Autor Wątek: Anime  (Przeczytany 108539 razy)

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #200 dnia: Czerwca 24, 2004, 06:16:51 pm »
Cytuj
Mi się ROLW nie spodobał(chyba dlatego, że był po angielsku na Hyperze...a ja nienawidzę zangielszczonych anime.Najlepsze są anime po japońsku !)
Nom. Ja niestety też mam po angielsku :angry: , po japońsku nie mogłem znaleźć.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #201 dnia: Czerwca 24, 2004, 06:21:11 pm »
Nie rozumiem was ludzie :D nie lepiej oglądać w języku który się rozumie ?? (nie mówie tu o polskim :P bo anime po polsku to dopiero porashka :D)
]


Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #202 dnia: Czerwca 24, 2004, 06:24:21 pm »
Po angielsku to wszystko jakoś biednie brzmi. Niema to jak japoński. Anime w innym języku niż japoński powinno być zakazane.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #203 dnia: Czerwca 24, 2004, 06:26:49 pm »
Ja też wole po japońsku bo kocham ten język a do tego mają japończyc dobrą barwe i wiele lat ćwiczenia w nagrywaniu dzieki czemu graja bardziej przekonywująco... poprostu zlewam ze śmiechu gdy słysze jak japonczyk krzyczy powiedzmy na widok gołego biustu(w akompaniamencie rozlewu krwi z jego nosa :lol: ).. chociaż przyznam że czasami czytając polskie napisy może coś umnknąć jak jest szybka akcja w anime... ale i tak wole jak ryczą dżapońce :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #204 dnia: Czerwca 24, 2004, 06:30:11 pm »
ja tam ostatnio polewałem z CRC (Casual Romance Club) jak japończycy podłożyli głosy angielski wtedy rzeczywiście przerzuciłem sie na japońskie bo poprostu ze śmiechu nie mogłem wyrobić :D
]


Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #205 dnia: Czerwca 26, 2004, 02:33:07 am »
Właśnie jestem po 53ep Naruto.. no i co tu dużo mówić... zapowiadało sie "DragonBalowo" , powiem tylko tyle że zmajstrowałem sobie 20 "Szurikonuf" itp. łeponuf, z starego serwisu obiadowego taśmy klejącej i .. takiego nażędzia do ostżenia które to sie samo kręci i ostży tak że już mam ok 15 ran na nogah, rękah jedną nawet na szyji, dżewa wookoło domu zostały zmasakrowane, wyniosłem nawet ze strychu wielkiego pluszowego miśka i trenuje na nim moje "nindżitsu"(twardziel z tego miśka ale już powoli pęka)... (popżedni atak debilizmu napadł mnie podczas oglądania Kenshina)  


BTW: A co do Angielskiego Dubingu(czy jak to się tam zwie) to jestem zdecydowanie na NIE... miałem takie 3ep Soul Huntera.. jedyne co mi to pżypominało to Polskie głosy w Pałer rendżers... Takie kaleczenie naprawde ośmiesza fanuf anime :/


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime
« Odpowiedź #206 dnia: Czerwca 27, 2004, 12:31:24 am »
ktoś kiedyś na forum podawał linka do strony z teledyskami z anime... dałoby się to powtórzyć? ;)

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #207 dnia: Czerwca 27, 2004, 07:50:28 pm »
http://www.animemusicvideos.org/ mysle że chodzi o to <_< :P ale nie wim :P
]


Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime
« Odpowiedź #208 dnia: Czerwca 27, 2004, 11:44:39 pm »
o thx, dokladnie o to :)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #209 dnia: Czerwca 28, 2004, 10:59:29 am »
Mi się wydaje że ta strona jest lepsza :!:  :)  

http://www.animeworld.pl/

Takie moje zdanie.. skromne bo skromne ale zawsze moje :)
Niby tylko 9 teledysków, ale za to dużo filmików... i ogólnie miła stronka :shaun:  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2004, 11:01:17 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #210 dnia: Czerwca 30, 2004, 06:39:16 pm »
A ja miałem fajną stroneke, ale mi wcieło. Było pare odcinków Neon Genesis Evangelion i pare Love Hina.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #211 dnia: Lipca 01, 2004, 09:46:33 am »
hahhahahahaahahahhahahahhahah.... kolejny powód żeby popełnić samobójstwo :shu:  :P  hehhehehehhehehhe tym razem dosyc ciekawa rzecz.... ściągało mi się Naruto ep.1 i już było 20% i nagle kabel od neta "sam sie wyciągnął".. nie wiem jak ale tak sie kufa stało :shu:  przychodze do pokoju a tu pisze że kabel został wyciagniety czy cuś takiego.... buuuu.. ja się zastrzele i znowu jeden dzien w plecy :shu:
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2004, 09:52:50 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #212 dnia: Lipca 01, 2004, 12:11:58 pm »
Mi jak ostatnio sie zresetował komputer jak był włączony iMesh, to wszystkie rzeczy jakie w tamej chwili sie ściągaly znikły. Pamiętam, że miałem niezłą załamke bo mi sie jużprawie ściągnął animatrix.

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #213 dnia: Lipca 01, 2004, 02:32:46 pm »
Heh ja średnio raz w tygodniu trace ok 80% ściągnietego anime, z powodów niepżewidzianych resetów mojego kompa (ale pżynajmniej naruto mam wszystkie :F)


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #214 dnia: Lipca 01, 2004, 05:32:18 pm »
O cholera... . WszecieżNaruto z tego co wiem ma ponad 70 epizodów. Ja bym w życiu tyle tego nie ściągną. Ja z 21 odcinkami Ghosta in the Shella - Stand Alone Complex miałem problem żeby wszystkie ściągnąć. Pogratulować ;) .

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #215 dnia: Lipca 01, 2004, 07:50:43 pm »
dokładnie 89 :F


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #216 dnia: Lipca 02, 2004, 03:43:02 pm »
Haaaa wróciłem z miasta a tutaj ładnie mi się ściagnał pierwszy odcinek naruto :w00t:  Wieczorkiem szykuje się oglądanie (jest pięknie jest japoński dubing ofkoz :) ) ...jeszcze tylko 88 odcinków i bede na czasie z Naruto... jupi.. <_<  ale nie jest tak żle 2 odcinki dziennie to jest 44 dni ściągania ibede wreszcie miał zaległości za sobą :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #217 dnia: Lipca 02, 2004, 03:59:32 pm »
Ja Naruto nie oglądałem i raczej nie obejże. No chyba że bedzie w TV. Choć wtedy też wątpie bo mam tylko 3 kanały (tvp1, tvp 2, polsat) ;( . Jakoś mi sie nie chce ściągać 89 odcinków.
 

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #218 dnia: Lipca 02, 2004, 05:41:16 pm »
tia gipsi zanim ściągniesz będzie już 100 odcinków :F, mnie to odpowiada najlepiej jakby sie pośpieszyli bo ja już wszystkoe widziałem.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline sebi296

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://
Anime
« Odpowiedź #219 dnia: Lipca 02, 2004, 05:56:37 pm »
Cytuj
Mi jak ostatnio sie zresetował komputer jak był włączony iMesh, to wszystkie rzeczy jakie w tamej chwili sie ściągaly znikły. Pamiętam, że miałem niezłą załamke bo mi sie jużprawie ściągnął animatrix.
nieprzejmuj sie mam animatrixa na płytce jak chcesz mogę ci go pocztą przesłać :D  
kupię gre front mision 2