Autor Wątek: Ogólnie  (Przeczytany 23203 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Ogólnie
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 10, 2004, 10:50:11 pm »
ech a ja ciągle nie moge się połączyć z serverem... Spróbuje reinstalki gry, może pomoże :(

EDIT
ARGH nic nie pomaga :(:(:( :angry:  :angry: No kurde i w jakiego mmorpga mam niby grać, inne które są darmowe są gorsze, a te lepsze są darmowe do czasu...
Czekam więc chyba dalej na WoW - bo to jedyny mmorpg za którego jestem gotowy płacić  
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2004, 11:12:49 pm wysłana przez Morchol »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 11, 2004, 12:10:41 am »
Dziwna sprawa, nie powinieneś mieć aż takich problemów... Ewentualnie spróuj zmniejszyć ipoziom detali, to moze pomóc.

EDIT:!!
Po tylu nieprzespanych nocach i zabójczych negocjacjach z innymi graczami, wkońcu udało mi się uzbierać te 500k! Teraz pozostają nam dwie rzeczy do zrobienia- czekać, aż wprowadzą ten system klanowy, a druga: módlcie się, bym tego nie wydał... 500K = pół miliona.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2004, 03:51:12 am wysłana przez qiax »

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 12, 2004, 12:51:11 am »
Spoko, ja zawsze coś dorzuce kaski więc raczej z założeniem klanu niebędzie problemów. Co do Niepodłączenia sie do giery to serio dziwne. Sprawdź jeszcze raz czy instalujesz samego AoRa, bo jeśli zainstalujesz najpierw PT a potem AoR to niepójdzie. Wystarczy sam AoR + konto na stronce i powinno chodzić bezproblemowo. Pytanko: Jaki tekst Ci wyskakuje przy próbie połączenia??

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Ogólnie
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 12, 2004, 08:50:58 am »
"unable to connect to Server" wszystko robie dobrze, instaluje po uprzednim odinstalowaniu PT i zlikwidowaniu folderu...

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #64 dnia: Maja 12, 2004, 09:03:01 am »
NO to już niewiem:/. Kurde a przydała by się jeszcze jedna dusza do gry:].

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #65 dnia: Maja 12, 2004, 12:08:08 pm »
chyba ja zaczne grac...musze tylko zrobic postac, a juz nie mam dzisiaj czasu...male pytanko...lepiej grac jakims wojem (chyba sa to postacie z grupy Tempscron) czy jakims magiem (to chyba grupa Morion...tak mi sie to wydaje)??...czy to juz raczej moje widzi-mi sie :lol:...moze powiecie tez jak postac przydala by sie w klanie??...dzisiaj wieczorem bede testowal i nie ukrywam ze licze na pomoc juz bardziej zaawansowanych graczy  ;)  

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #66 dnia: Maja 12, 2004, 06:02:33 pm »
Dobra scharakeyzuje z grubsza postacie w PT:

Tempskron:

Fighter - Wiadomo, nosi topór (przeważnie dwuręczny), i jego skille polegają na ostrym przywaleniu kolesiowi (qiax gra fighterem to zapytaj jak to wygląda). Postać wyważona między dobrym atakiem a obroną.

Pikeman - kileś z dzidą, raczej postać fizyczna, posiada większe od wszystkich max damage, ale za to najmniejsze min damage co raczej wyrównuje staty. Skille ma dość ciekawe (zamrożenie kolesi którzy są w pobliżu, lub tornado które trafia wszystkich dookoła, więc najlepiej brać przeciwników w kółko). Ogólnie postać dobra do ataków fizycznych, z obroną gorzej.

Archer - (moja postać:P), Łuczniczke ciężko jest czasem lvlupować i przydaje się jako support dla fightera, lub obojętnie kogo kto bierze ciosy na klate. Gra solo tutaj jest o wiele trudniejsza ale zarazem i ciekawsza (chociaż dobry fighter też niepowinien stać w miejscu i brać grupke potworów dookoła siebie). Jej skille są różne, od summonigu ptaszka który atakuje (chodź cholernie słabo), do zwykłych czarów ofensywnych (atakujący max 4 przeciwników na raz).

