Autor Wątek: Sny  (Przeczytany 99951 razy)

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Sny
« Odpowiedź #160 dnia: Grudnia 26, 2004, 11:32:05 pm »
ja sie nigdy nikomu nie snie ;(;( :P

a jaostatnio mialam taki sen że pojechałam nad morze z rodziną, ale nikogo na plaży nie było i ja poszłam szukać faceta z lodami, ale nie moglam go znalesc, zgubilam sie i mnie jakas starsza pani zaprowadzila do lubnaparku (w którym 6 lat temu się zgubilam) i kazała mi czekać na pana z aligatorem  O_o , ale brat mnie obudzil  <_<  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #161 dnia: Grudnia 26, 2004, 11:46:11 pm »
ej to nie uczciwe...ja nie mam szarej bluzy.....jestes pewien ze to nie byly kaftany? :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Sny
« Odpowiedź #162 dnia: Grudnia 26, 2004, 11:48:42 pm »
hmm maybe... albo to byly bluzy przeciwpchelne dla foxterierow? wszystko sie moze zdaaarzyc
Selphie - hmm wlasnie sie zdrzemnalem na doslownie miute i mi sie Selphie przysnila :P ;)

Offline Advent Children

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • http://:]
Sny
« Odpowiedź #163 dnia: Grudnia 26, 2004, 11:50:22 pm »
Moje sny? Takie mieszane xP Ostatnio miałem taki że byłem na cmentarzu byłęm ubrany w płaszcz  Dementora z Harrego Pottera w prawej ręce miałem Soul Reavera a lewą miałęm taką samą jak głóna postać mam nadzieje znanej mangi & anime full metal alchemist xP i se tak latałem i rozwalałem zombiaki :P

-------------------
Forum o Anime Pomóż je rozkręcić ^^:
[Anime Confusion]

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Sny
« Odpowiedź #164 dnia: Grudnia 26, 2004, 11:51:50 pm »
Morchl taa, serio? :P:D:lol:
zawsze mowilam ze sie wsyzstkim śnie.. nie no tak serio to sie raz prtzysnilam kolzance ale to sie nie liczy, bo poprostu na drzewie siedzialam i nic nie mowilam <_<

Offline Advent Children

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • http://:]
Sny
« Odpowiedź #165 dnia: Grudnia 26, 2004, 11:57:28 pm »
Ja bym sie nie przejmował że sie nikomu nie śnie :P Przejmowałbym sie tylko wtedy gdybym nie przyśnił sie ani razu tej drugiej połóce :P(w moim przypadku nie musze sie przejmować bo jeszcze jej nie znalazłęm TT). Nie masz co sie Selphie przejmować xP

-------------------
Forum o Anime Pomóż je rozkręcić ^^:
[Anime Confusion]

