Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 143732 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #680 dnia: Października 25, 2005, 06:04:47 pm »
prawda jesttaka,że to ona zawala sprawę...poza tym jakby ona została,a reszta odeszła,to i tak wyszłoby na to samo. Poza tym dla mnie w Nightwishuogromną rolę odgrywa tło muzyczne i reszta zespołu [są nawetutwory bez wokalu].

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #681 dnia: Października 25, 2005, 06:08:21 pm »
wszystko to i tak nie zmienia faktu ze takie publiczne pranie brudow (list ukazal sie na oficjalnej stronie najtliszow) jest nie za fajne...

tant - to za dlugo bys jej nie mogl posluchac... czytales ten list? mowila, ze nastepna plytka najsfisza bedzie ostatnia... a chlopaki maja chec do grania, wiec nie dziwie sie tej decyzji i calkowicie stoje po ich stronie... lubie spiew tarji, ale zagrala niezbyt fair...  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #682 dnia: Października 27, 2005, 11:36:22 pm »
Cytuj
o zesz... tarje z najtlisza wywalili

patrzcie tutaj pierwszy news:

www.metalstorm.ee/news/index.php

heh... ciekawe czy ta nowa wokalistka to bedzie tez taka operowa czy raczej tradycyjna... w kazdym razie jedno jest pewne - to nie bedzie ten sam nightwish
jest! super, może wreszcie będą mieli lepsze piosenki.

 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #683 dnia: Października 27, 2005, 11:48:33 pm »
ta mi tez jej głos sie nigdy niepodobał... nie ma to jak Liv Kristine XD
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2005, 11:48:50 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #684 dnia: Października 28, 2005, 02:13:10 pm »
jeszcze sie nie cieszcie... a jak nastepna tez bedzie z opery? :P  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #685 dnia: Października 29, 2005, 01:39:29 pm »
Pewnie z jednej strony to już nie będzie ten sam NightWish..no ale wszystko się zmienia...oby na leprze,a nie na gorsze...

Tak sobie zaczełam sciągać muzyke zespołu Rob Zombie...jakoś mi się przypomniało,że miałam czegoś od nich poszukać...i muszę przyznać,że im więcej ich utworów ściągam tym bardziej muza w ich wykonaniu mi się podoba^^.Nie wiem co to za gatunek muzyki,w każdym razie jest trochę gitar i muzy elektro...ale trzeba posłuchać samemu by określić.

Aha...jesli ktoś ma ochotę ściągnąć to polecam tą stronę^^
http://www.grammy.ru/index1.php?act=az&singer=Rob+Zombie
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2005, 03:40:40 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #686 dnia: Października 29, 2005, 04:35:15 pm »
szukam nicka cave'a za darmo do ściągnięcia...nie mam już muła itp,więc czy ma ktoś jakąś dobrą stronkę z directami?  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #687 dnia: Października 29, 2005, 04:47:02 pm »
His poszukaj na tej stronie co wyżej podałam...może na niej znajdziesz^^,tam jest dużo muzy za darmo do ściągnięcia

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #688 dnia: Listopada 05, 2005, 09:37:17 pm »
Ostatnio zdobyte i osłuchane - Black Sabbath - zajefiste. do tej pory znałem głównie przeróbki w wykonaniu pawła kukiza.
Kame Hame Ha

