Autor Wątek: Final Fantasy X HELP!  (Przeczytany 47473 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 11, 2004, 11:48:43 pm »
A pewnie, że mozesz. Ja to zrobiłem po pokonaniu Yunalesci.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 11, 2004, 11:50:54 pm »
o to swietnie. a teraz mi powiedzcie gdzie moge najlepszych graczy zwerbowac na jakiejstam stronce przeczytalem ze najlepiej al-bhedow brac to prawda?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 11, 2004, 11:53:12 pm »
ja wzialem 2 albhedow, reszta ze starego squadu w tym tidus ofcourse i jest młócka, albhedzi to jest IMO najlepsza druzyna, a najgorsza to rhonso

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 11, 2004, 11:55:48 pm »
Ja na początku wziałem Wedge'a i Biggs'a, Wacusia i Brothera. Bramkarza zostawiłem i po czasie wyuczyłem się Sleep Shot, Jecht Shot i zacząłem wygrywać nawet 9:0. Tidus był szybki jak po browarze(a to speeda dodaje) i wgniatałem wszystkich. Gorzej było z Al-Bhedami...tam zazwyczaj używałem Sleep Shot a potem zwykły Shot.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 12, 2004, 12:20:53 am »
Najlepiej jest ustawić Tidusa najbliżej wrogiej bramki a z tyłu mieć jakiegoś co dobże podaje(możne też tehniki podawania mu połapać) no i tylko co zbiurka to nie pływać tylko odrazu żucać do Tidusa, Jacht Shot załatwia 3 obrońcuw i masz prawie pewność że trafi. Tak wygrywałem nawet 12:00. Do drózyny kupiłem jakiegoś bramkaża, i Wakkę.

Najłatwiejszy sposob na EXP. jak by ktoś chciał se nabić, to ustawiasz 2 zawodników(których hcesz podtrenować) na obrońców i po zgarnięciu piłki całyczas podajesz między nimi aż do znudzenia.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 12, 2004, 08:29:25 am »
Jak można Wakke mieć w teamie?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 12, 2004, 12:11:16 pm »
dark master dzieki zdobede sobie latajlo jakies lece na statek naumiewam ;) sie jecht shota i juz mam wszystkie OD wakki ;) a ten pomysl na trening tez jest dobry ze tez na to nie wpadlem :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 12, 2004, 02:23:35 pm »
Jak masz Airshipa to podchodzisz do Wacka na mostku i naciskasz kwadrat. Bierze tylko 1 Gil za grę.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 18, 2004, 05:44:49 pm »
zdobyl ktos sigila dla kimhariego? (motyle). bo w 1 czesci mi sie udaje a w 2 jest tylko 6 niebieskich co mam zrobic?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 18, 2004, 05:55:23 pm »
Oile wiem motyle łapie się tak jak popżednio, z tym że to jest to pieruńsko trudne. ostatni motyl jest umiejscowiony kawałek za skżynką.

Sam tego nie zdobywałem  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 20, 2004, 09:55:42 pm »
to jest bardziej niż cholernie trudne. Nie dość, że muszisz być szybki, to jeszcze nie wpaść na żadnego czerwonego motylka. Bo jak wpadniesz, to za dużo czasu stracisz.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 25, 2004, 12:29:49 pm »
hehe zrobilem to z motylami to nie jest takie trudne trzeba sobie tylko narysowac mapke jak czerwone lataja bo one wygladaja jakby sie przemieszczaly ale one w malutkim kolku lataja wiec z mapa sie nie wpadnie :D ale mam kolejne pytanko: jak szybko i tanio zdobyc winning formulas? bo szkole sie na don tonberrym i mam triple ap i overdrive=> ap i brakuje mi triple overdrive no bo 5 milionow a 15 milionow ap za jedna walke to troszke roznicy jest :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 09, 2004, 11:52:37 pm »
Mam problem (wsumie to nieproblem ale....). Macie jakąś taktyke na Panence?
Bo moja zajmuje troche dużo czasu (4-5 godzin), czy ktoś jest mi w stanie pomódz?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 10, 2004, 12:03:49 am »
Wakka + Tidus...po 255 atak i defens, (najlepiej nie tylko), Ribbon, Auto LIfe, Auto Haste, 3xoverdrive, oba breaki) Yuna na poziomie,  używasz itemów do podwajania HP Yuną leczysz żucasz obrony itp. Overdrive Mode... te co się ładuje gdy toważysze tracą HP, no i walisz tylko Overdrivami Blitz Ace , Attack Rels niczym wiecej, jak tżeba używasz do obrony Aeonów.. innego sposobu hyba niema, itak czasu dużo stracisz.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 10, 2004, 01:05:23 am »
Właśnie to jest kapa że przy max statach (wszystkich) twoje max HP niejest większe niż 65000. A panence i tak atakuje raz na 4 twoje ruchy, raz na pieć uleczając ręke. To co wypisałeś pochłania jeszcze więcej czasu niż moje. Przy max defence i tak koleś zabiera 60000 (jak założysz mighty guard to 30000 co 4 rundy wszystkim, a potem jak zdejmiesz mu pancerz, to 40000 a z MG 20000 + 300mp [przy criticalu 99999 i 999mp]dobrze chociarz że jednemu). Limit Wakki jedynie wchodzi w rachube (1 200 000hp za każdym), bo Tidusa odbira mu może ze 100 000 całość, więc lepiej jest już zaatakować normalnie nietracąc cennych tur i używać Entrusta żeby naładować Wacce limit. Ja to robiłęm w ten sposób:

Najpierw wbijałem ekipą i zakładałem wszystkim limity Rikku (mix):
Hyper Mighty Guard (jakiś Courtain + Musk)
Eccentick (Elixir + Musk)
Freedom X (Three stars + Bob fragment)
Ultra Null All (Healing Spring + jakiś Courtain)
Hyper Vitality (Stamina Tonic + Potion)
Miracle Drink (Fortune Sphere + ether)
Trio of 9999 (Shinning Gem + Musk)
i czasem przydawał się Final Elixir (mega-potion + HP sphere). To wszystko razy 3 (7 postaci wymieniamy po 2 Rikku puszcza non stop overdrivey co daje nam razem 21 limitów Rikku, w międzyczasie rozwalając na zmiane ręce panennce innymi i ładując sobie limit, i uważać aby nierozwalić ich jednocześnie, bo może zaboleć:]). Gdy już to zapusciłem, Każdy miał full wyposażenie (i 3h w plecy) i można było przystępować do walki:]. Wakka w podstawowym składzie, i gdy tylko pojawiały sie obie ręce (każda po 500 000 czyli 5 strzałów po 99999 + Dublecast, albo ultima) zabijało łapki odrazu na starcie. Wtedy limit wakki (jezelie były by ręce limit rozszedł by się na 3 cele a tak cały ładowany był w korpus czyli 1 200 000 mniej hp), i tak wkółko lecząc się Final Elixirem dotrwałem do końca. Najgorsza kapa jest wtedy jak Ci criticala przywali i odrazu zabije postać (Auto life lub auto pheonix i auto haste i nic więcej niemasz z limitów od Rikku) więc szybka wymiana zawodnika, ale jeśli zabije Wakke to do końca walki trzeba walczyć bez tego.

Ma ktoś szybszą taktyke? Niemówie o odpaleniu Yojimba i przecieńciu kolesia na starcie:].

P.S. Pod koniec walki otrzymałem 67 dark metterów i chyba 2 elixiry.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 23, 2004, 01:36:27 pm »
jest jakis sposob na uzyskanie zbroi z ribbonem oprocz customizowania dark matter i po pokonaniu darkow?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 23, 2004, 04:07:34 pm »
Coś mi się zdaje że niema ...:D


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 23, 2004, 04:13:31 pm »
Chyba, że zaryzykujesz walkę z Nemesisem...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 23, 2004, 08:34:48 pm »
Zaryzykujesz..? co masz namyśli ? ale coś mi się zdaje że ribbona on niedaje :P... pżynajmiej mi niedał.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 23, 2004, 09:15:23 pm »
Ja dostałem raz zbroję z Ribbonem ale z jednym wolnym slotem :( (mój Dream-Customize to Auto-Phoenix, Break HP limit, Break MP limit i Ribbon).

Cytuj
Zaryzykujesz..? co masz namyśli ?
Cóż, dla mnie Nemesis to jest taki FF X' owy Omega Weapon. Nie łatwo go pokonać(chyba, że Zanmato zrobimy).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?