Autor Wątek: CENTRUM POWITAŃ !!  (Przeczytany 57954 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #100 dnia: Lipca 01, 2005, 11:56:33 pm »
Już nie tak nowy
Imie: Paweł
Wiek: 17
Gry: seria Final Fantasy, Castlevania, i inne
Muza: http://www.last.fm/user/Musiolik/

sumfin' else? ta, redaktor/newsman/mod/leń
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2007, 11:01:29 pm wysłana przez Musiol »

XAL

  • Gość
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #101 dnia: Lipca 25, 2005, 05:50:07 pm »
witajcie. że nowy jestem to wiadomo, co by więc tu napisać...? me imię brzmi Albert i osobiscie za nim nie przepadam... jestem adminem nowej strony o FF a w przyszlosci takze o wielu innych jrpg. jakby ktos chcial zajrzeć to zapraszam: www.final-fantasy.one.pl ( narazie troche malo artów itd, ale cóż, redaktórów brakuje, a Ci co są to tylko grzeją stołek, więc jak ktoś chce się dołączyc to PW)FF to moje drugie życie, a ulubioną cześcią z serii jest ósemka. poza FF to uwielbiam serię Legacy of Kain, Metal Gear Solid i Fallout, którego nigdy nie przeszedłem, ale o tym kiedy indziej:] ulubiony zespół: System of a Down. w razie jakichkolwiek pytań piszcie PW.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #102 dnia: Lipca 25, 2005, 05:56:05 pm »
Witamy na forum twojej konkurencji, czyli serwisu Squarezone. Jeżeli się znasz na jRPG, to proponuję ci to, co ty proponujesz nam, czyli możliwość dołączenia do grona redaktorów... napisz mi na PW jak jesteś zainteresowany. A jak nie jesteś to i tak witam w imieniu ostrzącego sobie pazury i oblizującego przekrwione wargi grona moderatorskiego.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #103 dnia: Lipca 25, 2005, 05:57:56 pm »
elo Xal  :grin:

Ciekawe czy jesteś tu żeby pisać posty u nas, czy telko po to by zareklamować konkurencyjne forum :lol:

W każdym razie witam

Gdyby miał konkurencyjne forum, to by go tu pewnie nie było... on ma stronę, czy też jak to się łądnie mówi "serwis", o FF, a nie forum.... chociaż ty nie odwiedzasz prawie strony głównej, więc dla ciebie to bez różnicy hehehehe - Luc Skywalker
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2005, 06:00:58 pm wysłana przez Tantalus »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:39:04 am »
Najlepiej przedstawiają nas słowa naszych znajomych <tekst wzięty z mych komentarzy>:

"parafrazując Edwarda Francoise - qiax to qiax.. nieobliczalny, sztucznie cyniczny człowiek ulegający tylko własnym kaprysom- zachowuje się pod tym względem gorzej niż większość dziewcząt jakie znam.. czasami nawet jest na tyle bezczelny, że nazywa siebie samego bogiem- hhahaha no i w ogóle beka z niego :D wiem, że pewnie będzie chciał mnie zabić po tym co tu napisałem, ale ile razy on chciał już mnie zabić :D a najlepsze są te jego teksty pseudofilozoficzno-intelektualne których wartość jest taka sama jak znajomość gramatyki języka w którym zostały napsane [przeważnie w angielskim] qiax jest cholernie wrażliwy na punkcie swoich zainteresowań, ma skłonności do filozofi nad tematami w stylu -po co rośnie trawa, dlaczego kobiety są mniej popędliwe od facetów i jaki jest sens życia skoro wszyscy umrzemy.. jest niespełnionym pisarzem oraz graczem, cokolwiek miałoby to znaczyć no i generalnie, jak wspomniałem na początku [qiax to qiax]"

Offline Sweet Kittie

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #105 dnia: Września 28, 2005, 04:51:08 pm »
:shu: Witam wszystkich!
Jak widać jestem tu nowa i dopiero zapoznaje sie z forem.
Troszke o sobie można znaleźć w moim profilu... :shaun:
Mam nadzieje że zapoznam się tu ze sporą ilością ciekawych ludzi... :spoko:
Pozdrawiam wszystkich...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #106 dnia: Września 28, 2005, 04:53:16 pm »
tak-wszyscy jesteśmy mili i serdeczni..przyjmujemy cię z otwartymi ramionami ^^ Witaj w naszej krainie  :lol:  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #107 dnia: Września 28, 2005, 04:56:59 pm »
Witamy nowego usera ^^ witaj w krainie mlekiem i miodem płynącą :lol:  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #108 dnia: Września 28, 2005, 05:02:11 pm »
Witam w imieniu sił stwórczych forum i zapraszamy do pisania postów w naszych tematach i życzymy mile spędzonego czasu na SquareZonie..

