Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508582 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4340 dnia: Września 20, 2006, 02:54:30 pm »
no, mi tez sie Musiłka av podoba ;] a pan panie Gipsi ma pan nieładnego ava ;] tak nieładnego ze az mi sie podoba ;] moja siorka mnie dreczyła, abym sie od Ciebie dowiedział z jakiego to jest filmu lol

poza tym
 - Tant(alina) - jaka ładna pani :) taki... zniewiesciały. nie przecze, taz czesto sobie daje w avy kobiety, ale są one pełne seksu, mają wdzięk, urok, mają to coś... a Twój jest jakis takni nijaki... zniewiesciały
 - Reav - za pierwszym razem, kiedy go ujrzałem, to aż sie zastanawiałem, czy to nie jest Rajden z MGS2 :P (ostatnio grałem w MGSa  stąd te skojarzenia) ale sie przyjrzałem, i widze ze to nie on na szczescie :P w KH nie grałem, to nic za bardzo nie moge powiedziec o postaci i tle, ale mi sie podoba ;]
 -G-1 - nie podoba mi sie za bardzo ;/ moze dlatego, ze nie wiem o co chodzi, bo nie widziałem tej kreskówki? heh. wolałem Alitkę :F
 
Kame Hame Ha

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4341 dnia: Września 20, 2006, 05:18:17 pm »
Cytuj
- Reav - za pierwszym razem, kiedy go ujrzałem, to aż sie zastanawiałem, czy to nie jest Rajden z MGS2 :P (ostatnio grałem w MGSa  stąd te skojarzenia) ale sie przyjrzałem, i widze ze to nie on na szczescie :P w KH nie grałem, to nic za bardzo nie moge powiedziec o postaci i tle, ale mi sie podoba ;]
(tarza się po podłodze ze śmiechu), powiedz która część to Raiden, bo raczej Square i Hideo mają mało wspólnego. (Riku Raidena mu przypomina niezły tekst.
I'm in Space!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4342 dnia: Września 20, 2006, 05:30:29 pm »
no co, jak sie patrzy pod innym kontem z daleka na lcd-ku i nie widzi rysów twarzy, to mają oni podobne fryzurki lol (ale mówie, to moze byc takie skojarzenie tylko dlatego, bo wczoraj wiedzorem w MGSa grałem heheh
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4343 dnia: Września 20, 2006, 10:26:06 pm »
Cytuj
no co, jak sie patrzy pod innym kontem z daleka na lcd-ku i nie widzi rysów twarzy, to mają oni podobne fryzurki lol (ale mówie, to moze byc takie skojarzenie tylko dlatego, bo wczoraj wiedzorem w MGSa grałem heheh
No i kombinezon podobny... z dalekam ozna ich pomylic.

Cytuj
no, mi tez sie Musiłka av podoba ;] a pan panie Gipsi ma pan nieładnego ava ;] tak nieładnego ze az mi sie podoba ;] moja siorka mnie dreczyła, abym sie od Ciebie dowiedział z jakiego to jest filmu lol
Powiedz jej ze to z jdramy... dziesiecioodcinkowego serialu japonskiego pt. "Nobuta wa Produce" krotko mowiac z cudeńka ^___^


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #4344 dnia: Września 21, 2006, 03:23:51 pm »
The Reaver- bardzo mi sie podoba, pisalam juz chyba
Tantalus- ee sredni
G-1- fajny ^^

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4345 dnia: Września 22, 2006, 02:38:23 am »
A już traciłem nadzieję , że nikomu się nie podba ^^'
Fajnie , że chociaż jedna osoba docenia mój avek  ;)  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #4346 dnia: Września 22, 2006, 10:35:07 am »
G-1 - ruchomy jednak leprzy^^
Anouk - czysta prawda,ale jakoś podoba mi się

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4347 dnia: Września 22, 2006, 11:04:30 am »
Nie wiem czemu ale Anouk mi teraz wyglada jak Morchol... jak czytam jej posty to mysle ze to Mol pisal...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4348 dnia: Września 22, 2006, 02:55:45 pm »
Yuz... jaka sliczna Yuz na avku ^^
Tamiko - smacznego
Anouk -
Cytuj
Nie wiem czemu ale Anouk mi teraz wyglada jak Morchol...
no mi tez :F
Kame Hame Ha

