Autor Wątek: Ogólnie  (Przeczytany 23176 razy)

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #80 dnia: Maja 16, 2004, 07:53:27 pm »
wiem ze mecze was pytaniami ale taki juz jestem...czy uzywanie blyskawic przez PRS w czasie walki w Party jest niedozwolone czy jak??...bo nie rozumiem czegos??

Cytuj
BTW: Sorrki za wczoraj, ale byłem w party w Oasis, więc sam rozumiesz...

ej no nie ma sprawy...jak masz chwilke i chceci mi milo bedzie jak udzielisz pomocy slabszym kolegom, ale to nie oznacza ze jak ktos sie odezwie to masz rzucac wszystko i biec na pomoc...nie powiem ze fajnie sie z Toba trenuje, tylko przed takim treningiem nalezalo by Ci wyslac ze 2 paczki kawy i ciekawa ksiazke zebys nie zasnal :lol:...wczoraj w 1 h zrobilem 75% lv...jeszce troszke i 12 lv...i pierwszy czar ofensywny :D

te 2 dni poswiece na trenowanie postaci...jesli ktos z 4umowiczow jest chetny to przewaznie jestem na Alphie (bo Gamma ciagle zawalona :()...moj nick ardpl, wiec piszcie, jak bede to sie odezwe (bede w nocy...pozno w nocy i do samego rana :D)...

FaLa, jakie ty masz lacze??...ja mam biedne 64kb/s i gierka chodzi calkiem przyzwoicie...co prawda na niskich detalach ale dziala...i to sie liczy :lol:
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2004, 08:49:43 pm wysłana przez ARD »

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #81 dnia: Maja 16, 2004, 08:29:56 pm »
Cytuj
FaLa, jakie ty masz lacze??...ja mam biedne 64kb/s i gierka chodzi calkiem przyzwoicie...co prawda na niskich detalach ale dziala...i to sie liczy

 
lacze 64kb/s radiowka wiec jak tobie chodzi wiec moze i ja sproboje   ;) i jak bedzie przyzwoicie chodzilo wezme sobie postac prista  :P   :lol:  
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2004, 08:36:54 pm wysłana przez FaLa »
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #82 dnia: Maja 16, 2004, 08:49:32 pm »
PRS jak jest w drużynie to wprost wymaga się, by rzucała błyskawicami <ile razy mnie to uratowało...> - pozostali pilnują, by nie zgineła, przyjmując na siebie ciosy. Ale kiedy jest w innym party i wali tymi piorunami, jak nauczyciel pałami, to to jest zwyczajny KS.
BTW: Mam lvl 48... Jeszcze dwa.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #83 dnia: Maja 17, 2004, 02:26:14 pm »
wlasnie wracam z treningu z Marvellem...calkiem niezle mu poszlo...7 lv w niecale 2 h...chyba szybciej niz ja...fart ze mialem wiecej kasy zeby mu cos kupic na poczatku, bo walczyc rekami to chyba lipa na poczatku?? ;)...dobrze, niech trenuje bo przyda mi sie wojownik do treningu...bo jak sam chodze to raczej ciezko, a w party z Marvellem bedzie spoko :lol: ...od razu na 5 lv zabralem go na drzewa, tam zrobilismy niezle party i jazda, masakra, rzeznia :D...

BTW: qiax zwrocil mi uwage ze moj nick to nie ARDpl...tylko ard_pl...thx :D
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2004, 02:30:37 pm wysłana przez ARD »

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #84 dnia: Maja 17, 2004, 04:28:43 pm »
OMG 7lvl w 2h, marzenia jak dla mnie. Ja dziś nawalałem jakieś 6h i udało mi się nabić 30% lvlu:P. Daj znać na gg jak będziesz wbijał na PT, podrzuce Ci troche stuffu.