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #689 dnia: Listopada 05, 2005, 11:24:15 pm »
Moonlight, Tristaniam, Moonlight, Dreamtide, jeszcze więcej Moonlight, czasami jakiś Mercenary, Royal Hunt i ... pewnie sie sami domyśliliście ;) a do tego syćkiego romont i wiertarka w tle :F
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #690 dnia: Listopada 10, 2005, 02:11:18 am »
Shakira - Dont Bother
No raczej zaj***sta jest ta piosenka ;/ Dżizaz ja jak zwykle czasem mam odchyły których sam nierozumie, Shakira to myślałem że jest taka sziksa jak brytnijka czy Aquilera że se podśpiewuje coś tam i raczej jej nie lubiałem a jak widziałęm ten teledysk co ona się tak wygina w błocie to raczej mnie ciary przechodziły i strasznie mi się ona nie podobała... ale jak zobaczyłem jak ona tę piosenke śpiewa na MTV Music Avards (które oglądałem tylko dla Borata ;]) to aż mi pałka stanęła, jezus jak ona zajebiście gruby glos tam robi podczas śpiewania to jest łach...
Zadam teraz głupie pytanie... ma ktoś może mp3 tej piosenki i podzieliłby się ze mną? Bo ja mam tylko wersje zripowanego właśnie tego występu z mtvMA a na hubie osiedlowym nie mają a Soula nie mam... jakby ktoś miał to niech żuca ale i tak wiem że jedyne co dostane to pożądną dawke wyśmiewania jaki to ja znowu siurek jestem i że znowu mi się jakiś pop spodobał ;]
No ale Shakira elegancko sobie tam pyka na tej gitarze różowej a klipie ;]
Supe nuta! Mówie serio ;] zajebiściem i się podoba
Dooont Bother i'll be fine, but shes waiting -brrr ale ona ma zajebisty głos ;]

Jean Claude mówi: Shakira jest jednak wporzo ;]

aha i jakby ktoś chciał z Jeanem potańczyć po pokoju i pomachać swoim gibkim ciałkiem to tu jest link heeeeeeeeey heeeeeeeeey so dont bother!

http://s57.yousendit.com/d.aspx?id=0Z90FWK...040VFGT7OW4ED2P

ale i tak wiem że każdy się wstydzi ;] soooo dooooont bother
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2005, 02:33:30 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #691 dnia: Listopada 24, 2005, 10:58:07 am »
Cytuj


Aha...jesli ktoś ma ochotę ściągnąć to polecam tą stronę^^
http://www.grammy.ru/index1.php?act=az&singer=Rob+Zombie
No dzięki za tą stronę. Sciągnąlem sobie 6 kawałków grupy o wdzięcznej nazwie "Sephiroth". Ciekawe z czym mi się to skojarzyło :) W każdym bądź razie jak ktoś lubi gotyckie brzmienia, takie mroczne i posępne to gorąco polecam :lol:  :spoko:  
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #692 dnia: Listopada 27, 2005, 04:04:22 pm »
ostatnio dorwałam AMV hell III [IMO genialne] i przez to wzięło mnie na różne starawe "przeboje"...np. "Sexy thing" czy "I'm too sexy for my shirt" :P...ale były też cholernie dobre kawałki , których wcześniej nie znałam [niby wszystko nie w moim typie,ale mnie niesamowicie na nie złapało]:
 
-"I love my computer"- Bad religion...cudo. Muzyczka niby popowa,ale sama piosenka mogłaby stać się moim hymnem [poza tym "you can be my princess, you can be my whore" mnie rozwala :P ]

-"Data Rape"-znowu super kawałek...najlepsza końcówka

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #693 dnia: Grudnia 02, 2005, 08:11:01 pm »
Korn-See You On The Other Side... nowa płytka... a już myślałem, że się nie doczekam. KoRn co prawda nie jest już taki jak przy okazji ich najlepszej płyty - Issues, ale nadal trzyma klasę. Albo ja zawyżam ocenę, bo bardzo lubię KoRn i ich muzykę. A teledysk do Twisted Tranzistors, to jeden z najzabawniejszych teledysków jakie w żąyciu widziałem :P polecam wszystkim, którzy mają ochotę a zwłaszcza fanom KoRn'a
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #694 dnia: Grudnia 09, 2005, 09:44:37 pm »
ozesz ty... japonce jednak tez cos umia grac na elektryku :F
zaj***sta przerobka calkiem niezlego motywu klasycznego
pewnie nikt tego nie kojarzy (no moze marv, bo w speedmousie od umbilicalsow byl ten motyw puszczany, oczywiscie w normalnej wersji :F), ale gosc po prostu tak swietnie i z feelingiem gra ze musialem to tu dac... enjoy ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #695 dnia: Grudnia 09, 2005, 11:24:30 pm »
sporo ludzi tu Metallici słucha, noto enjoy ;]
największe klasyki w wersji "country" ;] typki na banjo wymiatają nieźle, a dobrze wszystkim znane kawałki zyskuja zupelnie nowy wymiar ;] warto ściągnąć naprawde ;]
<to niejest szydera wafle =p to jest serio spoko ;] >

