Autor Wątek: Zjazd  (Przeczytany 44771 razy)

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #260 dnia: Czerwca 15, 2006, 08:07:16 pm »
Mogę Wam pożyczyć Finale od 1. do X-2 :grin:  Jeśli ktoś jest z Łodzi i będzie uczestniczył w zlocie i mógłby je ode mnie odebrać. Jeszcze PS2 x2 i 4 pady. :D  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #261 dnia: Czerwca 15, 2006, 08:23:18 pm »
Cytuj
Mogę Wam pożyczyć Finale od 1. do X-2

To akurat nie jest trudne do załatwienia. Tutaj sami otaku, Finali mamy na pęczki

Cytuj
Jeśli ktoś jest z Łodzi i będzie uczestniczył w zlocie i mógłby je ode mnie odebrać. Jeszcze PS2 x2 i 4 pady.

PS2ek jest prawie tyle co samych uczestników zlotu... ale możesz nam przywieść pare telewizorów i przedłużaczy do Krakowa..

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #262 dnia: Czerwca 15, 2006, 08:26:58 pm »
A ile dokładniej tych telewizorów ma być? Da się załatwić, ale zależy w jakiej ilości :shifty:  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #263 dnia: Czerwca 15, 2006, 08:29:32 pm »
Jeszcze ze dwa by się nam pewnie przydały... może zabierz się na zlot z nimi jakoś... przecież chyba nam nie zaufasz tak, że ktoś by je od ciebie poprostu odebrał, zresztą ciężko by było nawet taką osobę zorganizować. W kupie raźniej, jakaś "świeża krew" by się przydała na zjeździe (telewizory 2 tymbardziej hehe)

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Zjazd
« Odpowiedź #264 dnia: Czerwca 16, 2006, 04:28:35 pm »
Tantalus ma racje, że sprzetu może brakować, szczegolnie telewizorów, bo konsolek i gier to raczej nie zabraknie... jesli chodzi o samo przeprowadzenie zlotu to nadal wszystko aktualne, ale mozliwe jest ze data ulegnie małej zmienie... czy macie do dyspozycji kilka dni w lipcu... bo cały problem polega na tym, że start 30 czerwca może sie nie udać, a dopiero dzien pozniej czyli 1 lipca... oczywiscie dla mnie to tez pewne utwudnienie... ale jesli ludzie maja wakacje to dzien opoznienia nie powinien wiekszosci z Was pokrzyzowac planow.... napiszcie co o tym sądzicie, czy sie zgadzacie, a jesli macie inne pomysly dajcie znac...

Poza tym kto z okolic Krakowa mogłby przywiesc na zlot TV, aktualnie mamy telewizor i monitor, + tv obiecany przez Grzybka, ale to bylo miesiac temu wiec znow pytam, uwazam, ze 4-5 ekranow to liczba wystarczajaca... oprocz konsol, gier, padow i innych akcesoriów, mozecie zabrac:

jakies filmy DivX lub DVD, moze cos obejrzymy,
jakies spiwory czy materace dmuchane, cos na kazdy bedzie spal, bo łozek bedzie kilka, a ja zapewniam dach nad głowa :)

zreszta nie wszystko jest jeszcze ustalone, a poki co jesli dalej bedzie tyle osob chetnych to i program zlotu i ewentalne koszty, nie ulegaja drastycznym zmianom, jedynie data to 1-2 lipca... najprawdopodobniej

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #265 dnia: Czerwca 16, 2006, 06:12:03 pm »
Ja jestem jak najbardziej za pierwszym lipca. Powiedzcie mi jeszcze, czy mam zabierać PS2, czy nie muszę, bo jest tych konsolek już trochę... może niech zadeklarują się osoby, które czarnulki wezmą napewno, to coś dalej ustalimy.

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #266 dnia: Czerwca 16, 2006, 06:18:27 pm »
Oż fpyte ;/ właśnie zepsuł mi się moj telewizorek ;/ ale juz idzie do naprawy... mam nadzieje ze naprawia go to 1 lipca ...  

Mi tam data kazda pasuje bo nigdzie nie wyjezdzam...

