Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509100 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #720 dnia: Sierpnia 28, 2004, 03:00:36 pm »
no widze ze moj avek nawet sie podoba
Cytuj
- S&S - super avek. Jak dla mnie twój najlepszy
jak dla mnie tez moj najlepszy :D
zobaczylem avatar ARDa i mnie zabilo umarlem leze i kwicze.....wypas....

ZEROBAHAMUT

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #721 dnia: Sierpnia 28, 2004, 10:19:51 pm »
Witajcie. Jestem tu nowy(no chyba że ktoś mnie pamięta :] ). Co powiecie o moim Avatarku?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #722 dnia: Sierpnia 28, 2004, 10:39:28 pm »
Nie moje klimaty i mi się nie podoba... tzn.niepodoba to złe określenie, on nie wywołuje u mnie żadnych emocji ani negatywnych ani pozytywnych.. ale zobacz na mojego avka, ja mam inny gust więc nie powienienś się przejmować ;)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #723 dnia: Sierpnia 28, 2004, 10:52:21 pm »
ZEROBAHAMUT mi tu czegos brakuje...dal mnie Bahamut to potezny stwor a'la smok, ktory juz samym swoim wygladem budzi postrach...dla mnie troche lipa...na chyba ze Twoj avek przedstawia Bahamuta w ludzkiej postaci (jedyne co je laczy to skrzydla) to wtedy ewentualnie jescze ujdzie...cos w tym wtedy bedzie...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #724 dnia: Sierpnia 28, 2004, 11:35:19 pm »
niewiem co sie czepiacie:P mi sie baardzo podoba tak jak i pikczurek w sigu :D

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #725 dnia: Sierpnia 29, 2004, 11:38:01 am »
Niestety ZEROBAHAMUT TEN AV JEST JAKIS TAKI BEZ WYRAZU CZEGOŚ TU BRAKUJE..NIEOBRAZ SIE I NIEMYSL ŻE CHCE SOBIE WROGÓW NAROBIĆ ALE CZEGOS MI TU BRAKUJE ;)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #726 dnia: Sierpnia 29, 2004, 02:49:37 pm »
Może brakuje mu tak dobrego prowadzenia władzy jaką ma ten przemiły pan na twoim avku Fiutku? ;)

Twój av jest konkretny i podoba mi się ten Andrzej, fajnie widać jego solarium z poprzedniego dnia... wodzu prowadź :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #727 dnia: Sierpnia 29, 2004, 02:57:27 pm »
haha. Nie ma to jak pan Adrzej L. w avku. hehe... Balcerowicz musi odejść ;)
A co do ciebie ZEROBAHAMUT, to powiem, że avek jest bardzo fajny, ale jednak nie mogę go dopasować do miana Bahamut.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #728 dnia: Sierpnia 29, 2004, 05:40:49 pm »
fiutek rzadzi!!
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #729 dnia: Sierpnia 29, 2004, 05:55:36 pm »
FIUTEK RULA BLACEROWICZ MUSI ODEJASC PRECZ Z BALCEROWICZEM FIUTEL NA PREZYDENTA !!! ZEROBAHAMUT niezly av ale nie ma tego czegos ;)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #730 dnia: Sierpnia 29, 2004, 06:27:39 pm »
Mi zupełnie nie leży avek ZEROBAHAMUTa....  jak pomieszanie Star Warsów z pierwszym z brzegu komputerowym cRPG'iem... nie obraź się... każdy ma takiego avka jaki się jemu podoba, nawet jeśli się innym na niego źle patrzy. W każdym razie jest on w klimacie, którego jakośnie trawię..

ARD - ..... nie mój klimat... ładnie zrobiony, kolorowy... coś sobą przekazuje, ale to zdecydowanie nie mój klimat

S&S - świetny av..... zdecydowanie twój najlepszy.. najlepiej jakbyś wykorzystał nowe możiwości i zrobić takiego samego, tylko w formacie 160x160....

7Cloud7 - bardzo udany avek... może wszyscy zrobimy sobie avki z politykami?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2004, 06:29:13 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #731 dnia: Sierpnia 29, 2004, 06:42:37 pm »
i słowo ciałem się stało :D

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #732 dnia: Sierpnia 29, 2004, 06:49:08 pm »
BUHAHAHAHAHA.... niedługo wracam do kujasa, ale na razie mogę się pośmiać z wami....

EDIT:

hej Morchol.. wracaj do Beger.... Oleksy jest mój!!!

EDIT2:

dobra.. józek to też fajny Bishonen.... i też ma fajne włosy.... ale Kuja jest jakiś taki mniej kwadratowy, a bardziej Square hehehe.... wracam do starego
 
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2004, 06:58:34 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #733 dnia: Sierpnia 29, 2004, 06:56:59 pm »
ajjj niezauwazyelm :P

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #734 dnia: Sierpnia 29, 2004, 07:17:00 pm »
A ja zaraz dam Kubę Wojewódzkiego, co wy na to?
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #735 dnia: Sierpnia 29, 2004, 08:47:39 pm »
wojewodzki rzadzi najlepiej to dawal jak byla flinta :D:D:D morchol i fiutek rzadza tntalus tez przebakuje ze ma polityka tyle ze mi ciagle kuja wyskakuje :( ja sobie chyba rokite dam :D:D:D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #736 dnia: Sierpnia 29, 2004, 10:09:02 pm »
Powiadam wam róbcie blokady a będziecie blokowani, Pijcie a bedziecie pijani :D
Morchol widze że wchodzisz do moiej partii fajny av ;)  Zachecam wszystkich do przejscia na Samoobrone, przyjżyjcie się na mojego ava a zauważycie że ten gest palcem który wykonuje andzej wygląda tak jak b y chciał powiedzieć ..." I ty możesz zostać blokersem..."
Znaczenie słowa Blokers- Człowiek blokujący drogi :D  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #737 dnia: Sierpnia 29, 2004, 10:24:44 pm »
MORCHOL ZMIEN TO GOWNO

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #738 dnia: Sierpnia 29, 2004, 10:46:51 pm »
Morchola renatka jest lipna:/ Fajnie że jakaś polityk ale mimo iż Andrzej jest cieciem to ten "Cloudowski" jest fajny bo ma tego palucha i ogólnie się prezentuje a jak widze tę sikse u ciebie Morchol to tak jakoś niemiło się patrzy;/

Tantalus jak wyglądał Oleksy? Kuja jest wporzo ale chyba poprzedni mi się bardziej podobał, chociaż te 2 avki wyglądają jak 2 inne osoby :rolleyes:

Cytuj
S&S - świetny av..... zdecydowanie twój najlepszy.. najlepiej jakbyś wykorzystał nowe możiwości i zrobić takiego samego, tylko w formacie 160x160....
i wiele innych podobnych...
Sergeykens ty mi za tego avka powinieneś duuuuże piwo postawić :P  ;)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #739 dnia: Sierpnia 29, 2004, 10:53:42 pm »
postawiec Ci za nasz zaklad :P