Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509085 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #800 dnia: Września 06, 2004, 09:35:14 am »
Raczej widziałeś go na necie Gipsi,bo to jest obrazek z artbooka....btw mnie ta scena również siem podobała ale bardziej podobało mi się kiedy Kamui spotkał Kotori i przytulił ją...(sorki za offtop)
Gipsi widzem że powróciłeś do starego avcia ^_^  

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #801 dnia: Września 06, 2004, 01:48:10 pm »
Niema to jak stary dobr av Gipsi  ;) Wkońcu niepomyle cię z jakimś Majkelem Dżeksonem ;)  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #802 dnia: Września 07, 2004, 03:12:29 pm »
Elfik mog ma fajny avek...kolejny  z Clamp(przynajmiej nie jestem sama) ^_^  ;)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #803 dnia: Września 07, 2004, 04:37:46 pm »
Elfiq mog rzeczywiście ma świetnego avka^^ Jedne z leszych na forum -z jakiego to anime?

YUzuriha i jej kolejny kamui, ten jakiś taki wesoły i bardzo ładny :)  Kamui w okularach :o  To chyba po raz kolejny z artbooka? Bardzo fajny :)


Cytuj
Gipsi widzem że powróciłeś do starego avcia
Tia bo jakoś tak mam sentyment do niego i strasznie mi się podoba, to jedyny avek do którego powróciłem po wgraniu innego...

Cytuj
Niema to jak stary dobr av Gipsi  Wkońcu niepomyle cię z jakimś Majkelem Dżeksonem 
Hej alkoholiku czyli że ty myślisz że wcześniej był jakiś Majkelo Jacksonowy koleś? :)  To był ten sam co teraz jest koleś, a ty pewnie oglądałeś oprzedniego ava zawsze na kapie i niedowidziałeś :lol:

Fiutek a patrząc na twojego avka to w głowach pokazuje mi siępytanie... oglądałeś może wczoraj film ogol się świnio? :P  Higi nie no żartuje brudke masz fachową aż będzie się miło z tobą smy... łups... end of transmision...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #804 dnia: Września 07, 2004, 10:14:17 pm »
Fajnego avka ma też Mleczny... taki inny... nie związany z kulturą japońską jak u większości... podoba mi się... w szczególności, że sam go wyciąłem hehehe

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #805 dnia: Września 07, 2004, 10:21:41 pm »
taa Spawn Mlecznego jest konkretny :D

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #806 dnia: Września 07, 2004, 10:32:34 pm »
Taa Spawn jets konkretny^^ ...wogóle tak mi się spodobało że mamy na forum alkoholika że napisałem Private Masge^^ FMoże fiutek wreszce zostawi mnie w spokoju i zajmie się innym alkoholikiem... Albo może akiś trójkąt^-~

Strasznie mi się podoba avek YUzurihy jest taaaki fajny... słucham sobie Dragon Ash - Maximum of Life i jak na niego patrze to jest mi tak.. tak miło^^


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Mleczny

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #807 dnia: Września 07, 2004, 11:01:31 pm »
Dzięki za uznanie.... co do podejrzanego trójkąta, to nie wiem, czy dziewczyna by mi pozwoliła, a tego całego fiutka to zaczynam się obawiać...

Gipsi - fajny avatarek... strasznie mi się kojarzy z Vagrant Story, chociaż to nie to...

Tantalus - wymiata.. konkrecik

Lemax - (pamiętacie go?) wporządku, ale przypuszczam (a nawet wiem), że dziecko samo tego nie robiło hehehe

Morchol - zawsze miałem słabość do kobiet... zaczepiście wyszło

YUzuriha - nie czytałem X, ale oglądałem... lubię takie avki

Fiutek - mówi samo za siebie.. nie jestem gejem, więc nie mi oceniać

Marvell - nie jestem pedofilem, ale beka i pomysł oryginalny

ARD - nie mam pojęcia co to przedstawia... przewracałem monitor, ale nic to nie dało...

S&S - bardzo lubiłem CC, więc wpada mi w gust...

Zell Dincz - podoba mi się.... mroczny...

Dark M - przyzwoity... niczego sobie
 

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #808 dnia: Września 07, 2004, 11:06:59 pm »
Cytuj
ARD - nie mam pojęcia co to przedstawia... przewracałem monitor, ale nic to nie dało...

najlepiej jeszcze wlacz monitor :P...a tak na serio to moj avek przedstawia to co chcesz w nim zobaczyc...nie jest to konkretny avek z konkretnym czyms...dla kogos to biala plama, dla kogos innego zakapturzona postac...ja juz napisalem co dla mnie on przedstawia...

niedlugo powaracam na "stare smieci" :D

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #809 dnia: Września 08, 2004, 06:15:12 pm »
Cytuj
Fiutek - mówi samo za siebie.. nie jestem gejem, więc nie mi oceniać
ciekaw jesem czy ty wogóle wiesz kto to Fiutek <_< Czy tylko chcesz się podlizać Gipsiemu za to że pochwalil twojego ava, i dlatego piszesz te glupoty, naprawde żal mi cie.

Cytuj
FMoże fiutek wreszce zostawi mnie w spokoju i zajmie się innym alkoholikiem... Albo może akiś trójkąt^-~
I słowo ciałem się stało. Mówisz i masz !!

YUzuriha ma fajnego ava bardzo mi się podoba :)  

Mleczny

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #810 dnia: Września 08, 2004, 08:41:37 pm »
Cytuj
ciekaw jesem czy ty wogóle wiesz kto to Fiutek  Czy tylko chcesz się podlizać Gipsiemu za to że pochwalil twojego ava, i dlatego piszesz te glupoty, naprawde żal mi cie.

