Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 143715 razy)

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #540 dnia: Czerwca 01, 2005, 06:00:26 pm »
Hehehe...no ba!
Hmmm....intrygujące brzmienie...ciekawe, ciekawe...O Supreme Majesty okazji słyszeć niestety nie miałem, ale widzę, że zaległości nadrobić czas! ;)

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #541 dnia: Czerwca 01, 2005, 06:07:44 pm »
tylko nie słuchaj najnowszego albumu z 2005 roku bo to już nie jest supreme majesty z lat 2001 i 2003 zupełnie nie podszedł mi styl na nowym krążku ELEMENTS OF CREATION jeżeli chcesz zobaczyć co grają to przesłuchaj albumy Danger i Tales Of A Tragic Kingdom.
]


Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #542 dnia: Czerwca 01, 2005, 07:52:35 pm »
www.antyradio.int.pl

polecam wszystkim internetowe radyjko ;] muza ktora puszczaja to punk, ska rock, rege i ogolnie alternatiw ;] <a noi oczywiście fasolki ;] >

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #543 dnia: Czerwca 01, 2005, 11:32:23 pm »
Mol. No comment ok? O jakims gownie i podcieraniu tylka spiewaja, super stacja -_-''

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #544 dnia: Czerwca 04, 2005, 11:53:58 pm »
ja sie ostatnio strasnzie podniecam Korn - word up i atomowymi zabawkami (album) Farben Lehre...badzo poodba mi sie uch style...bardzo fajne brzmienie, szybkie, przeplatane z takimi wiejskimi klimatami, ktore rowniez mi podchodza...miod po prostu :D

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #545 dnia: Czerwca 05, 2005, 12:07:08 am »
W szerszym zakresie niestety nie miałem okazji doświadczyć owego nowego albumu <ehhh...a szkoda>. Ale panowie z KoRn'u zmienili się sporo od ich pierwszych albumów. Myślami wracam do czasów kiedy się owej kapeli słuchało z namietnością i pasją. Właściwie to na nich się wychowałem, w czasach gdy to "Follow the Leader" ujżał światło dzienne...Pewnych rzeczy zapomnieć nie można...<łezka aż zakręciła się mi w oku>.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #546 dnia: Czerwca 06, 2005, 05:21:14 pm »
od Korna to mi się chyba tylko jeden klip podobał [po takiej "w miare " piosenki...zabijcie mnie-tytułu nie pamiętam].W każdym razie w teledysku zamknięto ich w worach na trupy [i jeden się w niego jakoś fajnie wgryzał]

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #547 dnia: Czerwca 06, 2005, 05:34:23 pm »
Aaaa! No ba! Nie ma to jak "A.D.I.D.A.S" <czyli "All Day I Dream About Sex" :P >. No trzeba przyznać, że teledysk był "osobliwy" <tak, to chyba dobre słowo>. Ale generalnie piosenka też niczego sobie była...Zwłaszcza ten intrygujący tekst ;) .

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #548 dnia: Czerwca 06, 2005, 05:55:46 pm »
Mnie jeśli chodzi o muzykę Korn'a to podobał się "Freak the Leash"(albo coś o podobnym tytule XD też nie pamiętam) i piosenka którą śpiewali z tą babką z Tomb Ridera(pewnie sie walnełam w pisowni,ale to nic XD)

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #549 dnia: Czerwca 06, 2005, 06:30:21 pm »
"Freak on a Leash'owaty" album jest interesujący, w nieco mrocznym klimacie utrzymany. Następny - "Issues" nawet lepszy od swojego poprzednika...Jednak później kapela zaczęła przechodzić "muzyczną metamorfozę" i przestałem śledzić ich dalsze losy muzyczne...Wydaje mi się, że stali się zbyt komercyjni...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #550 dnia: Czerwca 06, 2005, 08:10:33 pm »
płytka o której piszecie to Follow the Leader i fakt faktem jest najlepsza ;]  

