Autor Wątek: Sny  (Przeczytany 99968 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Sny
« Odpowiedź #560 dnia: Lipca 20, 2007, 12:58:01 pm »
kto kigo lizał ? O_O

MarvelliX

  • Gość
Odp: Sny
« Odpowiedź #561 dnia: Lipca 20, 2007, 03:44:34 pm »
ja ciebie po policzku a co? ;3

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Sny
« Odpowiedź #562 dnia: Lipca 20, 2007, 03:47:31 pm »
nic-tak tylko pytam,żebymi było łatwiej to sobie wyobrazić =^_^=

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #563 dnia: Lipca 23, 2007, 02:44:29 pm »
Dziwna akcja, śniło mi się, że razem z His...... pojechałem na kolonię... ale bzdura. Do tego, do niczego między nami nie doszło... no i po co taki sen komukolwiek ehh...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Sny
« Odpowiedź #564 dnia: Lipca 23, 2007, 02:55:29 pm »
....to be continued  :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #565 dnia: Lipca 23, 2007, 02:58:37 pm »
fakt, bo z tego co pamiętam, to sen się skończył krótko po rozpoczęciu obozu... hmm... chyba się dzisiaj wcześniej położę hehe...

MarvelliX

  • Gość
Odp: Sny
« Odpowiedź #566 dnia: Lipca 24, 2007, 02:02:22 am »
Cytuj
Do tego, do niczego między nami nie doszło...
ahaha ciota ;f ja odrazu sie wziolem do roboty w swoim snie ;p szkoda ze erotyki mam moze raz na miecha -_-'

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #567 dnia: Lipca 24, 2007, 09:21:28 am »
Ja miałam zajefajną wizję przedwczoraj. Pamiętam jakąś rozmowę o chamstwie młodzieży, nie wiem z kim, bo nie patrzyłam na rozmówcę, ale spacerowaliśmy w okolicach parku przy bazylice. No i tam zobaczyłam przybity do jakiegoś filaru psi korpus, czaszka, kręgoslup i żebra okryte resztkami mięśni (w sumie to nie można było z wyglądu powiedzieć co to, ale ja wiedziałam, że to pies). Pamiętam, że było mi go strasznie szkoda (że niby jakiś zakatowany), a najśmieszniejsze było to, że miał jeszcze oczy (żółte) i się na mnie gapił.

Dzisiaj.. to chyba od was mi przyszło. Ale może w sumie nie, bo też zdarza mi się śnić, że zabawiam się z którymś z moich dobrych kumpli. Nie powiem, kto tym razem, ale facet jest kochany ;p

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Sny
« Odpowiedź #568 dnia: Lipca 27, 2007, 07:10:15 pm »
Mnie się ostatnio śnił chłopak,w którym byłam kiedyś zakochana...powiedział,że możemy być razem..ale to był tylko sen bach.. X/

MarvelliX

  • Gość
Odp: Sny
« Odpowiedź #569 dnia: Lipca 30, 2007, 12:28:13 pm »
O.o snilo mi sie dzis ze zazylem przez przypadek jakis narkotyk... mieszal w glowie jak thc ale dodawal agresji jak sterydy i byl okropny w smaku ;/

Offline Slash

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
  • The Enlighted One
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #570 dnia: Sierpnia 06, 2007, 08:29:08 pm »
Mi się ostatnio śniło, że miałem jakąś wadę serca czy cuś. Brat z ojcem zrobili mi przeszczep. I przez przypadek wszczepili mi serce krowy ;/
A może to było naprawdę, tyle, że organ sprzedali na tajlandzkim eBay'u ;p


Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Sny
« Odpowiedź #571 dnia: Sierpnia 19, 2007, 12:32:17 pm »
ja już 5 noc [prawie nie śpie]. Pierwszą z paskudnych nocy nie przespałam wogóle. Drugą spałam ok.2 h, 3 i 4 były całe do tyłu [straszne :/],a dziś spałam ze 3 godziny.

