Autor Wątek: "rząd" przez małe r.  (Przeczytany 17048 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #40 dnia: Października 08, 2005, 10:55:38 pm »
aj! Nie zauważyłam,że to o przeciwników chodzi :F

W takim razie kaczor jest już u mnie spalony na starcie XD [i nici z twojej pensji ]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #41 dnia: Października 09, 2005, 12:20:32 am »
Gdybym mógł to bym zagłosował na Tuska. Wszystko dzięki temu, skromnemu artykułowi.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #42 dnia: Października 09, 2005, 10:17:39 am »
Pierwsza tura : Borowski  - wisi mi ze nie przejdzie, nie chce czuc ze sie sk......  glosujac na pewniaka. I wam (tym co moga glosowac :) ) tez radze zebyscie nie kalkulowali tylko glosowali na tych co wam do nich najblizej

Druga tura : pewnie Tusk... NIGDY kaczor - zrobilem juz jeden blad glosujac na niego w wyborach na prezydenta wawy -  wszystkich przepraszam za to i bije sie w klatę :)



http://wiadomosci.gazeta.pl/wybory2005/1,67885,2930405.html
 

tu macie taki test, z przymruzeniem oka, na kogo powinniscie glosowac -  mi wyszedl Borowski wiec mam czyste sumienie :)
See you, Space Cowboy!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #43 dnia: Października 09, 2005, 11:08:07 am »
mi wyszedl Korwin..wiec jest dobrze :-)

MarvelliX

  • Gość
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #44 dnia: Października 09, 2005, 02:16:38 pm »
lol wiedziałem ze tak bedzie... i tak bym zagłosował jakby mi sie kciało iść na wybory... wyszedł mi z testu Lepper XD

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #45 dnia: Października 09, 2005, 05:16:48 pm »
Borowski mi wyszedł  czyli tak jak zagłosowałem :lol: co do korwina miałem -81% XD
« Ostatnia zmiana: Października 09, 2005, 05:17:55 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #46 dnia: Października 09, 2005, 05:24:48 pm »
mi tez borowski :F korwina mialem na -75
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #47 dnia: Października 09, 2005, 08:01:13 pm »
Donald Tusk z poparciem 38.58 & i Lech Kaczyński z poparciem 33.30 % przeszli do drugiej tury wyborów. Tyle...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #48 dnia: Października 12, 2005, 06:38:18 pm »
czy wygra kaczor, czy donald, to i tak z belwederu zrobią disneyland. szkoda, że odpadł mr. bubel - jego reklamówki z grunwaldem rzondzom ;) a tak na poważnie, to nie cierpię go - zafajdany antysemita. no i nie chce na prezydenta nigdy w życiu Leppera - Leper(z ang. trędowady)Andrzej... na międzynarodowych zlotach polityków każdy by zrywał boki ze śmiechu... " a teraz prezydent Polski, trędowaty jędrek..." litości
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #49 dnia: Października 23, 2005, 09:21:17 pm »
wredny kaczor wygrywapra wybory :angry:
 

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #50 dnia: Października 23, 2005, 09:29:15 pm »
u mnie cała rodzina oprócz mnie głosowała za "kwakwa-man" ja byłem za Tuskiem....ale nie moge głosować ;(

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #51 dnia: Października 23, 2005, 09:32:37 pm »
Hehe sprór pomiędzy Kaczorkiem a PiSiorkiem sie rozstrzyga :P
Ale powiem tak ja tam sie nei znam ale z informacji które nabyłem w szkole(niewiem jak to sie stało to nei moja winaO_o) to prezydent raczej gówno ma w państwie do zrobinienia. On właściewie tylko reprezentuje polske na arenie między narodowej blebleble i tak dalej :P Czyli jak dla mnie to taki prezydencik to sie powinien dobrze prezentować, znać języki no i być obeznany w polityce zagranicznej. A u nas jeden mówi że go nierozumeim drugi niższy nawet od prezydenta rosji :D Nimeaco to jest polska :D
A tak pozatym toteż wolalem żeby to Tusk wygrał :P

MarvelliX

  • Gość
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #52 dnia: Października 24, 2005, 01:22:06 am »
heh no coz wyszlo ze bedziem zyc na farmie ;f

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #53 dnia: Października 24, 2005, 09:42:21 am »
to sie moze szybko zmienic.... wiecie...... ptasia grypa!  
See you, Space Cowboy!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #54 dnia: Października 24, 2005, 11:54:18 am »
Widziałem wczoraj jak rozkładały się głosy wyborców względem ich wykształcenia... Kaczyński miał znacznie większe poparcie od Tuska wśród ludzi z podstawowym wykształceniem, natomiast Donalda poparła większość ludzi z wyższym....... ehh... dochodzę do wniosku, że prawo do głosowania powinny mieć jedynie osoby z wyższym lub przynajmniej średnim wykształceniem... tylko oni powinni mieć status obywateli i tylko oni mogliby decydować o tym kto ma rządzić. Wtedy cała te debilne festyny wyborcze i szeroko zakrojona kampania nie miałyby takiego znaczenia, bo spójrzmy prawdzie w oczy.... służy ona do tego, żeby zdobyć poparcie plebsu. Ehh... prosze prosze... ciemna strona demokracji... debile decydują o losie wszystkich tylko dlatego, że jest ich więcej

PS.

