Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508581 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #4360 dnia: Września 23, 2006, 07:05:48 pm »
Chief - strasznie mi się podoba
Anouk - nawet mi się to to podoba^^

Offline Cloud_Strife

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #4361 dnia: Września 23, 2006, 08:20:45 pm »
mi się podobają wszystkich avatary ale najbardziej to

Tamiko
Zenny
The_Reaver
Samochody


Witam wszystkich przybyłem z Nibelhim i szukam tajemnic związanych z mojej przeszłości.Moją misją jest zabicie Sephirota.



I am son Jenowa.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4362 dnia: Września 23, 2006, 11:29:54 pm »
Tamiko tylko nie przejedz się ;)
Ktoś ostatnio miał hyba też jakieś avatary z jedzeniem ;)
Postanowiłem , że dosyć oggiego! ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Cloud_Strife

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #4363 dnia: Września 24, 2006, 08:55:52 am »
Cytuj
Tamiko tylko nie przejedz się ;)
Ktoś ostatnio miał hyba też jakieś avatary z jedzeniem ;)
Postanowiłem , że dosyć oggiego! ;)
hehe :P dobre. ale jak można się tak obychać ?? przecierz żołądek pęknie ona co chwile ję ciągle i ciągle  :huh: ciekawy jestem jak to możliwe. :grin: może kanapkę??


 =]  =]  =]  =]  =]  =]

Gipsi'ego też avek mi się podoba
 
Samochody


Witam wszystkich przybyłem z Nibelhim i szukam tajemnic związanych z mojej przeszłości.Moją misją jest zabicie Sephirota.



I am son Jenowa.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4364 dnia: Września 24, 2006, 03:28:04 pm »
G-1 - o boze... nienawidze azjatek robiacych sie na te barbie, ten styl jest dla mnie okropny, wiec twoj zestaw oczywiscie MI sie nie podoba.

His - taki nawet calkiem fajny, ale sig jednak o wiele lepszy ;]

Yuz - wreszcie powrot do Yuz i wreszcie znowu mi sie bardzo podobasz ;]

Chieffff - no takie zestawy to ja lubie... az chce sie powiedziec po raz kolejny w tym poscie: Wreszcie! Wreszcie cos w miare spojnego i wreszcie cos klimatycznego i łądnego.

Cloud Strife - Cloud z AC zawsze fajnie wyglada wiec av jest spoko, ale wygladal by lepiej gdybys go obcial tak by byl kwadratowy bardzej... wiec glowe zostawic a tulów obciąc ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4365 dnia: Września 24, 2006, 04:10:02 pm »
G-1 - za babski av 1/10 fix it please :)

Cloud - Clouda każdy lubi 9/10
I'm in Space!

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4366 dnia: Września 24, 2006, 09:07:59 pm »
Cytuj
G-1 - o boze... nienawidze azjatek robiacych sie na te barbie, ten styl jest dla mnie okropny, wiec twoj zestaw oczywiscie MI sie nie podoba.
Hehe i o taką reakcję mi chodziło bo to jest odskok od avatarów które są przeładne i się wszystkim podobają. Mi też nie podobają się azjatki przefarbowane i ztuningowane do bólu. To wygląda odrażająco ;)
Nie bójcie się zmienie ten zestaw ... kiedyś ;)
Dopóki nie opracuję lepszego ;)

A i nie zdziwcie się jak wstawie kiedyś ava  do góry nogami albo w negatywie ;) Też fajnie by wyglądało ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Avatary
« Odpowiedź #4367 dnia: Września 24, 2006, 09:44:16 pm »
No dobra to może 3 słowa od Anouk: (no może nie 3 ale to wyrażenie miało znaczenie symboliczne)
G-1 fajny był ten ludek co tak zionął tym odorem xD przynajmniej ludzi z forum odstraszał i tłumów nie było.
Cloud_Strife - łojej to się zmienia O.O nie zauważyłam. fane nawet
Pewno ktoś jeszcze zmienił av ale tradycyjnie nie pamiętam (a nie chce mi się otwierać forum w nowym oknie i podglądać avy, a tymbardziej naciskać przycisk 'cofnij', bo drugi raz bym musiała to pisać <no i po co ja to pisałam? )

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4368 dnia: Września 24, 2006, 10:06:24 pm »
No Sergey teraz wyglada bardzo fachowo ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4369 dnia: Września 24, 2006, 11:01:09 pm »
Sergiej fajny komplecik. Bardzo solidny bym powiedział ;)

Oj nie dobrze nie mam chwilowo pomysłu na mój nowy av. więc ten pobedzie może pare dni ;/ Ale zainstaluje adobe photoshopa i zrobie coś ekstra może ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4370 dnia: Września 24, 2006, 11:29:35 pm »
Anouk - Takie proste, a jakie ładne... nie wiem nawet czemu mi się ten gifik podoba, ale... eee.. podoba mi się...

Cloud_Strife - Kaszana... zdecyduj się na jakiegoś, gif wygląda śmierdząco

Siergiej - Ujdzie, ale wolałem już LocoRoco

Yuzu - Dałabyś jakąś Yuzurihe, ale nie SD, tylko taką normalną, to byłby git...

Hisoka - Jeden z gorszych jakie miałaś IMO.

Chief - Fajny... kontrastuje z resztą i uzupełnia się z sigiem.