W ciągu tych paru godzin snu śnią mi się same koszmary-,że byłam w ciąży, miałam urodzić i jeśli za pierwszym podejściem mi się nie uda [what the....] mam umrzeć....cóż-nie udało się,ale okazało się,że mam "termin" za 2 miesiące i jednak jeszcze nie umrę [nie wiem skąd było pełno krwi ;( . Potem śniło mi się,że kolega wyrzucił mnie z samolotu....potem jaieś wgryzanie flaków....reszty nie pamiętam :/

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #572 dnia: Sierpnia 19, 2007, 10:30:51 pm »
Heh ja tak raczej nie miałem, nawet jak śnią mi się koszmary to śpię jak kamień. Jedynie nie wysypiam się wtedy kiedy zbyt wiele czasu siedzę przed konsolą, czasem przed kompem, np. dziś 5 h snu a potem strasznie wyczerpujący dzień. A ostatnio to 2 nocki zarwałem bo grałem w MGS dzień>noc>dzień z jakieś ok 30 h ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Sny
« Odpowiedź #573 dnia: Sierpnia 26, 2007, 05:58:05 pm »
Czytałam sobie "Lalkę" Prusa, ale książka mnie tak nudziła, ze zasnęłam. Było to jakieś 1,5h temu :P...
Zaczęło się od motywu hmmm znalazłam się w takim miejscu jak w filmie "Chłopaki na Ibizie", tzn. przy konsolecie w dyskotece. A ten zgejony DJ chciał mnie zabić. I znalazłam się w samochodzie z moim kuzynem, pojechaliśmy do jego mieszkania gdzie po chwili znalazł się nie wiadomo skąd Musiol. Po chwili zniknął, kuzyn zabrał mnie do samochodu i pojechaliśmy do mnie, miałam się spakować i mieliśmy wrócić do niego. Ale w domu czekały mnie śmiertelne przeszkody. Przez balkon coś mi weszło (nie pamiętam, co to było) ale kuzyn się tego pozbył. Ja usiłowałam się pakować w swoim pokoju. Pojawiła się moja mama (? przecież nikogo nie było...) a za nią jakiś potwór. Była to kobieta złączona z mężczyzną w miejscu narządów płciowych, kobieta była u góry, a mężczyzna u dołu i zamiast na nogach chodził na łokciach. Pamiętam jeszcze tyle, ze rozwaliłam butelkę na jej głowie, a szyjkę butelki wbiłam jej w kark. I się obudziłam. Stwierdzam, ze głupie to było :/

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Sny
« Odpowiedź #574 dnia: Sierpnia 26, 2007, 08:51:48 pm »
[...]a za nią jakiś potwór. Była to kobieta złączona z mężczyzną w miejscu narządów płciowych, kobieta była u góry, a mężczyzna u dołu i zamiast na nogach chodził na łokciach.
O_o ... toć  to prawie Silent Hill

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Sny
« Odpowiedź #575 dnia: Października 11, 2007, 01:50:11 pm »
Heh ja mam ostatnio całkiem poryte sny i przez nie budzę się kiedy jeszcze za oknem ciemno ;/.
Np ostatnio śniło mi się,że jadę tramwajem i muszę coś zrobić by on się nie roztrzaskał.Najpierw gadałam z jakimś kolesiem i nic rozbił się,potem znowu to samo jakbym utknęła w pętli czasowej i gadam z jakimiś dziadkami...znów się rozbił,w końcu zaczęłam w panice krzyczeć i...obudziłam się zlana potem z sercem prawie na wierzchu.

Drugi sen jaki pamiętam to szpital i winda do której za wszelką cenę próbowałam się dostać.Najdziwniejsze było to,że nie miała ona ścian a jednak poruszała się.Chciałam zjechać na sam dół,było tam jeszcze kilkoro ludzi i wtedy znikąd pojawił się jakiś dziwny osobnik wyglądający jak upiór z horroru Boogeman.Zaatakował jakiegoś mężczyznę  zaszył mu oczy,potem zaczął się zbliżać w moją stronę,podobno by uniknąć śmierci z jego ręki trzeba było na niego nie patrzeć i nie okazywać strachu.Więc odwróciłam wzrok i po chwili poczułam go za swoimi plecami...jedynym co pamiętam to dokuczliwy bul rozchodzący się po krzyżu jak się już obudziłam ;/.

