Autor Wątek: Hellsing  (Przeczytany 15757 razy)

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #60 dnia: Września 20, 2004, 07:52:53 pm »
Biedaku :(  współczucia. Trzeci tom to porcja (jak zwykle) świerzej hemoglobiny :grin: , czyli tio co uwielbiam :rolleyes: .

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #61 dnia: Października 07, 2004, 04:24:23 pm »
Przeczytałem wreszcie ten 3 tom Hellsinga i... i nie dokońca się zgadzam do tej jego wsapniałości :unsure: niby fajnie w pewnym momenci zaczyna się sieka i jest świetnie... ale pierwsze kilkadziesiąt stron tego tomu jest maxymalnie nudne... gdy zaczynałem czytać to jak doszłem do akcji minęły już 3 dni... po kilkunastu stronach zawsze wysiadałem i odkładałem 3 tom na półke i wracałem do niego następnego dnia... a jak już doszlo do tej akcji to strasznie się szybko czytało i teraz trza czekać do następnego tomu... u nas nie jest tak źle ale japończycy czekają na kolejne tomy około roku a nie tak jak my 2 miesiące... raczej się na tym tomie zawiodłem, choć przyznam że głowy i ręce latały we wszystkie strony i akcja była niezła... nadal utzrymuje że manga jest lepsza od anime jednak, zauważyłem że kompletnie nie wiem o co chodzi... nie mam pojęcia poco Allucard pojechał do tego hotelu? Czy Hellsing chciał rozpocząć wojne? Jakoś tego nie opisano, myślałem że jedzie w celu eksterminacji siakichś dziadów a okazało się że jednak nie... cuż zobaczymy jak będzie dalej...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Hellsing
« Odpowiedź #62 dnia: Października 07, 2004, 06:19:10 pm »
Hellsing bedzie hyba na Hajpeże.. fajnie :F


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #63 dnia: Października 08, 2004, 11:54:04 am »
Cytuj
Hellsing bedzie hyba na Hajpeże.. fajnie :F
Mnie to tam wali... moje "okno na świat" posiada następujące programy: TVP1, TVP2, TVP3, Polsat i TVN hahha nieźle :lol:  aha no i zapomniałbym jeszcze o genialnym TV Mango^^
no ale może to sprawi że jeszcze więcej osób będzie ogladało anime... bo Hellsing to takie cuś c się podoba ludziom którzy nie wiedzą co to anime bądź mówią poprostu na anime bajki dla dzieci... albo wogóle tak jak mój kumel mówią że anime to g*wno ale Hellsinga oglądał z 3 razy :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Gamaliel

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
    • http://
Hellsing
« Odpowiedź #64 dnia: Października 10, 2004, 02:44:44 pm »
Hellsing is very very good...świeża krewww i te sprawwwy ciągłe zabijanie i wysssysssanie mniam mniam Kręci mnie to w końcu WWWampirem jestem :grin:  
Ciągły płacz, tęsknota za ciepłem drugiej osoby :(

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #65 dnia: Października 11, 2004, 08:23:24 pm »
Cytuj
Hellsing bedzie hyba na Hajpeże.. fajnie :F
Hellsing na pewno będzie, ale co z tego skoro nie mam Hypera :( ? Hellsinga mam na szczęście na płytkach  (co z tego że z angielskimi napisami ;) ).
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2004, 08:28:48 pm wysłana przez elfik_mog »

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Hellsing
« Odpowiedź #66 dnia: Października 11, 2004, 11:16:24 pm »
będzie, będzie .. i to jush od 21 października ! co prawda niedawno oglądałem, ale nie zashkodzi obejrzeć ponownie, bardzo fajna * krwawa * seria, może nie horror, bo bać nie za bardzo się bałem jak choćby przy blood - the last vampire, ale swoją atmosferkę niepowtarzalną ma :]

i nigdy nie zapomnę txt'u: my master...  i gnatów z napisami " Jesus Christ is in heaven now "  :D
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2004, 11:16:56 pm wysłana przez Rad!cal.87 »
bla

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #67 dnia: Października 28, 2004, 10:29:20 pm »
A wie może ktośczy ta seria będzie kontynuowana O_o. Bo słyszałem plotki że robią kolejne 13 odcinków. Wiadomo coś wam o tym ??

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #68 dnia: Października 30, 2004, 11:55:26 am »
Cytuj
A wie może ktośczy ta seria będzie kontynuowana O_o. Bo słyszałem plotki że robią kolejne 13 odcinków. Wiadomo coś wam o tym ??
Już kilka razy o tym tu mówiono... jak będzie to będzie... na razie traktuje to jako plotke... zresztą fabuła anime znacząco odbiega od mangi więc musieli by robić nowys scenariusz... jakoś w to wątpie żeby na razie powstał...