G-1 - niedobrze mi się robi, jak widze twój avatar i sig. Nie, nie jestem gejem , wbrew krążącej wokół mojej osoby ploty, ale jak widze te skośnookie blondynki, z kilogramami makijażu, to poprostu coś się we mnie przekręca. IT'S SO FUCKIN' UGLY!!!! I CAN'T TAKE IT ANYMORE <Tant wyskoczył przez okno>

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Avatary
« Odpowiedź #4371 dnia: Września 24, 2006, 11:36:36 pm »
Cytuj
Anouk - Takie proste, a jakie ładne... nie wiem nawet czemu mi się ten gifik podoba, ale... eee.. podoba mi się...
Fajnie, napisał na dwie minuty przed zmianą na nowego Ava. Ale lepiej nie oceniajcie nowego, bo nie chodziło mi o to żeby się spodobał :|
co do ava G-1 - słuchaj zwracasz na siebie uwagę normalnie ^^, to jak w showbiznesie: "nie ważne co o tobie mówią, ważne byleby w ogóle mówili".

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4372 dnia: Września 24, 2006, 11:45:19 pm »
Cytuj
G-1 - niedobrze mi się robi, jak widze twój avatar i sig. Nie, nie jestem gejem , wbrew krążącej wokół mojej osoby ploty, ale jak widze te skośnookie blondynki, z kilogramami makijażu, to poprostu coś się we mnie przekręca. IT'S SO FUCKIN' UGLY!!!! I CAN'T TAKE IT ANYMORE <Tant wyskoczył przez okno>
No a ja to zrobiłem celowo , żeby właśnie wywoływać takie reakcje u was :>
Nie sztuka wstawić sobie Clouda w ava , żeby to inni podziwiali jakie to wspaniałe ,super i w ogóle ;)
Ale wywołać reakcję wymiotną czy skok przez okno to już jest jakieś osiągnięcie ;)
Mam jeszcze gorszego ava , ale macie szczęście , że jestem taki litościwy i oszczędzę wam tego widoku. Wystarczy , że ja go widziałem ;)

EDIT::
Cytuj
co do ava G-1 - słuchaj zwracasz na siebie uwagę normalnie ^^, to jak w showbiznesie: "nie ważne co o tobie mówią, ważne byleby w ogóle mówili".
E nie o to mi dokładnie chodzi ale skoro ty to tak odbierasz to trudno ;)
« Ostatnia zmiana: Września 24, 2006, 11:47:02 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4373 dnia: Września 24, 2006, 11:47:58 pm »
Mnie twój av też cholernie irytował, ale zablokowałem sobie te adresy i juz nic nie widzę Ale nie rób tego więcej. Kanguro Girls to jedno z najgorszych przestępstw ludzkości.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #4374 dnia: Września 24, 2006, 11:48:11 pm »
no G-1 sory ale wczesniej<z tej dennej kreskowki z foxkids> tez miales chujnie straszną więc żadnej zmiany stylu niezauwazylem ;]

Anouk - sweet ;] ale wsumie prawie każde zdjęcie kota jest sweet ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4375 dnia: Września 25, 2006, 12:08:26 am »
Cytuj
no G-1 sory ale wczesniej<z tej dennej kreskowki z foxkids> tez miales chujnie straszną więc żadnej zmiany stylu niezauwazylem ;]
hehe dobre ;)
Spoko już niebawem skończy się seria debilnych avatarów.
Przyjdą za to nowe fajniutkie , przeładne świerzo z photoshopa.
No i wróce do jednego ava który mi się podobał i jeszcze paru osobom na tym forum ;)
Dziś w nocy zacznę swoją pracę.

Cytuj
Mnie twój av też cholernie irytował, ale zablokowałem sobie te adresy i juz nic nie widzę Ale nie rób tego więcej. Kanguro Girls to jedno z najgorszych przestępstw ludzkości.
No wachałem się miedzy tym avem a takim , że sam bym go nie wytrzymał więc mogło być gorzej.
Ale nie martw się więcej tego nie zrobię. Mam zamiar się ustatkować ;)

Edit
No i mam na razie jakiś komplecik. A adobe photoshop jeszcze się sciaga ;)
« Ostatnia zmiana: Września 25, 2006, 02:00:50 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4376 dnia: Września 25, 2006, 02:12:42 am »
Av w porownaniu z sigiem nie jest taki zly u Dżi Aj Dżoła... ta po prawej wyglada jak Doda ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4377 dnia: Września 25, 2006, 02:31:52 am »
Cytuj
Av w porownaniu z sigiem nie jest taki zly u Dżi Aj Dżoła... ta po prawej wyglada jak Doda ;]
Zawsze moge wstawić
to
Muahahaha !  :lol:  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4378 dnia: Września 25, 2006, 03:06:34 am »
Cytuj
Cytuj
Av w porownaniu z sigiem nie jest taki zly u Dżi Aj Dżoła... ta po prawej wyglada jak Doda ;]
Zawsze moge wstawić
to
Muahahaha !  :lol:
o Beyonce... Doda jednak byla lepsza ;]

A nowy zestaw bardzo fajny ;] Zawsze lubiałem Dragon Balla ;] Son Goku, Vegeta i te sprawy ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #4379 dnia: Września 25, 2006, 06:51:38 am »
tia szczegolnie ze to ma tyle wspolnego z dragonbalem jak ja z F-16