Mechanican - No ten koleś jest tak skonstruowany aby brać jak najwięcej potworków na siebie w czasie walki, bez problemowo mooże wszędzie chodzić sam, bo ogólnie mało jest potworków które mogą mu przy tym samym poziomie podskoczyć. Najlepsza postać Defensywna i średnia w ataku. Skille raczej też defensywne powiększające Punkty Def i Absorb, chodz ma kilka ofensywnych (Molotov:]).


Morion:

Atalanta - Coś jak archerka tylko z włuczniami do rzucania, można ją rozwninąć nieco bardziej na postać fizyczną niż archerke (ponieważ może używać broni mechanika). Skille ma dość ciekawe i raczej ofensywne (rzut tarczą + confuse). obrona i atak podobny do Archerki ale raczej bardziej postawiono u niej na Def.

Priestess - Heh no tutaj jest lekko powalone, ta laska jest niezastąpionym supportem dla wszystkich. Ficznie jest do dupy, ale za to skille nadrabiją. Skille to leczenie (pojedynczego kolesia albo masowo), i niezastąpiony D. Lighting  (udeżenie kilku piorónów w najbliższych przeciwników) bardzo chamskie gdy stajesz obok kolesia co tłucze potworki i puszczasz tak 3-4, potworki giną a koleś wnerwiony bo exp leci dla Ciebie. Ogólnie nielubie Priestess, ale dla niektórych to najlepsza postać.

Magican - Zwykły mag, ma troche większy def niż Priestess ale za to jego skille są nieco gorsze ale więcej odbierają. Puszcza wodne tornado które trafia kilku przeciwników. Więcej niemoge napisać nic bo go poprostu nieznam.

Knight - jedyna postać fizyczna w Morion. Jest zdecydowanie słabsza od postaci z Tempskron (chociarz porównywalna z fighterem i pikemanem, ale daleko jej do Mecha:]). Plusem jest to że większość broni jaką wali knight jest jednoręczna, więc może nosić tarcze. Skille ma jednak dość dziwne (dwa-trzy ofensywne a o reszcie niepowiem bo niewiem:P).

To jest napisane tak z grubsza i są to jedynie moje spostrzeżenia które po 50levelach w PT zaobserwowałem. Co do niektórych postaci moge się mylić, chodź niedużo (ale nie do Archerki:]).

Wybór nalezy do Ciebie:]