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Avatary
« Odpowiedź #4349 dnia: Września 22, 2006, 04:14:41 pm »
Cytuj
Nie wiem czemu ale Anouk mi teraz wyglada jak Morchol... jak czytam jej posty to mysle ze to Mol pisal...
A Pod jakim względem? o.o hm...
G-1 oczywiście twój avik jest fajny. Nie ma to jak miła odmiana zamiast anime ^^
Yuzia - pewnie, że też masz fajny. Taki inny niż dotychczasowe, ale podoba mi się =]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4350 dnia: Września 22, 2006, 04:24:55 pm »
Cytuj
QUOTE (Gipsi @ 22.09.2006, 11:04:30)
Nie wiem czemu ale Anouk mi teraz wyglada jak Morchol... jak czytam jej posty to mysle ze to Mol pisal...

A Pod jakim względem? o.o hm...
Mi też się troche mylą posty ^^'
To przez to , że Mol też ma czarno białe avy w podobnych rozmiarach.


 
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #4351 dnia: Września 22, 2006, 04:28:11 pm »
Yuz- bardzo ładny av ;) nie mialas go kiedys, dawno temu..?
Radical dreamer tez bardzo fajny :]
Anouk- zabawny, ale jako av sredni ;p

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4352 dnia: Września 22, 2006, 04:35:31 pm »
O widze , że Yuz zmieniła ava na mniej mrocznego :)
Radical też fajny av , no i przede wszystkim w końcu krótszy sig ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4353 dnia: Września 22, 2006, 06:14:52 pm »
Anouk - ouch 6/10
G-1 - *cough* *chough* can't .... bre...ath... 8/10
Yuz - ciekawy .... kotek 8/10
I'm in Space!

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Avatary
« Odpowiedź #4354 dnia: Września 22, 2006, 07:43:20 pm »
Anouk-haha! Dobry i życiowy

G-1-nieee. Lipa-alita była fajniejsza

Yuz-oczywiście pasuje i podoba mi się [dziś akurat czytałam II chaptery X 19]

dark cloud-świetny i na pewno w pierwszej III

 

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4355 dnia: Września 22, 2006, 08:18:06 pm »
His - kapturek trochę nerwowy 8/10
I'm in Space!

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4356 dnia: Września 22, 2006, 11:26:09 pm »
Chief twój av i sig w ciekawym kolorze , taka zgniła zieleń , chociarz osobiście wole [color=01000]ciemną zieleń[/color]
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2006, 11:27:02 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #4357 dnia: Września 23, 2006, 02:22:41 pm »
G-1 chyba jednak bardziej wolałam Ogiego
His - jak dla mnie rewelacyjny^^

Cytuj
Yuz- bardzo ładny av wink.gif nie mialas go kiedys, dawno temu..?
A wiesz,że nie pamiętam O_o może i miałam,ale to musiało być dawno temu...
Cytuj
Yuz - ciekawy .... kotek 8/10
Kotek?Inuki jest psem...no chyba,że masz na myśli Yuz ;P

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4358 dnia: Września 23, 2006, 02:52:18 pm »
Yuz- bardzo fajny, po dłuższym wpatrywaniu się dopiero zauwarzyłam, że ten pies ma podniesioną łapę O_o
G-1- chcesz? ;)
Reaver- fajny Riku, tylko trochę już opatrzony
Hisoka- chyba najfajniejszy av na forum
Selphie- bardzo lubię Gorillaz, więc ten av ma u mnie plusa
Anouk- zabawny XD
Chief- podoba mi sie ten avatar, ma ładne stonowane kolory
Radical- "Blood is everywhere..." ;)
 

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #4359 dnia: Września 23, 2006, 03:38:34 pm »
Najbardziej podoba mi sie teraz av Hisoki i Yuzurihy ;)
Tamiko i G-1 tyz fajne :P