Autor Wątek: Final Fantasy: Advent Children  (Przeczytany 39055 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 05, 2004, 08:59:12 pm »
ja mam pytanie czy gdzies poza gdzies tam wczesniej wymienioną stroną można ściągnąć ten najnowszy trailer??????????                            

Offline Volrath

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
    • http://www.dbgpbem.prv.pl
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 05, 2004, 11:37:29 pm »
(kto pamięta forum przed czyszczeniem, zrozumie dlaczego ten dialog wygląda, jak wygląda)
LewaPierśJenovy: Czyli robią to ACze?
PrawaPierśJenovy: No.. shitowo...
LPJ: I co? Wygrzebią ją?
PPJ: Nie \'wygrzebią\', tylko ekshumują jak coś...
Seph: A zamknijcie się obie!
Klon Sepha: Moim zdaniem, oni ją muszą najpierw wyłowi... (ciach, chlast, prast)
Seph: Hu... Widzisz matka, jak nie przestaniesz, to będziesz wyglądać jak po usuwaniu raka piersi.
LPJ i PPJ: Której?!

W każdym razie nie sądze, by Square brał się za niszczenie legendy jaka obrosła wokół śmierci Aerith.

A tym wszystkim, co mądrują, że SQ nie zrobiło \'wskrzeszenia Aeris\', bo im się nie chciało, radzę wizytę u psychologa, ewentualnie pójście do domu publicznego - tam was dopieszczą za pieniądze. Zrozumcie wreszcie, że jej rola wskazuje na poświęcenie, zginęła za planetę... a wy byście to wszystko chcieli (delikatnie mówiąc) zgwałcić i rzucić w ogień, żeby się radować tym, jak wy bohatersko \'uratowaliście Aerith\'?                            
Aeris: I want to meet you.
Cloud: But I\'m right here.
Aeris: I know, I know what I really mean is, I want to meet...you.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 06, 2004, 07:33:28 pm »
kto mowi o jej ratowaniu...jak dla mnie to moze spoczywac na dnie tego bajorka :D ....jakos nie chce mi sie wierzyc ze kwadraciaki dadza Aeris do filmu...miala juz swoje 5 minut w grze, zrobila co miala zrobic i koniec :P                            

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 08, 2004, 10:45:44 am »
zostawic aeris!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak dadza ja w filmie to ja ide do square i im z glowy wybije to ozywianie.                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 09, 2004, 03:57:22 am »
jedyna mozliwosc dla pojawienia sie Aeris w filmie to przedstawienie jej jako wspomnienie lub moze we snie...jesli ma juz wrocic, to tylko w takiej formie...ja inaczej tego nie wiedze                            

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 17, 2004, 11:00:31 pm »
Aeris jest martwa i tak to zostawmy  :evil: umarła za planetę  :cry: więc pojawić się może rzeczywiście tylko jako majak czy sen :D kuniec :D                            
]


Offline Slim3Shady

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 20, 2004, 04:06:16 pm »
OBY SEPHIROTH POWRÓCIŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widzieliście tą walkę Clouda z kimś podobnym do Seph`a? Może klon...                            

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 21, 2004, 02:53:23 am »
a myslisz ze kto bedzie czarnym charakterem...Barret :!:  ...Sepek bedzie na pewno, o to sie nie boje...film baaardzo wiele stracilby gdybe kwadratowi zmienili glownego zlego...oby ostatni walka odbyla sie miedzy Chmurkiem a Sepciem :D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2004, 11:39:54 am wysłana przez ARD »

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 21, 2004, 05:33:22 am »
Kwadratowym też może się zdarzyć wpadka czego akurat przy tej produkcji nie życze :D bo sam sobie na nią ząbki ostrze :D                            
]


Offline Gesten

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 02, 2004, 10:05:38 am »
Co do Advent child czytałem tylko zapowiedź ale jak tylko się pokaże będe to miał, choćby po japońsku :twisted:                            

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 27, 2004, 02:25:05 pm »
Adven Children bedzie wyrąbany. A co do Sephirota to nie wiem czy bedzie. Na trailerze go nie było (chyba że to ten na wuzku inwalidzkim przykryty prześcieradłem).  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 14, 2004, 09:02:28 am »
Odświerzam topic. Czy są jakieś szczegółowe informacje na temat filmu? Kiedy premiera? Czy w naszym "lekko do tyłu" kraju film będzie w ogóle w kinach?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 14, 2004, 09:10:07 am »
W japonii podobno premiera ma być w lecie a film będzie dstępny tylko na DVD.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 14, 2004, 09:19:31 am »
buuu szkoda, no ale po klapie poprzedniego filmu sygnowanego logiem FF nie ma się co dziwić, ta produkcja jest bardziej "fanowska"

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 14, 2004, 01:16:15 pm »
Premiera u żółtków ma być wiosną, a jak znam życie to unas bedzie (jeżęli wogule bedzie) gdzieś jesienią :unsure: .

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 14, 2004, 04:03:10 pm »
Patrząc realnie:
Premiera w Japonii wiosną, a w Europie za dwa lata, jeżeli zechce im się wypuścić (A co dopiero w Polsce...)
Poprzedni tytuł nie wydaje mi się, żeby był taki sobie (tyle efektów specjalnych), jeszcze chciałbym go zobaczyć.
Co do AV to: NIECH ZYJE CLOUD
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 14, 2004, 04:08:49 pm »
Nie liczcie na premiere poza japonią :D i USA, no i może zachodnią europą :) a my zdajmy się na wschodnich sąsiadów ;)  
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 07, 2004, 03:48:15 pm »
Widzieliście screeny które zapodał Dark M??? Powraca Aeris... ja obstawiam że ona jednak ukazuje się we śnie... przynajmniej mam taką nadzieje :unsure:  
Kim jest kobieta w czarnych włosach (przepiękna :wub: ), to chyba Tifa czyż nie? A ochraniaż kolesia ze szramą i czerwnymi włosami podobny jest do Barreta :D  Ale to ofkoz nie on...
Mam nadzieje że fabuła filmu nie będzie tak słaba jak FF:Spirits Within... no i kto będzie grał piosenke końcową do filmu... w FF:Spirots Within grało L'Arc~en~Ciel moje ukochane więc może i tym razem :wub:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 07, 2004, 03:51:35 pm »
Tifa wygląda całkiem, całkiem. Nieźle prezentują się też Turksi - Reno i Rude... ale jeszcze troszkę sobie poczekamy na filmik... ech...
Kame Hame Ha

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 07, 2004, 03:55:00 pm »
Ja już sie zmęczyłem czekaniem. Ja chce tego filma !!!!
No dobra nie zchowujmy sie jak dzieci ;) Scany są fajne. Miejmy nadziej, że film teżtaki będzie.