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #166 dnia: Grudnia 27, 2004, 12:11:14 am »
Ach, jak ja kocham spać! Robisz co chcesz, nie masz żadnych ograniczeń, po prostu pełny luz, chipsy i orzeszki. Oczywiście, prawdziwa jazda zaczyna się wtedy, gdy jako tako panujesz nad tym, co ma ci się przyśnić, czy to przez autosugestie, autohipnoze, badź LD i RT. Fakt, że wtedy mozesz mieć nieco "zakręconą" jazdę <śniło wam się kiedyś, że zombie chcą was zabić we własnej szkole, a potem następuje Apokalipsa? Nie? No właśnie>. Najlepsze sny, które do dzisiaj pamiętam to te, w których można by rzecz, znajduje swoją drugą połowę <pamiętam, jak raz, by takiej dziewczynie jednej zaimponować, rzuciłem się sam jeden na całą armię pewnego państwa i oczywiście wygrałem>, bądź tzw: maratony senne <byłem wtedy młody - ale przez cały, cholerny tydzien, ciągle śniło mi się, że ktoś chce mnie zabić.. brr.. przeważnie to były postacie z jednego horroru, ale to był taki okres, że wiesz, że śnisz>. Czasami, kiedy się przyśni własna śmier i ta "pustka" później, to mozna się przerazić, ale to zależy od śniącego <w moim przypadku zaowocowało to tym, że niewazne, kiedy się umrze, ale jak się umrze>. Albo najgorsza mozliwa schiza: poprawianie jednej akcji we śnie <np: rozmowa z kimś, potem ucieczka, czy strzelanina, a kończąc na jeżdzie samochodem> z 20 razy, zanim przejdzie się do kolejnego rozdziału.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #167 dnia: Grudnia 27, 2004, 12:20:12 am »
Cytuj
...Czasami, kiedy się przyśni własna śmier i ta "pustka" później...
Hehe...właśnie mi przypomniałeś mój sen o mojej śmierci...byłem(jak zwykle)na wojnie i dostałem z moździerza...potem pojawiłem się w moim pokoju...było ciemno, kiedy nagle do domu wszedł mój ojciec i spytał się:
-Co się stało ?
Odpowiedziałem:
-Zginąłem...
To było tak, jakbym miał zawiadomić rodzinę o mojej śmierci...natychmiast po wypowiedzeniu tego jednego słowa pojawiłem się w jakiejś białej przestrzeni...pamiętam tylko jakieś łóżka i kilkoro dzieci..potem się obudziłem...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #168 dnia: Grudnia 27, 2004, 01:40:04 am »
Ta, niesamowite uczucie, prawda? Ta pustka, moze i smutek. Cholernie realne, można by rzecz.
Nasza podświadomość to niezbadany "śmietnik" jak mawial jeden z moich profesorów - kryję więcej rupici, aniżeli damska szafa butów. Kto wie, moze przez przypadek widziałeś samego siebie w poprzednim wcieleniu, bądź w przyszłości <jedną z jej ścieżek>? Ja wiem jedno - nie warto się rozwodzić nad takim sprawami, ale śmierć we śnie, to niesamowiete doświadczenie, które mnie osobiście, za każdym raziem, gdy je "przezywam", daje do myslenia.

MarvelliX

  • Gość
Sny
« Odpowiedź #169 dnia: Grudnia 27, 2004, 01:45:53 am »
Cytuj
Hehe...właśnie mi przypomniałeś mój sen o mojej śmierci...byłem(jak zwykle)na wojnie i dostałem z moździerza...potem pojawiłem się w moim pokoju...było ciemno, kiedy nagle do domu wszedł mój ojciec i spytał się:
-Co się stało ?
Odpowiedziałem:
-Zginąłem...
To było tak, jakbym miał zawiadomić rodzinę o mojej śmierci...natychmiast po wypowiedzeniu tego jednego słowa pojawiłem się w jakiejś białej przestrzeni...pamiętam tylko jakieś łóżka i kilkoro dzieci..potem się obudziłem...
lol no to na sssserio ci sie twoja śmierć przyśniiła :> teraz wiesz że masz się sssstrzec wojen :P
Cytuj
śniło wam się kiedyś, [...] a potem następuje Apokalipsa? Nie? No właśnie
Jade ssse autobusssem n miassto ale pomyliłem autobussssy (osstatnio częsssto mi sssie to śni :P) i wyjechałem w jakiś obcy rejon moojego miassta, no to co na piechte do kolejnego przysstanku i czekać na kolejny autobusss. W momencie gdy czekałem nań ujżałem na horyzoncie błysk... nagle przeszło mnie dziwne uczucie, spoglądam w miejsce wyssstąpienia błysku i widze formujący sssię grzyb z dymu. Zdezorientowany zaczynam uciekać tak jak zresztą inni biegne i biegne mijąjąc ludzi i gdy sie obejżałem zobaczyłem podożającą w oddali fale udeżeniową. Zaczynam biec coraz szybciej aż zaczynam wyprzedzać jadące ssssamochody, aż wreście rzuczam sie plackiem na assswalt i zanim dotkne podłoża unosze sie w powietrzu i zaczynam szybować tuz nad ziemią. Fala udeżeniowa była tuż zamną wydziałem tylko jak niszczy wszysssstko na ssswej drodze podrodze chwyciłem jakąś młoda dziewczyne (szczegółów nie pamiętam :P) i wreście dolatuje do końca lądu... (to chyba był juz Bałtyk :F ) tu tylko pamiętam że fala usssstała wraz z końcem lądu a ja unosząc sssię nad wodą i czymając wyssstraszona dziewke oglądałem ssspalone ziemie, budynki zrównane z ziemia i poprzewracane i pozgniatane sssamochody...
... w tym momencie ktoś nam przerwał sssen ale uznaliśmy go jako zwiasstun końca śśświata :F
Cytuj
...Czasami, kiedy się przyśni własna śmier i ta "pustka" później...
Zossstałem juz zabity we własssnej szkole przez hitlerowca :F . Dosssstałem mianowićie kulke w brzuch aż sssię obudziłem z bólem i zalany poem, nasstępnie powróciłem do ssnu i ujżałem sssibie martwego na ziemi i w tym momencie otwieram oczy wssstaje i urywam jedną ręką łeb przerażonemu niemcowi  :devil: nassstępnie unosze sssie w powietrzu i szybuje nad szkołą...


