Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509103 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #680 dnia: Sierpnia 23, 2004, 08:39:58 pm »
a ja przyznaje Gipsiemu racje, ładnie wyszła avril na tym avku :P

GP- z jakiej to gry typek? chociaz w sumie znając ciebie to na 99,9% z FM ale wolałem się zapytac :P

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #681 dnia: Sierpnia 23, 2004, 08:49:55 pm »
Darill z FM4, w którego zagrać jest moim marzeniem
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #682 dnia: Sierpnia 23, 2004, 09:53:17 pm »
hm... teraz to jakoś często wszyscy avki zmieniają..... no i znowu muszę sobie pokomentować.
 - GP - Avek nawet znośny. Nie będę za dużo pisał... ale i atk wolałem Wanzera
 - YUzuriha - avek myślę fajny, ale nie będę pisał nic więcej, bo muzyka, nie jest moją dziedziną sztuki......
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #683 dnia: Sierpnia 23, 2004, 10:29:09 pm »
narzeka że zmieniają, a sam zmienił :P mi siem podoba :P

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #684 dnia: Sierpnia 23, 2004, 10:34:06 pm »
eeee... dzięki Morchol, ale ja się na temat twopjego avka nie wypowiem, bo mnie się bie wyświetla.... mam taki fajny znaczek "X" w górnym rogu tego avka.....
No i przy okazji skomentuję avka Dark M, bo mnie się bardziej podoba niż poprzedni. Ten poprzedni był zbyt brutalny ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #685 dnia: Sierpnia 23, 2004, 10:52:02 pm »
GP-jakiś taki bez wyrazu ten av ale tak jak mówiłem kompleteni mi niepodoba się te bohater w czwartym FM i wygląda jak jakiś amerykański napinator:/

Dalej utrzymuje to co mówiłem że Lavigne wygląda tu fjnie i nie radze ci zmieniać Yuzuriha

Morchol nie widze twojego avka:/... już widze i myślałem że to inny a to tylko powięszony

Deruku eMu-Avatar fajny, ale to Kenshin... to wiadomo że musi być fajny, przeczytałem tylko 1 tom serii i uważam go za konkretnego bohatera, a uważałem już go za takiego nawet przed jego przeczytaniem... oglądając tylko AMVki

Wizard:Na pewno lepszy avatar od tego"ryswanego" koleszki z BoF ale niewiem czy ci pasuje... jakoś tak nie skojażyłem wogóle tego ava z tobą., ale może się to zmieni, choć napewno avatar jest ładny, oczy ładne i wiatr we włosach

Dark M
Cytuj
Kenshin dostaje w ryj tylko od Kaoru, i Gipson ja widziałem tą scene wyraźnie dostał bombe, i na tym avku to widać a na twoim wyraźnie widać kwaśną mine i nic niewykąbinujesz.
Jezus maria(n)!!!!!!!!!  Gadaliśmy bzdury! Na moim avku widaćwyraźnie że Hyde siedzi na jakiejś polanie i się zastanawia... a wiesz nie wszyscy mają ubikacje tak jak ty w ogódku.. nie którzy mają w domach takie cosik co się toaletą zowie.. nie muszą na dworze przed sąsiadami czajówy walić;]

Cytuj
A na YUzurihowym avku nie wygląda aż tak ładnie, wygląda raczej jak z rodziny adamsów.
To  coś pod tymi słowami to Avril??? Pdobna do dziewczyny z mojej klasy w gimnazjum.

Cytuj
Kaoru
Na tym avku był facet czy dziewczyna? Kaoru to imie męskie.. ja myślałem że tam była kobita:/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #686 dnia: Sierpnia 23, 2004, 10:55:47 pm »
Cytuj
GP-jakiś taki bez wyrazu ten av ale tak jak mówiłem kompleteni mi niepodoba się te bohater w czwartym FM i wygląda jak jakiś amerykański napinator:/
O to właśnie chodziło Geepsey, on ma wyglądać jak amerykański żołnierz - bohater, tak jak rambo. Wiem, że jest trochę złej jakości, ale mam problemy z ustawieniem GIF transparency i transparency toleration, kilka razy próbowałem i zawsze wychodziły piksele na konturach (konturach? On nie ma konturów!).
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #687 dnia: Sierpnia 23, 2004, 11:35:19 pm »
Cytuj
Jezus maria(n)!!!!!!!!!  Gadaliśmy bzdury! Na moim avku widaćwyraźnie że Hyde siedzi na jakiejś polanie i się zastanawia... a wiesz nie wszyscy mają ubikacje tak jak ty w ogódku.. nie którzy mają w domach takie cosik co się toaletą zowie.. nie muszą na dworze przed sąsiadami czajówy walić;]

Za tym twoim bojem jest tylko ładnie pomalowana ściana toalety, bo wyobraź sobie że niektóży nie mają drewnianej budki z sygnaturą księżyca za domem, gdzie zamiast klopa jest deska z wyciętym kułkiem, i jeszcze śmią naywać to toaletą. :V

Cytuj
To  coś pod tymi słowami to Avril??? Pdobna do dziewczyny z mojej klasy w gimnazjum.