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #551 dnia: Czerwca 08, 2005, 12:01:41 am »
A tak z innej beczki <nieco progresywnej>. Właśnie wpadł mi w łapki nowy album Dream Theater - "Octavarium". Hmmm...brzmi nieźle, ale jak to mój znajomy określił - miejscami przypomina "traktor". No jest trochę ukierunkowany w stronę cięższego grania <jak na Dream Theater>, ale w sumie warto posłuchać. Ma w sobie sporo nowych pomysłów, choć miejscami wydaje się bardzo komercyjny. Także nie mogło się obyć bez typowych już dla tej kapeli "progresywnych solówek". Polecam...

P.S.: Uwaga na pojawiający się w internecie "Octavarium", ponieważ trafiło mi się coś innego pod tym tytułem <album James'a Labrie - "Elements of Persuation">. Sprawdzony album jest w wersji .m4a , a ostatni kawałek powinien mieć z 30MB.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2005, 05:02:27 pm wysłana przez de'Belial »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #552 dnia: Czerwca 08, 2005, 04:42:28 pm »
wpadły mi włapki utwory z opery/operetki "Tantz der vampires". Muza niezła-chwilami cięższa,ale głównie lakka [stąd wnioskuję,że to raczej operetka]...i świetkie zasuwają czasem po szwabsku [szybciutko]

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #553 dnia: Czerwca 08, 2005, 08:50:33 pm »
The Michael Schenker Group - czyli zespół gitarzysty UFO czy Scorpions. Warty polecenia, słucham już drugi dzień bez przerwy, a mam zaledwie 5 utworów.. chcę więcej!  <_<

ps. Jakby ktoś przypadkiem miał lub nie znalazł taba do 'Bijou pleasurette' właśnie od MSG, to byłoby bardzo miło [;  
bla

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #554 dnia: Czerwca 09, 2005, 04:02:28 pm »
ja mam całą plytke MSG... ale niestety bez podanego utworku
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #555 dnia: Czerwca 09, 2005, 04:36:51 pm »
a mi sciagnela plytka Guano Apes...i sytrasznie sie teraz podniecam tym zespolem...geniusz po prostu

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #556 dnia: Czerwca 10, 2005, 03:30:13 pm »
Mea culpa! Musze zamieścić sprostowanie co do rzekomego zespołu "Absolution" <Dziabeł, miałeś rację mówiąc, że nie słyszałeś, bo ja w sumie też nie ;) >. Oczywiście miałem na myśli kapelę Muse <a "Absolution" to jeden z ich albumów>. Muzyka nieco skierowana w stronę krawędzi szaleństwa...Taaaak, to określenie najlepiej do nich pasuje. Niestety notorycznie zajeżdża mi w niektórych momentach komerchą...Ale może jestem przewrażliwiony...

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #557 dnia: Czerwca 10, 2005, 07:53:28 pm »
nie słyszałem :> w moim spisie zespołów też nie figuruje żadna wzmianka o nich zaraz zobacze mojego eMula :> mój eMule mówi że jest coś takiego i zamierzam przesłuchać płytke Absolution...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2005, 08:01:36 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #558 dnia: Czerwca 10, 2005, 09:55:47 pm »
jak Wy to ja tez :P :P :P

hmm...tak sobie slucham albumu "Iowa" Slipknota i przyanm ze bardzo fajny jest....kawal dobrego metalu w wykonaniu tego zespolu....chcoc 15 minutowy kawale Iowa mi sie nie podoba to restza jak najbardziej stoi na dobrym poziomie...zlwaszcza My Plague, ktore slucha sie na prawde dobrze...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #559 dnia: Czerwca 10, 2005, 09:58:49 pm »
a ja slyszalem ta plytke muse juz jakis czas temu... i szczerze mowiac nic specjalnego, chociaz takie kawalki jak hysteria, time is running out, thoughts of dying atheist i falling wawy with with you (za pierwsza minute ;) ) sa calkiem calkiem  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"