jak to powiada kijax na privach serio gipsi polubilem ciebie i mozemy pogadac na gg moj nr to 6924113 lecz nie pragne z toba konwersowac na forum 3maj sie i daj sobie spokuj... nie znasz qiaxa to jest zje********b i to na dotatek wiekszy niz dupa  mojej babci ktora jest naprawde duza

POZDRO FOR U GIPSI AND ALL MY LOVELY FRIENDS... :lol:
lol ten post jest genialny :D (inne gierjata od polowy 1 strony zreszta tez) kwalifikujesz sie dosc wysoko na mojej prywatnej liscie idiotow X-lecia i masz calkiem spore szanse na mistrzostwo  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

CAMEL

  • Gość
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 20, 2004, 12:19:57 am »
:!: WITAM WSZYSTKICH KTORZY SA W STANIE PUJSC ZA MNA JAK SATUN NAMAWIAM WSZYSTKICH CZLONKOW MOJEGO BYLEGO KLANU DO ODEJSCIA I DOLACZENIA SIE DO MNIE I SATUNA JA ZALUJE ZE SIE TAK STALO ODSZEDLEM SAM NIE TAK JAK PISZE W POPRZEDNIM POSCIE QIAX ZE TO ON ZDECYDOWAL O MOIM ODEJSCIU PRAGNE ZALOZYC Z SATUNEM NOWY LEPSZY KLAN ZAPEWNIAM ZE POWSTANIE WSZYSTKO CO POSIADA SQUAREZONE_PL A NAWET BEDZIE LEPIEJ JEDNA Z PRZYCZYN MOJEGO ODEJSCIA BYLA NIEOBECNOSC NA PT LAMPIEGO I SKALARA BO IM NAPRAWDE UFALEM SZKODA ZE TAK SIE STALO JESZCZE RAZ PROSZE O PUJSCIE ZA MNA A NIE QIAXEM... :!:

 :!: P.S. QIAX JESLI NIE JESTES TCHURZEM TO ZOSTAW TEGO POSTA W SPOKOJU I GO NIE USUWAJ PISALEM DUZYMI LITERAM PONIEWAZ KRZYCZE :!:  

Offline Red13Shini

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 20, 2004, 12:28:34 am »
ja nadal chce do squarezonePL i nadal bede się ubiegał o miejsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miałem już tam archerke i jedno ztwierdziłęm że nikomu ze szPL niemogłem zażucić chamstwa czy braku kultury , byli upszejmi i wogóle !!!!! (mówie o tych z którymi miałem kontakt) a takich klanów niema niestaty na pęczki ..........


ide za qiaxem !!!!!!!! niepodlega to dyskusji  
:D:D:D:D

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 20, 2004, 12:37:51 am »
Wasz wybór.

CAMEL - GIERJATOWICZ ma rację. Sam odszedł. To, że wtedy, gdy miałem go usunąć samodzielnie, to już inna historia. Żal mi Satuna <w dzisiejszych czasach, człowiek lojalny to złoto>, ale jego wybór. Wszystko co posiada squarezonePL? Łącznie z tobą? Ja się nie pisze... Teraz mam patową sytuację - dałem ci bana za brak kultury, a ty zakładasz nowe konto i robisz sobie reklamę na *moim* <chodzi mi o dzial i klan... [YG]MAVeRick nie denerwuj się> Forum? I piszesz, że to ja jestem tchórzem, jesli co go skasuje? Ech... Są jeszcze dwaj pozostali moderatorzy, ja umywam ręce od tego ręce, a mój umysł składam mojej patronce snów...

Offline Cernde

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 20, 2004, 12:49:24 am »
Szczyt chamstwa robic reklame innego klanu w tym miejscu . A tak poz tym to do twojego klanu gierjatowicz to malo osob przyjdzie bo jak narazie to sie niezapowida zeby ktos chcial odejsc z klanu Qiaxa. Ja napewno nie mam zamiaru opuscic tego klanu. Wszyscy sa wporzo. i gadalem z paroma osobami i oni tez mowili ze nie odejda tak jak ja!!!!!!!!! Qiax gora!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2004, 12:50:20 am wysłana przez Cernde »

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 20, 2004, 12:59:56 am »
"a ja bede prowadzil najwiekszy polski klan nawoluje wszystkich do przejscia na moja strone napewno nie pozalujecie a przynajmniej bedziecie daleko za zgredem qiaxem"

no i wyszlo szydlo z worka...zamiast tak od razu mowic, to owija sie w bawelne...Gier, nie zycze ci zle, zaloz swoj klan i oby mial sie najlepiej...ale nie zdziw sie jesli z czasem to ty zostaniesz alone fighter, poniewaz po tym co pokazales na 4um bardzo watpie aby duzo osob z toba wytrzymalo...mi osobiscie nie odpowiada takie zachowanie i nie chcialbym takiego lidera...