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #67 dnia: Maja 12, 2004, 07:59:13 pm »
Fighter jest wyważony? Jak cholera jasna... Ma najlepszy atak w grze <kochana siła, talent i zręczność>, a jego obrona jest średnia - jeśli masz mase potionów to mozesz solo na Oasis walić przy 35 lvl - oczywiście nie licz na to, że ci się to opłaci <u mnie to tak wyglądała - jeden cios, dwa medium life potion...>. Solo na Forgotten Land też jest średnio opłacalen <co zarobiłem to na repot wydawałem - czyli kupowanie medium life potion>. Oczywiście, na 4x lvl staje się świetną postacią - solo na Cursed Land na Hell Spawn - duużo dobrych dropów / itemów, do tego xp leci wprost bardzo szybko. Na lvl 44 można spokojnie solo na Forgotten Land i na Oasis <ale jeśli bedzie za dużo Titanów lub Head Cutter... ech...> Ogólnie Fighter stanowi główną siłę uderzeniową w Priston Tale - do dziś pamiętam, jak byłem w party z Knightem, 3 Prs i jednym Piekemanem: w pewnym momenci 10 archerów nas zaatakowałoi 3 decoy + jeden bargon i Cyclop >Cursed Land<, każdy uciekał, a ja jak wariat z manią zabijania - ciosy brałem na siebie walcząc z Bargonem <a skubaniec nieźle życia zabiera>, PRS zabrały się za szkilety, Knight za Decoye, a Knight za Cyclopa - tylko ja przeżyłem <nigdzie nie ruszam się bez 109 medium life potion>. Za to Fighter niezły jest do interesów, jako handlowiec - możesz się wynając do pomocy przy robieniu questa <Mav wie wiele na ten temat- pomógł mi tak raz, ale kasy za to niechciał>, albo jako ochrona dla PRS w Forgotten Land. Do tego twa szybka regeneracja staminy pozwala na spokojne handlowanie wszelkimi jej odmianami <począwszy od Mini do Mystic> podobnie jak z Mana - ale lepiej dawać za darmo magom, bądź PRS - dzięki temu jesteś lubiany, a gdy szukasz party, lub pilnie potrzebujesz Life Potion - wtedy to jest na wagę złota. Niestety, największym minusem Fightera jest jego mały Spirit/Willpower <z 6 podbiłem na 25>, przez co możesz urzyć jego najpotężniejszego skillu Rage of Zechram na poziomie 8 jakieś 2 razy - ale to zawsze możesz nadrobić, o ile wyposarzysz się w odpowiedni kamień/sheltom <staram się podbić Spirit do 40, a wtedy - welcome my FS Raident!>. Przedmioty FS są całkiem drogie <FS BRUTAL CLAW AGED + 2 - 110K i 4 raident, a koleś chciał 200k... lubię się targować, heh>.

Figher - pierwszy atakuje
Pikeman - idealny do SOD - tak słyszalem...
Mechanic - idealny tanker - tego to nic nie rusza
Archer - pierwsza ucieka, ale jak się wkurzy...

Atlanta - najmniej popularna postać, odpowiednik Archerki
Knight - coś jak skrzyżowanie Fightera i Piekamana
Priestess - dopiero po lvl 20 i wykonanym quescie jest porzyteczna - dl + mech lub Fighter = rzeź
Mage - jego Water Tornado jest zabójczy

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #68 dnia: Maja 13, 2004, 03:30:27 am »
dzieki za konkretne opisy  :lol: ...ok...sparawa wyglada tak...jestem Magiem...juz na lv 2 :D...kupilem jaka rozdzke, buty i rekawice i zabijam jakiej zajaczki i grzybki...jest nizle...ktos cos kiedys wspominal o jakims questcie....hmmm....HELP  ;( ...fajnie jest, bo inny zabijaja a ja zbieram z pola walki co sie da :lol:...widze ze rycerze wymiataja, a mag na razie slabiutko...czekam na jakies podpowiedzi...spadam grac i spac ;)

-----> EDIT <-----

sprawa wyglada nastepujaca...lv 7 juz jest...kiedy bede mogl czarowac??...bo jak na razie chodze z toporem ?!? i zabijam recznie wszystko co moge i co mnie nie zabije :lol:...bylem z pewnym gosciem na zombiakach i szkieletorach, ale troszke za niski level...al eja tam wroce :D...i jeszcz ejedno...nie moglem wejsc na "Gamme" (byl full ;( )wiec gralem na "Alpha" (serwer wiadomo jaki  :rolleyes: )...czy jest jakas roznica??...gierka swietna, zobaczymy jak bedzie dalej...ide spac...jest 03.30...dobranoc wszystkim