Jest nie dobrze ... Bardzo nie dobrze ;/

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #267 dnia: Czerwca 16, 2006, 06:36:01 pm »
Cytuj
Ja jestem jak najbardziej za pierwszym lipca. Powiedzcie mi jeszcze, czy mam zabierać PS2, czy nie muszę, bo jest tych konsolek już trochę... może niech zadeklarują się osoby, które czarnulki wezmą napewno, to coś dalej ustalimy.
Ja wezmę swoją. Nie chcę ryzykować, żeby moja gra zepsuła komuś konsolę.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Zjazd
« Odpowiedź #268 dnia: Czerwca 17, 2006, 01:34:46 pm »
moze konsolek tyle nie trzeba, bo dajmy na to 4-5 wystarczy, ale poki jest Tant, Dark Butz i Grzyb to i jedna konsola wystarczy :) co reszta rezygnuje ?

ja mam PS z TV, + kompa z tunerem... mam jeszcze dvd player to bedzie można cos obejrzec (posłuchac mp3), mam jeszcze radiotelewizor, wiec mozna posłuchac cdaudio... domyslam sie, że większości chodzi o granie :> ale w planie zlotu jest także zwiedzanie Krakowa, picie piwa, ewentualne ognisko, picie piwa, rozmowy na temat przyszłości SZ, picie piwa i granie... być może bedziemy tez pili piwo :cool:, ale tylko pełnoletni... jeżeli tym co bedą pasuje data 1-2 lipca to bardzo dobrze... konkretne szczegóły podam w ostatnim tygodniu czerwca... a tymczasem czekam na pełna liste chętnych... wraz z deklaracjami, co mogą przywieść, czyli konsola lub telewizor, bo pada ma miec kazdy :)... o telewizory prosze miejscowych z Krakowa i okolic

Aktualna lista uczestników zlotu...
1. Ashley Riot
2. Tantalus
3. Grzybek
4. Dark Butz
5. Pieszczotek

ps. niech jeszcze ci co beda na zlocie napisza wiek i czy spia na zlocie (przyjezdni) czy gdzies u siebie (lokalni z K-wa i okolic), wiem, ze  to było ale nie chce szukac... poza tym i tak trzeba, zeby sie kazdy znow przypomniał jesli przyjedzie :spoko:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2006, 06:27:00 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
Zjazd
« Odpowiedź #269 dnia: Czerwca 17, 2006, 06:18:49 pm »
ja jak juz powiedzialem moge wpasc, nie mam gdzie nocowac jak na razie, brac ps2 ? czekam na konkretny termin zebym sobie mogl w pracy czas zorganizowac.
See you, Space Cowboy!

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #270 dnia: Czerwca 17, 2006, 09:34:53 pm »
Hmm... mało coś nas ... :]  TV odemnie bedzie :P choc ja wogóle nie mam wprawy w gierki na ps2 .. ;/ Ale pocwicze XD


14 LAT śpie u siebie
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2006, 09:36:02 pm wysłana przez Grzybek »

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Zjazd
« Odpowiedź #271 dnia: Czerwca 17, 2006, 09:48:08 pm »
no to co kto ze sobą zabierze to się pod koniec już ustali, czyli konsole i gry, ale z całą surowością i stanowczością zaznaczam, że na zlocie panować będą spratańskie warunki,  minimum racji żywnosciowej, ludzie stłoczeni jak w bydlecych wagonach, prażące słońce w ciągu dnia i śmiertelnie chłodne noce, do tego niebezpieczeństwo na każdym kroku, to  nie jest scenariusz nowej części MGS tylko zlotu SZ :D, a to dopiero poczatek...

po większym zastanowieniu termin wczesniejszy niz 1 lipca nie wchodzi w gre, bo 30 mam jeszcze egzamin, a przez to nie będe mogl wczesniej sie z wami spotkac i dokladnie zorganizowac wszystkiego... wiec na sobote rano skolei juz byłoby dobrze... cześć dnia poki bedzie mniej upalnie, mozemy pozwiedzac, a reszte czasu biedzemy biesiadowac, jesli dalej macie ochote na tą morderczą przygode zamiercie dmuchane materace lub karimaty i spiwory

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #272 dnia: Czerwca 17, 2006, 10:02:58 pm »
17 lat, nie śpię u siebie raczej. Karimaty ? Śpiwory ? MATERACE ?! Mi wystarczy twarda podłoga i kołdra z kamieni.
Cytuj
na zlocie panować będą spratańskie warunki, minimum racji żywnosciowej, ludzie stłoczeni jak w bydlecych wagonach, prażące słońce w ciągu dnia i śmiertelnie chłodne noce, do tego niebezpieczeństwo na każdym kroku, to nie jest scenariusz nowej części MGS tylko zlotu SZ , a to dopiero poczatek...
Gdyby to była prawda to bym był w siódmym niebie ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #273 dnia: Czerwca 18, 2006, 04:49:09 pm »
Może i wam tak bardzo nie ufam, ale mogę je wam dać, bo i tak nie mam co z nimi zrobić. A poza tym nudzi mi się.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #274 dnia: Czerwca 18, 2006, 06:43:19 pm »
Ogolnie to wydaje mi sie ze ten zjazd to jednak nie wypal.
Chyba lipny pomysl jednak jest to.

