Autor Wątek: Ogólnie  (Przeczytany 24152 razy)

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #100 dnia: Maja 19, 2004, 10:48:58 pm »
dla mnie w niedziele w nocy tez pasuje...teraz mam 1 zmiany (wstaje o 4 rano, wiec raczej nie bede gral po nocy:))...ale sobota w nocy gram...niedziela w nocy gram...zawsze jak mam opis na GG to gram :lol:...tylko przewaznie na Alphie....i tu pytanie...czy "baza glowna" klanu musi byc na Gammie??...ja sie tam za cholere nie moge dostac :(....

spoczko Marvell...jutro jak bedziemy walczyc to sie porobi pare fajnych fotek :lol:
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2004, 10:50:53 pm wysłana przez ARD »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #101 dnia: Maja 19, 2004, 11:40:19 pm »
Bazą klanu będzie cały Awell - raz Gamma, raz Alpha. Wszystko zależy od tego, czy uda nam się podłączyć i tyle.
Jestem za nocka z soboty na niedziele, lub z piątku na sobote. W przeciwieństwie do was, ja mam normalnie szkołę <a czy ona jest normalna - tu bym polemizował>, więc raczej z niedzieli na poniedziałek odpada.
Również tak jak to M@verick powiedział - lepiej za pomocą gg się zgrajmy i będzie "cacy".

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #102 dnia: Maja 21, 2004, 01:12:40 am »
Dobra klan już jest:], Zajebioza, Osobny dział na forum i tam wżucamy wszystko co związane z PT. Narazie się niewypowiadam nic (ale już jest nieźle:]). Pozdrufka

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #103 dnia: Maja 21, 2004, 02:41:30 pm »
A ja mam pytanie bo jak mi jakiś nowy patch chce się zainstalować to wyskakuje okno z napisem: "< UP DATE INFO  >fail..... Wiecie co może być tego problemem i jak to naprawić??



Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #104 dnia: Maja 21, 2004, 03:41:53 pm »
ja mialem dokladnie to samo...dobrze ze mnie wtedy nie widzieliscie, ale zaczelem panikowac :lol:...wystarczy wejsc na www.pristonlate.com i sciagnal Patch Version (2.8.7) i zainstalowac....i po klopocie...jesli nie masz zainstalowanej starej wersji (2.8.6) to mozesz sciagnac Full Version (2.8.7) i zainstalowac...proste :D

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #105 dnia: Maja 21, 2004, 04:13:27 pm »
Dzięki za pomoc, a jest jakiś serwer albo coś co pomoże komuś kto ma słabe łącze i go rozłącza często np. mnie??
Chciałem się zapytać kto jest Wam do klanu potrzebny bo bym mógł sobie tą postacią grać. Bo jakoś mi teraz po zaintalowaniu tego patcha lepiej chodzi. :)  
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2004, 04:53:46 pm wysłana przez heti »



Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #106 dnia: Maja 21, 2004, 06:53:58 pm »
NO ten Patch coś daje bo ani lagów niema za dużych ani nic:]. Spoko rzecz. A do klanu? Przydała by się atalanta (ale uprzedzam że nią to się ciężko gra), no i oczywiście Mech bo tankerów nigdy za mało. Ale wybierz poprostu tego który Ci się najbardziej podoba i tyle. Nic na siłe.

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #107 dnia: Maja 21, 2004, 07:25:35 pm »
Mam problem bo nie moge postaci skasować :( możecie coś na to pomóc?? :(  



MarvelliX

  • Gość
Ogólnie
« Odpowiedź #108 dnia: Maja 21, 2004, 08:15:18 pm »
Ssstworz obok nowa a ta zossstaw poźniej sssię pomyśli co zrobić.

Cytuj
- Spawn Stealów
- Looterowania
- Trade Hacków
To fragment regulaminu... teraz prosze na polssski :P
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2004, 08:16:44 pm wysłana przez Marvell »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #109 dnia: Maja 21, 2004, 08:40:42 pm »
Spawn Stealów - kradzież spawnow - miejsc, w których respawnujac/odradzają się potwory
- Looterowania - kradzieży przedmiotów od przeciwników, których nie zabiliśmy a nie jestesmy w party
- Trade Hacków - kradzieży przedmiotów, kasy podczas wymiany

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #110 dnia: Maja 21, 2004, 08:52:51 pm »
Dobra fajnie wszyskto chodzi nawet fajniutko. Mam 7lv B) i gram Mechanicem.
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2004, 10:38:59 pm wysłana przez heti »



Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #111 dnia: Maja 21, 2004, 10:57:09 pm »
heti...jutro sie jakos odezwe po poludniu (15-15.30)...pewnie wybiore sie z Marvellem za zombiaki to jak bedziesz mial czas i chceci to zapraszamy do zabawy :)...