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #69 dnia: Maja 13, 2004, 07:50:24 am »
Witam w naszym świecie!
Mag ma dostępne skille dopiero po 10 lvl, uważnie rozdzielaj punkty na postać <mam aktualnie lvl 47, z czego 10 punktów nieprzydzielonych i jeden skill point - ale chyba powitam Rage of Zechram lvl 9>. Morion ma dwa typy questu - jeden polega na zabijaniu Bee Dog's, a drugi na Demon's Tree <czy jak ich tam zwał>. Jest on dopiero dostępny po 20 lvl. I nie kupuj przedmiotów - ja i Maverick znajdziemy ci takie, że ci oczy zbieleją <Fadeo, Sereno, Sparky MGS? Dryad Wand MGS? Nie ma problemu>... Albo jednak je kupuj <trenujemy w lokacji, gdzie są przedmioty dla maga dopiero od 2x lvl heh>. I jeszcze jedno - kiedy ktoś walczy, a nie jesteś z nim w Party, ani mi się waż atakować jego przeciwników, czy kraśćmu przedmiotow - chyba, że ci pozwoli, lub cię zaprosi do party. Inaczej kradzież przedmiotów to looterstwo, a zabijanie, kiedy inni zgarniają baty to Kill Steal = KS. A za to z klanu można wylecieć w trybie natychmiastowym. Różnica pomiędzy tymi serwerami jest taka, że inni gracze, grający na Gammie nie mają kontaktu z graczami na Beta, czy Alpha. Kiedy Gamma jest full, gram na Alpha, a jeśli to nie pomaga to na Beta. W ostatecznosci robie sobie drzemke.

BTW: Niezłą jazde wczoraj miałem - grałem solo na Hell Spawn w Forgotten Land <koło takiej górki - hi Maverick!>, a gdy było ciężko przyłączyłem do siebie Mecha - skubany nawet nie pomógł mi <zbytnio...>. Parę minut później przyszedł inny fighter RedDragon - był ze swoim partym na Hell Spawnie dosłownie znajdującym się parę metrów od naszego. Weszliśmy do jego party <ja i mech> i: 4 osobowa drużyna w tym PRS na jednym Hell Spawn, a my dwaj okupowaliśmy drugi - dzięki temu, że znajdowaliśmy się dość blisko siebie, xp leciały jak że ho, ho. Oczywiście, mech mnie zostawił, więc przydzielili mi do pomocy dwie postacie 3X, ale że nie wyrabiały to wyleciały <a jeśli poszedłeś repot i zbyt długo nie wracałeś, to dostawałeś kopa - wkońcu obyło się bez leechowania - to znaczy że inni walczą, a ty zgarniasz xp za frajer>. Później jedną PRS - ale odeszła, czy d/c <discconect> miała. No to przydzielili mi do pomocy fightera lvl 4x i piekemana 3x. Pikeman wyleciał, no to w dójkę mieliśmy niezłą jazdę - ja brałem na sibie 4 Crypty i 2-3 arechery, czasami Buma, lub Bargon się trafił, ale przeważnie to były Armored Bettle. Komedia była, kiedy on poszedł sprzedawać <Sell>, lub potiony uzupełniać <repot>. Wtedy to się docenia przezorność i kupowanie 209 medium life potion. Oczywiście <z tym bardzo rzadko się spotykam...>, lider RedDragon chciał mi pomóc, tak samo jak inne postacie, ale ja z dumą mówiłem, że dam sobie radę. I najlepsze - wogóle nie zginołem! A ile razy byłem bliski śmierci <ach, te lagi - bez nich ta gra wiele by straciła> heh.

BTW 2: Mogę ci pomóc w wykonaniu questa, <ten jest trudny ze względu na panoszące się wokół Devilish Tree i inne tatajstwo - nie wspominając o gęsto rozsianych Hell Spawnach> ale nie licz, że będę ci pomagał, gdy będziesz miał lvl 20 - 30 - wtedy ze skillami maga powinieneś dać sobie radę sam <spotkałem maga - teraz kumpel, dzięki staminie heh - który solował na 35 lvl w Cursed Land, nawet na Oasis jego Water Tornado jest zabójcze dla Titana>
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2004, 07:53:45 am wysłana przez qiax »