Offline Zenny

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 72
  • "I Prefer Gingers"
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #576 dnia: Października 11, 2007, 11:18:34 pm »
Coz mi sie ostatnio snilo ze poszedlem do kosciola...a w nim nikogo nie bylo...ani ksiedza ani zakonnicy ni wuja nagle cos stoji przedemna...mala dzewczynka....blond wlosy...lekko podkrazone oczy...a ja sie na nia patrze...bez slowa..nic sie nie odzywam...mimo iz chce...tak jakbym nie umial...nastepnie podnosi wzrok i patrzy mi prosto w oczy.. aja szybko odwracam wzrok...dostrzegam wtedy..oltaz w tle...cos na nim lezy...chce sie temu przyjzec...lecz nie potrafie..tlo mi sie zamazuje tak jakbym slepl...wiec postanawiam podejsc do tego i zobaczyc z bliska...kiedy zaczynam isc...w jego strone dzewczynka zaczyna cos mowic...lecz mnie to nie obchodzi nie odwracam sie....ide... kiedy jestem w polowie drogi slysze dzewczynke lecz cos w tle takze jakis glos... meski glos....zaczynam sie odwracac nagle rozumie dzewczynke wyraznie ona:"tyle juz przeszles i sie odwracasz....? dlatego iz uslyszales go?" ja :go? ona:"Nie Odwracaj sie!!!" a ja sie odwracam i widze wtedy cos lecz nie wiem co to bo widze to przez ulamek sekundy nastepnie film sie urywa...a ja sie budze na podlodze z haselkiem "woooow....musze odlozyc te zupki chinskie..." :)

Offline Calipso17

  • Soldier
  • Wiadomości: 36
  • Komiksiara he he
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #577 dnia: Listopada 12, 2007, 12:22:46 am »
OmG  :o dobre ehehe... ale wiecie? ciągle ino horrory  ;D Mnie tam się przystojniaki ino śnią chociaż dzisiaj miałam pokręcony sen, że na przemian szkoła później budujemy w burze (ale laaaało >.<) stodołe czy cóś a na koniec sklep i tak w kółko, ale jak chcecie przeczytać moje sny wejdźcie na Anime-dragon.yoyo.pl mówi totalnie zakręcone :D.

Ale jeden sen mogę wam opowiedzieć mianowicie to było tak :
Siedziałam sobie nad rzeką i myślałam o Gack-cie C.  ::) Nagle słysze szelest... patrze... Hyde omg ]xD. Gadam sobie z nim jakby nigdy nic i pojawia się Hyde ja cała czerwona zawstydzona ale nie to było najdziwniejsze ... Oni zaczęli bić się o mnie na szpady ]xD (w japoni???) ... no i oni się biją o mnie a ja próbuje ich rozdzielić i sie potykam, spadam do rzeki i się topie (a tamte cholery dalej walczą) ja bez sił już nie moge się utrzymać na wierzchu a tu nagle czuje czyjś uścisk.. patrz... omg... Cloud!... mam chyba fiksa na jego punkcie >;p. Wyciągnął mnie na brzeg miłe gadki itp. a ten do mnie z pyskiem się pcha ja nie mam nic  przeciw (wręcz przeciwnie) i zaczynamy się całować (omg ale to przyjemne było =^.^=) i już mi bluzke zaczyna ściagać... husteczka, (u szyi apaszka) kamizelka... ostatni bluzka już idzie w manewr a tu kicha! T_T Brat brrruta;lnie do szkoły mnie budzi >.< ja chce ten sen raz jeszczeeeee (buuu)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #578 dnia: Listopada 12, 2007, 12:47:08 am »
OmG  :o dobre ehehe... ale wiecie? ciągle ino horrory  ;D Mnie tam się przystojniaki ino śnią chociaż dzisiaj miałam pokręcony sen, że na przemian szkoła później budujemy w burze (ale laaaało >.<) stodołe czy cóś a na koniec sklep i tak w kółko, ale jak chcecie przeczytać moje sny wejdźcie na Anime-dragon.yoyo.pl mówi totalnie zakręcone :D.