Cytuj
NO ten Patch coś daje bo ani lagów niema za dużych ani nic:].

ta, jasne Maver...nie ma lagow...u mnie po zainstalowaniu jest gorzej niz bylo...ale jakos daje rade

pytanko tez do serwera...gramy gdzi echcemy czy jak?...ja mam problemy z dostaniem sie na Gamme i dlatego zawsze gram na Alphie...Maverick ciagle smiga na Gammie (tak wynika z opisu na GG)...ustalamy os czy kazdy gra gdzi echce a jak beda treningi to sie juz cos konkretnie ustali??

regulamin spoczko...troche "ostry" ale trudno <lol>...musze sie odzwyczaic przeklinac :D...kary pieniezne troszke za duze jak dl amnie...przynajmniej o jedno 0 ;)

 

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #112 dnia: Maja 21, 2004, 11:12:23 pm »
Spoko. Pisze sie na to tylko daj mi sygnał, że będziesz grał na gg (3362958)
I u mnie nie ma już takich problemów jak przdtem i nawet lagów nie ma.
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2004, 11:13:41 pm wysłana przez heti »



Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #113 dnia: Maja 22, 2004, 12:20:14 am »
Z tymi lagami to jest różnie (kwadratowo i podłóżnie:P). Więc teraz tak. Na gammie gram zawsze rano (bo tylko wtedy można się dostać bez problemu), aż do Disconnecta/Connection Loss. PO czymś takim odrazu wale na Alphe, ale można to obakać sprawdzając mój opis na GG (przeważnie zmieniam). Na gammie jest dużo wysoko levelowych postaci więc jakieś lepsze rzeczy sprzedaje tam, a na alphie raczje można opchnać wszystko (bo serwer jest większy niż gamma i więcej ludzi na nim siedzi). Łupcie Łupcie i czasem dajcie mi znać bo niekiedy naprawde niezłe rzeczy się znajduje (które oddam/sprzedam za bezcen). Zresztą poto jest Klan. Pozdrufka 4 @LL from SZ Clan:]

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #114 dnia: Maja 22, 2004, 11:00:29 am »
8lv. zdobyty :D I mam pytanie gdzie moge iść żeby dostać więcej exp. bo nie chce mi się już te grzybki zabijać.



MarvelliX

  • Gość
Ogólnie
« Odpowiedź #115 dnia: Maja 22, 2004, 12:39:19 pm »
Złap jakąś drogę i idz wzdłurz niej a gdzieś napewno wtrafisz.
Masz taki sssam poziom jak Death Scythe powinniście sssię umówic na trening bo ja jessstem już za sssilny dla niej <_<  

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #116 dnia: Maja 22, 2004, 12:40:37 pm »
To musze się z nią skontaktować. Chciałem sie jeszcze zapytać czy u Mechanica rozwijać siłe czy coś innego??
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2004, 02:05:09 pm wysłana przez heti »



Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #117 dnia: Maja 22, 2004, 03:07:42 pm »
Cytuj
To musze się z nią skontaktować. Chciałem sie jeszcze zapytać czy u Mechanica rozwijać siłe czy coś innego??

ja ci powiem tak jak mi mowili...znajdz w sklepie jakas dobra rzecz dla Mecha i tak przydzielaj punkty aby moc ja uzyc...ja tak postepuje z moim Magiem i wychodze na tym niezle...u ciebie HP raczej jest wazne...
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2004, 07:51:50 pm wysłana przez ARD »

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Ogólnie
« Odpowiedź #118 dnia: Maja 22, 2004, 07:47:09 pm »
Cytuj
Przydała by się atalanta (ale uprzedzam że nią to się ciężko gra)
Ja jestem atlantą, jeżeli piszesz, że iężko nią się gra... ale dla mnie jest fajna :) Northgoblina na poziomie 6 zabiłam bez niczyjej pomocy i bez potionów :D Tylko ja też chciałabym się spytać co ulepszać. Jak do tej pory to ulepszałam siłę i talent...
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2004, 07:49:23 pm wysłana przez Death Scythe »
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #119 dnia: Maja 23, 2004, 12:10:57 am »
Najlepszym sposobem na rozwinięcie postaci (jakiejkolwiek), to podejżenie mniej więcej ile potrzeba punktów aby daną rzecz założyć (np: mamy 15 lvl więc idziemy namarket, bierzemy pierwszego lepszego kolesia który sprzedaje jakąś rzecz z naszym Specem, on nam tą rzecz pokazuje [załóżmy że ta rzecz jest na 22 lvl], spisujemy parametry jakie są potrzebne do założenia tejże rzeczy i potem powili rozwijając dobijamy do tych punktów, przy dobrych wiatrach powinniście mieć kilka punktów w zapasie). To najprostsza jak i najpewniejsza droga rozwoju. Co do skilli to radze wymasterować na początku wszystkie skille a potem w pierwszej kolejności skill dający większy Attack Power (to jest podstawa dla Archerki, Atalanty, Fightera i pozostałych [niewiem jak jest z PRS i MGSem]). Jakieś pytania?