Autor Wątek: Magia  (Przeczytany 22674 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #120 dnia: Maja 13, 2004, 09:03:18 pm »
Jedyne z czego mógłby dostać w twarz, to z liścia......... ;) Ale generalnie doszedłem do może dziwnych wniosków, ale wydaje mi się, że magia w grach jest realnie magiczna....... W każdym razie chodzi o to, że magia w grac opiera się na fantazji twórców, a przecież fantazja i wyobraźnia to też magia w realnym świecie.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #121 dnia: Maja 14, 2004, 01:57:38 am »
nie skomentuje 2 poprzednich postow...powiem tylko ze na mojej twarzy zagoscil sliczny usmiech...dziekuje panowie :lol:...

co do Twojej wypowiedzi Magu...wyobraznie jako taka kazdy posiada i kazdy moze cos "wykombinowac" swoja wyobraznia...natomiast takich spraw, o ktorych np. pisalem wczesniej nie kazdy potrafi "dostrzec" (widziec kazdy je widzi, ale trzeba je jeszcze "dostrzec", a tu niekiedy kryje sie olbrzymi problem)...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #122 dnia: Maja 14, 2004, 12:52:47 pm »
no wlasnie ja nie potrafie ich dostrzec i wcale mi to nie przeszkadza wiec WW odwal sie

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #123 dnia: Maja 14, 2004, 02:02:14 pm »
Cytuj
...odwal sie
Ej ! Bez takich haseł proszę. Nie zaczynajmy flame'a.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #124 dnia: Maja 14, 2004, 08:40:24 pm »
-Po pierwsze to nie czepiam się ani ciebie, ani nikogo, więc wyluzuj S&S (na żartach się nie znasz?)
-po drugie nie odpowiedziałeś mi S&S na moje pytanie. Czym w końcu dla ciebie jest magia i co przez to pojęcie rozumiesz?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #125 dnia: Maja 15, 2004, 09:57:31 am »
A ja sądzę, że lepiej jest zakończyć tą debatę na temat "Czym jest magia dla ciebie", bo zaczynaja z tego niepotrzebne kłótnie wychodzić.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #126 dnia: Maja 15, 2004, 07:11:42 pm »
Magia to dla mnie cos typowow fantastycznego, wystarczy?!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #127 dnia: Maja 15, 2004, 10:47:57 pm »
...... konkretne odpowiedzi szóstoklasisty.... jeah whatever (nie chciałem cię S&S w tym momencie obrazić) No ale wracając do dyskusji magia to precież nie tylko fantastyczne zjawisko w grach, ani nie tylko magiczne chwile, ale też wszystkiego rodzaju "triki" iluzjonistów. Może nie jest to żadna prawdziwa magia i ja też tego za magię nie uważam, ale ale dla niektórych ludzi  iluzjonista=magia.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Magia
« Odpowiedź #128 dnia: Maja 16, 2004, 08:18:11 pm »
Ta magia to zjawisko, które przyciąga ludzi (tutaj zwracam uwagę na sygnaturkę Selphie) ale też może prowadzić do kłótni takiej właśnie jak Sergeboy kontra Biały mag...
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #129 dnia: Maja 16, 2004, 08:59:19 pm »
hohohoho :D D_S trafła w sedno sprawy ;) nie zastanawialiście sie dlaczego Wiśniewski ma tylu fanów, albo dlaczego Andrew L. ma tylu wyborców ;) Magia pany albo cud ;) nazywajcie jak kcecie  :lol:  ale D_S masz racje :)
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2004, 09:01:03 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #130 dnia: Maja 16, 2004, 09:00:39 pm »
jak na razie nie widze tu klotni tylko troche ostra wymiane zdan...ale wszystko jest pod kontrola...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #131 dnia: Maja 17, 2004, 11:35:32 am »
ARD master, racja.
Dla mnie Ci wszyscy iluzjonisci z krolikami w cuylindrach to jeden wielki chlam i tyle. Zadna magia tylko jakies lipne SF. KICZ....

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Magia
« Odpowiedź #132 dnia: Maja 17, 2004, 12:34:33 pm »
To jest tylko iluzja, są to ludzie posiadający szybkie palce i wiedzący jak odwrócić uwaga widza itd..

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #133 dnia: Maja 17, 2004, 01:02:47 pm »
kiedys sam chcialem zostac iluzionista ale jakos nie wypalilo  :P ale nie wiem co bardzien ciagnelo mnie do tego zawodu ta "magia" czy asystentki iluzionisty  :lol:  :D ale do tego trzeba miec wielki talen wiec trzeba ich za to docenic  :rolleyes:
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2004, 01:07:58 pm wysłana przez FaLa »
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #134 dnia: Maja 17, 2004, 06:20:59 pm »
do tego, aby "uprawiać iluzjonistyke" nie trzeba mieć talentu. Wystarczy jakaś fajna książka i duuuużo ćwiczeń..... Im więcej się trenuje ty,m więcej się zarabia :D
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Magia
« Odpowiedź #135 dnia: Maja 17, 2004, 07:27:34 pm »
Ja nie wieże w iluzjonizm, ale jak ktoś oglądał Davida Coperfielda to zobaczył jak ten lata... powiedzcie mi jak on to zrobił skoro żadnych linek nie było, bo on przechodził przez różne kółka a nawet wchodził do skrzyni?
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #136 dnia: Maja 17, 2004, 07:48:32 pm »
death scythe czlowiek nie jest moze takim madrym stworzeniem ale chyba juz potrafi wykombinowac jak przeniesc goscia bez linek wiszacych u gory :D moga byc np te kolka niepelne tylko tak ustawione zeby wygladaly jak calosc. ale byc moze byl to jedynie efekt specjalny sklecony na  komputerze bo komu by sie chcialo w dzisiejszych czasach troche pomyslec
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2004, 07:49:56 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Magia
« Odpowiedź #137 dnia: Maja 19, 2004, 11:24:30 pm »
Efekty specjalne tego czasu nie były na tyle doskonałe, żeby nawet taką scenę stworzyć. Nie sądzę, żeby komputery w tamtym okresie były na tyle doskonałe...
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

MarvelliX

  • Gość
Magia
« Odpowiedź #138 dnia: Maja 19, 2004, 11:59:02 pm »
Niessstety ale były juz w tedy komputery na tyle sssprawne że potrafiły sssprepaować obraz ;)
Widziałem kiedyś program w którym zdradzali sztuczki ilusssionistów: jak przeciąć kogoś na pół, przebić nożami pódło z kimś w środku, albo połączyć dwie szczelne metalowe obręcze; niessstety jak doszło do pokazu zniknięcia sssłonia z estrady ( <_< ) puścili 10min reklamy i zrezygnowałem jak wróciłem to było już po programie :(  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Magia
« Odpowiedź #139 dnia: Września 04, 2004, 11:20:26 am »
Ja to bym chciała się przenieść w takie czasy gdzie były elfy i magowie i może wtedy więcej dowiedziała bym się o magii i jak ją wykożystywać...