BTW.
Obydwa sssny miałem przed wydaniem Matrixa :P  
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2004, 01:50:48 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #170 dnia: Grudnia 27, 2004, 01:53:52 am »
Cytuj
Hehe...właśnie mi przypomniałeś mój sen o mojej śmierci...byłem(jak zwykle)na wojnie i dostałem z moździerza...potem pojawiłem się w moim pokoju...było ciemno, kiedy nagle do domu wszedł mój ojciec i spytał się:
-Co się stało ?
Odpowiedziałem:
-Zginąłem...
To było tak, jakbym miał zawiadomić rodzinę o mojej śmierci...natychmiast po wypowiedzeniu tego jednego słowa pojawiłem się w jakiejś białej przestrzeni...pamiętam tylko jakieś łóżka i kilkoro dzieci..potem się obudziłem...
hahhahaha :lol:

Cytuj
ja dzis nie ide spac, boje sie co moze mi sie przysnic 
no dzisiaj to znowu będzie ci się sniła nasz trójka... tylko tym razem będziemy jeszcze ze świniakiem w stodole i 2 wieśniaczkami bo ci cosik wysłąłem :P

Marv ma fajne sny^^ co chwila siakieśwybuhy^^


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #171 dnia: Grudnia 27, 2004, 02:03:14 am »
Mravy... przestań ingerować w moje sny ! Co jakiś czas mam sen, że moje osiedle atakuje jakiś smok(pewnie ty go przyzywasz)...wszyscy wtedy biegają z M16 i RPG(chodzi o wyrzutnię rakiet) i próbują go zestrzelić...oczywiście się nie udaje...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Sny
« Odpowiedź #172 dnia: Grudnia 27, 2004, 10:25:49 am »
A mi się udało zapamietać fragment ostatniego snu i znów był to pożar. Tym razem znajomej nie pozwoliła go zgasić tylko czekać na profesjonalistów i spaliły się istotne dla mnie rzeczy. Ale byłam zła na tą znajomą.  

Offline Advent Children

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • http://:]
Sny
« Odpowiedź #173 dnia: Grudnia 27, 2004, 11:43:34 am »
Dzisiaj to już miałem maxymalnie odjazdowy sen ^^ i długii :] Powiedzmy tak..był pewna drużyna składająca sie z luduRaziela z gry Soul Reaver :]ja byłem wśród nich xP No i po przodkach niektórzy odziedziczyli umiejętność przenikania przez różne przedmioty ale tylko pod wodą :]I mieliśmy za zadanie otworzyć chyba 8 pieczęci w 8 świątyniach czy coś (nie pamiętam). Niestety w śnie dolazłem tylko 2 pieczęcie TT. Za długo trwałą podróż TT. Ale przyznam zdziwiłem się gdy sobie przypomniałęm co mi sie śniło  O_o  