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #696 dnia: Grudnia 13, 2005, 08:26:26 pm »
Cytuj
ozesz ty... japonce jednak tez cos umia grac na elektryku :F
zaj***sta przerobka calkiem niezlego motywu klasycznego
pewnie nikt tego nie kojarzy (no moze marv, bo w speedmousie od umbilicalsow byl ten motyw puszczany, oczywiscie w normalnej wersji :F), ale gosc po prostu tak swietnie i z feelingiem gra ze musialem to tu dac... enjoy ;)
No fajnie sobie koleś plumka ;] Tak troche po zamkowemu ale zajebiście ;] Najlepiej tak mniej wiećej w środku gra i jak na chwile jest taka przerwa i wchodzą skrzypce i znowu on wchodzi.
A wie ktoś kto w oryginale zagrał ten utwór klasyczny? Bo słyszałem to już w pewnym zajebistym koreańskim filmie i tan utka w oryginale zajebsta i z chęcią bym sobie ściągnął...

Cytuj
sporo ludzi tu Metallici słucha, noto enjoy ;]
największe klasyki w wersji "country" ;] typki na banjo wymiatają nieźle, a dobrze wszystkim znane kawałki zyskuja zupelnie nowy wymiar ;] warto ściągnąć naprawde ;]
<to niejest szydera wafle =p to jest serio spoko ;] >
Hahahah nawet nie wiem kiedy się przyzwyczaiłem do piosenki i zacząłem jej słuchać tak sobie podrygując nużką ;] Bo na początku pierwszego tracku pomyślałem że to zdecydowanie nie muza dla mnie, i to raczej nadaje się na soundtrack do Texas Rangera ;]
Ofkoz nadal to nie dla mnie muza ale nie jest to takie złe, i chyba rzeczywiścien ie żartowałeś, wokal dla mnie w sumie za bardzo się nie różni bo od zawsze mówie że wokalista Mettalici to dla mnie głos ma jakby śpiewał country no ale gitarki już jednak się różnią ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #697 dnia: Grudnia 13, 2005, 08:29:25 pm »
canon in d - johann pachelbel
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #698 dnia: Grudnia 13, 2005, 09:26:20 pm »
Cytuj
canon in d - johann pachelbel
No, Kanon D-dur to jest pałer, chociaz za bardzo takie "barokowe" się wydaje i za pogodne :D Podobnie i równie klimatyczne jest Bachowskie Ave Maria, ale koniecznie wersja bez vocalu, lub zastępujących wokal skrzypiec- chodzi mi o tamten jakby zapętlony raz flet, raz organy itp -rózne są wykonania.
Jeśli chodzi o klasyczną to mocarne są takze Bachowskie (to był geniusz) suity na wiolonczelę, zwłaszcza gdy dorwać silne i dobre jakościowo nagranie i puścić z rańca na cały blok:) Oczywiście w G-dur, chociaz jak ktoś dostanie D-dur to takze mocne :D

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #699 dnia: Grudnia 13, 2005, 09:34:30 pm »
jakby ci sie kiedys przypadkiem nudzilo to mozesz pare tych suit wrzucic na yousendit, chetnie sprawdze :F

ale jak dla mnie i tak najbardziej pałernym kawalkiem z klasyki pewnie zostanie burza z czterech por vivaldiego :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"