Taaa bez makijażu ;G

Cytuj
Na tym avku był facet czy dziewczyna? Kaoru to imie męskie.. ja myślałem że tam była kobita:/

cCzytałeś kenszina czy oglądałeś obrazki... ?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2004, 11:35:50 pm wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #688 dnia: Sierpnia 24, 2004, 12:30:11 am »
Cytuj
Na pewno lepszy avatar od tego"ryswanego" koleszki z BoF ale niewiem czy ci pasuje... jakoś tak nie skojażyłem wogóle tego ava z tobą

Zawsze twierdziłem, że najtrudniej jest poznać samego siebie i że inni znają mnie lepiej niż ja sam. Sęk w tym, że mój charakter ma "wiele stron" i każdy zna mnie z takiej z jakiej chce. Nie możesz wiedzieć napewno , czy ten avek pasuje do mnie, skoro nie wiesz, czy znasz moje prawdziwe oblicze ;)
Cytuj
ale może się to zmieni
Pożyjemy, zobaczymy.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #689 dnia: Sierpnia 24, 2004, 12:26:36 pm »
Cytuj
- GP - Avek nawet znośny. Nie będę za dużo pisał... ale i atk wolałem Wanzera
 
Cogito ergo sum...
To coś śniło mi się w nocy, nie wiem co to jest, ale to tak mniej więcej wyglądało.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #690 dnia: Sierpnia 24, 2004, 12:47:19 pm »
Gipsi Kaoru to przecież dziewczyna!!!
D_M no teraz to dopiero Kenshin wygląda super na twoim avciu ;)
W_W czy mnie wzrok myli czy ty na avku masz Vincenta z FF7??(bardzo ładnie siem prezentuje ^_^ )

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #691 dnia: Sierpnia 24, 2004, 02:12:40 pm »
Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, powiem, że ten gościu na moim avku, faktycznie ujest Vincentem z FFVII. Może jest trochę "zniewieściały", ale kto powiedział, że Vincent zawsze musi być przedstawiany, jako mroczny, wredny skór***l
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #692 dnia: Sierpnia 25, 2004, 12:54:10 am »
Hie a ja te wątpliwości przywiałem :P :P :P
Lubie Vincenta... ale ten sssiakoś mnie nie rusza :P

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #693 dnia: Sierpnia 25, 2004, 01:03:47 am »
no cóż Marvell.... jesteś przeciw, ale jesteśmy na demokratycznym forum i głosem większości zdecydowane zostało, że Vincent zostanje (A właściwie nawet jakby się nikomu nie podobał, i tak by został ;) ) Vincent ma inicjały VV.... to prawie tak jak moje WW :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #694 dnia: Sierpnia 25, 2004, 02:04:41 am »
ard fajny avek kot w butach rzadzi hiehie
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #695 dnia: Sierpnia 25, 2004, 10:11:26 am »
Właśnie Zell, tej twarzy nię zapomnę na długo. Wszyscy twierdzą, że ta postać jest najlepsza w Shreku 2, jednak dla mnie i tak super pozostaje osioł.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #696 dnia: Sierpnia 25, 2004, 10:15:16 am »
Ten Vincent to chyba fanart przez kogoś rysowany

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #697 dnia: Sierpnia 25, 2004, 03:40:13 pm »
Cytuj
Ten Vincent to chyba fanart przez kogoś rysowany
Ja tam nie wiem. Znalazłem go w necie, ładnie się prezentował, to go sobie na avka wstawiłem ;)
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #698 dnia: Sierpnia 25, 2004, 06:40:00 pm »
Ja wcale nie twierdziłem ze mi sssie nie podoba :> gdzi ja to napisssałem że mi sssię nie podoba <_< poprossstu mnie nie rusza czyli jessstem neutralny :P

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #699 dnia: Sierpnia 25, 2004, 07:45:36 pm »
ARD ma fajniutki i słodziutki avciu łłłłłłłłłłłłłłłłłiiiiiiiiii ^_^  ;)