-------------------
Forum o Anime Pomóż je rozkręcić ^^:
[Anime Confusion]

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #174 dnia: Grudnia 27, 2004, 01:19:29 pm »
Eh...niedawno miałam sen...było to chyba kilka dni temu.W sumie nie jestem pewna czy był to sen...byłam duchem..a może i udało mi się "wyjść z ciała".Najpierw leciałam koło mojego kolegi po ulicy...potem podfrunełam i zobaczyłam jakąś wieżę(mało tego nie czułam strachy choć mam lęk wysokości).Potem znalazłam się w jakimś teatrze,gdzie zaczeło się palić w jednym z pomieszczeń...widziałam tam jeszcze jakieś dwa duchy...tu sceneria znów się zmieniła znalazłam się na dachu.Usiadłam na nim i był tam jakiś domek dla lalek i lalki.Schowałam je do tego domku by nie spaliły się na słońcu.Potem wleciałam do jakiegoś pokoju,w pierwszym nikogo nie było(w sumie czułam,że przechodzę przez drzwi...tak jakbym się w nie wtapiała,widziałam swoje ręce jak przez nie przechodzą O.o ).Potem znalazłam się w drugim pokoju i tam już ktoś był,nie zwracałam na niego zbytniej uwagi,ale on zaczepił mnie i powiedział coś w tym stylu:"Musisz pokochać tą piosenkę by ją zaśpiewać..","Musisz się jej nauczyć"(a nie napisałam..w trakcie całego snu słyszałam piosenkę najpierw "Garnet"-Despairst Ray,Apocaliptycy tą z Laurim i Wyllim,i gdzieś po drodze chyba w teatrze kawałek Secret Garden)i gdzy to powiedział poszedł po coś..ja w tm czasie stanełam w miejscu i czułam,że już nie zdążę wrócić...nagle wszystko ucichło,przyniusł pozytywkę i usłyszałam kilka pierwszych nut i...sen zniknoł a ja czułam tak jakby całe moje ciało wracało do normy...tak jakbym co dopiero otrząsneła się z odrętwienia...dziwne te uczucie było...a wogóle to przez cały ten sen ktoś..jakiś lekarz mówił,że nie zdążnę wrócić....jejciu jakie ja mam dziwne sny O.o

MarvelliX

  • Gość
Sny
« Odpowiedź #175 dnia: Grudnia 27, 2004, 04:17:06 pm »
Cytuj
Mravy... przestań ingerować w moje sny ! Co jakiś czas mam sen, że moje osiedle atakuje jakiś smok(pewnie ty go przyzywasz)...wszyscy wtedy biegają z M16 i RPG(chodzi o wyrzutnię rakiet) i próbują go zestrzelić...oczywiście się nie udaje...
Bahamut oczyszcza teren przed przybyciem nowej rasssy :F a ty pewnie jesssteś w opozycji :P


