Autor Wątek: CENTRUM POWITAŃ !!  (Przeczytany 57907 razy)

Offline DARK rONIn

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 17, 2004, 12:42:50 pm »
Napisałem kilka postów a jeszcze się nie przedstawiłem. No to do dzieła:
Mam na imie Krystian, jestem z Kielc, i mam nie wiem ile lat (jeśli kogoś to jednak interesuje niech sobie policzy - z 1981 jestem :P ).
Jestem tu bo lubię Final Fantasy (zwłaszcza VII), poza tym inne gry(m.in. RPG,mordobicia,strategie), muzykę(zwłaszca rock,punk-rock,metal,numetal,poważna), ksiązki fantasy, M&A, muzykę i wiele innych różnych dziwnych rzeczy.
Wiem, że zostanę za to ukamienowany, ale napiszę to - nie znoszę hip-hopu(zwłaszcza polskiego).
Nie chce mi się więcej pisać bo naogół jestem małomówny i małopisywalny.Jeśli ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej (ale po co?), może pisać. Nie obiecuję,że odpowiem:).
Aha, pisałem już że lubię muzykę? Bo lubię (ale tylko taką którą lubię ;) )

BTW: Fajne forum!
 
I want to see you use your capabilities
Build me an ocean then destroy it with your eyes

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 17, 2004, 03:06:59 pm »
Cytuj
nie znoszę hip-hopu(zwłaszcza polskiego)

już cie lubię DARK rONIn.... ja posunąłbym się nawet dalej stwierdzając, że NIENAWIDZĘ HIPHOPU JAK NICZEGO INNEGO NA ŚWIECIE, A SZCZEGÓLNĄ NIENAWIŚCIĄ PAŁAM DO HIPHOPU POLSKIEGO. Jest tutaj wiele osób, które podzielają moje zdanie, więc napewno nie zostaniesz ukamienowany... wręcz przeciwnie... lepiej trafić nie mogłeś...

PS. hmm... czy to jest offtop? chyba nie aż tak bardzo.... napisałem to tytułem powitania nowego usera...


Marv Edit:

Cytuj
Jest tutaj wiele osób, które podzielają moje zdanie
[span style=\'color:gray\']Ja :P [/color][/span]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2004, 04:55:38 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Advent Children

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • http://:]
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 27, 2004, 12:39:37 am »
No więc witam szanownych użytkowników :] Jestem Bartek... Mam 12 lat i jestem jak to powiedzieć...dobvry w swoich fachah :] Pierwszy jest to Webmasterstwo i ogólnie informatyka. Drugim jest poezja. Nie jest to raczej fach lecz talent odkryty przez moją nauczycielke od Polskiego :P 3 jest Rysowanie...a czwartym dopiekanie ale i także pocieszanie innych :P Jestem tu bo cóż...chciałem poznać nowych ludzi a nie mogłem znaleść fajnego forum i sobie przypomniałe o stronie którą kiedyś odwiedziłem bo kolega mi dał do niej linka (czyli odwiedziłem ze zwykłej grzeczności :P) ...no i sobie pomyślałęm że może macie forum :] i vuala :]  Lubie każdy rodzaj muzyki oprócz Hip Hopu, nienawidze go (lubie nawet klasyczną :]).  Uwielbiam Mange i Anime :] Nadal szukam drugiej połówki i przy mojej urodzie to jeszcze troche potrwa :] Plany na przyszłość? Zostać informatykiem, nagrać własną płyte Punk Rockową lub metalową hmm co jeszcze...może wyjechać do canady i tam zamieszkać :P nie wiem... No więc witam :]

-------------------
Forum o Anime Pomóż je rozkręcić ^^:
[Anime Confusion]

MarvelliX

  • Gość
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 27, 2004, 01:21:11 am »
O_o  ke? niezłe ossssiągi i plany na przyszłośc jak na 12sssto latka :P my nawet nie wiemy co jutro będziemy robić a co pisssać za 5 lat :o
Jeśli chodzi o rysssunki z gatunku M&A to jak byś je miał i chciał zobaczyć na sstronie głównej to zgłośśśś sie do nasss :>
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2004, 01:22:03 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Advent Children

