Autor Wątek: CENTRUM POWITAŃ !!  (Przeczytany 57955 razy)

Offline Redvampire

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #80 dnia: Stycznia 05, 2005, 11:28:08 pm »
Cytuj
eee.... co to za alkaida do nas sciaga? :F w koncu swieza krew :devil: <szczerzy kly> no i kolejny wampir na forum :devil:
Szczeże powiedziawszy to Redvampire sie wzieło z tego że dawno temu w pierwszej klasie szkoły śr miałem takiego przymulonego ksiedza( z klechami tak jak z ludźmi od czasu do czasu znajduja sie jednak inteligentne osobniki) który nazwał mnie cytuje "Czerwonym komunistycznym wampirem żerujacym na polskim praworzadnym katolickim społeczeństwie" dlatego że rysowałem sierp i młot w zeszycie z religii itak juz zostało Czerwony wampir .  

Peace is a lie, There is only passion
Through passion, I gain strength
Through strength, I gain power
Through power, I gain vitory
Through victory, My chains are broken
The Force shall free me.

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #81 dnia: Stycznia 06, 2005, 01:33:44 pm »
Cytuj
W końcu wszyscy do nas trafiają.... SZ jest Mekką wszystkich for hehehehe
No oczywiście. :P  

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #82 dnia: Stycznia 09, 2005, 09:01:50 pm »
Cytuj
Szczeże powiedziawszy to Redvampire sie wzieło z tego że dawno temu w pierwszej klasie szkoły śr miałem takiego przymulonego ksiedza( z klechami tak jak z ludźmi od czasu do czasu znajduja sie jednak inteligentne osobniki) który nazwał mnie cytuje "Czerwonym komunistycznym wampirem żerujacym na polskim praworzadnym katolickim społeczeństwie" dlatego że rysowałem sierp i młot w zeszycie z religii itak juz zostało Czerwony wampir .
Zgadnij Red, kto w swoim zeszycie do religii rysuje swoje ulubione 13 shojo :lol:  

Offline Eligios

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #83 dnia: Marca 15, 2005, 03:39:31 pm »
Nazywam sie Damian
Mieszkam w Chełmie
lubie gry Strategie i tesz strzelaninki
Słucham muzy Ruznej
co tam jeszcze mozna powiedziec
Mam 12 latek
 B)

Przeca ten maciek się nam już przedstawiał jako Scorpio... oj podejżane tutaj zagrywki są rodzinne podejżane... -Gipsi-

Taa.... Wnioskuję, że Marv zmienił mu nick.. coś mi tutaj nie gra.... przecież chłopak nie ma jeszcze 300 postów nabitych.. proponuję zwołać komisję.... a zresztą.. nie ma rady na układy - Tantalus

cóż za perfidne wykorzystanie rodzinnych konsztachtów<or inne ciężkie słowo> Mravy by sie pewnei i tak przed komisja nie stawił - Św. Mikołaj
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2005, 04:24:19 pm wysłana przez Morchol »





A cat's irritation rises in direct
 proportion to her embarrassment
times the amount of human laughter.
  -- Law of Cat Embarrasment

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 04, 2005, 04:09:56 pm »
Witam wszystkich.Zarejstrowałam się już dość dawno,ale tak jakoś głupio było pisać ;)
trochę o mnie?
imię itp. -nie podaję
wiek-stuknęła mi już 19stka
zainteresowanie:manga & anime,kultura japońska,gry cRPG [jRPG praktycznie nie znam....jeszcze] i strategie...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2005, 04:10:53 pm wysłana przez Hisoka »

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 04, 2005, 04:18:38 pm »
Siemka:P Fajny avatar. A tak do rzeczy :P. Poeiwdz imię. Gorszego niż moje chyba nie ma na tym forum więc sie nie musisz martwić :P.
 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 04, 2005, 04:24:28 pm »
Ale się swojsko robi.... ehm ehm...

W imieniu grona moderatrskiego, witamy nowego użytkownika na naszym skromnym 4um i życzymy sobie i Tobie udanej współpracy...

BTW. To od niej dostaję tomiki mangi... a na imię ma.... eee..... zaraz... jak to było... ee.....

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #87 dnia: Kwietnia 04, 2005, 04:28:34 pm »
nie napisałam imienia nie dlatego,że jest brzydkie albo się go wstydzę [tacy tomają przerąbane],ale dlatego,bo nie lubię go używać na forach itp. [w końcu dlatego używa się nicków,a nie imion]

EDIT::

co to jest to "embro" pod avem?  O_o

acha!Od razu piszę,że mam nieco spację walniętą i nie zawsze robi odstępy...jak szybko piszę,to nie zauważam tego i wychodzę wkurzające zlepki wyrazowe :angry:

Po pierwsze... nie ładnie jest robić zdublowane posty w pierwszy dniu pobytu. Korzystaj z funkcji EDYTUJ umieszczonej w prawym górnym rogu posta.

