Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509104 razy)

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #700 dnia: Sierpnia 26, 2004, 12:31:44 am »
kocur ze Shreka 2 jest niezly...rola Osla troche poszla na dalszy plan, choc Jurek trzyma swoj poziom :D

YUzuriha - Avrilka w avku...mi tam sie podoba (Twój avek i sama Avrilka :) )
Magu - Vincent swietny...choc wolalbym jakiegos mnicha czy kaplana :P
GP - skąd ten "rambo" ??...wyglada mi na gosci az takiej baaardzo starej gry...nie pamietam nazwy...
Zell - porzuciles Kaina na rzecz łowcy wampirów  :huh: ...odmienilo ci sie cos ??  :lol:  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #701 dnia: Sierpnia 26, 2004, 01:48:27 am »
ale ten lowca wampirow tez jest wampirem :P czy ja moglbym miec innego avka niz jakiego wampira? (no co... nie wiadomo co tam serj po nocach robi na miescie z krwia na ustach)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #702 dnia: Sierpnia 26, 2004, 01:39:55 pm »
Cytuj
GP - skąd ten "rambo" ...wyglada mi na gosci az takiej baaardzo starej gry...nie pamietam nazwy...

Czytaj wyżej dude.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #703 dnia: Sierpnia 26, 2004, 04:52:13 pm »
Zellu ale ja gdzieś tego gościa widziałam TO PRZECIEŻ GOŚCU Z VAMPIRE HANTER!!!!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #704 dnia: Sierpnia 26, 2004, 05:54:28 pm »
dokladnie :) a dokladniej - sam vampire hunter d :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #705 dnia: Sierpnia 26, 2004, 07:53:29 pm »
ARD, so sad name but cute face ^^
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #706 dnia: Sierpnia 27, 2004, 01:57:04 pm »
ARD-Piekny av :D
W_W-Swietny Vinc ale jakos poprzedni podobal mi sie bardziej
"YUzia :D "-swietny av...ostatnio slucham My happy ending
Zell-cudo...
GP-slaby cos ten Twoj aV
Gipsi-calkiem fayny ten avek..mnie sie podoba i dzieki za nowego avka :D
Morchol-ladne calkiem :D

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #707 dnia: Sierpnia 27, 2004, 03:57:14 pm »
Cytuj
GP-slaby cos ten Twoj aV
Jak już pisałem:
Cytuj
Cogito ergo sum...
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #708 dnia: Sierpnia 27, 2004, 04:16:03 pm »
co ma mysle więc jestem do twojego avka to nieweim :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #709 dnia: Sierpnia 27, 2004, 04:30:58 pm »
YUzuriha - jednak poprzedni mi się bardziej podobał! Po dłuższym czasie moge to stwierdzić, ale nadal uważam że Avrill tu wyszła fajnie.

ARD-poprostu nie moje klimaty, a ten niebieski Kain też był taki sobie

GamePlay-przyzwyczaiłem się i avatar mi się podoba nawet więcej niż podoba i jest lepszy niż poprzednie choć nie wiem czy lepszy od wanzera. Jest poprostu fajny.

Cytuj
ARD, so sad name but cute face ^^
What does ARD mean? Or wchich name is cute? The name of the cat or ARD's name?

SergeyBoy-fajny ten avatar twój i nawet mi pasuje ale zastanawiam się czy ten avatar jest długo trwały.. czy się czasem za szybko nie znudzi...

Cytuj
Cogito ergo sum...
Człowieku nie mów do mnie takich trudnych słiw.. ja jestem z gastronomika...