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • http://:]
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 27, 2004, 09:12:01 pm »
Yeaaa mam dwa ale słabesze troche xP wręcz najsłabsze :P a plany takie mam i osiągi gdyż jakby to powiedzieć....jestem bardziej rozwinięty umysłowo fizycznie i emocjonalnie niż moji rówieśnicy :P Jakoś tak wszyscy mi mówią że nie mam 12 lat :P moge wam pokazać zdjęcie to też zaprzeczycie :PA propo osiągów to zdobyłem 6 dyplomów za taniec :P w tym trzecie miejsce w okręgu :P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2004, 09:13:42 pm wysłana przez Advent Children »

-------------------
Forum o Anime Pomóż je rozkręcić ^^:
[Anime Confusion]

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 27, 2004, 09:55:23 pm »
i jaki skromny [;
bla

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 27, 2004, 10:02:44 pm »
ej....On wyglada na 16 lat O_o

Offline Advent Children

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • http://:]
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 27, 2004, 10:30:44 pm »
Nom pokazywałem S&S'owi zdjęcie :P mowiłem ^^

-------------------
Forum o Anime Pomóż je rozkręcić ^^:
[Anime Confusion]

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 01, 2005, 08:10:34 am »
Witam wszystkich userów/modów/adminów. Żeby było krótko, mam na imię Gośka, lat 21, studentka z Chełma koło Lublina. Ulubione tytuły gier: FF7, VS, MGS, Tenchu.

Zainteresowania: manga&anime (GITS, FMA, Samurai Champloo i inne), muzyka, konsolki, grafika komputerowa w jeszcze dość płytkim tego słowa pojęciu. Zapraszam do obejrzenia i oceny swoich dotychczasowych (i chyba ostatnich, bo z tym kończę) wypocin (>profil).

Przy okazji H&K dla wszystkich z okazji Nowego Roku.

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 01, 2005, 02:50:31 pm »
Zeby było krótko pozdro dla wszystkich z forum squarezone.net.  =] Mam prawie 13 lat bo będe miał 25 lutego, mieszkam w Krakowie ichodze tam do szkoły nr 101. Moja ulubiona gra FF9 ( gram w niąw tym czasie 3 płyta: Treno ). Nie wiem co mógł bym napisać jeszcze o sobie  ;) ale jak coś jeszcze się chcecie o mnie dowiedzieć to gadu-gadu: nr 6903681.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 02, 2005, 11:51:51 am »
Konczymy offtopa panowie i panie do dalszej dyskusji na temat talentu Gohy zapraszam tu:
http://squarezone.net/forum/index.php?showtopic=1136&st=20

zresztą wasze posty przeniose włąsnie tam:


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline akodo_ryu

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 03, 2005, 11:24:58 am »
To chyba wypadło by sie przedstawić.
Na imie mam Sławek, mam 19 lat, mieszkam w Chełmie, obecnie studiuje matematykę w Poznaniu na UAM. Jestem prywatnym słoneczkiem Gohy  ;)
Co do grania, to gra w co popadnie, ale najwięcej czasu spędzam jednak nad Diablo 2 (pzrynajmniej od ostatniego roku) - jestem CL clanu Decepticons (non ladder). Poza tym sporo gram na konsoli (Finale, Dark Chronicles, Kingdom H, Tenchu :WoH, Soul Callibur2, ostatnio GTA: San Andreas) i od czasu do czasu w standardowe RPG (Cyberpunk, L5K i co tam się trafi)

Mówiąc krótko: witam wszystkich.

- See you soon, bro.