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #70 dnia: Maja 13, 2004, 09:31:00 am »
wiec po 10 lv zapytam sie w ktorym kierunku dobrze sie rozwijac i bede uwaznie przydzielal skili...co do zbierania rzeczy....to panuje tam totalny bur....el, wszyscy walcza i robia co chca :lol:...teraz, gdy dostalem topor od pewnego goscia (glooom sie zwal) to tylko taki pusty Goblin moze mi podskoczyc :(...rzeczy na razie kupuje, zeby sobie lepiej poradzic na poczatku...wlasnie z tym goolmem przenieslismy sie na Rich......cos tam, nie pamietam i doszlismy do miejsca gdzie byly zombie i te inne dzidostwa...on Fighter na 9, ja Mag (z toporem :D)na 6...szlo niezle....ja wybawialem z grupy jednego zombie i pozniej loilismy go (bylismy w "Party") (jak rozdzielane sa EXP gdy jest party??)...zabilismy tak 2 zombich i szedlem po 3...niestety do zombie ktorego sciagalem przypalental sie jakis skorpion i...to bylo na tyle :lol:...zobaczylem tylko komunikat "not that one"...hmmm...teraz juz wiem...zauwazylem ze po smierci przenosze sie do miasta z calym ekwipunkiem i exp....w Tibii tak nie bylo...czy to narmalne czy tylko "nowi" tak maja??...dzisiaj mam zamiar zrobic 10 lv i wyruszyc na jakiej juz troche moz\cniejsze stwory, bo na zajaczkach i grzybkach dlugo lv leca :)...z gory thx za pomoc panowie...jeszcze bede was meczyl, nie martwcie sie ;)

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #71 dnia: Maja 13, 2004, 06:39:46 pm »
Hehe no mag na 30 lvl już może ostro kopnąć. A tak szczerze to ja do 20 lvlu waliłem na Seashore (teraz jakoś się inaczej nazywa).  W quescie moge pomódz niema sprawy, (Junie już pomogłem). poprostu stane pośrodku potworków a ty wybijesz sobie tych co trzeba i po kłopocie:]. ogolnie zabawa zaczyna sie przy skillach (od 10 lvlu). Zobaczymy jak się rozwiniesz. Wszystkie przydzielanie expa w drużynie jest opisane na stronce PT ( www.eng.pristontale.com ). to tyle

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #72 dnia: Maja 14, 2004, 01:28:22 am »
zapomnialem napisac

nick: ard_pl
serwer: wiadomo (Gamma, jak nie da rady to Alpha)
profesja: Magican
level: 10

teraz kolejna garsc pytan :lol:...gralem sobie spokojnie i postanowilem opuscic gre...wyszedlem (gralem na Gammie)...gdy wszedlem ponownie do gry (tym razem Alpha) zniknely mi wszystki przedmioty ktore mialem na Gammie...WHY??...czy jak wejde na Gamme to przedmioty sie pojawia?? (nie chce mi sie samemu sprawdzac :D)...pierwszy czar maga jest do bani...czekam na nastepne ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2004, 02:28:14 pm wysłana przez ARD »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #73 dnia: Maja 14, 2004, 03:31:11 pm »
Tragedia jest wtedy, gdy miałeś D/C tuż po sprzedaniu Apprentice Robe PRS... To zjawisko występuje rzadko, zazwyczaj po tym, jeśli wchodzisz na serwer, zdobywasz przedmiot i masz D/C lub odrazu wychodzisz z gry. Wtedy najzwyczajniej w świecie tracisz ten przedmiot. Czasami również możesz się pojawić w Oasis, mimo, że użyłeś Phill Core - niezła wtedy jest zabawa <0 medium potion = śmierć>.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #74 dnia: Maja 15, 2004, 02:24:07 am »
wlasnie wracam z treningu z qiaxem :D...w niecala godzinke zrobilismy 50 % levelu, gdzie ja musialem sie meczyc ok.2-3 h...wielgachne dzieki qiax :lol:...swoja droga dziwie sie ze wysokolevelowe poswiecaja swoj czas aby sterczec w miejscu i skupiac na sobie uwage wrogow podczasy gdzu jakies lecz ma za zadanie je ich zabijac...qiax o malo nie usnal ;), dobrze ze muzy sluchal (BTW: qiax, czy ty jestes niesmiertelny???)...dzieki za sprzety...to co ze uzyje ich dopiero za milion lat, nim zrobie te poziomy ktorych wymagaja :D...moze ktos pisze sie na jakoas nocna wyprawe z niedzieli na poniedzialek i z poniedzialku na wtorek??...pytam osob z nizszym lv., no chyba ze qiax lub Maver maja ochote pomoc slabszym to nie ma sprawy...

