Autor Wątek: Magia  (Przeczytany 22675 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Magia
« dnia: Kwietnia 03, 2004, 05:08:17 pm »
zakladam ten temat drugi raz bo jak go zakladalem 2 minuty temu to sie nie zalozyl, wiec tak tu mowcie co myslicie o tej JoteRPeGowskiej magii, ktora najbardziej lubicie itp. ja osobiscie najbardziej lubie dark/shadow magie bo ja uwielbiam ZLO i sily ciemnoisci. A poza tym dark magic ma zwykle najlepsze animacje. szkoda ze nie ma magii na swiecie bo jakby byla to dazylbym do tego by zostac kims jak magus czyli mag possesed by shadows

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Magia
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 03, 2004, 06:42:10 pm »
wegług mnie Dark magick jest podstawą oraz fundamentem (zaraz po summonach)bez niej JRPG były by poczęści puste
 

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 03, 2004, 07:20:06 pm »
tak racja ale denerwuje mnie ze czasami to holy magic jest wazniejsza nie nawidze tego po prostu ja chce zeby choc po czesci wygralo zlo (tak bedzie w moim Glenna i Solidusa i Marvella JeRPeGu Chrono Strike'u)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 03, 2004, 07:42:47 pm »
Też uwielbiam magię Darkness. Jest ona najniebezpieczniejszą a zarazem najpotężniejszą i najlepszą(i najfajniejszą) magią jaka mogła zaistnieć. Niech Holy sie schowa!
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 03, 2004, 07:52:22 pm »
z czarna magia to tylko summony jesli chodzi o sile moga konqrowac, ale niech mi ktos wytlumaczy BLAGAM czemoo tworzy sie gry w ktorych holy moosi byc silniejsze od dark dla mnie lipton wiec wytlumacy mi ktos PLZ

MarvelliX

  • Gość
Magia
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 03, 2004, 09:02:11 pm »
Jak to sssie mówi "światłość zawsze zwycięża" (kto nie wierzy niech zapali latarkę w ciemnym pomiessszczeniu :P )


A ja lubie klasssę sumonerów i wssszelkie z tym związane czary. Uważam tą klasssę za najpotężniejssszą B)  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2004, 09:05:02 pm wysłana przez Marvell »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 03, 2004, 09:20:38 pm »
ee tam zeby zabic summonera niue potrzeba zadnych specjalnych umiejetnosci a zeby zostac summonerem czeba miec fucksa czyliu summenere jest byc beznaziejnie

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 03, 2004, 09:50:18 pm »
ja oczywiscie zawsze bede po ciemniej stronie mocy tak samo w magii  :devil:  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 03, 2004, 11:18:08 pm »
wlasnie tak jest z wiekszoscia fanow jRPG ale kwadratowi dalej robia holy jako potege. Mozna by wreszcie zrobic ff'a w ktorym datrk magic bedzie odgrywal glooown role

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 04, 2004, 12:24:54 am »
cchesz duzo Dark Magic...zagraj w Vagrant Story...tam Sydney i inni posluguja sie przewaznie czarna magia...przyzywaja smoki, zbroje, demony, co tylko chcesz...

zlo raczej nigy nie zwyciezy w grach, poniewaz byloby to zwyciestwo zdrady, mordu, zlosliwosci, chciwosci i inyych slow okreslajace to co zle...chcialbys bohatera ktory zbil cala swoja rodzine "bo zupa byla za slona: :D, okrada innych, morduje niewinnych, pali wsie bo cos tam...ja tego jakos nie widze...

MarvelliX

  • Gość
Magia
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 04, 2004, 02:18:23 am »
Cytuj
Mozna by wreszcie zrobic ff'a w ktorym datrk magic bedzie odgrywal glooown role
FF 4, Cecil przez pół gry był czarnym rycerzem, używał tylko czarnej magii.
Cytuj
przewaznie czarna magia...przyzywaja smoki, zbroje, demony, co tylko chcesz...
Sssmoki powiadasz, chyba będę musiał sssię za nią zabrać :P  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 04, 2004, 09:50:48 am »
ARD z tym zaijaniem rodziny troche przesadziles;) ale reszta to calkiem dobry pomysl. Byc negatywna postacia, wypas jeszce tylko musi mi przypominac Magusa i jest wypas jak rzadko. Niszczymy swait za pomoca dark magic hezuz zawdze o tym mazylem

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 04, 2004, 10:11:21 am »
Mi się też podobaja magia mieczowa(coś a'la Cloudowy Blade Beam albo ta technika Dark Cecila w FFIV na WSC albo PSX'a). Kto grał w Last Blade ten będzie wiedział o co mi chodzi ;)  
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 04, 2004, 01:16:33 pm »
A tak odnośnie Vergant Story to tam prawie wszyscy mają "dark powers", nawet jak o tym nie wiedzą...... No a teraz odnośnie sporu o wyższość magii dark. Czepiacie się czemu magia światła jest zawsze ważniejsza od magii mroku... może dlatego, że trudno byłoby zrobić negatywnego bohatera posługującego się magią światła... no a jak wiadomo światło "pokonuje mrok". No a ja się nie będę wypowiadał, która magia jest najlepsza, bo żadna najlepszą nie jest
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 04, 2004, 02:28:37 pm »
Cytuj
trudno byłoby zrobić negatywnego bohatera posługującego się magią światła
ale g. bohater negatywny poslugiwalby sie czarna darkowa magia czyli najfajniejsza, albo nawet pozytywny bohater poslugujacy sie darkiem VS oki wyjatek ale zawsze cos ale ff4 nie uznam bo Cecil wcale nie chce byc specjalnie tym dark knightem poza tym nie jest przez caka gre

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Magia
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 04, 2004, 06:51:27 pm »
Cytuj
A tak odnośnie Vergant Story to tam prawie wszyscy mają "dark powers", nawet jak o tym nie wiedzą...... No a teraz odnośnie sporu o wyższość magii dark. Czepiacie się czemu magia światła jest zawsze ważniejsza od magii mroku... może dlatego, że trudno byłoby zrobić negatywnego bohatera posługującego się magią światła... no a jak wiadomo światło "pokonuje mrok
Bo tak musi być jakby ktoś niezauważył to te gry mają wpoić ludziom że dobro jest lepsze i że zawsze zwycięża  blebelbelblebleble...itd. :D  ]
a co do VS to starczy jeden niewinny strumyczek dark i odrazu wieżący w boga ryceżykn przyzywa Durhalany itp.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 04, 2004, 07:15:48 pm »
no wlasnie po co wpajac ludziom ze magia holy jest silniejsza od dark skoro to nieprawda ? XD

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 04, 2004, 07:30:57 pm »
czemu uważasz, że nieprawda? To przecież ma symbolizować, że dobro jest silniejsze od zła.... taki stereotyp..... no ale czemu się tak mroczną magią zachwycacie? magia jak każda inna
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 04, 2004, 07:57:59 pm »
no raczej nie jest to magia jak kazda inna to tak jakbys powiedzial ze Zidane to pilkarz jak karzdy inny...Dark magic zawsze byla jest i bedzie najsilniejsz, a przynajmniej dla mnie

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Magia
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 04, 2004, 08:03:40 pm »
no bo zidane to jest piłkaż jak każdy inny :D . No a z tą magią to kwestia gustu....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!