Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 143718 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #560 dnia: Czerwca 10, 2005, 10:00:48 pm »
ja wróciłam chwilowo do Bon Joviego....trochę country wieśniakami zalatuje ,ale lubię ich.I wokaliste i muzykę.Szczególnie te szybsze utworki jak np.Living like a prayer czy "you give love bad name".A wokalista jest/był po prostu przystojny...albo dobrze umalowany ;)

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #561 dnia: Czerwca 10, 2005, 10:37:50 pm »
Cytuj
a ja slyszalem ta plytke muse juz jakis czas temu... i szczerze mowiac nic specjalnego
No szczerze mówiąc racja...tzn nie jest to cud na ziemi. Ma w sobie ciekawe pomysły, ale nie koniecznie jest obowiązkową pozycją na playliście...Choć z pewnością jest to coś innego zawsze...W innym stylu...Taka ciekawostka...I jak zauważyłem generalnie jest tak samo ze wszystkimi albumami Muse...

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #562 dnia: Czerwca 10, 2005, 11:06:52 pm »
powiem że zachwycony nie jestem... ten album wydaje mi się taki jakiś nijaki... może jest poprostu nie w moim guście...
]


Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #563 dnia: Czerwca 10, 2005, 11:18:36 pm »
No tak...Co prawda ten wokal brzmi trochę psychicznie ;) , ale mimo to nie jest to formacja zadziwiająca...A może inaczej: w bilansie muzycznych ciekawostek i pomysłów kontra drażniące i monotonne kawałki wychodzą po równo, co raczej nie czyni z nich specjału dnia ;) .

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #564 dnia: Czerwca 10, 2005, 11:21:11 pm »
Nie chce mi się dziś płyty ripować bo reinstal miałem ale jutro Ci linka zarzuce do SGU zobaczysz prawdziwą psychodele :P
]


Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #565 dnia: Czerwca 10, 2005, 11:29:15 pm »
Hehe...OK..Już nie mgę się doczekać...A propos prawdziwych psychodeli to ja doświadczyłem takowej, kiedy posłuchałem kapeli, która legitymuje się jako "The Mars Volta" <nie wiem czy na sali jest ktoś, kto ich lubi, więc z góry przepraszam za konstruktywną krytykę ;) >. Ale dosłownie jest to pierwszy zespół, który mnie przeraził...Mój skrzywiony<bądź co bądź niemało> umysł nie wytrzymał tego i nie byłem w stanie przesłuchać do końca nawet pierwszej piosenki. Zawsze wydawało mi się, że muzyka w stylu power metalu czy black metalu jest męcząca, ale po tym co usłyszałem dosłownie zaczął mnie boleć czerep...

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #566 dnia: Czerwca 10, 2005, 11:34:26 pm »
Moja encyklopedia nie pokazuje mi nic natomias Mars Volty ale przekonam się jak usłysze :P i jak power metal może być męczący :>  
]


Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #567 dnia: Czerwca 10, 2005, 11:35:50 pm »
Tak nawiasem mówiąc kiedy zaczołeś mówić o bolacym czerpie,to przypomniało mi się jak to moja kolerzanka przyniosła mi płytę z muzyką do Silent Hill...to dopiero muzyka(jeśli można nazwać to wogóle muzyką),od której łep boli niesamowicie...

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #568 dnia: Czerwca 10, 2005, 11:46:55 pm »
Oto zaaplikowałem przykładowe cosio <ale przynajmniej jestem z siebie dumny, bo tym razem dotrwałem do końca :grin: >. Przesłuchiwać na własną odpowiedzialność ;) .
http://s34.yousendit.com/d.aspx?id=1TX097A...X2051T8HL7LUIZO

Yuz, święta racja...Choć do tej gry właśnie pasuje...Nie zmienia to faktu, że jest niesamowicie dziwna...No i na dłuższą metę nie polecałbym jej słuchać, chociażby dla własnego zdrowia... ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2005, 11:47:30 pm wysłana przez de'Belial »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #569 dnia: Czerwca 11, 2005, 12:38:47 am »
heh to the mars volta bedzie na trasie wystepowalo z soadem :P trzeba sprawdzic ten zespol
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #570 dnia: Czerwca 11, 2005, 10:48:37 am »
Cytuj
Tak nawiasem mówiąc kiedy zaczołeś mówić o bolacym czerpie,to przypomniało mi się jak to moja kolerzanka przyniosła mi płytę z muzyką do Silent Hill...to dopiero muzyka(jeśli można nazwać to wogóle muzyką),od której łep boli niesamowicie...
Nie wiem jakie są inne, ale przed chwilą słuchałam melodii w wykonaniu Akiry Yamaoka and Riki Muranaka pt. "Silent Hill" , która ma być z oryginalnego soundtracku do tego tytułu i jest po prostu niesamowita,  trochę przerażająca  z odgłosami płaczu na końcu i nieco podobna jak klimat tej  gry, ale w sumie obok kawałków z GITSa i Record of Lodoss War ostatnio często w ciągu dnia można ją u mnie usłyszeć.  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #571 dnia: Czerwca 11, 2005, 11:21:35 am »
Belial -ten kawalek calkiem spoko jest, nei wiem co Ci sie w nim nie podoba :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #572 dnia: Czerwca 11, 2005, 11:31:18 am »
ważne pytanie... zna ktos tytuł i wykonawce piosenki na która ostatnio w radiu trafiłem moze? napewno jest nowa jakas bo nigdy wczesniej niesłyszałem, spiewa jakas typiarka po polsku, w refrenie jest cośtam "jestem trzcina myślaca wśród traw" i ogolnie cały tekst jest mocno pozytywny :P