Malo ludzi to chyba najwazniejszy problem. Do tego fakt iż brak jest ekipy glownej, ktora sie najbardziej zna i tak jakby najwiecej o sobie wie - udziela sie.
Bo narazie jets tylko Tant i Sol z tych bardziej udzielajacych sie, później mamy organizatora Asha i Pieszczotka ktorzy jednak sie mniej udzielaja na forum i przez to mniej ich znamy (co wcale nie musi byc problemem, ale jednak moze byc).
No jest tez Grzybek ktory rowniez sie wiele nie udziela, a dodatkowo i tak nikt go nie lubi...
Ja narazie mam problemy z kasom ale po 30 czerwca raczej kabze powinienem miec. Co do TV to raczej nie ma co liczyc ze ktos bedzie wiozl TV... jednak przewoz pociagiem teleewizora to nie jest fajna rzecz i dodatkowo niebezpieczna.
Nie liczylbym na TV od Grzybka równiez, wiem ze to glupie mowic za kogos, ale on ma 14 lat i jest pod wielka opieka rodzicow i szczerze watpie aby ci pozwolili synowi wynosic TV z domu... a szczegolnie na jakis tam zlot satanistow.

W sumie to chyba mozna mnie na to pisac, ale jednak z tak mala ekipa nie ma co raczej jechac, byloby chyba troszke krzywo.

Anyway.
Wiek 20 lat, nie spie u siebie.


A tak BTW skoro nie spie u siebie to gdzie? Ash cos mowisz o jakichs warunkach etc. ale dokladnie o co chodzi? Spimy u ciebie w ogrodzie czy w piwnicy? cCzy jakas salke nam wynajmnieesz w szkole, albo siakis hotel tam masz tani czy cus?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2006, 06:44:42 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #275 dnia: Czerwca 18, 2006, 07:20:10 pm »
Hmm... co do telewizota rozmawiałem z rodzicami ... nic przeciwko nie mają ...  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zjazd
« Odpowiedź #276 dnia: Czerwca 19, 2006, 01:00:56 pm »
niewiem czy juz pisalem, ale na 90% niejade jednak, pierwszy miesiac wakacji do roboty, a i tak wystarczajacy problem bede mial z urwaniem sie na heineken open'era
no ale miłej zabawy ;]

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Zjazd
« Odpowiedź #277 dnia: Czerwca 19, 2006, 01:07:29 pm »
tylko jak już rodzice nic przeciwko nie maja, to moze by mogli razem z Toba na zlot telewizor dostarczyc... w koncu, to i tak bdzisz musial jakos do nas dojechac... nie wiem gdzie wa jeszcze przechowam w czasie zlotu, ale jakby sie udało (spełnione warunki) to moze do domu was nawet zaprosze... o wynajmowaniu czegokolwiek to raczej nie mam mowy... w akademiku to by kosztowało po 50 zlotych za studenta innj uczelni... moge was na dywanie przyjac bo piwnica mala i zagracona... jeszcze dokladnie... bede rozmawiam i rozwarzal co i jak zrobic... wiec na pewne decyzje poczekajcie jeszcze do ostatniego tygodnia... nie wiem czy mam duzo kamieni... dla dark butza, ale znajde wilgotny mech, zeby mial co jesc :P  

MarvelliX

  • Gość
Zjazd
« Odpowiedź #278 dnia: Czerwca 19, 2006, 11:34:47 pm »
to kicha mnie tez nie bedzie bo musze byc 1 lipca na uczelni <.<

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #279 dnia: Czerwca 20, 2006, 12:23:15 am »
Hmm... w takim razie nie wiem Ash, czy jest dalej sens to organizować... jeżeli wszyscy ludzie znikają, to w czwórke tam chyba nie będziemy siedzieć... zjazd ma sens tylko wtedy, kiedy liczba uczestników jest sensowna... 10 osób to już by było coś, ale w takim składzie, w jakim jesteśmy, to ta impreza będzie niewypałem.