Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 143725 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #640 dnia: Sierpnia 09, 2005, 11:05:06 pm »
mol - nie wiem czy zauwazyles, ale jest to kawalek robiony na maxa dla jaj i w dodatku jeszcze pewnie robiony zanim bodomowie stali sie slawni... w kazdym razie teraz robia troche bardziej zlozona muzyke niz "2 akordy i glowa w beben"... i to duuuzo bardziej... akurat ten zespol zaprzecza ze "tró" to tylko napierdalanie w bebny i gitare 2 dzwiekow na zmiane przez caly kawalek... oni naprawde tworza genialna muzyke, ale co do wokalu macie racje... chociaz przy ich normalnej muzie mozna sie do growlu przyzwyczaic
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 09, 2005, 11:05:51 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #641 dnia: Sierpnia 09, 2005, 11:07:39 pm »
o tej muzyce to mówiłem ogolem o trve blek metalu, bo przyznaje, w tym kawałku była znośna ;) no a że dla jaj, ok  ale da sie grac porządnie dla jaj też =p
qrde ale że tez ponad polgodziny musialem na odpowiedz czekac... zawiodlem sie, myslalem ze mnie szybciej ktos objedzie za krytykowanie hardkoru i wsumie sie niedoczekalem... buu myslalem ze ostrzej bedzie ;(
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 09, 2005, 11:13:12 pm wysłana przez Morchol »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #642 dnia: Sierpnia 11, 2005, 08:57:46 pm »
Ostatnio przesłuchała dyskografię Rhapsody...najlepsze piosenki:

-> Ira Tenax [na początku chór itp,a potem mocny vokal]

->Lord of Thunder [dynamiczne niezłe..ale nie ulubione]

->Wisdom Of The Kings [przede wszystkim dobre tło. Wolal jakoś mniej się dla mnie liczy w tym utworze]

->Dark Tower of Abyss [doskonała muzyka na początku,dalej rytmiczny gło,trochę wycia i znowu rytmicznie....jednym słowem jeden z fajniejszych kawałków...w jednym momencie robi się trochę sux,ale zaraz potem zaczyna grać jeszcze ładniej niż na początku]

->The Last Winged Unicorn [kawałek dałniasty i niespecjalny,ale nie wiem dlaczego go lubię. Muzyka średnia i dopiero gdzieś w środku utwór ma fajny fragment]

->Triumph for my magic Steel [szybkie i muzyka niezła,ale na początku wolkal trochę "nie taki". Potem na szczęście wszystko w miarę ładnie]

->Village of Dwarves [na początku nie podoba mi się i dopiero robi się fajnie jak włancza się wokalista < z naprawdę niezłym głosikiem> ...muzyka za bardzo przypomina mi rytmy celtyckie]

-> Lux Triumphans [miła przedmowa i śliczne chóry <kobiecy> ..szkoda,że utwór ma tylko dwie minuty,bo czegoś takiego można słuchać znacznie dłużej.

-> Rain of thousand Flames [chyba mój ulubiony utwór. Z powerem i doskonałym wokalem <czasami włancza się chórek>. Wokalista nie wyje za bardzo <tylko czasami ;) >Poza tym text niezły

->Tears of dying Angel [na początku bardzo ładnie...i nie tylko na początku.. co jakiś czas zrywy

->When Demons awake [na początku zwykły power metal...potem zwykły power metalowy wokal...dopiero potem robi się całkiem fajne]

->Agony is my name [ utwór ode mnie dla was :D ...dobry,dynamiczny i wchodzi ładny damski głos...a i męskiemu nie mogę nic zarzucić. Też jeden z fajniejszych utworów.]



