Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508578 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4320 dnia: Września 19, 2006, 01:08:43 am »
Yuz - fajne oczęta ^^ ,super , że komuś podoba się Alitka
Tamiko - hehe tylko nie zasmarkaj nam forum ;)
Chief - zmieniasz avy jak rękawiczki czyżbyś łasił się na nagrode za "modnisia forum" w squarezonkach ? ;)
Gipsi - jak pierwszy raz zobaczyłem tego ava to szczególnie mnie nie zachwycił , ale może być.
Cytuj
G-1 ta alitka calkiem fajna ale gorsza od tej kolorowej na tle ksiezyca. Ale tak jak mowi Radical najlepsza byla ta pierwsza... odwrocona do nas plecami sprawiala ze byles z nia w avie bardzo klimatyczny ;]
No i macie racje bo też lubię tamtego pierwszego ava, pokombinuje z nim coś może coś przytne gdzieniegdzie , albo wykombinuje jakiegoś innego z damasceńskim ostrzem na głównym planie ;)
Na razie planuje jakiegoś fajniutkiego  ava i siga ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4321 dnia: Września 19, 2006, 01:22:52 am »
Cytuj
Chief - zmieniasz avy jak rękawiczki czyżbyś łasił się na nagrode za "modnisia forum" w squarezonkach ?
Spytaj starszych userów, a propos moich częstych zmian avków :) Teraz to i tak miałem je dość długo jak na mnie.
A o nagrodę się nie staram, wszak już i tak prawie wszyscy oddali głosy.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4322 dnia: Września 19, 2006, 03:22:52 am »
Chief  jakiego używasz programu do robienia avatarów- gifów wycinajac kawałek filmu ?  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4323 dnia: Września 19, 2006, 03:29:31 am »
Imageready. Wrzucasz obrazki z których chcesz zrobić gifa do folderu, potem importujesz folder programem i juz praktycznie wszystko zrobione, reszta to juz zabawa :)

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4324 dnia: Września 19, 2006, 02:20:15 pm »
Chief, widzę że po dłuższej przerwie Vicious powrócił, ten odcinek to mój ulubiony z Bebopa.
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2006, 02:29:14 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4325 dnia: Września 19, 2006, 04:25:20 pm »
Chief - szkoda, że ja widzę tylko ciemne kontury 8/10
zenny - trochę to ciężkie. Nie wiem, czy Tant się nie zainteresuje 8/10
Anouk - pamiętam jak w ci dwaj uganiali się za gołębiem 7/10
"Złap gołębia, złap gołębia... "

Selphie - Czy to nie koleś z Gorillaz?? 8/10
G-1 - masz manię na punkcie czarno białych obrazków 8/10
Gipsi - mogłem kupywać Crunchipsy 8/10
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2006, 04:29:03 pm wysłana przez The_Reaver »
I'm in Space!

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #4326 dnia: Września 19, 2006, 04:30:19 pm »
Cytuj
Selphie - Czy to nie koleś z Gorillaz?? 8/10
Prawie, jak juz wczesniej wspomniano to kolesiowka ;p

TheReaver- bardzo mi sie podoba
Chief- ladny, ale poprzedni fajniejszy ;)
Zenny- bardzo mi sie podoba tez ;p
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2006, 04:35:05 pm wysłana przez Selphie »

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Avatary
« Odpowiedź #4327 dnia: Września 19, 2006, 07:00:49 pm »
Cytuj
pamiętam ta bajkę z której czasami pękałam ze śmechu.Jedna w której występowali to były wyścigi(ale nie pamiętam nazwy),druga"Złap gołębia" była jednak leprza
Cytuj
pamiętam jak w ci dwaj uganiali się za gołębiem 7/10
"Złap gołębia, złap gołębia... "
Jak miło, że ludzie jeszcze pamiętają to słynne "stop the pigeon, stop the pigeon~!" ^__^

Ale żeby nie było OT <_< to powiem, że jak zwykle Chief ma avatar fajny. Reaver też tylko jakby jeszcze troszkę przybliżył Riku. Co do G-1 to najbardziej jednak zapamiętałam sobie twój pierwszy avatar. ~_~

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4328 dnia: Września 19, 2006, 07:09:44 pm »
Cytuj
Anouk jakoś nie wadzi mi twój av a nawet pamiętam ta bajkę z której czasami pękałam ze śmechu.Jedna w której występowali to były wyścigi(ale nie pamiętam nazwy),druga"Złap gołębia" była jednak leprza XD.
Ta pierwsza to oczywiście były Wacky Racers, gdzie Dasty, i Mutley zawsze przegrywali. Z tych dwóch był ubaw.

Cytuj
Reaver też tylko jakby jeszcze troszkę przybliżył Riku.
Tylko, że wtey zasłaniałby falę.
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2006, 07:12:31 pm wysłana przez The_Reaver »
I'm in Space!

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4329 dnia: Września 19, 2006, 10:36:59 pm »
Cytuj
G-1 - masz manię na punkcie czarno białych obrazków 8/10
No i co mam się wstydzić ? ;)
Cytuj
Co do G-1 to najbardziej jednak zapamiętałam sobie twój pierwszy avatar. ~_~
Mam zamiar do niego wrócić ale jeszcze nie teraz ;)
 
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Avatary
« Odpowiedź #4330 dnia: Września 19, 2006, 10:48:17 pm »
Anouk-haha! Dobry i nie-mangowy. Zaraz przypomina mi się dzieciństwo i śmianie się z takich idiotyzmów [zresztą dalej śmieję się z idiotyzmów, więc nie ma o czym mówić]

G1-całkiem niezły. Pasuje do siga, który jak dla mnie jest tu głównym punktem programu.