Jak nie zajarzyłeś mego przesłania, to szkoda mi ciebie. Co do twojej ksywy nie mam żadnych esów. Jak nie zauważyłeś opisałem twojego avatara, a nie przezwisko. Nie jestem gejem, żeby pisać, że zajebistą bródkę, oczy itd. A co do podlizywania się, to nie mam żadnych takich potrzeb. Wolę iść do sklepu i kupić se do lizania loda (no comment pliz). Sorki jeśli cię to dotknęło. Topór wojenny można zakopać wiśniowym... tymbarkiem.

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #811 dnia: Września 08, 2004, 10:34:04 pm »
Fiutek masz zarąbistą brudke(nie jestem gejem(ani pedofilem[picoćjo ty nic niemów mimo twojih namów nieprzeniose sie na twoją "wiare" sexułalnom]):F, ale do moih pamiętnyh wąsów jeszcze ci brakuje, poćwicz expa na leśnyh stworah jak zlewelujesz to ci może wyrosną.
A Pinoczczjo te plecy twego idola, kojażą mi sie z kabanosami.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #812 dnia: Września 10, 2004, 04:50:41 pm »
ARD-jak miła jest znowu widzieć Raziela ^^
Mleczny-hm....mówicie że to Spawn??(och chyba bym siem nie domyśliła)gościu fajnie wygląda na avciu(stylowy^^)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #813 dnia: Września 10, 2004, 05:03:04 pm »
wreszcie :D chociaz dwa anioly tez byly niczego sobie :D to moze zrobimy quiz: z jakiej czesci lok i z ktorego dokladnie momentu jest moj avatar? odpowiedz: intro sr2: moebius mowi welcome to your destiny i sie przelacza kamerka na raza i jest to ujecie... wygralem? :P
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2004, 05:03:37 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #814 dnia: Września 10, 2004, 11:14:22 pm »
Cytuj
ciekaw jesem czy ty wogóle wiesz kto to Fiutek  Czy tylko chcesz się podlizać Gipsiemu za to że pochwalil twojego ava, i dlatego piszesz te glupoty, naprawde żal mi cie.
W sumie to chyba ja byłem tym który się podlizał :P  Bo napisałem Mlecznemu wiadomość na priva... jak zobaczyłem że to alkocholik to pomyślałem że trzem nam będzie raźniej ;)  ale widze że cosik wam nie poszło :rolleyes:

Cytuj
Nie jestem gejem, żeby pisać, że zajebistą bródkę, oczy itd. A co do podlizywania się, to nie mam żadnych takich potrzeb.
Fiutek ma bródke wporzo ;)  i wogóle to on nie jest takie "huherko" jak ja więc jak z nim w krakowie pić będe to wiem że od byle kogo wpier*** nie dostaniemy :lol:


Cytuj
Fiutek masz zarąbistą brudke(nie jestem gejem(ani pedofilem[picoćjo ty nic niemów mimo twojih namów nieprzeniose sie na twoją "wiare" sexułalnom]), ale do moih pamiętnyh wąsów jeszcze ci brakuje, poćwicz expa na leśnyh stworah jak zlewelujesz to ci może wyrosną.
Tutaj trza przyznać racje -Bambi M miał wąsy jak Charles Bronson

Cytuj
A Pinoczczjo te plecy twego idola, kojażą mi sie z kabanosami.
Ty do mnie takimi ślicznymi nick namesami piejesz?? Jak tak to w czym ci przypomina kabanosy?


Yuzuriha- niezły avek, ale Kamui był o wiele lepszy dla mnie


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #815 dnia: Września 11, 2004, 01:21:39 pm »
Jak widać jestem nowa i nieco pogubiłam się w tym temacie czytajac te wszystkie wasze posty :) , ale na innych forach coś podobnego było niezłą zabawą, więc oto moje typy właścicieli najlepszych  na czas obecny (kolejność przypadkowa):

- Dark M,
- Morchol
- Tantalus
- YUzuriha
- Game Play
 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #816 dnia: Września 11, 2004, 02:10:01 pm »
Nono.... czyżby kolejna zbłąkana duszyczka miała nieszczęście trafić na forum SZ.... miejmy nadzięję, że wytrwasz na tyle długo, żebyśmy zdążyli cie poznać (nie jak setki nowych userów, którzy znikają po jednym poście)..... dobra... koniec offtopa... chciałem tylko powiedzieć, że masz naprawdę ładnego avka..... Terra z FFVI Anthology, albom ślepy...

Offline Lemax

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #817 dnia: Września 11, 2004, 03:15:38 pm »
Uważam, że każdy inny avatar wysiada przy avatarze Mlecznego.


Ganymede, a human boy,was blessed with such beauty that
even gods could not stop falling in love.
One day he was taken away somewhere by a majestic eagle.
Time passed, and in Heaven,gods were fascinated with
a young man who were serving nectar to them at their party.
Thus, Zeus, the lord of gods,gave him the immortality of god
and he became the stars of a man who is pouring water of rain
toward his home ground.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #818 dnia: Września 11, 2004, 08:21:42 pm »
Jamal ma bardzo ładny avek-jak ja kocham mangę Alchino  ^_^
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2004, 09:30:49 pm wysłana przez YUzuriha »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #819 dnia: Września 11, 2004, 08:37:58 pm »
Jamal? O_o yy coś ostatnio dużo nowych userów, niewidzialem wiec nie mi oceniac ;)
BTW fajny avek YUzuriha, Tamaya też ma całkiem konretny :)