Może wydaje się,że [za] dużo kawałków mi się podoba,ale to w końcu 5 albumów....beznadzieja też była [np. Virgin Skies...]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #643 dnia: Sierpnia 14, 2005, 10:32:30 pm »
lipa w chu* bo Mandaryna nagrałą piosenke która jest raczej zaj***sta ;/ nie mam pojęcia jak się nazywa ale może wy wiecie (i oczywiście udajecie że się wam nie podoba...) leci w radiu często (byłem na wsi to nie  wziołem jrocka i radi słuchałem >;<) jest taka wolna raczej -chilloutowa troche i po angielsku cos ona tam śpiewa... na serio mi sie to podoba (chyba bo to z 4 razy chyba słyszałem...) i jakby ktoś znał tytuł to by było elo ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #644 dnia: Sierpnia 15, 2005, 01:42:37 am »
taka co to ostatnio leci? to bodajze bedzie every night czy cos w te desen
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #645 dnia: Sierpnia 15, 2005, 03:34:29 am »
Gipson zaczynam się Ciebie bać :F . Ale piosenki nie kojażę, może ktoś ma linka?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #646 dnia: Sierpnia 15, 2005, 10:55:52 am »
Dzięki Zell.
heh ściągnąłem od jakichś mietków co u mnie na osiedlowym hubie DC mają foldery z muzą typu "Tehniawka", "Jazda" "czarne rytmu" "orły hip hopu" no i przesłuchałem... no i eeee w pubie na bilardzi przy piwku jakoś to tak lepiej brzmiało ;]
Nie jest złe w sumie ale jakoś jak byłem na wsi i odizolowany od jRocka pomyślałem że to fajne jak na grillu sie siedziało a to w wiejskim radiu leciało, w aucie jechałem też mi się podobało, a teraz włączyłem i jakieś dziwne...w sumie fajne ale nie tak jak myślałem. Jak na Mandaryne to poprostu super mega cudowne bo w porównianiu z takim Here i go again to jest chyba inny poziom... chyba. Anyway zaczyna ise zajebiście jak jakiś soundtrack z akademii pana kleksa albo inne takie dzwięki ze starych filmów. i ogólnie takie dzwięki nawet fajne plus spokojny głos "Mandarysi ;/" w sumie pewnie już nigdy nie wróce do tego mp3... chyba że wieczorem sobie kiedyś puszcze bo tak wieczorem pewnie fajna będzie taka spokojna nutka;]

tutaj link jakby ktoś chciał:
-kufa się coś nie zżuca mi na ysi ta nuta iwęc jak sie zżuci to dam tak co by ktoś chciał się pośmiać alvo coś bo nie wiem kto chciałby ssać mandaryne ;/
ooo już jest:
http://s56.yousendit.com/d.php?id=ZHAVR1V5DES03I5SGF6LZUEC8


ale taki balu niech lepiej trzyma sie z dlaeka bo to kompletnien ie twoje klimaty raczej stary ;]
Natomiast taki Tant mógłby się zabrać... 1-bo jest mężem mandaryny, 2-bo to ma lekkie klimaty chiloutowe, dlatego pewnie mi się podoba nawet...

a skoro już tutaj jestem to Sex Machine Guns - Hungry Eyes -boshe ale chu*nia bambi m mi się spuszczał od kilku dni akie to zajebiste i teraz w końcu to mam i nie wiem czy on sobie nie żartował czasem albo co... dżiiiz to ofkoz japońska nuta, a brzmi jak te wielkie hardcorowe granie metalowe z lat 80 co to zelluś słucha typu jakie Iron Maiden którego fanem Musiolik jest... lyyypa ;/

EDIT::::::::::::
ahahahahah mandaryna ma jednak większe wodogłowie niż ja i jak łądnie tańczy i rusza ustami ;]
http://www.mandaryna.com/download/multimed..._everynight.mpg

gdybym nie wiedizał ze to ona śpiewa to chyba by mi się piosenka podobałą bardziej ale ona ma dałna ;/
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2005, 11:09:47 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #647 dnia: Sierpnia 15, 2005, 11:44:44 am »
wrzuc to hungry eyes na ysi bo to jakas wodoglowiowa piosenka i wsrod kilkudziesieciu tysiecy ludzi ktorych mam na hubach w dc to nikt nie ma...
 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #648 dnia: Sierpnia 15, 2005, 01:01:17 pm »
Geezys po co ci taka lipa ;/
No chyba że jesteś fanem Iron Maiden w wydaniu japońskim ;] Nie no może to jakaś lipa maxymalna nie jest ale to nie mój styl ;/
Sex Maczin gan:

http://s48.yousendit.com/d.aspx?id=1ZUMJ98...900FN84DN2N0N7K

Już lepiej jakbym ci z Dir en grey coś wysłał... Słyszał pan utwór Dead Tree od Deg'a? Bo jest to piosenka zaj***sta i śliczna a pisać o niej pisałem już na forum i jaki tam jest growl czy jak się nazywa to darcie pyska to łąh jest... do tego to ulubiona piosenka Deg'a mojej hip hopófki a ona baaardz lubi SOADa ;/

a skoro o SOADzie już napisałem to chcałem tylko napisać że ta cygańska nuta o której pisałeś i którą to SOADzi napisali na moją cześć jest zaj***sta ;] chyba podoba mi się najbardziej na calej płycie SOADu ale to poisze wtedy jak będe pisal kiedyś o tej całej płycie ;] anyway jest ona elo... późiej ci zgram Dead Tree Deg'a bo pewnie nie słyszałeś, a jak słyszałeś to ci się nie podobała wiec musisz jesczze raz usłyszeć...