MarvelliX

  • Gość
Ogólnie
« Odpowiedź #85 dnia: Maja 17, 2004, 06:32:56 pm »
nick: Marvellix_PL
serwer: bez zmian :P
profesja: Knight
lvl: 14

Teraz ja walne kilka pytań:
Czy jessst jeszcze drugi Smith bo ten ma jakieś sssłaby sssprzęt jak dla mnie <_< ?
Czy jessst wiecej miassst?
Czy techniki z czasssem urzywania sssię ulepszją? bo widziałem jakiś wssskaźnik % przy nich :huh:
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2004, 09:46:40 pm wysłana przez Marvell »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Ogólnie
« Odpowiedź #86 dnia: Maja 17, 2004, 06:52:27 pm »
a właśnie jakby ktoś grał na galantii to niech potrenuje z moim kolegom nick: pierdol_sie profesja knight jakbyktoś mógł ofk bo chłop całe przerwy mnie tym zanudza  <_<  

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #87 dnia: Maja 17, 2004, 07:04:31 pm »
Marvell:
1. Ujmę to tak - są tacy, którzy mają w cholerę sprzętu i kosmiczne ceny <Navisko>.
2. Są trzy główne - Ricarten, Navisko, Phillai i jedna wiocha - Ruinen Village.
3. Można zwiększyć ich poziom ucząc się u Skillmastera <w Phill - u tego starca z czapką / w Ric - u starca z mieczem>. % oznacza szybkość, z jaką dany skill się ładuje <100% - natychmiastowe łądowanie na lvl 1 / na 10 lvl trochę to trwa>.

Glenn:
Na szczęście nie gram na Galanti - to nawe i dobrze, bo i tak nie grał bym z kimś o takim nicku...  

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #88 dnia: Maja 18, 2004, 04:28:52 am »
widac ze z 4um graja tylko 4 osoby...a to troche malo...no, ale poczekamy jak KO stanie sie platne :lol:...

dzisiaj mialem przyjemnosci trenowac razem z Maverickiem i qiaxem...dobrze ze nikt nas nie widzial :D...panowie staneli sobie w srodku zadymy i podczas gdy ja samotnie eliminowalem hordy stworow oni prowadzili sobie swobodny dialog...od czasu do czasu wyskoczyli gdzies zalatwic swoje sprawy i wracali...qiax postanowil dac szanse wrogom i walczyl nawet wrecz ;)...pozniej zdjeli ubrania ?? (wyszedl Prt Sc??) a na koncu zrobili walke goblinow...nie wiem jak qiax i Maver, ale ja mialem ubaw po pachy :lol:...wiecej takich treningow panowie...kto wie, moze juz w liczniejszym gronie...

BTW: jak tak dalej pojdzie zostane 1 Magiem Klanu...lv 17 juz jest...troche sie nachodzilem ale zrobione...mozna isc spac :)

MarvelliX

  • Gość
Ogólnie
« Odpowiedź #89 dnia: Maja 18, 2004, 09:51:46 pm »
Teraz mam kolejne pytanie :) :
Gdzie i kiedy można was znaleść bo mam tylko ARDa zarejestrowanego i nie wiem kiedy wy jesteście w grze :(  

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #90 dnia: Maja 18, 2004, 10:10:23 pm »
Kiedy gramy? Jestem w weekendy na 100% po 0:00 <no chyba, że mi net wysiądzie, lub miałem ciężki tydzień - wtedy śpię, śpię, śpię...>.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #91 dnia: Maja 18, 2004, 10:13:41 pm »
ja zawsze jak mam opis na GG to gram...i raczej jestem na Alphie, bo dostac sie na Gamme to chyba trzeba miec wtyki jak Maverick :lol:...zreszta wystarczy sie odezwac w grze i juz wiadomo na jakim jestem serwerze :D

MarvelliX

  • Gość
Ogólnie
« Odpowiedź #92 dnia: Maja 18, 2004, 11:15:22 pm »
U mnie też zawsze pisze w opisssie w co gram  :) wi.ęc wyssstarczy mieć mój numer na liście i już wszyssstko wiadomo ;)

Eeee po połnocy to nie troche za późno ja siedze góra do 2 :mellow:  

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #93 dnia: Maja 18, 2004, 11:31:07 pm »
Na 100% jestem po północy... A tak to od 17:00 do 6 rano <albo od 0:00 do 4 rano>. Zależy w sumie od nastroju...