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #573 dnia: Czerwca 11, 2005, 12:04:29 pm »
To chyba była Anna Maria Jopek...kurcze ale nie pamiętam tytułu piosenki ^^'

EDIT
Wah przypomniałam sobie^^,to była właśnie Anna Maria Jopek a tytuł to "Ale jestem".Mnie osobiście piosenka bardzo się podoba i raczej nie jest ona jakaś nowa ;P,bo dawno temu ja słyszałam.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2005, 12:08:06 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #574 dnia: Czerwca 11, 2005, 12:10:47 pm »
"Ale jestem" (wójek Google zawsze pomocny).... swoją drogą to zawsze lubiłem tą wokalistkę... jedna z moich ulubionych w Polsce, bo reszta to jakieś popy zazwyczaj... a ona próbowała i próbuje chyba dalej robićmuzykę ambitną.. chill out'ową zresztą, co jej się chwali... tak.... Ania Jopek nie jest zła....

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #575 dnia: Czerwca 11, 2005, 12:53:36 pm »
hmm... jak jestesmy przy polskich wokalistkach to Anita Lipnicka jest fpyte :D A dla odmiany A.M. Jopek nielubie  :/  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #576 dnia: Czerwca 11, 2005, 02:08:51 pm »
Cytuj
Belial -ten kawalek calkiem spoko jest, nei wiem co Ci sie w nim nie podoba :P
Hmmm...No może po prostu mam jakiś uraz do tej kapeli <jak byłem mały straszono mnie, że jak nie posprzątam pokoju, to mnie zamkną i puszczą ich w tle :grin: >. Ale generalnie odbieram takie granie za zbyt udziwnione...Tak jakby artyści skupili się na tym żeby zrobić coś dziwnego i nadzwyczaj trudnego w wykonaniu, a zapomnieli, że powinno się jeszcze dać tego słuchać...Ale nie neguję, że nie może się takie granie podobać. Osobiście znam człowieczka, który jest po prostu zakochany w owej kapeli, ale jestem mu wdzięczny, że nie próbuje mnie usilnie do nich przekonywać ;) ...

A propos muzyki polskiej, to niestety jakoś nie lubię jej słuchać...Hmmm...Sam nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że nie zawsze brzmi ona dobrze...Oczywiście jest wiele wyjątków....Mnie osobiście urzekła formacja Sztywny Pal Azji. Naprawdę kawałek ciekawie brzmiącego lekkiego roczka...A zwłaszcza piosenka "Wieża Radości, Wieża Samotności" <pewnie już gdzieś o niej wspominałem ;) >. To jest pozycja wręcz obowiązkowa...
http://members.chello.pl/a.cegel/12%20-%20...a%20Radosci.mp3

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #577 dnia: Czerwca 11, 2005, 03:58:27 pm »
jupi ;] thx za pomoc ;] a ma ktos może na kompie coby na YSIb zarzucic? bo ściaganiez p2p średnio popularnej polskiej piosenki niejest szybka i łatwa sprawa =/

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #578 dnia: Czerwca 11, 2005, 04:08:13 pm »
tego... przesluchalem wczoraj kolejne 2 plytki malmsztenusa... geez ile razy ten maciek mnie jeszcze zadziwi O_o oto jedna z perelek na jakie natrafilem - kliknij mnie
smutna nuta... genialna nuta... w solowce sie yngwie tym razem niezbyt popisal (fajnoscia solowki... bo szybkoscia sie zawsze popisuje :P) ale za to reszta piosenki to po prostu geniusz... a zreszta... po co ja sie tak produkuje? sciagac i sluchac :P (i tak pewnie przy dobrych wiatrach to max 1 osoba sciagnie... no coz... ciezkie jest zycie kadluba...)

Cytuj
Oto zaaplikowałem przykładowe cosio <ale przynajmniej jestem z siebie dumny, bo tym razem dotrwałem do końca  >. Przesłuchiwać na własną odpowiedzialność  .
http://s34.yousendit.com/d.aspx?id=1TX097A...X2051T8HL7LUIZO
heh rzeczywiscie "dosc" dziwna muzyka... raczej fanem tego zespolu nie bede :P
 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #579 dnia: Czerwca 11, 2005, 10:46:58 pm »
Szczerze muszę przyznać, że nie w moim typie...Ale patrząc tak obiektywnie, jak to tylko możliwe, brzmi bardzo ciekawie...Generalnie granie bardzo interesujące i wpadające w ucho...

Cytuj
... bo szybkoscia sie zawsze popisuje
Hehehe...A propos szybkich solówek to do głowy mi przychodzi nikt inny jak Children of Bodom...Czasami próbuję sobie wyobrazić jak to może technicznie wyglądać ,ale jeszcze mi się to nie udało :grin: ...

http://s14.yousendit.com/d.aspx?id=1YZJ48S...791WZK4TYZ8KIWH <po 2:45>
http://s14.yousendit.com/d.aspx?id=3VJNPSS...BS36OCTYVI3CWQY <generalnie nafaszerowany kosmicznymi wstawkami;) >