EDIT:::
w sumie po kilku przesłuchaniach nie jest ten sex maczine taki zły ;/
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2005, 01:02:44 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #649 dnia: Sierpnia 15, 2005, 01:17:06 pm »
muzyka w tym hungry eyes jest calkiem zaj***sta, w sumie podobna do niektorych kawalkow yngwiego, ale wokalista ma baaardzo kiepska linie melodyczna i glos... jesli walnac by tam jakiegos innego wokaliste i napisac mu jakas melodie lepsza na refren (ta ze zwrotki moglaby w sumie zostac...) to by byl zajebisty kawalek, a tak to pewnie z 2 razy jeszcze przeslucham i pojdzie do kosza :P

rzucaj tego dega bom nie slyszal :P

btw
nie lubie iron maiden...  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #650 dnia: Sierpnia 15, 2005, 01:43:01 pm »
Dir en grey - Dead Tree:
http://www.megaupload.com/?d=43B7BWW2

kur*a ja nie wiem gdzie się uchwałeś jeśli nie słyszałeś tego tracka jak chyba połowa forum to słyszała jak się podniecałem tą nutą, no ale masz dałna... cóż bywa ;]


a co do Iron Maiden to wiem że ty ich tam nie lubisz ale ty lubisz właśnie takie gitary jak w Sex Maczinie... a ten kolo ma dla mnie podobny głos do kolesia z Ironów, czyli taki raczej nie bardzofajny i tak mi się pidało...

EDIT:::
aha Deg'a Dead Tree koniecznie słuchać głoooooooośno ;]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2005, 02:27:09 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #651 dnia: Sierpnia 15, 2005, 11:52:49 pm »
Hehehehe...A propos dziwnych wokali i jeszcze dziwniejszej muzyki nie ma to jak stary poczciwy Tom Waits...Po prostu ta muzyka leczy z wszsytkich kompleksów :F . Ale w sumie odsuwając żarty na bok, nawet miło się tego słucha.

Starving in the Belly of a Whale

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #652 dnia: Sierpnia 16, 2005, 05:49:07 pm »
placebo smierdzi troche... przesluchalem sleeping with ghost i tylko bitter end jest zajebiste, reszta nawet fajna nie jest :-/ taka troche papka coby w tle mogla poleciec, tak do posluchania do mi nie podchodzi :-/ mam sciagniete jeszcze ich 2 pierwsze plytki, mam nadzieje ze oni tylko tak drastycznie wyewoluowali w zlym kierunku w sleeping with ghost i tamte beda lepsze... damn... po raz kolejny potwierdza sie ze zellinek najlepiej trawi skandynawskie metalowe zespoly... czy tam zamkowe jakby to gips powiedzial...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #653 dnia: Sierpnia 16, 2005, 06:26:26 pm »
Mi się Sleeping with Ghost podoba... dory opening w postaci Bulletproof Cupid który jednak troche oszukuje bo zapowiada coś mocnego szybkiego a tak na serio dostajemy spokojne nuty.

English Summer Rain - o w ch*j ta piosenka jest zaj***sta i nawet do tej pory po ok.2 lat od przesłuchania płyty, ja śpiewam jak sobie ide na dworze... jakoś tak sama mi wchodzi.. "im in the basemant, your in the sky, im in the basemant baby your in the skay, im in the basemant drop on by.."
This Picture - to moim zdaniem najlepsza piosenka na płycie... zajebsta

Sleeping With Ghosts - spokojna...strasznie psokojna.. nie ma jak położyć się na łużku i leżeć przy tej piosence.. patrzeć się na wieczorne niebo za oknen.. najlpeiej żeby w letni dzien jak jest czyste niebo i zajebiście widać gwiazdy... albo jak patrzysz za okno a tam pełno świateł się świeci w ciemności.. bloki... i TESCO... duzy czerwony napis TESCO. Piosenka cudowna na wieczory... najlepiej smutne wiczory, położyć się an tym cholernym łóżkku i leżeć i... spać z duchami?

The Bitter End-świetny nie ma co gadać bo każdy zna i każdy chyba się zgodzi że jest genialne... na równi z This Picture.. a może jednak lepsze.. tak lepsze.

Something Rotten - niezbyt mi się podoba... najsłabszy track

Plasticine-powolny mocny... mocno dziwny track.. raczej na nie.

I'll Be Yours - tekst tej piosencki niesamowicie mi się podoba.. miałem go niezliczoną ilość razy na opisie... piosenka strasznie wona, strasznie spokojna, znowu do leżenia na łóżku? oj tak...

Second Sight - średnio szybkie - podoba mi się

Protect Me From What I Want - kolejna cholerna wolna nuta strasznie mi się ofkoz podoba.. choć zdecydowanie nie dla wszystkich.. znowu do leżenia wieczorem.