Przeczytałem 4 tom i jest zajebisty, fajne postacie, fajne śpiewanie po niemiecku że robią najazd na anglie, wielu szfabów... takiego Hellsinga chciałem widzieć w anime... czytając 4 tom po raz kolejny przekonałem się że anime było jednak lipne, i  porównianiu z mangą wypada tak blado jak piwo tyskie przy moim ulubionym winie marki "wino" o smaku brzoskwiiowym :shifty:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 10, 2004, 09:31:04 pm »
Taaa, masz rację, fabuła z czwatrego tomu jest zajebisssssta. Heil Kommander, heil. Anime nie było aż tak lipne, ono było po prostu inne... na kożyść mangi rzecz jasna. A  piąty tom już na gwiazdkę! Życie jest piękne, Hellsing tyż
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 11, 2004, 04:23:48 pm »
Bo ja wiem...mi się bardziej 5-ty tom spodobał...wciąż czekam na 6-ty...mam dopiero 3 rozdziały...
Anime było całkiem fajne tylko, że (jak cała reszta) strasznie ocenzurowana...krew szara(no...czasem była czerwona), wampirki rozsypywały się zamiast ładnie spłonąc...szkoda, że Andersona(Anderson czy Andersen ?) było też tam mało...ale fabuła była  hmm...ciekawa...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 12, 2004, 10:38:03 am »
Cytuj
Bo ja wiem...mi się bardziej 5-ty tom spodobał...wciąż czekam na 6-ty...mam dopiero 3 rozdziały...
Sie zbaczy :)  ja nie czytam na kompie tylko z JPF więc jeszcze nie wiem, ale obyś miał racje i ten tom będzie jeszcze lepszy... a 6 tom Hellsinga wogóle jest? Może masz tylko 3 rozdziały bo więcej nie powstało?:> bo niewiem czy dobrze pamiętam ale JPF wydaje tom 5 jako ostatni tom z serii...

Cytuj
Anime było całkiem fajne tylko, że (jak cała reszta) strasznie ocenzurowana...krew szara(no...czasem była czerwona), wampirki rozsypywały się zamiast ładnie spłonąc...szkoda, że Andersona(Anderson czy Andersen ?) było też tam mało...ale fabuła była hmm...ciekawa...
Andersen... chyba... a mi się za bardzo fabuła nie podobała... na początku coś mówili o tych czipach wstżykiwanych do sztucznych Vampirów ale nic o tym poźniej nie było i nagle ni z tąd ni z owąd wyskakuje Incognito... niedość że miał lipny wygląd i wyglądał jak przeciwnik z Dragon Balla to kompletnie nie mam pojęcia z kąd on się tam wziął...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 07, 2005, 06:23:16 pm »
Już go mam. Już mam tom 5. I autor znów nie zawiódł mych oczekiwań. Desant szkopów-wamipirów na Anglię... mmm to jest to. Co ja będe pisał, jak kto chce to niech przeczyta. No i teraz czekamy na tom 6. JPF jeszcze nie uzyskał "licencji" na wydanie go w Polsce ale prowadzone są rozmowy z japońskim wydawcą. Jeśli dobrze pójdźie, to ujżymy go w Matrasach i EMPIKach już niebawem... tzn może jeszcze w tym półroczu - przed czerwcem.....
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #73 dnia: Lutego 26, 2005, 01:06:02 am »
no Hellsing 5 miał akcji dużo, ale jakoś mnie znudziła ju ż ta manga, walka z niemcami była dla mnie spoko cały czas, ale jakoś poprostu nudne mi się to wydaje.. znowu to samo.. znowu połowa tomu gadania połowa tomu sieki... a 6 tom w polsce wyjdzie bo JPF dostał licencje... chyba w okolicach czerwca ma wyjść czy jakoś w wakacje


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Hellsing
« Odpowiedź #74 dnia: Maja 16, 2005, 09:08:36 pm »
anime lepsze niż manga ...moim zdaniem] w mandze jakaś kreska dziwna...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwca 04, 2005, 02:02:00 pm »
patrze ze dawno nikt tu nie zagladal... a tymczasem mamy 6 tom... mamy tez 7 tom... a afera sie zageszcza. Ale ciekawskich odsylam do mang.  Co ja wam bede spoilerowal.
Kame Hame Ha

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 06, 2005, 09:35:41 am »
Pewnie już to większosc wie ale to powiem :P Jest robiona nowa seria Hellsinga. Bedzie to seria OVA, liczba odcinków nieznana. Bedąone bazować na mandze ale o wiele wiernij niż tv. Odcinki mają trwaćcoś koło 35 minut.
No zobaczymy jak to bedzie....

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 06, 2005, 04:23:10 pm »
no nareszcie :P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2005, 04:23:52 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 07, 2005, 12:04:03 am »
Ja o tym słyszałem ale jakoś sceptycznie do tego podchodze... jeśli wyjdzie im taka chu*nia jak poprzednim razem (bo tak oceniam anime Helsing po przeczytaniu 6 tomów mangi...) to będzie lipa... ale jeśli oprą historie dokładnie na mandze to moze być zajebiście...


co do mangi to przeczytałem wczoraj 6 tom i był poprostu zajebisty.. nie było praktycznie w nim Alucarda ale Andersen i Victoria wymiatali też nieźle... cała manga znowu zaczyna mi się podobać bo ostatnio już mnie troche znudziła ale teraz było tyle akcji i flaków i zabijanek że to poprostu trza zobaczyć... po raz kolejny upewniłem się że manga jest 40 razy lepsza niż anime... nie wiem jak tak bardzo można było spartaczyć tę serie...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Hellsing
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 07, 2005, 07:30:21 am »
... i usunąc Pipa i jego wątek z Ceres i przerobić go na Fergussona, bo tak to to odczuwam....