Rikku Reloaded - ma bardzo fajnego avatara i milion razy lepszy d popredniego, tutaj Rikku wyszła ładnie a tam na poprzednim jak mała siksa:/
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2004, 04:31:53 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #710 dnia: Sierpnia 27, 2004, 06:03:04 pm »
ARD - co ja moge napisac... poprostu brak mi slow (w pozytywnym znaczeniu)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #711 dnia: Sierpnia 27, 2004, 06:20:30 pm »
Cytuj
ARD-poprostu nie moje klimaty, a ten niebieski Kain też był taki sobie

no moje niby tez ale jest to jedna z najpiekniejszych tapet jakie spotkalem dotychczas...calkowicie o niej zapomnialem az do dzisiaj...upadly cyber-aniol w objeciach pieknego aniola...piekno samo w sobie :)
a ten niebieski to byl Raziel a nie Kain :P

Cytuj
ARD, so sad name but cute face ^^

zapytam jak Gipsi...

Cytuj
What does ARD mean? Or wchich name is cute? The name of the cat or ARD's name?

SS...dla mnie bomba...powieksz to tylko troche

GP...dla mnie zawsze bedziesz zwiazany z mechami...JA CHCE MECHA !! :)

Cytuj
ARD - co ja moge napisac... poprostu brak mi slow (w pozytywnym znaczeniu)

choc jeden wampir ktory mnie rozumie :lol:...thx Zell

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #712 dnia: Sierpnia 27, 2004, 07:37:49 pm »
ARD wypas avek.
Ja też bym se zmienił na większego, ale cośnie moge znaleźć fajnego (fajniejszego od tego którego mam).

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #713 dnia: Sierpnia 27, 2004, 08:31:21 pm »
Cytuj
zapytam jak Gipsi...

Cytuj
What does ARD mean? Or wchich name is cute? The name of the cat or ARD's name?
Co to znaczy to wiem ja, moja siostra i Marvell. Jeżeli chciecie wiedzieć to powiem wprost: A Rainy Day <- ARD a "kot w butach" brzmi tak samo jak "żaba w skarpetkach".
Jedną z rzeczy, które czynią to forum magiczne, są zjawiska natury.
Niestety nie mam pełnej wersji wanzera i na razie nie będę miał. Powód tego jest taki, że zagubiłem oryginalny projekt, który chciałem inaczej przerobić, bo ta Blizzaia jest kiepskiej jakości.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #714 dnia: Sierpnia 27, 2004, 08:42:36 pm »
kiedys mi o tym wspominales ale nadal nie rozumien co to ma wspolengo z moim bylym avkiem  :huh: ...kot w butach przybyl gdy ogladnelem "Shreka 2"...ale jush zniknal...co do deszczowego dnia to nie wiem dlaczego akurat deszcz...czyzby moje przybycie na 4um oznaczalo ciemne chmury nad nim ?? :P

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #715 dnia: Sierpnia 27, 2004, 09:26:57 pm »
Cytuj
...czyzby moje przybycie na 4um oznaczalo ciemne chmury nad nim ??
Interpretuj to jak chcesz, dla mnie to tylko nick. Jednak nie wierze w różne wróżby i zbiegi okoliczności.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #716 dnia: Sierpnia 27, 2004, 10:43:33 pm »
No i znowu trzeba będzie komentarzy kilka dać
 - S&S - super avek. Jak dla mnie twój najlepszy
 - ARD - ja tam sie nie znam, ale dla mnie bomba.... taki świetny, klimatyczny avek.... ciekawe, którym z tych aniołów jesteś ty ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #717 dnia: Sierpnia 28, 2004, 12:02:56 am »
Cytuj
- ARD - ja tam sie nie znam, ale dla mnie bomba.... taki świetny, klimatyczny avek.... ciekawe, którym z tych aniołów jesteś ty 

zdecydowanie ten pierwszy Magu...zdecydowanie...

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #718 dnia: Sierpnia 28, 2004, 01:24:08 am »
Hiehie mam tą tapetę z twojego avka ARD :P  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #719 dnia: Sierpnia 28, 2004, 07:59:12 am »
ja tez :P tak pozatym to:
ARD - fajne fajne :)
S&S - no mówiłem zebys na to zmienił :P