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 15, 2004, 06:40:42 pm »
Nieśmiertelny? Ujmę to tak - jeden Head Cutter nie sprawia mi większych trudności, ale 2, bądź 3 - to już inna historia.
Spokojnie, 20 lvl można nabić w góra 2 tygodnie.
Chętnie bym pomógł, ale z niedzieli na poniedziałek, to ja spać bedę, co najwyżej dzisiaj od 0:00 do 2:00 będę grał.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #76 dnia: Maja 16, 2004, 08:49:43 am »
wczoraj wieczorem...tj dzisiaj w nocy mialem dziwna sytuacje...bujam sie po miescie :lol:, spotkalem woja i piresta...chopki walcza na maxa...podbijam i klikam "invite" (nikogo nawet nie zaatakowalem, co by KS nie robic) i czekam...zgodzili sie, no wiec w miare swoich skromnych (jak na raie) mozliwosci morduje co sie rusza...po pewnym czasie przyszedl nastepny wojaki, zagadal cos do piresta i on odlaczyl sie od nas i poszedl do niego....zostalem sam z wojem...gdy juz skonczylismy chlopaki zaczeli sie wyzywac..."fucker" itp...myslalem ze to do mnie, ale nie...wojak wyzywal piresta i pisal cos "i will report" i jakies inne dziwne rzeczy...mozecie mi wyjasnic o co mu chodzilo??...sytuacja byla bardzo zakrecona...ja ze swojej strony nic zlego nie zrobilem (bo na poczatku myslalem ze to do mnie)...

BTW: bylem tez wczoraj w party z 4 magami i 3 pirestami...co tam sie wyprawialo :lol:...widze ze mala zgraja magow i pirkow moze narobic niezlej zadymy :D
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2004, 08:52:35 am wysłana przez ARD »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #77 dnia: Maja 16, 2004, 03:55:57 pm »
Jeśli wy walczyliście, a PRS używała dl <błyskawic>, to może się kłócili o KS, a czasami uczestniczy takich dyskusji straszą się, że zrobią screena i wyślą do admina, przez co dostanie bana osoba czyniąca zło. Oczywiście, admini to olewają <sic!>.
BTW: Sorrki za wczoraj, ale byłem w party w Oasis, więc sam rozumiesz...

MarvelliX

  • Gość
Ogólnie
« Odpowiedź #78 dnia: Maja 16, 2004, 04:12:45 pm »
A ja mam pytanie: Czy klan już powssstał? jeśli tak to jakie sssą warunki dossstania sssię do niego  :huh:  i jakie kozyści z tego będą. <_<

Przydało by sssie zrobić taki sssam osssobny dział jak w KO B)  

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #79 dnia: Maja 16, 2004, 05:07:19 pm »
Klan jeszcze nie został powołany do życia, ponieważ nie został jeszcze zaimpletowany w grę Clan System <ten powinien się pojawić do czerwca - przynajmniej tak piszą na oficjalnej stronie gry>. Zasady, regulamin i korzyści < - wspaniała atmosfer - > będą podane w specjalnie stworzonym dziale na Forum, ale dopiero, gdy klan powstanie.