Offline Alltra

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #109 dnia: Listopada 09, 2005, 10:34:59 pm »
Cześć wszystkim!  :spoko:

Anthony Robbins powiedział: "Spotkanie gotowości z okazją daje wynik, który zwiemy szczęśliwym trafem" i tak jakoś się złożyło że te słowa doskonale pasują do mojego pojawienia się tutaj. :D
Mimo pewnego przygotowania, za które odpowiada mój przyjaciel, nie wiem wiele na tematy o których jest to forum. Nie zrażam się jednak i mam nadzieję że dość szybko uzupełnię braki ;)
Cieszę się, że będę mogła was poznać, aż łezka sie w oku kręci ;(
 


"Moje słowo nie może stanowić tarczy.
Dłoń śmierci jest o wiele sprawniejsza od mojej."

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #110 dnia: Listopada 09, 2005, 10:38:01 pm »
Witam Cię w moim i swoim imieniu :P jak widzisz jesteśmy zwichrowani lekko...ale każdy tak kończy :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #111 dnia: Listopada 09, 2005, 10:40:24 pm »
Cytuj
jesteśmy zwichrowani lekko
polemizowalbym...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #112 dnia: Listopada 09, 2005, 10:41:37 pm »
Ja również witam cię na forum SquareZone, w imieniu wszystkich tu zebranych i wierzę w to, że pozostaniesz z nami jak najdłużej i w końcu staniesz się tak poryta jak my.

Cytuj
Mimo pewnego przygotowania, za które odpowiada mój przyjaciel, nie wiem wiele na tematy o których jest to forum. Nie zrażam się jednak i mam nadzieję że dość szybko uzupełnię braki

No ja nie wątpie.. gdzie jestesteś w FFVII? I czemu tak blisko?! Wracaj mi do grania, raz dwa! hehehehe....

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #113 dnia: Listopada 19, 2005, 04:45:40 pm »
hohoho, a mnie tez dawno nie bylo  :shaun:
Wiec moze sie powitam  B)
KONNICHIWA :grin:  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #114 dnia: Listopada 19, 2005, 04:53:34 pm »
Konnichiwa Sephie-chan... kurcze.. ile starych userów do nas wraca... istny zjazd po latach...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #115 dnia: Listopada 19, 2005, 07:26:37 pm »
Ja cie.....witaj Selphie, mnie nie znasz, ale nie ważne. Tant ciekawe co to zapoczątkowało?

Wiecie, jak każdy użytkownik będzie pisał w odpowiedzi do wpisujących się tutaj użytkowników to chyba za fajnie nie będzie ne? 12 postów pod żąd o treści "cześć" / "witka Selphie"... -Gipsi
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2005, 07:28:44 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Mr_Shane

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #116 dnia: Listopada 23, 2005, 09:06:36 pm »
Jestem "Michał" mam 15 lat mieszkam w Warszawie , jrpg zaczełem grać od niedawna jakies 2 miesiace .
Interusuje mnie : Knight Online , FF, Chrono Tiger .
 



Offline Ignatius Fireblade

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 214
  • Ten, który bywa
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #117 dnia: Stycznia 13, 2006, 07:36:50 pm »
Deń dziobry :) Zatem jak by sie tu przedstawić... Tia, nie ma to jak myślący student... Paradox jak diabli :w00t:  Mam 19 latek (powinno pisać pod avatarkiem O_o Ale teraz nie widze) i studiuje sobie administracje... Uwielbiam jRPG'i, morodoklepki, metal&rock, fantastyke i mangę&anime :rolleyes:  Poza tym sam piszę (koncentruję się na wiekopomnym dziele, zresztą początkowe fragmenty zamieszczę)... Co by tu jeszcze... Ano i od miesiąca jestem zaręczony z najcudowniejszą istotą na świecie  :grin:  Witojcie łorcyki!! (a po naszemu: Witajcie  :devil: )
Gdy rozum śpi, budzą się upiory.
Goya

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #118 dnia: Stycznia 13, 2006, 07:38:48 pm »
Cytuj
najcudowniejszą istotą na świecie

daj fotę :D

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #119 dnia: Stycznia 13, 2006, 07:45:08 pm »
Cytuj
Ano i od miesiąca jestem zaręczony z najcudowniejszą istotą na świecie

Dobrze... jednego członka "Squarezonowego fanclubu Hisoki" mniej...

A poza tym witamy... Igna.... eee... Igi-kun.... mam nadzieję, że pobędziesz tu troche, bo forum troche świeżej krwi potrzebuje...