Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 143716 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #520 dnia: Maja 03, 2005, 06:25:47 pm »
Cytuj
sonate ksiezycowa? ee daje 80% że mozart...no ale moge sie mylic...
Mylisz się;]
Już się dowiedziałem że to Bethoven... pierw słyszałem to w grze Resident Evil i bardzo mi się podobała a teraz oglądałem horror koreański Phone i tym bardziej mi się spodobało i trza było zassać.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #521 dnia: Maja 04, 2005, 07:17:02 pm »
A ja wiem co to :P W szkole na muzyce nam zapuszczali :P Z tego co pamiętam to faktycznie było fajne.

Cytuj
Mnie sie teledysk bardzo podobał...za to nie podobał mi się wcale do Wish I Had An Angel
Ja sie zgadzam. No może bez tegto bardzo...klip był fajny ale na bardzo zabardzo nei zasłużył :P A Wish I Had An Angel też mi sie nie podobał. Z Nightwisha chyba najbardziej mi sie podobał teledysk do "Over The Hill"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #522 dnia: Maja 08, 2005, 05:02:27 pm »
wcoraj zgrałam sobie fajną płytkę Hammerfall+Therion [kyaa].....

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #523 dnia: Maja 08, 2005, 08:04:07 pm »
ja lubie funk, brekbeat, HH, raz od swieta jakies pojedyncze piosenki popowe :/ no i kazdy rodzaj metalu oprocz black metalu no ale nie kazda pioseneczke z tej dziedziny :]
 a ninawidze : DISCO Z POLA :/ az mnie mdli jak to słysze!! :/ całe szczescie ze to juz zaniknelo.. ale czasem gdzies puszcza ten shit... :[
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #524 dnia: Maja 08, 2005, 09:15:12 pm »
Cytuj
wcoraj zgrałam sobie fajną płytkę Hammerfall+Therion [kyaa].....
dobry to gust :]

Cytuj
ja lubie funk, brekbeat, HH, raz od swieta jakies pojedyncze piosenki popowe  no i kazdy rodzaj metalu oprocz black metalu no ale nie kazda pioseneczke z tej dziedziny
Dziwny to gust :> co najmniej :>
]


Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #525 dnia: Maja 09, 2005, 02:16:45 pm »
no dziwny dziwny  :lol: ale ja lubie music... roznych typów... no i ... tyle chyba :] do funku i breakbeatu tancze, a metal i inne rodzaje (nie kazdy i nienawidze ponad wszytko disco z pola :/ ) lubie sobie posłuchac...
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #526 dnia: Maja 09, 2005, 03:18:46 pm »
Boże,dzięki ci za " To mega Therion" O_o

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #527 dnia: Maja 11, 2005, 08:46:51 pm »
o jaaaa hcialem zassac sobie jakis hhopowy album i sciagnalem taki ktorego nie znam.....Mezo and Tabb - wyjscie z blokow

najgorsze kawalki jakie w zyciu slyszlaem.....poprostu lipa w c***j :/
a zajmuje 90MB :/

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #528 dnia: Maja 12, 2005, 12:34:04 am »
powiem krótko zespół nazywa się Herjalf, panienka w nim śpiewająca głosem bije tarje na głowe do tego zespół pochodzi z polski... cóż rzec mogę na eMulu mało źródeł ale opłaca sie ;)
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #529 dnia: Maja 14, 2005, 10:24:54 am »
mwaaaahahahhahahahahahahahha
kilkanaście minut temu wżuciłem sobie na playliste winampa wszystkie albumy L'Arc en Ciel (oprócz składanek, piano wersji i innych tam takich albumów składanko podobnych...) 7 godzin 29 minut i 16 sekund słuchania mojego boga Hyde'a ;D
łaaaaa aż mnie rozpiera energia ;]  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #530 dnia: Maja 19, 2005, 04:53:53 pm »
wczoraj w przerwie w WOSie skoczyłam coś zjeść,przysiadłamna fotelu,poprzełanczałamprogramy...patrzę-grają....i na tym się skończyła moja nauka WOSu aż do 00.45. Leciało doskonałe oratorium...i mieli świetnego [całkiem przystojnego] dyrygenta,który straszliwie przeżywał.Machał,machał i na koniec włosy mu się naelektryzowały i czuprynka stanęła [how cute...]...Ale koncert jeden z najlepszych polskich jaki widziałam

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #531 dnia: Maja 25, 2005, 07:37:27 pm »
ok, jakkolwiek dziwnie by to niebrzmialo =p szukam "czegoś między moby'm a prodigy z dobrym wokalem"... jesli ktoś słyszał OST ze starego filmu Spawn to własnie o takie kawałki chodzi... hmm czemu ja to pisze... itak nikt niesłucha takiej muzyki aye? =p

