Autor Wątek: Magia  (Przeczytany 22684 razy)

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #80 dnia: Kwietnia 13, 2004, 09:07:39 pm »
a mi zawsze sie podobala magia czerwonego elementu i czarnego elementu  ;)  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #81 dnia: Kwietnia 14, 2004, 05:17:17 pm »
Cytuj
a mi zawsze sie podobala magia czerwonego elementu i czarnego elementu

masz na myśli magię z Chrono cross, czy czerwonego maga z FF? Jeśli to pierwsze to uważam, że lipne, a jeśli to drógie, to ... też lipne ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Magia
« Odpowiedź #82 dnia: Kwietnia 14, 2004, 05:23:46 pm »
Mnie to podoba siem nietylko magia w grach (choć widze że wy tu tylko o grach...)także dużo magji jest opisanej w książkach...i nie tylko.Przecież dużo magji jest w koło nas tylko trzeba ją dojrzeć(choć w tych czasach może to być trudne) <_<  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #83 dnia: Kwietnia 14, 2004, 05:32:34 pm »
zastanawia mnie co rozumiesz przez " dużo magii jest wokół nas"? No ale może to przechodzi pojęcie piętnastolatka takiego jak ja.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Magia
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 15, 2004, 07:29:37 pm »
Errrrrr....trudno to trochem wytłumaczyć...no ale sprubujem.A wiec...gdy np.patrzysz na jakiś przedmiot z różnej perspektywy,lub pod światło...to czasem wydaje sie on magiczny...lub las albo różne ciekawe miejsca,czy zakątki...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 15, 2004, 08:12:22 pm »
możliwe, że magia w realnym świecie istnieje, ale na pewno w grach bardziej rzuca się w oczy. No ale zastanawia mnie, czy pod pojęciem magii można rozumieć też iluzjonistów......
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Magia
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 15, 2004, 08:20:24 pm »
Yuzuriha - przyznaje ci racje. Ostatnio ( w środe) zamiast do szkoły :P poszedłem na wagary(sam) na calutki dzień do lasu i po całym dniu łażenia rzeczywiście można stwierdzić że to magiczne miejsce :) Podkreślam samemu - bo wprawdzie w lesie jestem baardzo często ale zawsze z kimś - a w odosobnieniu to ma sie czas zeby sie zatrzymać i poobserwować ptaki czy coś :)

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #87 dnia: Kwietnia 15, 2004, 08:20:26 pm »
ech... bądźmy realistami... gdzie widzicie magię... jezeli jakaś jest to technika ją zabija :) jak dla mnie magią jest to że nasz kraj trzyma się jeszcze kupy :P Normalnie CÓD nie mylić z CDU :D ale chciałbym żeby magia istaniała :) ale jednak spójżcie na chaos jakby mogła wprowadzić...
]


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #88 dnia: Kwietnia 15, 2004, 08:31:34 pm »
chaos? Przeciez taki byle Lepper to by raczej magia nie mol wladac. Do tego poczene by byly lata praktyki a wy tu nie wiadomo co gadacie...magia wokol nas??!! Co jeszce powiecie smiesznego?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #89 dnia: Kwietnia 15, 2004, 08:39:02 pm »
Ksiądz nekromanta zawsze potrafisz zburzyć wszystko :P cholera już sie rzmarzyłem :P ech... ale co zrobic... magii nie ma :(
]


Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Magia
« Odpowiedź #90 dnia: Kwietnia 15, 2004, 08:39:35 pm »
Eeeeeeeee Serge&Squall  no jeśli tylko byś chciał to mógłbyś ją choć zobaczyć oczami wyobraźni....no szczeże mówiąc jeżeli każdy mógłby sobie władać magią to świat rozpadł by sie w drobny mak...co do czasu nauczenia się magii to nie koniecznie lat by było trzeba ale to raczej zależy od osoby która chce sie jej nauczyć...

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #91 dnia: Kwietnia 15, 2004, 08:53:37 pm »
Magia w okuł nas  ?? No nie wiem. Jak dla mnie to nie ma jej zbyt dużo. No chyba że mi sprawdzian przesuną na dalszy termin :D .