Embryo jest twoim statusem. U was se można wybrać status, a tutaj wybierasz jedynie klasę zawodową. W miarę pisania postów ranga będzie ci rosła i przy twoim avie będzie coraz wiecej tych niebieskich kwadracików. To taki SZ'nowy niuansik, wprowadzoy niegdyś przez niejakiego MarvelliXa.. strasznego malinę i kombinatra
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2005, 04:35:29 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #88 dnia: Kwietnia 04, 2005, 07:26:38 pm »
Cytuj
Cytuj
Gorszego niż moje chyba nie ma na tym forum więc sie nie musisz martwić
A co ty Wacław sie nazywasz? :P Po tym jak dowiedziałem sie jak ma na imie GP to mnie nic nie zassskoczy :F
 
ee tam tu jest wogole freakshow pod każdym względem, wiec nikt niema sie czego wstydzic raczej ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #89 dnia: Kwietnia 04, 2005, 07:31:15 pm »
ej no zacznijcie sie chwalic swoimi imionami :F

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #90 dnia: Kwietnia 04, 2005, 07:43:02 pm »
dobra to zell na zachete coby sie reszta osmielila :F nie wiem czy gdzies to pisalem ale akash (czyt. akasz) sie wabie :F ha! i kto mnie pobije? :F przed soba widzicie mistrza ceremonii rozdania nagrod "freakshow 2005" :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #91 dnia: Kwietnia 04, 2005, 07:44:40 pm »
no nieweim..akash czy gunz..qrde cieżka sprawa :F <narazie zostaw nagrode w spokoju>

a ja łukasz, niby normalnie ale nielubie tego imienia jak c***j - nieweim czemu wsumie :/

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #92 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:14:54 pm »
a jem je Wojtus...a jak ma na imie GPM?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #93 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:24:50 pm »
ja to wogóle nie czaje lekko o co wam chodzi i poco podajecie imiona jak już to robiliście w pierwszych postach? :/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #94 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:25:48 pm »
yyy no raczej nie wszyscy podawali
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #95 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:25:51 pm »
A ja jestem Maciek.... nie wiem czy lubię to imię, czy nie.... ale zaraz wam poszpanuję...



Tak wygląda mój herb rodowy... no ale serialnie... fajny nie? Za cholere nie wiem co to za kwiatek...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2005, 08:26:14 pm wysłana przez Tantalus »

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #96 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:32:14 pm »
a ja Artur ... bardzo ladne imie co ?  :grin:  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #97 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:34:19 pm »
Cytuj
yyy no raczej nie wszyscy podawali
no ale narazie oprócz Fali to wszyscy co podali to już to wcześniej pisali (czyli ty, tant, sergiej i morhol...BTW macie te same imiona z morholem?)

a ten twój herb tant to z leksza wiejski ale fajnie że macie przynajmniej swój herb


edit:
a jednak Fala się przedstwaiał...


nie no mnie to wali piszcie sobie tam wasze imiona tylko chodzi mi oto że się już przedstawialiście i tak troche dziwnie że po 2 latach się obudziliście znowu...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2005, 08:37:35 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #98 dnia: Maja 08, 2005, 08:59:17 pm »
hmmm... Mateusz mam na imie... mieszkam w Bielawie niedaleko Wrocka... i tu tez koncze obecnie 3 klase gim... (pózniej ekonomik...ale to juz w innym miescie)... tu tez zdzieram parkiet na treningach tanczac ... a interesuje sie internetem, breakdance, music, movies, games... motoryzacja( tuning 1st place :D ) hmmm... ulubiony rpg: CC. FF VII, FF IX... harvest moona lubie :] no i ofkoz all czesci seri Gran Turismo :D chyba all juz o mnie... w razie czego bedzie edit :)
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Volgin

  • Soldier
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
    • http://
CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #99 dnia: Maja 11, 2005, 03:51:02 pm »
Jestem nowy i lecę
zawud: starosłowiańskie -Cieszący sie wojną - Wojciech!!!!
ljet: 28 - stary dziad
odkuda: Groznyj Grad - OKB 2117 - bardziej znany jako - Ruda Śląska, Wirek
izljublinyj RPG: seria Xeno i FF, bez X-2
izljublinyj cRPG: seria Fallout
izljublinnaja igra: seria MGS oraz straterie, RPGi i tactical RPG
izljublinnaja muzika: OSt z gier i anime oraz Reqiuem Motzarta i Parsifal Wagnera
izljublinnyj napitok: PIWO
najintjerjesnyje żynije opnynost: roczny pobyt w Mar.Woj. i pewna wredna dziewczyna.
Eto wsio. Pazdrawljajem

EDIT

 Wot ignoranty, specjalnie dle was tłumaczonko:
zawud - imię (mienia zawud Volgin:) proste
ljet - wiek, lat
odkuda - skąd
izljublinyj - ulubiony
igra - gra, zabawa
napitok - napój, napitek
najintjerjesnyje żynije opnynost - najciekawsze życiowe doświadczenia
Paniata? - zrozumieli? Haraszo - dobrze
Proszę wybaczyć zapis fonetyczny, ale przypuszczam, że grażdanki (rosyjska odmiana cyrylicy) tym bardziej byście nie zrozumieli.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2005, 09:02:22 pm wysłana przez Morchol »
This is a war Major. A cold war. Fougth whit information and espionage....It is kill or be killed. Potential threat must be weeded out...