MarvelliX

  • Gość
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #532 dnia: Maja 25, 2005, 08:37:27 pm »
nie aye? tylko AYA? :F

ja tam teraz gnębie Lacune Coil :P
straaa[...]aaasznie mi sie podoba muzyczka w "My Wings"  ^_^  

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #533 dnia: Maja 26, 2005, 01:45:49 pm »
Cytuj
o jaaaa hcialem zassac sobie jakis hhopowy album i sciagnalem taki ktorego nie znam.....Mezo and Tabb - wyjscie z blokow

najgorsze kawalki jakie w zyciu slyszlaem.....poprostu lipa w c***j :/
a zajmuje 90MB :/
mezo to wogóle hiphoplo...taka ma opinie i tak mu zostanie chyba juz :/ wali komercha !!
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #534 dnia: Czerwca 01, 2005, 11:55:15 am »
Swojego czasu słuchałem muzyki, może mniej ambitnej i wymagającej od słuchacza, ale zdecydowanie łatwiejszej w odbiorze, miłej dla ucha. W owych czasach ciekawie się słuchało takich osobliwości jak KoRn, Rage Against the Machine, czy ewentualnie Sepultura. Pozosatał mi sentyment do Children of Bodom i Therion'a. Znalazłoby się także u mnie coś z Nightwish'a i Moonspell'a. Jednak stwierdziłem, że poszukam czegoś odmiennego. No i zagłębiłem się w przedziwny świat progressiv'u. Aktualnie miło mi się słucha: Ayreon, Dream Theater, Vision Divine, Absolution. <ale The Mars Volta już nie trawię>. Ciekawe brzmienie posiada ścieżka dźwiękowa do filmu Equilibrium <psychodelirium, które lubimy>. Także muzyka z Gwiezdych Wojen jest miła dla ucha, choć pan Williams lubi powtarzać swoje oklepane już pomysły. Także Vangelis jest ciekawy.

Ehhh...no i jak mogłem nie wspomnieć o niedającej się nigdzie sklasyfikować Apocalyptica'e <no ewentualnie instrumental rock>. Może nie wszystkie ich pozycje są tak fascynujące, ale generalnie rzecz biorąc są mistrzami gry na emocjach i wyobraźni.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2005, 12:11:54 pm wysłana przez de'Belial »

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #535 dnia: Czerwca 01, 2005, 12:40:32 pm »
Nareszcie ktoś słuchający porzadnej muzyki <czytaj zbliżonej do mojego gusta> ;) mam nadzieje że zagości na dłużej w Squarezone jak lubisz psychodeliczne klimaty to posłuchaj sobie Sui generis umbry, bardzo ciekawe brzmienie dla ludzi o mocnych nerwach :) i lubiących niebanalne podejście do muzyki ;) <to nie jest black metal =) chociaż jeżeli miałbym coś polecić to [z backa] to Reign of Erebus[dla ludzi o mocnych uszach XD ]>
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2005, 12:47:31 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #536 dnia: Czerwca 01, 2005, 12:58:54 pm »
I mi niezmiernie miło. No to jest nas dwóch...nie trzech, ani jeden...Dwóch to już potęga! ;)
Hehehe...nie omieszkam rzucić okiem!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #537 dnia: Czerwca 01, 2005, 05:11:37 pm »
Może rzuć konkretnymi rodzajami muzyki które lubisz bo z tego co popatrzyłem to Progresive i power metal natomiast nie słuchałem Absolution więc nie moge stwierdzić co to :> co do SGU to ręcze tylko za płytke Coma bo nowej płyty nie miałem jeszcze w łapkach <płyta zowie sie "Amok"> mają również wcześniejszą produkcje pod szyldem Umbra projekt zwie sie "Ater" też dobra płyta, ale coma bardziej siem mnie podobała ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2005, 05:14:12 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #538 dnia: Czerwca 01, 2005, 05:29:05 pm »
Absolution tyż progresywny...tylko jak zauważyłem jest nieco komercyjny...ale warto posłuchać.

Co do power metalu to lekka przesada ;) . Ale od czasu do czasu ciekawie się słucha. A zwłaszcza teksty piosenek...Hehehe...nie ma piosenki powermetalowej bez słów kluczowych jak: "dragon", "gold", "adventure", "honour", "steel".

A generalnie skupiam się na progressive'ie, ale umiarkowanym. Choć nie koniecznie tylko na progressive'ie. Staram sie wyłapywać ciekawe okazy z morza muzyki ;) .



 

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #539 dnia: Czerwca 01, 2005, 05:50:03 pm »
Dodał bym jeszcze do tej wyliczanki "Might" "swords" "thunder" "truth" "glory"i kto powiedział ze metal nie niesie ze sobą pozytywnych przesłań :D zresztą posłuchaj tej ballady genialna jest B) Forever I'll Be nie ma to jak dobre gitarowe brzmienie...
]