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #94 dnia: Maja 19, 2004, 08:38:47 pm »
hehe...kolejny trening z Marvellem zakonczony i IMHO bardzo udany...Marvell 17 lv a ja upragniona 20 :lol:...nareszcie quest...moze uda mi sie Marvella namowic ze by mi pomogl...no chyba ze nie damy rady, wtedy zwroce sie o pomoc do jednego z naszych dwoch fighterow :D...Marvell czkam jutro na Ciebie...qiax. moze rzucisz te ksiazki i przylaczysz sie do nas ??  :P

BTW: qiax, bardzo dziekuje za "prezenty"  ;)

zamieszczam tez pamiatkowe zdjecie z treningu...bylo wesolo :lol:...ja to ten z tylu...mam jeszcze jedno, ale to w nastepnym poscie :D
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2004, 08:41:16 pm wysłana przez ARD »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #95 dnia: Maja 19, 2004, 10:10:09 pm »
Panie i panowie! Ten czas nadszedł! Czas,w którym do engPT zawitaja klany. Musimy być na to gotowi, więc zgłoszenia piszcie tutaj, a regulamin i inne bzdety napiszę po utworzeniu klanu już oficjalnie w świecie gry <będzie również w tym celu stworzony odpowiedni dział na Forum> Priston Tale.
Kase mam, lvl 40 mam, więc już jutro... A jeśli plotki okarzą się prawdą i bedzie wymagany lvl 50 do załozenia klanu, to... Jeszcze tylko 2 lvl, jeszcze tylko 2...

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #96 dnia: Maja 19, 2004, 10:31:29 pm »
Spoko, ja przeważnie jestem rano tak do godziny 15 (bo potem ludzicha z mojej sieci zaczynają ściągać i jush mam lagi:(). I czasem tak od 23 do 3-4 rano. Jakby co to na gg mnie drapnijcie, albo mailem jakiś kontakt: maver@fantasyworld.pl

MarvelliX

  • Gość
Ogólnie
« Odpowiedź #97 dnia: Maja 19, 2004, 10:36:04 pm »
Tak to plotka :P dzisssiaj sssam widziłem w urządzeniu zwanym "Guide" że aby załorzyć Klan czeba mieć 40lvl. Skutkiem tego będzie sssymbol przed nikiem i przedmiot dający mozliwość teleportacji do innych członków.
Czekam z niecierpliwością na załorzenie  :lol:


JA zapomniał podziękować Maverick'owi za sprzeta i porzyczkę :) ."Dzięx"

BTW
Troche keipssski ci ten ssscreen wyszedł... było złapać te wszystkie zombiaki które nasss otoczyły :D  
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2004, 10:48:23 pm wysłana przez Marvell »

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #98 dnia: Maja 19, 2004, 10:42:44 pm »
Cytuj
Musimy być na to gotowi, więc zgłoszenia piszcie tutaj

no wiec ja sie z radoscia zglaszam :lol:...czekamy tylko na wieksza ilosc osob, bo klan 4-o osobowy to chyba cos nie tak  :shaun: ...mam nadziej ze jak juz pojawi sie osobny dzial na 4um to wiecej ludzi sie zainteresuje...

BTW: qiax, M@verick, Marvell...co powiecie na mala wspolna partyike powiedzmy w nocy z soboty na niedziele (od 1 do upadlego :))??

druga fotka z treningu...Marv w tle :)
 
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2004, 10:45:46 pm wysłana przez ARD »

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #99 dnia: Maja 19, 2004, 10:45:23 pm »
NO ja mam kape troche bo studiuje w weekendy i niebadzo moge, raczej pisałym się na każdy dzień w tygodniu (oprócz piątku) i na każdą niedziele wieczorem. Eh no cóż zarwijcie kiedyś nocke w tygodniu to chętnie pogramy:]. Pozdrufka