Autor Wątek: Ogólnie  (Przeczytany 23137 razy)

MarvelliX

  • Gość
Ogólnie
« Odpowiedź #120 dnia: Maja 23, 2004, 07:21:39 pm »
Nie ma tak żebym tego nie zkomentował :P
Cytuj
Spawn Stealów - kradzież spawnow - miejsc, w których respawnujac/odradzają się potwory
Tego nie bardzo rozumiem (w KO nie było takiego czegoś)... czyli jak ktoś sssię mi wetnie na mój teren to mam prawo go przegonić <_<

Cytuj
- Looterowania - kradzieży przedmiotów od przeciwników, których nie zabiliśmy a nie jestesmy w party
Tu to każdemu sssię zdarza :P . Ja często podczas poruszania zamiast walnąć przeciwnika to biore przedmiot ;) , albo jak przedmioty sssą dalej niż toczona walka, albo nikt nie bierze, to czemu mają się marnować :P

Cytuj
- Trade Hacków - kradzieży przedmiotów, kasy podczas wymiany
Tego jeszcze nie ssspotkałem. Nie sssądziłem że jessst mozliwe. <_<


BTW
Może wy wiecie jaka jessst możliwa róznica poziomów aby przyłączyć kogoś do sssiebie :huh:  
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2004, 07:23:13 pm wysłana przez Marvell »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #121 dnia: Maja 23, 2004, 08:42:13 pm »
SS- Tak, albo poszukać innego spawna.
Looter- to rób tak, by ci się nie zdarzało, no chyba, że masz 100k.
TH - prędzej, czy póxniej ci się zdarzy.

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #122 dnia: Maja 23, 2004, 10:17:31 pm »
czy ja mam takie wrazenie czy poprostu tak jest ze w PT podczas walki jest straszliwy chaos ze az nie mozna sie czasmi polapac czy ktos walczy, ucieka czy robi ks  ;) a i ze nie dziala alt +tab  :P  
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2004, 10:21:56 pm wysłana przez FaLa »
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #123 dnia: Maja 23, 2004, 10:38:03 pm »
Ad Marvell BTW: różnica poziomów to 9,99lvl (czyli tak czy siak 9 lvli:]). Dlaczego tak? Już tłumacze: Możliwa różniaca między członkami w Party to 10lvli, jednak gdy my mamy 43 lvl a kumpel 33lvl niedołączymy się (dlatego że różnica jest 10 lvlowa), natomiast jak mamy 43 to możemy dołączyć się do postaci z 34-52 lvlem. Można tą żecz ładnie oszukać (tzw: Bridge). Robi się to w ten sposób że: Jestem na poziomie 43 i chce grać w drużynie z moim kumplem który ma załóżmy 27 lvl, normalnie nieda się tego zrobić ale, szukamy kolesia który ma lvl taki mniej więdcej pomiędzy nami (w tym wypadku musi to być lvl 34-36 [34 dlatego że różnica poziomów do 43 to 9, a 36 to różnica poziomów do 27 też 9). Wtedy ten koleś klika "Invite" równocześnie na was obydwuch (może przyłączyć i tego z niskim poziomem jak i tego z wysokim, ale musi zrobić to jaknajszybciej jeden za drugim, ponieważ jeżeli jakieś dwie postacie są w party to PT zlicza średnią poziomów wszystkich graczy z party). Wtedy w party są: 43lvl postać, 34-36lvl postać i 27 lvlowa. Średnia lvli to 35 i tylko takie postacie można przyłączać do teamu (+/- 9lvli). Jasne czy coś niezrozumiałe?

Podczas walki w PT niema chaosu, walka jest taka sama jak we wszystkich innych tego typu RPGach. Niema w niej nic co mogło by "zakręcić" człowieka:]. A to że niedziała alt+tab to dla mnie jest na plus (jak gram to przynajmniej nikt mi d%$& nietruje na gg ani na innych tego typu ptogramach:])

MarvelliX

  • Gość
Ogólnie
« Odpowiedź #124 dnia: Maja 24, 2004, 02:56:23 pm »
Wiecie co... mamy tylko jedną Pristesse, jednego Maga, jednego Rycerza i jedną Atlantkę i żadnego Pikemana (nikt nie lubi sssię pobawić kosssą? albo sssiakąś dzidą?). Przydało by się więcej Magów, Prisess, i jakiś Pikeman <_<
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2004, 02:58:21 pm wysłana przez Marvell »

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #125 dnia: Maja 24, 2004, 05:40:00 pm »
Nie długo będziecie mieli Mechanica :D Jak tylko dojde do wystarczającego lv. B)  



Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Ogólnie
« Odpowiedź #126 dnia: Maja 24, 2004, 07:06:04 pm »
Cytuj
Wiecie co... mamy tylko jedną Pristesse, jednego Maga, jednego Rycerza i jedną Atlantkę i żadnego Pikemana (nikt nie lubi sssię pobawić kosssą? albo sssiakąś dzidą?). Przydało by się więcej Magów, Prisess, i jakiś Pikeman <_<
Ja chętnie chciałabym kosą pomachać, ale nie ma takiej profesji jak Pikewoman :( Bardzo chciałabym upodobnić swoją postać do Seung Mina, ale to raczej mało prawdobodobne :(
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

MarvelliX

  • Gość
Ogólnie
« Odpowiedź #127 dnia: Maja 24, 2004, 07:50:43 pm »
Możesz sssobie kosssą pomachać tak czy sssiak ale nie dossstaniesz żadnych ssspecjali a twoje techniki zdaje sssie polegają na włóczni <_<


BTW
O to co udało mi sssię znaleść na temat UC mam nadzieje że wszyssscy znają angielssski  ;) :
"union core: will trasport u to the player it is binded too. if u find a friend, bind his name to the core and when u use it, u will appear next to him. (if ur lvl 30 and ur friend is lvl 40 in dun 1 u cant use the core... dun lvl limit is 40)
dont try this when he is in a map were you dun have the level for cause it wont work"
"you can only find it in lvl 7x areas and you can only use it once"
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2004, 07:51:27 pm wysłana przez Marvell »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #128 dnia: Maja 24, 2004, 08:03:06 pm »
Nie moge... Na lvl 7x mam szukać Union Core? Cholera, coś tu nie gra...

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #129 dnia: Maja 25, 2004, 12:17:55 am »
TO wsumie używa się tylko raz więc o kant d... z tym:]

MarvelliX

  • Gość
Ogólnie
« Odpowiedź #130 dnia: Maja 25, 2004, 05:24:03 pm »
Ale wyobraźcie sssobie jaką by miało to wartość dla innych graczy gdybyście takie cóś znaleźli ;)


SOD:
1am-5am (korea time czyli GMT+09:00) jeśli dobrze obliczyłem to od 17 do 21  :lol:


Error 56:
Narazie jedynym ssskutecznym sssposobem na pozbycie sssie go jessst wyłaczenie firewalla :o tylko kto będzie chciał popełnic tak ryzykowny krok <_<  
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2004, 05:46:02 pm wysłana przez Marvell »

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #131 dnia: Maja 25, 2004, 06:20:00 pm »
hehe chce widzieć wasze miny bo mam Union Core:]. LOL. Kto chce kupić? qiax? Za ile to można opchnąć?
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2004, 12:40:17 am wysłana przez qiax »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #132 dnia: Maja 26, 2004, 12:40:43 am »
Juz mam.

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #133 dnia: Maja 26, 2004, 02:24:13 pm »
A ja właśnie użyłem Union core. DZiwne, pokazuje się twój nick pod nim i musisz oddać to komóś z twojego klanu, wtedy on może się teleportować do Ciebie. będziemy robic wymianki, ale jeśli to jest jednorazowe to będzie kapka.
 

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #134 dnia: Maja 27, 2004, 07:34:30 pm »
Union Core można użyć jednorazowo, do tego bardzo trudno go znaleźć - na Oasis jest wysokie prawdopodobieństwo.

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #135 dnia: Maja 28, 2004, 09:10:50 pm »
mam pytanie czy jest gdzies server status ?  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Ogólnie
« Odpowiedź #136 dnia: Maja 28, 2004, 09:14:33 pm »
na oficjalnej stronce "gdzieś" był, dokładnie nie powiem bo niepamietam ;)

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #137 dnia: Maja 28, 2004, 09:25:03 pm »
Ty grasz wogóle Morchol?

Look at this your brainless morons.

 

Offline Kensai

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
    • http://
Ogólnie
« Odpowiedź #138 dnia: Maja 31, 2004, 09:26:06 pm »
Ja mam pytanko co do tego klanu.....Czy zrobisz go tylko na KZEE czy także na innych serverach?? Jaką planujesz nazwę oraz mniej więcej logo.....i jaki jest wymagany lvl aby do was dołączyć ?? :shu:  
"Dzisiaj Jest Dobry Dzień, Żeby Umarł Ktoś Inny..."

[size=8]DW lvl 120[/size]

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Ogólnie
« Odpowiedź #139 dnia: Maja 31, 2004, 09:34:42 pm »
ja odpowiem za qiaxa :P klan może być tylko na KZEE bo nie ma połączenia między serverami, a raczej nie chce się nikomu robić gdzie indziej postaci na odpowiednim lvl'u i z odpowiednią ilością kasy :P