Autor Wątek: Anime  (Przeczytany 108535 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #240 dnia: Lipca 05, 2004, 02:21:55 pm »
Bo teraz RTL7 zostało wykupione przez grupe ITI i przemieniło się w TVN7... a jak wiadomo ni za dobry stosunek do M&A nie mają... pieprzoni zakłąmańcy i pozerzy :!:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #241 dnia: Lipca 05, 2004, 03:06:01 pm »
Ja sie dziwie czymu na polsacie nie puszczą pożądnego anime (Soul Huntera, Hellsinga, Ghost in the Shell itp.) tylk jakieś badziewne pokemony <_< .

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #242 dnia: Lipca 05, 2004, 05:53:28 pm »
Bo pokemony przyciągną więcej odbirców(gówniarzy) i puści się je o 15 do tego troche reklam i biznes się kręci... a co do Ghost in The Shell to zawężony krąg odbiorców + na bank po 22...
]


Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #243 dnia: Lipca 06, 2004, 09:10:55 am »
No niestety. Tak teżbywa :( . Dlaczego ja niemam minimaxa ;(  ;(  ;(
A tak wracając do temau to obejżałem pirwsze 5 odcinków anime Ayashi no Ceres.
Anime wypas (tak samo jak maga), no może nie licząc kocowej pioseneczki ale to sie da przeżyć. Polecam z całego serca i mange i anime.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #244 dnia: Lipca 07, 2004, 11:49:39 am »
W wolnym czasie ostatnio oglądnąłem sobie Trigun i Chobits - obie serie zarąbiście śmieszne, ale osobiście bardziej spodobał mi się Trigun. Vash The Stampede jest zajebistą postacią. Humor powala na kolana... tylko jedna rzecz mnie wkużyła - z 26 odcinków nie mam 4 ostatnich wrrrrar
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2004, 11:50:24 am wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #245 dnia: Lipca 07, 2004, 03:57:48 pm »
Triguna nie oglądałem, ale czytałem mange i jest fajna.
Co do Chobita czytalem pierwsze pięć tomów a anime oglądałem 2 odcinki.

BTW - dark cloud masz wszystkie odcinki Chobitsa  ??

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #246 dnia: Lipca 07, 2004, 04:39:51 pm »
Cytuj
Ja sie dziwie czymu na polsacie nie puszczą pożądnego anime (Soul Huntera, Hellsinga, Ghost in the Shell itp.) tylk jakieś badziewne pokemony 
bo po pierwszym odcinq Hellsinga odezwal by sie ojciec rydzyk ze swoim "M&A to satanizm" i babcie zabronily by szlachetnym dzieciakom ogladac HELLLLLLSINGA

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #247 dnia: Lipca 07, 2004, 07:05:16 pm »
No dobra zgadzam sie. Ale Soul Huntera mogli by póścić zamiast Srajmonów.
 

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #248 dnia: Lipca 08, 2004, 12:46:39 am »
Przecie leciał :D a tak w ogóle to wie któś co za anime leci na Hypperze bo mi odłączyli kablówke ostatnio :D
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2004, 12:47:17 am wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #249 dnia: Lipca 08, 2004, 09:26:02 am »
Ja już nie mam kablówki od roku, albo dwóch.
Ale z tego co mi wiadomo to leci Gundam Wings i Vampire Princess Miyu. Dalej nie wiem.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #250 dnia: Lipca 09, 2004, 12:22:34 am »
Ja przez to żę nie płaciłem :P tzn. zapomniałem :D co ciekawe internet też mam z kablówki :D ale płaciłem i nadal jest... ale o czym to my tu chciałem rzec dziś że ranme zacząłem oglądać i jest dość konkrenta <rotfl> polecam :D
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #251 dnia: Lipca 09, 2004, 12:46:46 am »
mam takie male pytanko. czy leca gdzies jakies fajne mangi w telewizji? jak tak to gdzie i kiedy? moze mnie wciagnie jak troche poogladam :D  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #252 dnia: Lipca 09, 2004, 12:55:27 am »
eee ja nie wiem co teraz leci na Hyperze ale zawsze tam coś leciało... o 22:00 zdaje się a i możesz jeszcze pooglądać Digimony i pokemony na siakimś kanale  :lol: ...
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2004, 12:55:53 am wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime
« Odpowiedź #253 dnia: Lipca 09, 2004, 12:55:49 am »
mang nie ma, bo nikt nie wytrzymałby przewracania kartek i jeszcze może czytania na głos dymków ;) a jak już jakieś anime to albo Hyper albo niepolskie kanały, bo u nas tylko poke - yugi - shit...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #254 dnia: Lipca 09, 2004, 12:57:54 am »
lol wiecie ze dla mnie manga i anime to samo :D a to hyper to jest na dekoderze polsatu? :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #255 dnia: Lipca 09, 2004, 12:59:37 am »
czort go znajet :D bo tak w ogóle to program nazywa się mini max a po 20 zmienia siem w hypera z tego co wiem jeszcze na szkopskiej Vivie coś było ale nie rozumiałem o czym do mnie mówią więc wyłączałęm :D
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2004, 01:00:29 am wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #256 dnia: Lipca 09, 2004, 01:01:13 am »
aa to mini maxa chyba mam... o wez szkopska vive ogladalem raz south parka na niej to nie wytrzymalem nawet intra :o i jeszcze sie musze tego jezyka w szkole uczyc
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Anime
« Odpowiedź #257 dnia: Lipca 09, 2004, 01:01:14 am »
szfaby na vivie duzo mają, nawet Hellsinga <zżera morchola zazdrość>
Mini max/ Hyper jest na Cyfrze +

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #258 dnia: Lipca 09, 2004, 01:06:19 am »
I w kablókach <_< chyba musze abonamenta zapłacić <_< też się ucze niemieckiego ale za chol**e nie rozumiem tego języka  :blink:  a obejżałbym HellSinga bo żem nie widział o podobno zacne to anime więc reflektowałbym obejżenie go :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2004, 01:07:11 am wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #259 dnia: Lipca 09, 2004, 08:56:41 am »
Ja niemieckiego sie ucze 7 lat i nic z niego nie rozumie. Ledwo na trójke z niego wyciągam. A Hellsinga po niemiecku sie nie da oglądać.
Niedość, że nic nie rozumiesz to jeszcze musisz słuchać tego badziewnego dubingu.