Offline Redvampire

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 05, 2005, 12:43:24 am »
Skoro ktoś mnie tu sciągnał to się przedstawię . Choć zapewne niektózy mnie już kojażą pozytywnie albo i nie z innych forów, gdzie dla jednych jestem wyk.etym wrogiem publicznym nr 1 a dla innych męczennikiem za sprawę , a dla jeszcze innych poprostu upierdliwym edkiem na którego nie należy zwracać uwagę lae to nie jest ważne .
Mam na ime Dawid mam 22 lata ( jak ktos powie 23 to zabije jescze 8 miesiecy)
Moje zainteresowania to raczej zwykłe RPG a wszczególności poczciwe D&D ( dla niektórych dziecinne ale ja się z tym nie zgodze bo mim zdaniem można w nim zrobic o wile bardziej mroczny klimat niż w Warhammerze czy Vampirze. Warhammer jest drugi w kolejnosci (choc osobiscie jestem raczej figurkowcem 40K. Gram tez troche w Neuroshimę i Star Wars i w Autorskiego Fallouta. W Vampira tez gram ale za nim nie przepadam.
Lubie też JRPG szczególny sentyment zywię do FFVII bo dzięki tej grze własciwie wyrosłem na ludzi ( szczerze nie kłamie gdyby nie ta gra to bym był kolejnym menelem który najprawdopodobniej by siedział , w sumie FFVII wskazało mi tylko tak jakby morlana scieszkę a naprawdę doprowadzió mnie do pionu wojsko w którym spędziłem jakis czas [i tutaj kolejny stereotyp sie nie sprawdza bo stanąc na nogi pozwoliło mi wojsko w sumie chora instytucja która innym czesto zycie niszczy]) Lubię tez bardzo FFVIII i FFT.
Z innych JRPG Siukondena II . Grandię II , Saga Frontier II i Vagrant Story.
Lubie tez mage i anime ale nie jestem fanatykiem i nie lubie okreslenia "fan" ani tybardziej jak ktos nazywa mnie członkiem "fandomu". Od filmów lubię raczej książki , no chyba że jest jakis naprawde dobry film. Z muzyki lubie różną ale nie toleruję polskiego hip hopu , niemieckiego hip hopu , fracuskiego hip hopu , japońskiego hip hopu. i ogólnie hip hopu poza paroma kawałkami w wykonaniu czarnych. Nie lubię tez wszystkiego britnejopodobnego badziewia.  
Obecnie studiuję na Politologi i Psychologii pierwszym dziennie a drugim zaocznie.
Od czasu do czasu sie ucze ale przez wiekszosc czasu się lenię z żadka pracując a zyjąc raczej z odsetek.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2005, 12:43:41 am wysłana przez Redvampire »

Peace is a lie, There is only passion
Through passion, I gain strength
Through strength, I gain power
Through power, I gain vitory
Through victory, My chains are broken
The Force shall free me.

Offline DARK rONIn

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 05, 2005, 09:54:54 am »
Cytuj
Lubie też JRPG szczególny sentyment zywię do FFVII bo dzięki tej grze własciwie wyrosłem na ludzi ( szczerze nie kłamie gdyby nie ta gra to bym był kolejnym menelem który najprawdopodobniej by siedział , w sumie FFVII wskazało mi tylko tak jakby morlana scieszkę

To było piękne, naprawdę.
I want to see you use your capabilities
Build me an ocean then destroy it with your eyes

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 05, 2005, 11:19:45 am »
Cytuj
Choć zapewne niektózy mnie już kojażą pozytywnie albo i nie z innych forów, gdzie dla jednych jestem wyk.etym wrogiem publicznym nr 1 a dla innych męczennikiem za sprawę , a dla jeszcze innych poprostu upierdliwym edkiem na którego nie należy zwracać uwagę lae to nie jest ważne .
Zapomniałeś dodać jeszcze, że jesteś żywą legendą z mojego fanfika.   :spoko:   Kto czytał ma przed sobą wielce poważanego psychiatrę, ale już się za to odegrał na mnie w swoim najnowszym opowiadaniu.  :)  
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2005, 11:28:15 am wysłana przez Tamaya »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #75 dnia: Stycznia 05, 2005, 01:11:03 pm »
O rany, Red, ty też tutaj trafiłeś? No to jeszcze Sounda trzeba zwerbować :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2005, 01:12:09 pm wysłana przez Goha »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #76 dnia: Stycznia 05, 2005, 01:35:27 pm »
eee.... co to za alkaida do nas sciaga? :F w koncu swieza krew :devil: <szczerzy kly> no i kolejny wampir na forum :devil:
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #77 dnia: Stycznia 05, 2005, 01:49:20 pm »
W końcu wszyscy do nas trafiają.... SZ jest Mekką wszystkich for hehehehe
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2005, 01:49:44 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #78 dnia: Stycznia 05, 2005, 02:33:19 pm »
Cytuj
SZ jest Mekką wszystkich for hehehehe
łeee a ja myslalem ze to ośrodek rehabilitacyjny dla dałnow i schizofreników<maamo dzie jesss buuudyń?>

tak pozatym to witam radosną gromadke z chełma<chełmu? jakto sie odmienia :P > ;)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #79 dnia: Stycznia 05, 2005, 03:44:28 pm »
raczej zegnam bo Fastu se poszedl.

Kurde czyzby nadciagal atak na 4um.....DO BRONI TOWARZYSZE......<Morcholku masz tu budyn :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P>