Autor Wątek: Sny  (Przeczytany 100019 razy)

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Sny
« Odpowiedź #180 dnia: Grudnia 28, 2004, 11:52:28 am »
Cytuj
Wyobraźcie sobie, że jesteście w jakiejś sytuacji. Wiem... trudno wyobrazić sobie coś tak ogólnikowego, ale spróbujcie.... no więc jesteście w tej sytuacji i nagle dociera do was taka dziwna myśl, typu: "o ku**a! Przecież już mi się to śniło przedtem". Najdziwniejsze jest to, że sen przypomina ci się dopiero wtedy, kiedy zajdzie przedstawiona w nim sytuacja. Nie były to jakieś nagłe objawienia, retrospekcje czy inne fajne słowa, tylko nagłe uświadomienie sobie, że to co sie teraz dzieje, śniło mi się jakiś czas temu.
Mnie też się to czasem przytrafia. Dziwnie się wtedy czuję, ale rzadko pamietam co będzie dalej. Raczej myślę kurcze co stało się potem w tym śnie i nie jestem pewna, czy to mi się śniło przedtem czy może ja jeszcze śnię ten sen.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2004, 11:53:12 am wysłana przez Tamaya »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #181 dnia: Grudnia 29, 2004, 11:59:12 am »
Tant ja tak miałam i to nie raz...kiedyś śnił mi się most przez który przechodziłam z tym wyjątkiem,że za pierwszym razem były pod nim tory kolejowe,za drugim było to samo miejsce,ale była tam woda jakby po powodzi...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #182 dnia: Grudnia 31, 2004, 11:37:50 am »
fak ale ja mam sny -_- do kolekcji SZtowcow ktorzy mi sie snili dolaczaja dzis Morchol i Jeti.
No woec ten sen byl wybitnie nudny. Jedyne co sie w nim dzialo to to ze z Morcholem i Jetim szlismy sobie po KrK'u i ciagle z czegos zlewalismy...interesujasce, co nie?
A drugi sen jaki mi sie przysnil byl maxymalnie podżebany....to pewnie dlatego ze snil mi sie Gipsi :P no wiec Gipsi z niewiadomych powodow do mnie przyjechal....no i siedzielismy se w domu u mnie i gadalismy no i w pewnym momencie wyszlismy z domu i gadalismy na dworze, a dodam ze Gipsa mieli odebrac jego rodzice wieczorem O_o no wiec kolo 18 godziny wrocilismy i rodzice Gipsa juz na nas czekali. Jrego matka zrobila mi awanture ze sie pozno w nocy (O_o godzina 18 przypominam) szlajam gdzies po miescie z jej synem (fak,....chodzilismy tylko po moim podworku). Ostatecznie mama Gipsa wziela go do domu i zabrala mi komputer "za kare" O_o i nie wiem jakim cudem chwile potem (a z KrK'u do Gliwic to trochu wiecej niz chwila :P) rzmawialem z Gipsem na GG chociaz nie mialem kompa......super sen, co nie?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Sny
« Odpowiedź #183 dnia: Grudnia 31, 2004, 11:49:10 am »
:lol: mi sie dzisiaj snilo ze uciekalem przed małpą <czy to ma moze jakies symboliczne znaczenie? :P >

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #184 dnia: Grudnia 31, 2004, 12:25:01 pm »
to moze mielismy ten sam sen tylko ze ja wygladalem jak malpa :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Sny
« Odpowiedź #185 dnia: Grudnia 31, 2004, 12:29:04 pm »
a co ty mnie w swoim snie goniles? :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #186 dnia: Grudnia 31, 2004, 01:08:06 pm »
nie :P zwyczajnie szlismy i gadalismy i sie smialismy :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #187 dnia: Grudnia 31, 2004, 06:18:07 pm »
Cytuj
fak ale ja mam sny -_- do kolekcji SZtowcow ktorzy mi sie snili dolaczaja dzis Morchol i Jeti.
No woec ten sen byl wybitnie nudny. Jedyne co sie w nim dzialo to to ze z Morcholem i Jetim szlismy sobie po KrK'u i ciagle z czegos zlewalismy...interesujasce, co nie?
A drugi sen jaki mi sie przysnil byl maxymalnie podżebany....to pewnie dlatego ze snil mi sie Gipsi :P no wiec Gipsi z niewiadomych powodow do mnie przyjechal....no i siedzielismy se w domu u mnie i gadalismy no i w pewnym momencie wyszlismy z domu i gadalismy na dworze, a dodam ze Gipsa mieli odebrac jego rodzice wieczorem O_o no wiec kolo 18 godziny wrocilismy i rodzice Gipsa juz na nas czekali. Jrego matka zrobila mi awanture ze sie pozno w nocy (O_o godzina 18 przypominam) szlajam gdzies po miescie z jej synem (fak,....chodzilismy tylko po moim podworku). Ostatecznie mama Gipsa wziela go do domu i zabrala mi komputer "za kare" O_o i nie wiem jakim cudem chwile potem (a z KrK'u do Gliwic to trochu wiecej niz chwila :P) rzmawialem z Gipsem na GG chociaz nie mialem kompa......super sen, co nie?
hahahaha super sen :D  szczególnie to że musiałem o 18 być w domu :lol:
a że ci kompa wzięla to dobra moja mamuśka jest, ja bym się nie obraził gdybym nie miał już tegozłomu co teraz... ale może to jest sen proroczy? wiesz, mama+komputer+rozmowa GG... to coś oznacza... jeszcze raz kiedyś bedziesz ze mną rozmawial na gg i mama zobaczy przeklenstwo to odbierze ci komputer... tak więc uważaj na gipsowate gadulcowe wiadomości ;)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #188 dnia: Grudnia 31, 2004, 08:06:25 pm »
heheheh....ta....narysuje sobioe w pejncie UWAZAJ NA GIPSONA i dam na tapete :lol:

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Sny
« Odpowiedź #189 dnia: Stycznia 01, 2005, 01:20:02 pm »
O boże jaaki ja mialem dzisiaj sen :D <z ktorego przed chwila sie obudzilem :P >
Wszyscy ktorych tylko znam i moge sobie przypomniec byli wampirami<ja ofkoz tez> i pewnego dnia pojawila sie istota w czarnym plaszczu ktora zmieniala sie w ciemna fale zabijająca<spalajacą> wszystkie wampiry w okolicy. Wiec ja razem z kumplami obralismy sobie szczytny cel zeby wszystkich ostrzec, i tak se łazilismy az wkoncu doszlismy do pewnego kina ktore zamkneli pare lat temu a na jego miejscu postawili glupiego molocha bez klimatu z dwukrotnie wyzszymi cenami :/ ale we snie kino bylo otwarte, a na dodatek przy kasie gostek sie pyta: -to co wy tylko na film przyszliscie? i ja sie tak rozgladam a tam wszyscy z takimi idealnie skręconym jointami stoją. No więc my tez sobe kupilismy po kilka<jeden byl za 6 zł> i sie rozsiadlismy w kinie, zapalilismy i nagle przyszedl czlowiek-zabojca wampirow i musielismy uciekac i jak tak uciekalem przed ta falą to sie obudzilem KONIEC
jaki z tego moral dzieci? nie kładzcie sie spac po Sophii<białej "blanc de blanc" ja dumnie glosi etykieta>

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #190 dnia: Stycznia 08, 2005, 09:20:48 am »
Co jest nie tak...od nowego roku śnią mi się same koszmary i zwykle budzę się przez to wcześnie rano(coś koło 3 nad ranem.....)...normalnie wyspać się nie mogę...
Wczoraj np.miałam sen,że biegam po domu i szukam wszystkich...ale okazuje się,że jestem sama...zaczynam krzyczeć i kiedy dobiegam do mojego pokoju sen się urwał....
Albo niedawno miałam sen o Parasete Eve...mój kolega grał tego dnia i może to dlatego,ale wcześniej nic mi się nie śniło kiedy grał....w sumie tyle co pamiętam z tego snu to jakiś korytarz z szkalnych czarnych ścian/szyb i bicie serca wraz z tylaniem zegara....brrrr

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #191 dnia: Stycznia 08, 2005, 10:35:42 am »
kurde....a mi sie ostatnio co dziennie snia jakeis totalnie poje*ane sny. O psach zamknietyh w porzeczkach, o tym ze zostawiam ubranie po drugoej stronie ulicy, o tym ze moja mama chce podpalic kolesia mneiszkajcego pod balkonem, o malinach spadajacych z dachu domu......LOL

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Sny
« Odpowiedź #192 dnia: Stycznia 08, 2005, 10:54:10 am »
keep smoking =]


:P


a ja dzis mialem mega dokonczenie mojego snu o wampirach i po wyjsciu z kina znowu bylo uciekanie ale sie pojawil smok i mnie obronił =]

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #193 dnia: Stycznia 09, 2005, 07:03:52 am »
Kolejny schizowaty sen...
Śnił mi się jakiś autobus...jechał przez las i zawrócił bardzo szybko.Wpadł na mnie i jeszcze trzy osoby bokiem.W sumie to było coś takiego jakby się po nas przeturlał.Czułam,że na nas spada ale nie przycisnoł nas do ziemi tylko musnoł.Widziałam jak spada i jak wszyscy w środku łamią sobie karki i różne części ciała.Chłopak który stał koło mnie powiedział "Pewnie już ich tam zmieliło"...zeszłam na duł(spadł on z jakiejś górki,a raczej sturlał się z niej).Nie wiem w sumie po co tam zeszłam,ale przeraziło mnie to co powiedział ten chłopak...znalazłam tam moją młodszą siostrę Anielę.Pytam się jej czy wszystko w porządku(była cała o.O),a ona do mnie "Głupia jesteś?Nie mogę ruszać nogą".Wyprostowałam jej nogę,po chwili przyszła najmłodsza z moich siustr z tekstem "Ale głupio...",a ja tylko ją uściskałąm...w dodatku obudziłam się coś koło 5:30...Co za głupie sny mi się ostatnio śnią....