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #92 dnia: Kwietnia 15, 2004, 10:04:14 pm »
Cytuj
No chyba że mi sprawdzian przesuną na dalszy termin
skoro tak ujmujesz sprawe to w takim razie moja nauczycielka polskiego jest summonerka. Magii wokol nas a ja uswiadomilem sobie ze najsilniejsza magia to seal all

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #93 dnia: Kwietnia 15, 2004, 11:07:09 pm »
Cytuj
Errrrrr....trudno to trochem wytłumaczyć...no ale sprubujem.A wiec...gdy np.patrzysz na jakiś przedmiot z różnej perspektywy,lub pod światło...to czasem wydaje sie on magiczny...lub las albo różne ciekawe miejsca,czy zakątki...

hehe panowie...co jest z wami...jest to co prawda takie typowe dla pan (bez obrazy YUzuriha)...ale zgadzam sie z Toba i z Morcholem...ja poczulem cos takiego gdy pierwszy raz w zyciu 2 lata temu w Łebie uslyszalem szum morza...stalem na malym mostku prowadzacym na plaze, a moja dziewczyna stala nizej z usmiechem na twarzy...jedna z tych "magicznych" chwil w moim zyciu...

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #94 dnia: Kwietnia 15, 2004, 11:20:05 pm »
Cholera nie piszcie takich romantycznych kawałków bo się rozkleje ;) a nie chcecie widzieć płaczącego diabła ;) hehehe każdy posiada takich pare chwil w życiu które dla innych zdają się naturalne a dla nas są jedyne w swoim rodzaju i magiczne :) wszystko zależy tylko od naszego postrzegania świata i od tego czy chcemy te magie dojżeć czy jesteśmy na nią ślepi... Tak jak dla matki płacz nowo narodzonego dziecka bedzie jak magiczne zaklęcie dzięki któremu do jej ocz przyjdą łzy szczęścia... Tak dla ARDa przy odpowiednim "wyłaczeniu" sie z naturalnego obiegu wydaje sie magiczne morze i jego dziewczyna posyłająca mu ciepły uśmiech :) wierzcie mi to jest tak jakby czas do koła was stanął, a wy stoicie pośrodku i nareszcie dostrzegacie to co nie jest nigdy ukryte a jednak niezauważalne, bo przecież takie małe i nieistotne :) oj rozpisałem się i napisałem troche sentymentalnych bzdur :) musicie mi wybaczyć :) poznaliście moczną strone diabła :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2004, 11:21:34 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #95 dnia: Kwietnia 16, 2004, 07:43:07 pm »
a ja wam na tomiast powiem, że jestem zbyt racjonalnie nastawiony do monotonii swojej szalenie nudnej egzystencji, więc nie zauważam tak oczywistego zjawiska jak magia w realnym świecie, co jest spowodowane zbytnią oczywistością występowania magii w tym świecie.
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #96 dnia: Kwietnia 16, 2004, 08:05:45 pm »
ja tez jestem maly mlody I GLOOPI ALE UWAZAM ZE W ZYCIU MAGIA TO ZWYKLY KIT I SZJAS ALE ZECZYWISCIE BWAJA YAKIE CHWILE O JAKICK MOWI ard, ALE DLA MNIE TO NIE MAGIA. (fuckin caps lock)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #97 dnia: Kwietnia 16, 2004, 08:13:07 pm »
skoro wmawiasz sobie, że nie ma magii, to dla ciebie jej nie będzie, ale są chwile nazywane magicznymi i to jest właśnie magia w prawdziwym życiu
P.S.
Cytuj
ja tez jestem maly mlody I GLOOPI
zgadzam się ;) (joke)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #98 dnia: Kwietnia 17, 2004, 07:32:19 pm »
magiczne chwile?....No niech bedzie ze sa magiczne chwile ale to sa tylko chwile ulotne jak ulotka wiec nie ma magii


Cytuj
zgadzam się  (joke)
ha...ha....ha...usmialem sie do lez.....

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Magia
« Odpowiedź #99 dnia: Kwietnia 17, 2004, 07:51:58 pm »
Cytuj
magiczne chwile?....No niech bedzie ze sa magiczne chwile ale to sa tylko chwile ulotne jak ulotka wiec nie ma magii


 
Powiadasz "magiczne chwile są ulotne"....hmmmm a czy nie istnieje pamięć dzięki, której możemy je wspominać?Czyż nie po to została ona stworzona?
No cóż ,ale są ludzie którzy w nią wierzą i są tacy którzy wolą o niej zapomnieć....