Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509084 razy)

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #820 dnia: Września 12, 2004, 10:12:00 am »
Cytuj
Nono.... czyżby kolejna zbłąkana duszyczka miała nieszczęście trafić na forum SZ.... miejmy nadzięję, że wytrwasz na tyle długo, żebyśmy zdążyli cie poznać (nie jak setki nowych userów, którzy znikają po jednym poście)..... dobra... koniec offtopa... chciałem tylko powiedzieć, że masz naprawdę ładnego avka..... Terra z FFVI Anthology, albom ślepy...
Gdzieżby miał trafić miłośnik "Final Fantasy" i rpg jak nie tam gdzie się najwięcej dzieje. Trochę trwało z dotarciem, ale właśnie zamierzam się zadomowić.  Chyba te setki nie zostały przez was tak wystraszone. :devil:
Wzrok cię nie myli, co do Terry. Efekt moich prac na wystawę nie działającego teraz forum. Jakby kogoś interesowało to macie tu inne do wykorzystywania w dziale avatary. Nie trudno znaleźć.
Trochę Avatarków dla potrzebujących
Wielkość możliwa do zmiany.
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2004, 09:37:38 am wysłana przez Tamaya »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #821 dnia: Września 12, 2004, 11:47:18 am »
Sprawdziłem twoją strone Tamaya i w dziale z avkami do FFVIIAC wyczaiłem takiego:

To jest Cloud???? Bez kitu wygląda centralnie jak Gackt... kolejny powód żebym oglądnął FFAC :P
Co do twojego avka to dla mnie jest taki sobie :shaun:  jestem fanem mangi i anime i japońskiego wyglądu postaci a ta kobitka z FFVI wygląda jakoś tak po amerykańsku :unsure:  Jak na początku go zobaczyłem to myślałem że to jakaś babka z Priston Tale czy innego MMORPG... ale ofkoz o gustach się nie dyskutuje... wystarczy zobaczyć na mojego ava i już widać że ludzie mają dziwne gusta :lol:

Wizard ten Vincent z tej stronki by pasował do ciebie... a przynajmniej mi się tak kojarzy z tobą :)
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2004, 11:49:07 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #822 dnia: Września 12, 2004, 04:30:22 pm »
Cytuj
Wizard ten Vincent z tej stronki by pasował do ciebie... a przynajmniej mi się tak kojarzy z tobą

Faktycznie.... też uważam, że by do mnie pasował.... no aole zosteje ten, który mam, bo mi się bardziej podoba. Widzę Gipsi, że masz o mnie właściwie właściwe mniamanie ;)
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #823 dnia: Września 12, 2004, 09:40:40 pm »
Deszczu... nareszcie wróciłeś do korzeni.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #824 dnia: Września 12, 2004, 10:55:18 pm »
Cytuj
Deszczu... nareszcie wróciłeś do korzeni.

niom...thx

Tamaya...witam na forum...niezly avek...

GPM...chcialbys sie podjąć i zrobic mi "ruchomego" avka ??
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2004, 09:53:04 am wysłana przez ARD »

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #825 dnia: Września 13, 2004, 12:46:34 am »
ekhm...
mialo byc:

GPM

Chetnie moglbym zrobic, tylko musze zagrac w SR2
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #826 dnia: Września 13, 2004, 09:54:31 am »
juz zedytowalem...mam filmik z intra SR2...moze byc ??

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #827 dnia: Września 13, 2004, 12:57:35 pm »
Cytuj
Sprawdziłem twoją strone Tamaya i w dziale z avkami do FFVIIAC wyczaiłem takiego:

To jest Cloud???? Bez kitu wygląda centralnie jak Gackt... kolejny powód żebym oglądnął FFAC :P
To zdecydowanie jest Cloud zapewniam cię, bo od dwóch miesięcy tkwiłam w temacie tego filmu zanim tu dotarłam :)
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2004, 09:44:42 am wysłana przez Tamaya »

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #828 dnia: Września 13, 2004, 01:15:24 pm »
Gypsy to wie, ale mu sie kojaży z japońskim hłopakiem które sie gipsu podoba.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #829 dnia: Września 13, 2004, 02:28:51 pm »
W tym filmiku jest trochę fajnych momentów na końcu, IMO ciekawie wyjdzie. Mowa o Soul Reaver 2.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #830 dnia: Września 13, 2004, 03:17:44 pm »
A nie mówiłem!!!! Ten zboczyl Zell gustuje w kobietach z wąsami ew. brodą....


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #831 dnia: Września 13, 2004, 03:19:30 pm »
ehh ty slepy jestes :P masz tutaj powiekszenie: http://www.ladynightvamp.de/Foyer/Phantasi...gothsSoehne.jpg  :P a gp costam majstruje bo teraz to taki spikselizowany i wogole :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #832 dnia: Września 13, 2004, 03:21:34 pm »
hm...ładnie jest wykonany ten twój avek Zell ale mnie jakos do gustu nie przypadł....

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #833 dnia: Września 13, 2004, 03:22:55 pm »
ej, no. Weź się Gipsi tk nie czepiaj Zella. Każy ma jakieś odchyły..... no a ten avek nawet nie jest taki zły... powiem więcej jest niezły ;)
No a jak już wypisuję tutaj te nikomu niepotrzebne głupoty, to napiszę jeszcze, że strasznie mi się avek Yuzurihy podoba. I to nie dlatego, że jest jakiś supermegafuckenwypasisty, tylko dlatego, ze jets taki fajny... stylowy i ma ....hm... jakby to powiedzieć... głębsze przesłanie (?)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #834 dnia: Września 13, 2004, 03:24:52 pm »
hmm wg mnie to wlasnie teraz kiepsciutko wyglada :D jak gpm costam pomodzi to mam nadzieje ze sie bardziej spodoba :P szkoda ze nie mozna dac avka 500x500 pix hehehe
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #835 dnia: Września 13, 2004, 03:47:31 pm »
Zell ja już go dawno widziałem w pełnej wersji ale teraz na twoim avie wygląda centralnie jakby miał wąsa... albo jakby miał bródke jak mój stary...

Tia "Yuzurowaty" av jest niezły, ale Kamui -e bardziej mi się podobały :)
Nom ale przeca ona jest kobita elf więc on do niej bardzo pasuje :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #836 dnia: Września 13, 2004, 03:57:00 pm »
Miałem bardzo dużo roboty z optymalizacją:
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #837 dnia: Września 13, 2004, 04:08:49 pm »
Mnie śie że tak powiem nienazbyt podoba....

Dla mnie są słabe kolory, i animacja taka wooolniutka...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #838 dnia: Września 13, 2004, 04:09:55 pm »
Hm...GPM nawet nieźle ci wyszedł..ale lepiej poczekac na ARD ;) niech on osądzi

BTW.Gipsi mnie też akurat ten avek siem spodobał co tobie ze strony Tamay
W_W pasuje idealnie
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2004, 04:13:37 pm wysłana przez YUzuriha »

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #839 dnia: Września 13, 2004, 04:14:11 pm »
Geepsey, avek ma być mały a i tak jest za duży, gdybym zrobił mniejszego to nie rozpoznałbyś Raziela.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!