Centrefolds - w chu* fajna, w c***j Wolna ;]

Ogólnie to moja ulubiona nie JRockowa płyta, jedna piosenka chyba tylko mi sie nie podoba i jedna średnio, reszta dla mnei zaj***sta... szczególnie te maxymalnie wolne


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #654 dnia: Sierpnia 20, 2005, 03:16:13 pm »
Hahahahahahaha... al sobie płytkę ściągnąłem hahaahaaha.... nazywa się "Irish Folk - The Pogues 1991". Kolesie dają czadu.... właśnie brakowało mi jakiegoś irisza w moim zestawie dziwnych płytek z muzyką... jak ktoś lubi ten specyficzny gatunek, to nie pożałuje.... ma ta płytka wszystko co dobry irish mieć powinien....

Druga dziwna płytka.... ba.. nawet trzy płytki pod współnym tytułem "Spiritual Harmony"... jak nie trudno się domyśleć, jest to mega chill-out.... a konkretnie płytki do Reiki, do Feng-Shui i do Tai-Chi.... normalnie psychodelia pełną piersią.... jeden z lepszych czillałtów jakie słyszałem ostatnimi czasy... dobrze się pisze artykuły, jak te orientalne rytmy brzdąkają w tle, więc polecam redaktorom.. chyba, że macie inne gusta

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #655 dnia: Sierpnia 20, 2005, 04:44:17 pm »
Huhuha...A propos takich dziwnych brzmień to trafiłem kiedyś na stronę sprzedającą  "muzykę relaksacyjną". Heh...W sumie były to płyty o tytułach w stylu "Szum oceanu", "Szmer wodospadu" itp. Co prawda nie odważyłem się sprawdzić co to tak na prawdę było, ale sugerując się tytułami, to nie widzi mi się słuchanie szumu oceanu przez 45 minut...Po tym czasie to ta 'muzyka', podejżewam, odniesie wprost odwrotny skutek niż sugeruje jej opis :F ...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #656 dnia: Sierpnia 22, 2005, 05:10:39 pm »
z Dziwnych rzeczy polecam niektóre utworki Faye Wong. Chiński szajs,ale zdażają się utworki,które wprawiają w psychodeliczny nastrój i można ich słuchać pół dnia.

Od Placebo najbardziej lubię:

Protect me from what I want- moja ulubiona ich piosenka....nie umiem śpiewać,ale to mnie zmusza do katowania towarzyszy [mój brat znosi to na razie dzielnie]

Bitter End-po prostu niezły kawałek

Nancy Boy- trochę trywialne i ma lekkiego dałna,ale słucha się dobrze i przyjemnie...oczywiście zależy jeszcze od okazji,bo są momenty kiedy taka muzeczka zwyczajnie wkurzałaby mnie

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #657 dnia: Sierpnia 22, 2005, 06:28:55 pm »
Ronan Hardiman.... dlaczego los sprawi, że dopiero wczoraj poznałem muzykę tego.... tego geniusza.... fuck.... celtic i irish... jak ja lubię sobie takich klimatów posłuchać.... a to jest chyba najlepsza muzyka z tego gatunku, jaką miałem przyjemność. Jak ktoś lubi takie rzeczy, to niech zasysa płytkę "Lord of the Dance".... a jak ktoś ma źródła na HTML'u, z którego mógłbym zassać więcej niż ta płytka, to niech mi da cynk... damn.. od czasu tej dyskografii Nightwisha nic na mnie tak nie podziałało.....

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #658 dnia: Sierpnia 30, 2005, 01:25:36 am »
nareszcie! Mam pioseneczkę tytułową z Fathera Tackera! :devil:....ale mam dałna bo była na tej samej stronie :F

Poza tym zaczynam ściągać Children of Bodom...zobaczymy co z tego będzie ^_=

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #659 dnia: Września 03, 2005, 04:39:06 am »
Ej bez kitu własnie widze w TV chyba jakas nowa pioseke Gwen Stefanie albo cos czego poprostu nigdy nie widzialem, nosi tytul "cool" i jest zaj***sta.... taka spokojna, fajna muzyczka, mile dla ucha... tego chyba nie byo na albumie co nie? a jak bylo na tym albumie co harajuku girls to musze znowu ssac ten album, moze jakaas maxymalnie zaj***sta piosenka nie jest, ale bardzo fajna, super spokojna mile dzwieki, do tego w Teledysku widzimy Gwen jaka blondynke i ma ciemne wlosy... kurde jak ma ciemne wlosy to wyglada cholernie fajnie, po raz pierwszy w zyciu chyba pomylalem ze ona jest ladna... powinna sobie zrobic ciemne wlosy to byla by owiele ladniejsza... choc wiem ze blond wlosy sa w sumie jej znakiem rozpoznawczym...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?