Naturalnie No Offence... jeżeli ktoś zagłosował na Kaczyńskiego ponieważ uważa, że to dobry wybór i potrafi to uzasadnić, to ja nie mam nic przeciwko. Wkurza mnie tylko to, że o jego zwycięstwie zadecydowały głosy ludzi, którzy nawet nie skończyli liceum... przecież to śmieszne...

MarvelliX

  • Gość
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #55 dnia: Października 24, 2005, 01:58:08 pm »
Cytuj
to sie moze szybko zmienic.... wiecie...... ptasia grypa!
lol nie wpadl bym na to XD




Cytuj
Widziałem wczoraj jak rozkładały się głosy wyborców względem ich wykształcenia... Kaczyński miał znacznie większe poparcie od Tuska wśród ludzi z podstawowym wykształceniem, natomiast Donalda poparła większość ludzi z wyższym....... ehh... dochodzę do wniosku, że prawo do głosowania powinny mieć jedynie osoby z wyższym lub przynajmniej średnim wykształceniem... tylko oni powinni mieć status obywateli i tylko oni mogliby decydować o tym kto ma rządzić. Wtedy cała te debilne festyny wyborcze i szeroko zakrojona kampania nie miałyby takiego znaczenia, bo spójrzmy prawdzie w oczy.... służy ona do tego, żeby zdobyć poparcie plebsu. Ehh... prosze prosze... ciemna strona demokracji... debile decydują o losie wszystkich tylko dlatego, że jest ich więcej
z tego wniosek że wiekszosc narodu to tłumoki bez wykształcenia :F



mnie tam to rybka kto jest prezydentem... wkurza mnie jedynie fakt ze krajem bedzie rzadzic prtia z poparciem wlasnego człowieka <_< co jeden kaczorek wymysli 2gi podpisze :mellow:  
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2005, 02:02:11 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #56 dnia: Października 24, 2005, 05:55:47 pm »
no nie wiem o co wam chodzi... ja mam prawie wyższe wykształcenie, a bym głosował na Kaczora wczoraj gdybym mogł. Kaczor ma przynajmiej politykę bardziej socjalną, nastawioną na potrzeby także tych biedniejszych. Z kolei Tusk mimo wszystko predzej czy później wykończył by biedniejsze kręgi społeczeństwa.Dlatego biedniejsi... a nie mniej wykształceni - to o niczym nie świadczy - głosowali na Kaczora. nie zawsze kto ma podstawowe czy średnie wykształcenie jest głupkiem - nie zapominajcie że w naszym chorym kraju tylko nieliczni mogą sobie tak naprawdę pozwolic na "bezpłatną" edukację.
Kame Hame Ha

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #57 dnia: Października 24, 2005, 07:57:46 pm »
Ja już wiem czemu kaczor wygrał:DTo wszystko przez straszliwego nekromante rydzyka który nakazał swym hordom nieumarłych słuchaczy radia do głosowania na niego :P Nawet kolażeanka opowiadała mi jak jej babcia kazała jej głosowac na kaczora bo tak ojciec rydzyk kazła :P  

MarvelliX

  • Gość
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #58 dnia: Października 24, 2005, 08:26:54 pm »
ejj a czy ksieża nie mieli miec zabronione wpływanie na polityke? hmm errr zaraz... slyszalem że rydzyk tak czy siak ludzkich praw nie uznaje :F

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
"rząd" przez małe r.
« Odpowiedź #59 dnia: Października 24, 2005, 09:34:35 pm »
Ojca rydzyka słuchają tylko stare zdewociałe do szpiku kości babki, którym nie chce sie tyłka od radioodbiornika ruszy. Naprawdę nie rozumiem was ludzie co macie przeciw Kaczyńskiemu. Według mnie był lepszym kandydatem niż Tusk. miał konkretny i socjalny program. To co mówią księża, czy rydzyk jest mało istotne - nie miesza się politykli z religią - tyle wieków ludzie to robili i dla tego ten świat tak teraz wygląda....
Kame Hame Ha