Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509080 razy)

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #860 dnia: Września 14, 2004, 09:26:25 pm »
Moich tym bardziej gdyż tak zjebane* twarzy jak moja nieda sie już bardziej spierdoli* :lol:  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #861 dnia: Września 14, 2004, 10:27:23 pm »
Cytuj
Moich tym bardziej gdyż tak zjebane* twarzy jak moja nieda sie już bardziej spierdoli*

swieta racja :P:P chociaz nie, dac by ci jeszcze takie wasy jak raz dark m mial :P to bys musial sie wyprowadzic do jakiegos buszu zeby przedszkolakow o zawal nie przyprawiac jak przechodzisz ulica :P

gips - wracam do zella jak mi sie ten znudzi :P a ff8 rlz!!! chyba troszke jednak wyprzedzilo ff7 na moim prywatnym rankingu :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #862 dnia: Września 15, 2004, 04:22:08 am »
Cytuj
Ten Raziel tak w ogóle nie jest ukończony, tylko jak ARD chce takiego to ja nic nie będę już przerabiał

ARD na razie ma to co otrzymal...jesli GAmePlay znajdzie czas i poprawi to ARD bedzie wdzieczny  ^_^ ...a jesli pojawi sie drugi avek o ktorym rozmawialismy to ARD bedzie bardzo szczesliwy  :F  

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #863 dnia: Września 15, 2004, 02:41:10 pm »
Cytuj
A Tamaya, potrafisz zrobić animowanego Clouda z FF:AC?
Niestety tutaj nie mogę być pomocna. Moja jedyna próba animacji zakończyła się fiaskiem. Zrobić print screeny z gry, czy powycinać obrazki i obrobić grafikę to jedno, ale jak to połaczyć żeby były kolejne kadry to już zaczyna być problem. Chyba zostaniesz monopolistą w tej dziedzinie. :)  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #864 dnia: Września 15, 2004, 02:50:28 pm »
mojego avka tez GPM nie tykal :)

:::EDIT by Gipsi:::
Dyskusje na temat kto miał tykanego avka przez GP uważam za zamkniętą... nom chyba że będziecie pisać coś ciekawego, zresztą wiadomo komu robił GP ava
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2004, 02:57:33 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #865 dnia: Września 15, 2004, 04:18:44 pm »
zell ma fajnego avatarka  :)  

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #866 dnia: Września 15, 2004, 08:49:31 pm »
Mój nowy avek to Rei z Marsa. Podoba się ;) ?

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #867 dnia: Września 15, 2004, 09:28:55 pm »
Tzn. twój avek jest taki sobie, bo kreska w Marsie nigdy dla mnie nie była szcególnie wspaniała, ale sam Rei jest wspaniałą postacią i jest to jeden z moich ulubionych męskich harakterów w mangach, mimo iż jestem dopiero po 2 tomach :unsure:  Tak więc avek dla mnie jest bardzo fajny ale nie ze storny wizualnej a z sentymentu :D
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2004, 09:31:52 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #868 dnia: Września 16, 2004, 11:10:34 am »
Elfik_mog, jak dla mnie twój avatar jest całkiem, całkiem, chociaż akurat nie znam "Marsa".

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #869 dnia: Września 16, 2004, 07:13:43 pm »
ARD - jednak wolalbym normalnego avata... dlaczego? bo tutaj sa troche kolorki nie za fajne... tak, wiem ze w lepszej jakosci pewnie by "troche" wiecej wazylo... no ale coz... kto chce ogladac fajne avki ten musi miec szybkie lacze :P

Selphie - jak zwykle fajny, mroczny avek :D tak trzymac ;)
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2004, 07:16:30 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #870 dnia: Września 16, 2004, 08:02:21 pm »
Fiutek ma fajnego avka.. ale, ale dlaczego taka zmiana? Przeca to jest Weiss Kreuz czy ty się interesujesz mangą i anime? :> A i nie pasuje troche twoja sygnaturka do avka... wtedy to miałeś zbuja i na avku i na signie łobuzie a teraz na avku siakiś piękniś a na signie... no w sumie na signie też piękniś ;)  ale ten na signie to taki bardziej łobuzowaty jest :D

Selphie- to fakt jak zwykle masz fajnego avatara, tylko pewnie za często go widzieć nie będe... ale jest spoko, nawet bardzo :)  ciekawe co to

ARDowy avek pewnie by konkretnie wyglądał na czarnym forum nom ale nasze na śzczęscie (dla mnie) jest niebieskie i jasne więc może dlatego nie wygląda on tak fajnie, sam w sobie ma fajną scenke, ale kolorki już mówił Zell... nom i animacja jakaś taka chyba za wolna w nim :unsure:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #871 dnia: Września 17, 2004, 10:56:49 am »
Dark M-oooo to dopiero avek(strasznie mi sie spodobał)
7cloud7-aaaa to jest Aya z Waissów(jak ja go lubię ^_^ )
ARD-Raziel w innej wersji...ech coś jakoś troszkę to dziwnie wyszło(leprzy był poprzedni)
Selphie-jak zwykle mroczny ;)
elfik_mog-mars...ech może nie przepadam aż tak za bardzo ale mnie siem podoba

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #872 dnia: Września 17, 2004, 12:36:52 pm »
Dobra oceniamy co właśnie zauważyłam:
Dark M - całkiem fajny zdaje się, że wcześniej był w podpisie.
7clopud7, Selphie - też mi się podoba.
ARD - nieco ciekawszy od poprzedniego co do treści.
Chyba nikogo nie pominęłam od wczoraj.  :D  

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #873 dnia: Września 17, 2004, 01:02:36 pm »
Mała (znaczy się elfnięty_mogu, tępa głownio mej katany) REI??? ty jak zwykle musicz coś odwalić, bo byś sobą nie była. <koniec krytyki względem mej siostry>
 
Kame Hame Ha

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #874 dnia: Września 17, 2004, 02:25:43 pm »
DC swwetny av :D Dereku eMu tez :D

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #875 dnia: Września 17, 2004, 04:11:14 pm »
deruku emu widze ze zmadrzal i z siga przeniosl scenka na avka :D najlepszy av na 4um ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #876 dnia: Września 17, 2004, 08:46:43 pm »
_dark_cloud_ - bardzo rozsądny avek :F


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #877 dnia: Września 18, 2004, 12:08:24 am »
Świetnego avka ma Dark M. Fajnie przedstawia się ta scenka.... tylko jakaś taka małokolorowa... no ale to chyba lepiej, bo przynajmniej nie zajmuje dużo miejsca
Yuzuriha, też ma fajnego avka. Czyżby to był Reno z wywalonym językiem? Na kogo on wogule wywala ten jęzor?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #878 dnia: Września 18, 2004, 12:21:15 am »
fayny avek Zellu

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #879 dnia: Września 18, 2004, 12:36:31 am »
a no właśnie. Zell ma fajnego avka... jak stwierdził wcześniej, "wraca do korzeni"...... Avek ten przedstawia odruch bezwarunkowy Zella, czyli mimowolne przykładanie kciuka do ust, żeby sobie coś possać :P

Cholera, Zell ell zmienił avka... tym razem salto..... Gdyby w świecie FF  działały prawa fizyki, ten delikwentna avku, pewnie złamałby soie kręgosłup, ale to co.... no lae avek świetny
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2004, 12:52:01 am wysłana przez White_wizard »
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!