Cytuj
"Musisz pokochać tą piosenkę by ją zaśpiewać.."
To pewnie był Gipson :P

zasstanawiam sie czy sssny nie wprowadzają nasss przypadkiem do zaświatów ke?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2004, 04:18:00 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #176 dnia: Grudnia 28, 2004, 05:24:25 am »
Wiecie, ostatnio doszedlem do wniosku, ze za dużo gram w KotOR. To juz się staje powoli moją obsesją <ach, Bastilia!>, ale warto było. W każdym bądź razie, mój sen był taki:
bylem żołnierzem... z przypadku. Dosłownie. Po prostu kogoś goniłem, później się okazało, że jestem jedyną osobą bez komórki <co jest prawdą i w realu>, więc nie mogę czegoś tam zrobić, więc wyslali kogoś innego. Póżniej nagle znajduje się w Apache, rozwalam jakies punkty obserwacyjne, następnie konczy mi się paliwo. Rozbijam się, staram się przeżyć. Mialem bardzo realistyczne czołganie sie a'la Rambo III, niestety, na próżno: zabili mnie. Ale że mam jakiś chory dar, to cofam we śnie do lotu Apache. Ponownie rozwalam to wszystko, ale tym razem, staram się pokierowac moją małą maszynką tak, by spadła parę kilometrów blizej bazy, do której miałem się chyba dostać. Po drodze spotykam Conderusa <tak, tego Conderusa, z KotOR-a!>. No więc gadamy, walczymy, a póżniej się budze.
Chaos? Ba, to i tak nie jest mój najdzikszy sen, ale to juz historia na inną noc...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #177 dnia: Grudnia 28, 2004, 05:42:02 am »
hmm.... zauważyłem jakiś czas temu śmieszną tendencję.... nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jest to momentami irytujące, momentami śmieszne, momentami poprostu dziwne. Wyobraźcie sobie, że jesteście w jakiejś sytuacji. Wiem... trudno wyobrazić sobie coś tak ogólnikowego, ale spróbujcie.... no więc jesteście w tej sytuacji i nagle dociera do was taka dziwna myśl, typu: "o ku**a! Przecież już mi się to śniło przedtem". Najdziwniejsze jest to, że sen przypomina ci się dopiero wtedy, kiedy zajdzie przedstawiona w nim sytuacja. Nie były to jakieś nagłe objawienia, retrospekcje czy inne fajne słowa, tylko nagłe uświadomienie sobie, że to co sie teraz dzieje, śniło mi się jakiś czas temu. Wszystko się dokładnie zgadzało.... Teraz powiedzcie mi... czy tak mają wszyscy, czy to przez ten implant, co mi go kosmici wszczepili w mózg w dzieciństwie... Nie znam się na tym, więc nie wiem....

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #178 dnia: Grudnia 28, 2004, 06:04:55 am »
Też to mam. Potrafię mieć sny, które śniły mi się 4 lata temu, bądź czasami mieć tzw: powtórkę z rozgrywki i mieć ten sam sen przez nawet 4 dni z rzędu. Nie warto się tym raczej przejmowac, lepiej potraktowac to jako kolejne doświadczenia. Chociaż czasami mam wrazenie, że to moja podświadomośc działa przez nie, chcąc mi po prostu uświadomić fakt, jak wiele rzeczy chciałbym zmienić/poprawić w swoim życiu. Dlatego we śnie <"symulacji życia"> tak często mam powtórki. Zawsze coś zmieniając, ulepszajac <pamiętam, jak jedą rozmowę rozpoczynałem z 20 razy, a i tak nie byłem do końca zadowolony z efektu... skończyło się na tym, że się w końcu obudziłem>.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #179 dnia: Grudnia 28, 2004, 11:33:24 am »
ja powiem tak:
jeśli chodzi ci oto czy mi się na żywo w realnym świecie dzieje coś co mi się śniło... to mam to strasznie często, choćby i gadam sobie z kumplami w szatni i nagle mi sięprzyopmina ze coś takiego mi się śniło... dejvu czy jak to tam

jeśli chodzi o takie same sny to raczej nie... przynajmniej nie teraz
gdy byłem mały to śniło mi sięto amo nie raz... na przykład że uciekam po moście a on się za mną załamuje (tak jak w platformówkach macie że jak się na coś stanie to to opada w dół) i zawsze jak już byłem niedaleko końca mostu to wpadałem do lavy...
inny sen z dzieciństwa który mi się dokładnie tak samo powtarzał to to że sobie normalnie żyłem i chodziłem po świecie albo byłem robotem czasami i na dole obrazu snu miałm pasek energi z odcieniem zielonym żółtym i czerwonym, zawsze schodziłw dół i jak był czerwony to się dusiłem i si ę budziłem.. czasami z płaczem, a czasami poprostu nadal się dusiłem i nie mogłem zaczęrpnąć powietrza, nie wiedizałem też gzdie jestem i tak jakbym tracił przytomność niewiedząc gdzie się ruszyć...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?