Ale jeden sen mogę wam opowiedzieć mianowicie to było tak :
Siedziałam sobie nad rzeką i myślałam o Gack-cie C.  ::) Nagle słysze szelest... patrze... Hyde omg ]xD. Gadam sobie z nim jakby nigdy nic i pojawia się Hyde ja cała czerwona zawstydzona ale nie to było najdziwniejsze ... Oni zaczęli bić się o mnie na szpady ]xD (w japoni???) ... no i oni się biją o mnie a ja próbuje ich rozdzielić i sie potykam, spadam do rzeki i się topie (a tamte cholery dalej walczą) ja bez sił już nie moge się utrzymać na wierzchu a tu nagle czuje czyjś uścisk.. patrz... omg... Cloud!... mam chyba fiksa na jego punkcie >;p. Wyciągnął mnie na brzeg miłe gadki itp. a ten do mnie z pyskiem się pcha ja nie mam nic  przeciw (wręcz przeciwnie) i zaczynamy się całować (omg ale to przyjemne było =^.^=) i już mi bluzke zaczyna ściagać... husteczka, (u szyi apaszka) kamizelka... ostatni bluzka już idzie w manewr a tu kicha! T_T Brat brrruta;lnie do szkoły mnie budzi >.< ja chce ten sen raz jeszczeeeee (buuu)


OK, żeby nie było, żem sk*rwiel, bo offtop robię. Nie wiem czemu ale 45% moich snów to sny o mojej byłej klasie gimnazjalnej (z której mam nadzieję, że część zginie długą, poniżającą i bolesną śmiercią), 45% to sen o tym, że na jakiejś wycieczce jestem a 10% to cała reszta.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zenny

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 72
  • "I Prefer Gingers"
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #579 dnia: Listopada 12, 2007, 09:11:33 pm »
OmG  :o dobre ehehe... ale wiecie? ciągle ino horrory  ;D Mnie tam się przystojniaki ino śnią chociaż dzisiaj miałam pokręcony sen, że na przemian szkoła później budujemy w burze (ale laaaało >.<) stodołe czy cóś a na koniec sklep i tak w kółko, ale jak chcecie przeczytać moje sny wejdźcie na Anime-dragon.yoyo.pl mówi totalnie zakręcone :D.

Ale jeden sen mogę wam opowiedzieć mianowicie to było tak :
Siedziałam sobie nad rzeką i myślałam o Gack-cie C.  ::) Nagle słysze szelest... patrze... Hyde omg ]xD. Gadam sobie z nim jakby nigdy nic i pojawia się Hyde ja cała czerwona zawstydzona ale nie to było najdziwniejsze ... Oni zaczęli bić się o mnie na szpady ]xD (w japoni???) ... no i oni się biją o mnie a ja próbuje ich rozdzielić i sie potykam, spadam do rzeki i się topie (a tamte cholery dalej walczą) ja bez sił już nie moge się utrzymać na wierzchu a tu nagle czuje czyjś uścisk.. patrz... omg... Cloud!... mam chyba fiksa na jego punk-cie (w sumie dzeki za uznanie:P)>;p. Wyciągnął mnie na brzeg miłe gadki itp. a ten do mnie z pyskiem się pcha ja nie mam nic  przeciw (wręcz przeciwnie) i zaczynamy się całować (omg ale to przyjemne było =^.^=) i już mi bluzke zaczyna ściagać... husteczka, (u szyi apaszka) kamizelka... ostatni bluzka już idzie w manewr a tu kicha! T_T Brat brrruta;lnie do szkoły mnie budzi >.< ja chce ten sen raz jeszczeeeee (buuu)
i radze ci szczeze odluz na jakis czas te anime ^^ szkodza ci i znajdz se faceta;) no offense oczywiscie
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2007, 09:12:51 pm wysłana przez Zenny »