Radical-niezbyt. Troche ciapek

Chief-klimatyczny i pasuje ci

Reaver-jakoś lalusiowaty

Agrias -ani troche...

Goha-sztuczna,ale całkiem niezła

Yuz-twarz troche przypomina mi wyraka. Raczej nieładny,ale ma coś w sobie...na tyle dużo tego czegoś,że mi się podoba

Tamiko-sympatyczny,ale szablonowy

Gipsi-bardzo OK. Jeden z fajniejszych teraz na SZ




 

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4331 dnia: Września 19, 2006, 10:57:05 pm »
Cytuj
G1-całkiem niezły. Pasuje do siga, który jak dla mnie jest tu głównym punktem programu.
Pasuje ale znajde może coś co by jeszcze bardziej pasowało.
No to było o alicie ,bo w tym momencie zmieniłem komplecik ;)
 
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Avatary
« Odpowiedź #4332 dnia: Września 19, 2006, 11:56:51 pm »
Cytuj
Cytuj
G-1 - masz manię na punkcie czarno białych obrazków 8/10
No i co mam się wstydzić ? ;)
Ja też, ja też XD w końcu moja ulubiona DJ'ka którą powinno choć trochę osób znać jest właśnie czarno-biała. To w pewnym sensie wyróżniało ją.  

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4333 dnia: Września 20, 2006, 03:02:37 am »
The_Reaver a ten komplecik jak ci się podoba ? ;)
Kolorowy jest bardzo ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4334 dnia: Września 20, 2006, 09:54:09 am »
Cytuj
The_Reaver a ten komplecik jak ci się podoba ? ;)
Kolorowy jest bardzo ;)
Trochę zbyt rużowe tło. Ale z Oggiego nieźle się można pośmiać 7/10


Tant - taki bishonenowki, czyli w twoim stylu 9/10
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2006, 09:55:30 am wysłana przez The_Reaver »
I'm in Space!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #4335 dnia: Września 20, 2006, 10:21:47 am »
Reaver - Bardzo ładny
Anouk - Nawet niezłe. Kiedyś oglądałam taką kreskówkę
Tant - Podoba mi się
Zenny - Też mi się podoba
Tamiko - Sympatyczny
Selphie - Hm, raczej nie w moim guście
Chief - Bardzo mi się podoba
Gipsi - Niezły
G-1 - Średnio w moim guście

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #4336 dnia: Września 20, 2006, 10:25:55 am »
Reaver - zawsze jakoś Riku kojarzył mi się z W_W,ale ten twój jest przecudowny^^
G-1 -wolałam Alitkę,no ale Ogi to jednak fajny jest
Chief - ma swój kilmat i bardzo mi się podoba av
Tamiko - może być
Tant - poprostu świetny^^

(jak kogos pominaełam to później dopiszę)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4337 dnia: Września 20, 2006, 10:38:37 am »
Tant - jak dla mnie zajebisty... jeden z twoich najlepszych. Szkoda tylko ze sig do niego kompletnien ie pasuje.

Mol tez ma bardzo fajnego

Po za tym nie podoba mi sie zestaw G-1 bo to jednak calkowicie nie moje klimaty.
Chieff tez ma lipe mocną bo nic kompletnie na nim nie widac a z sigiem komponuje sie tak jak kupa z talerzem.

No ale zestaw Reava jest bardzo fajny, dobrze ze Riku nie jest zabardzo zblizony bo tak jak mowi Reav nie bylo by widac fali a z nia prezentuje sie calkiem ciekawie... sig juz mniej fajny ale i tak spoko... chociaz mogles poszukac lub zrobic na siga tez cos z fala wlasnie.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4338 dnia: Września 20, 2006, 11:11:34 am »
Cytuj
Radical-niezbyt. Troche ciapek
Bo sam jestem ciapek :)

Nowe avy...

Tant - oczywiście kolejny bishojo, więc jak najbardziej do ciebie pasuje :)  Podoba mi się o wiele bardziej niż tamten Kuja.
Tamiko - smacznego. Kolejny sympatyczny avatar, oby nie budził tylko jakiś nieprzyzwoitych skojarzeń w pewnych kręgach :F
G-1 - z tego co wiem kreskówka niezła, ale już wolałem Ality, po za tym ta sygnatura jakaś taka nieostra
Reaver - nie wiem czy mi się zdaje ale też szwankuje trochę ostrość. No ale lubię Kingdoma więc może być.
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2006, 11:17:47 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline FieryBird

  • Bad girl
  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • MĂłj blog na temat Final Fantasy
Avatary
« Odpowiedź #4339 dnia: Września 20, 2006, 02:08:34 pm »
Podoba mi się jeden avek ale nie pamiętam czyj on jest (albo był).
Fajny jest też avatar Yuzurihy i Musilka :grin: Najbardziej wkurza mnie obrazek Gipsiego. <_<
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2006, 02:11:35 pm wysłana przez FieryBird »
J-rock is the best!