Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509099 razy)

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #780 dnia: Września 02, 2004, 09:00:42 pm »
Eee no cóz jako dziecko byłem sssłodziutki ^_^ mam jeszcze ssstarsze ale to później :> (na tym zdjęciu nie mam jeszcze 10 lat :P )

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #781 dnia: Września 02, 2004, 09:02:30 pm »
hehehe..... Marvell. Jeśli to est zdjęcie GP, to jesteś mistrzem. Nie wiem skąd takie masz,ale i tak jesteś świetny... Hahahaha
Selphie ma fajnego avka, le trochę za ciemny jak na mój gust.... ale ja tam sie nie znam
Yuzuriha, oczywiście ma fajnego, stylowego avatara... ale oczywiście ja się tam nie znam
Hoho.... ARD umieścił śmierć w avku z powodów osobistych? Ciekawe.... ale ja tam... hm... no co jak co, ale na śmierci tio ja się znam
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #782 dnia: Września 02, 2004, 09:08:37 pm »
a na czym sie znasz Bialy Magu ? ;)
Marv ja juz nie rozumiem. To Tu czy GPM ?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #783 dnia: Września 02, 2004, 09:19:26 pm »
Jak to ty Marfelku to wygłądasz na nim jak taki mały diablik(z rogami którychnie widać)
Tak muj avcio jest smutny jak ja....

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #784 dnia: Września 02, 2004, 10:19:11 pm »
-_-  a ssskąd miałbym wziąść jego zdjęcie aż takim hakerem to nie jesssstem :P
hmmm a od Spee no cóż nie mam go. <_<

Powtórze jeszcze raz i wyraźnie: TAK TO JA :prr:
później wssstawie z momentu jak miałem 1 rok :> czarnobiałe ale sssłodkie :)  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #785 dnia: Września 02, 2004, 10:23:56 pm »
:lol: marvell - najlepszy avek na forum :D a mine masz tam w 100% identyczną jak Serge z avka Serga :D

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #786 dnia: Września 02, 2004, 10:51:23 pm »
hehe Marvell the best :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #787 dnia: Września 02, 2004, 11:05:50 pm »
Mnie sie avek Madness podoba.. Narut jest OK :F

Marvell.. co za szyderczy uśmieszek :D


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #788 dnia: Września 02, 2004, 11:46:24 pm »
Gipsi:
Cytuj
Więc u ARDa jest śmierć Ja byłem 2rugą ofiarą po SergeyBoyu 
odpowiedzial Mag:
Cytuj
ARD umieścił śmierć w avku z powodów osobistych

Marv...boski avek...swietny...czuje ze niedlugo wszyscy rzuca swoje zdjecia...tez mam fajne (jak mam pare miesiecy) ale go obecnie nie dam

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #789 dnia: Września 03, 2004, 10:19:40 pm »
jak sie podoba nowy av? nie bluzgajcie :P to jest concept art kaina wiec powrot do korzeni :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #790 dnia: Września 03, 2004, 10:32:31 pm »
hm... jak dla mnie ten avek nie wygląda zbyt dobrze... sam pomysł nie jest zły, ale wykonanie ... raczej kiepskie... wogule ten Kain mnie się nie podoba... ale ja sie nie znam &copy;
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #791 dnia: Września 03, 2004, 10:37:40 pm »
taka średniafka :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #792 dnia: Września 03, 2004, 11:15:50 pm »
Cytuj
wykonanie ... raczej kiepskie
w koncu to tylko concept art :P
Cytuj
wogule ten Kain mnie się nie podoba
i moze dlatego wlasnie do finalnej wersji gier LOK weszedl taki kain jak mialem wczesniej? :P
Cytuj
ale ja sie nie znam
chociaz raz sie ciesze ze to powiedziales :P
Cytuj
taka średniafka
czyli tak jak myslalem :D ale mysle ze chociaz ardowi sie spodoba bo wampiry musza sie trzymac razem :D:D:D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #793 dnia: Września 03, 2004, 11:17:37 pm »
Kolorki są fajne ale sam w sobie jest lipny... dlaczego? Jego twarz jest strasznie stara... nie wiem czy tak miało być bo po LoK:SR1 nie grałem w inne części ale wygląda tu na wychudzonego leszcza.. nie to co w SR1...

Av YUzurihy jest konkretny, strasznie podoba mi się ten smutek

Gdzie się podział avatar Shirley????? :blink:  
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2004, 11:18:03 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #794 dnia: Września 04, 2004, 01:11:24 am »
niom dla mnie bomba Zell...szkoda ze Kain tak w grze nie wyglada...tutaj wyglada bardziej groznie, demonicznie...w grze jest taki.....przyjacielski :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #795 dnia: Września 04, 2004, 09:34:39 am »
fajny avek Zell. Ale moglbyc lepiej wykonany :P

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #796 dnia: Września 04, 2004, 01:58:53 pm »
7cloud7  :o to ty jesteś na avku???

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #797 dnia: Września 04, 2004, 02:05:33 pm »
Tak to własnie ja Love Joy z Krakowa :P  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #798 dnia: Września 04, 2004, 08:46:57 pm »
hoho.... widzę, że kolejny user pokazał swoje "prawdziwe, wredne ja"... jeszcze trochę i każdy z nas bedzie się znał z innymi  z "widzenia". Ja też może spróbuję okiełznać cyfrówkę i strzelić sobie fotkę..... Ale dzięki &Cloud&. Teraz wiem, że jeśli przyjadę do krakowa, to będę wiedział kogo omijać szerokim łukiem :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #799 dnia: Września 05, 2004, 01:53:23 am »
Kolejny dzień i YUzuriha ma kolejnego Kamui, ten już jest mniej smutny ale jak zwykle ma ciekawe spojżenie, napewno widzałem gdzieś ten obrazek ale niewiem z jakiej to sceny, chyba był na pierwszych stronach w mandze albo poprostu go widziałem na necie... w każdym razie mi najbardziej(no dobra nie najbardziej, ale fajnie wtedy wyszedł akt) podobał się Kamui gdy na początku w 1 tomie siostra Fumy spojżała przez szkolne okno i dostrzegła Kamui pomiędzy drzewami gdy kwitła sakura... ładnie to było narysowane.

Fiutek dał swoją huligańską facjate i już możemy zobaczyć jak wyglądają krakowsy kibole... panowie jak zobaczycie tego jego mościa z butelką wina nie wachajcie się zagadać :) ...albo podwinąć mu portfel bo pewnie będzie już nieprzytomny ;)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?