MarvelliX

  • Gość
Sny
« Odpowiedź #194 dnia: Stycznia 09, 2005, 12:57:34 pm »
Obejżyj sssse jakiśśś dobry film wybranego gatunku a sssie ciekawsze przyśśśnią :P





Cytuj
ale sie pojawil smok i mnie obronił
Nie przypominam sssobie żadnych akcji z wampirami ale Guardów jessst 10ciu więc może jeden z nich :F (wiem że nie wiecie o co chodzi ale ja wiem i może wy w krótce też :P )

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #195 dnia: Stycznia 09, 2005, 01:07:39 pm »
a ja wiem o so chosi :P



Cytuj
Kolejny schizowaty sen...
Śnił mi się jakiś autobus...jechał przez las i zawrócił bardzo szybko.Wpadł na mnie i jeszcze trzy osoby bokiem.W sumie to było coś takiego jakby się po nas przeturlał.Czułam,że na nas spada ale nie przycisnoł nas do ziemi tylko musnoł.Widziałam jak spada i jak wszyscy w środku łamią sobie karki i różne części ciała.Chłopak który stał koło mnie powiedział "Pewnie już ich tam zmieliło"...zeszłam na duł(spadł on z jakiejś górki,a raczej sturlał się z niej).Nie wiem w sumie po co tam zeszłam,ale przeraziło mnie to co powiedział ten chłopak...znalazłam tam moją młodszą siostrę Anielę.Pytam się jej czy wszystko w porządku(była cała o.O),a ona do mnie "Głupia jesteś?Nie mogę ruszać nogą".Wyprostowałam jej nogę,po chwili przyszła najmłodsza z moich siustr z tekstem "Ale głupio...",a ja tylko ją uściskałąm...w dodatku obudziłam się coś koło 5:30...Co za głupie sny mi się ostatnio śnią....
to Ty masz farta bo przezylas w swoim snie a ja jak spadalem ze schodow we snie to sie zabilem :P. Ale teraz wiem jak sie czuje ktos kto spada z wysoka (wyskoczylem za porecz schodow mozna powiedziec) i za chwile umrze...ja to czulem...czemu tak patrzycie...ja serio mwoie

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Sny
« Odpowiedź #196 dnia: Stycznia 09, 2005, 08:11:39 pm »
O_o tak na serio to mi sie jeszcze nigdy nie snilo ze umarlam.. serio, ciekawe jakie to uczucie.. a mnie sie ostatnio snilo ze pisalam test do gim a kutrce zimowej, i nam dali takie fajne dlugopisy byly (zółte) a mojego kolege wywalili ze zciągał, a;le nie wiem jak bo w sali byly cos kolo 4 osob w takich odleglosciach od siebie ze hoho...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #197 dnia: Stycznia 09, 2005, 08:56:40 pm »
Mi się śniła moja bratowa, a że jest w ciąży, śnił mi się właśnie poród  O_o
Mam tylko nadzieję, że siostrzeniec zdrowy, bo ona pali jak smok.

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Sny
« Odpowiedź #198 dnia: Stycznia 10, 2005, 12:27:23 pm »
Rany to ja miałam tej nocy idiotyczny sen. Pojechałam z bratem na mangowy konwent jakiś bardzo popularny, który miał być teraz i byli tam ludzie z różnych forów, którzy nic innego nie robili tylko jedli do upadłego i dyskutowali jak kantować fanów mang, a dokładnie jakąś staruszkę. Właśnie miano mnie namówić do "delektowania" się tymi japońskimi specjałami gdy się obudziłam :P
Jeszcze tego zapomnieć nie mogę.  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #199 dnia: Lutego 03, 2005, 10:40:34 am »
Ja to wogóle miałam jakieś dziwaczne sny prze ostatni tydzień albo i dłużej....dziś naprzykład śniło mi się ,że latałam,bo sama tego chciałam...wiedziałam,że mogę latać i udałao mi się z wielkim wysiłkiem...i tak lecę i nagle zauwarzyłam jakąś kobietę(widziałam ją przez dach O_o ) zpikowałam w dół i rzuciłam się na nią...dziwactwo