Cytuj
yokasa caly whiteeagle mava arda fale cala reszte

nie powiem, ambicje masz...powiem ci jedno Gier...wydaje mi sie ze na poparcie ludzi z 4um (chodzi mi o starych userow jak ja, qiax, FaLa, Marvell, Heti) raczej nie masz co liczyc...dlaczego ??...bo znamy sie juz dlugo, a to 4um polaczylo nas w jakis sposob...jestesmy przyjaciolmi choc nigdy sie nie widzielismy...trzymamy sie razem i pomagamy sobie...nie ma miedzy nami chorych ambicji, zawisci...qiax wpadl tutaj z PT, on zalozyl klan...ja gram dla przyjemnosci, by spedzic czas z ludzmi ktorych lubie, by sie posmiac, ponabijac, pozartowac, odreagowac stresy codziennego dnia...tylko po to...jak mi sie znudzi, to podziekuje...skasuje postac, podziekuje wszystkim i odejde...dlatego juz zapewnie wiesz jak brzmi moja odpowiedz na twoja propzycje z GG...zostaje z qiaxem, chocbym mial byc jedyna postacia ktora z nim zostanie...choc wiem ze tak nie bedzie...

qiax...szzcerze, to bardziej jako lidera traktuje Mavera...napisal ci wszystko co mozna byla, wiec wez sobie jego posta do serca...ja wiem dlaczego trenujesz sam i doskonale to rozumiem...ale zainteresuje sie tez innymi...jako boss zaproponuj nizszym levela wspolny trening, bo jak narazie wszystkim tym zajmuje sie Mav...sytuacja wyglada podobnie jak kiedys moja z Fastem...on jest tutaj glownym bossem, ale kiedys z nim gadalem i powiedzial ze co jak co, ale na 4um to rzadze ja ??...albo jestes bosse pelna geba, albo oddaj przywodztwo Maverowi...bez obrazy, ale on zachowuje sie ja prawdziwy lider...thx Mav za wspolne treningi...powiedz czasami ze tez chcesz pograc sam...zrozumiemy to...

pokute chcesz...przepros Mava ze zwaliles wszystko na jego glowe i pogadaj z kilkoma osobami...jesli Maver sie zgodzi ureguluj ich dlugi wzgledem niego (a jest tego troche...no nie Mav :P...ja kase mam, wiec spoczko...jeszcze cos dorzuce :D)...

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 20, 2004, 01:30:27 am »
W tym miejscu chciałbym publicznie przeprosić i podziękować mojemu zastępcy [YG]MAVeRick, który jako jedyny, nie dał się tak naprawdę ponieść emocją i napisał prawdziwie obiektywną opinię. Mało tego - dziękuję mu za trenowanie niskolevelovych postaci, bym ja miał czas na samotny trening. Również apeluję, że w miarę możliwości, zacznę grać w Party i udzielać się na Forum Klanowym, ale nie spodziewajcie się cudów <mam coś takiego, że gdy zaczynam rozmawiać, to ginę... przekleństwo>.

MarvelliX

  • Gość
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 20, 2004, 02:02:19 am »
Cytuj
Spoko rozumiem jego sprawa ok, ale skoro jest szefem do niech zajmie się klanem który stworzył. Mam na myśli przyjmowanie nowych, granie z nimi i reszta syfu. Według mnie szef powinien się chociaż troche interesować tym że jest szefem (fakt jestem zastępcą ale ile można nim być?).
Niepowiem kto zemną siedział 2h i pomagał wypełnić qesta :P i kto mi ciągle przynosi prezenty z exotycznych krain :P .
Qiax musi jak najwięcej trenować ze względu na to że czym wyższy lvl ma lider tym więcej osób może przyjąć, więc trening zabiera sporo czasu.



Temat chyba można uważać za zakończony B)

jeszcze nie Marv...poczekajmy z 2 dni...jesli nic sie nie urodzi to zamkniesz ponownie...sorki za to ze zmieniam Twoja decyzje  :)
mady by ARD
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2004, 08:55:32 am wysłana przez ARD »