Autor Wątek: Final Fantasy: Advent Children  (Przeczytany 39068 razy)

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #160 dnia: Maja 14, 2005, 01:48:12 pm »
Zapomniałam dodac, że w pewnych momentach oczy dzieci, Denzela, Kadaja i jego drużyny zamieniają się dokładnie w takie jakie ma Sephy... Ciekawi mnie, czy innym też to grozi... I co to właściwie jest Geostigma i co oprócz wyniszczania rasy ludzkiej potrafi...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #161 dnia: Maja 18, 2005, 02:24:31 am »
Jest już dostępny kolejny trailer który klimatem odchodzi stanowczo od poprzednich trailerów:
http://www.gamesarefun.com/gamesdb/media.php?id=843

fajna jest dynamiczna walka Tify z tym jednym klientem...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #162 dnia: Maja 18, 2005, 02:55:13 am »
ehh.... że wam nie szkoda oglądać trailer'ów... co to za przyjemność z ogląania filmu, jak się połowę widziało w urywkach... ja sobie obiecałem, że nie zobaczę żadnego trailer'a FF:AC i będę się tego trzymał, pomimo tego, że korci mnie naciśnięcie tego linka... nie... muszę być silny.... wytrzymać do września....  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #163 dnia: Maja 18, 2005, 03:05:48 am »
Nic nie widać na tych trailerach... znaczy się nie ma żadnego zdradzania fabuły a są poprostu piekne.. te jeden trwający coś około 5 minut co był ostatnimi czasy z muzyką jaka by ła podczas walki z Sephiroothem był poprostu cudny i piękny... strasznie umilił czas oczekiwania na tę produkcje... ten nowy jest inny od poprzednich bo jest bardziej dynamiczny, pokazano więcej walk, i do tego gitarowe brzmienia (gitary brzmią jak u Gackta ;]) czego we wcześniejszych trailerach raczej nie było...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #164 dnia: Maja 18, 2005, 12:14:54 pm »
No bardzo ciekawie się to prezentuje. Szczególnie walka z tym wielkim stworem jak Weapon, ale czy ja wiem czy klimat się zmienił od tego co było wcześniej. Tylko napisy ułatwiają doczytanie się co nieco, ale wiele scen z tego już widziałam na poprzednich.  

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #165 dnia: Maja 18, 2005, 12:55:36 pm »
HIGHWIND IS GONNA FLY AGAIN! YESSSSSS!

Walki przebajerzone na maxa, nic nie widać XD
To duże coś Tamayu, to na 110% Bahamut (chyba że Weapony zostały summonami, albo przeszły na drugą stronę :P ). Swoją drogą mocno stylizowany na tego z FFX.
Vinceeeeeeeeeeeeent (/me mdleje)
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2005, 12:56:50 pm wysłana przez Goha »

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #166 dnia: Maja 19, 2005, 12:04:04 pm »
Cytuj
To duże coś Tamayu, to na 110% Bahamut (chyba że Weapony zostały summonami, albo przeszły na drugą stronę :P ).
W sumie rzeczywiście ten stwór wyglądał jakby był przyzywany przez Kadaja, ale Bahamuta w starciu z głównymi bohaterami jakoś sobie nie mogę wyobrazić nawet jeśli podobny.  O_o A może to coś nowego.  :unsure:  

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #167 dnia: Maja 19, 2005, 07:56:28 pm »
U fuck totealnie mnie w ziemie wbił ten trailer...
Walki wyrbąne są. Tifa wymiata :D
 

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #168 dnia: Maja 20, 2005, 08:28:18 am »
Walki już widać, że nie zwiodą (brakujące ogniwo w Spirit Whithin) o ile fabuła nie zawiedzie to będzie full wypas, a skoro źli chcą wkrzesić wielkiego Sepha to będzie sie działo.
Z tym wielkim czymś to wydaje mi się, że to moze być Jenova (tylko zgaduję).
I'm in Space!

Offline DARK rONIn

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #169 dnia: Maja 24, 2005, 01:15:39 pm »
Doszłem do wniosku że oglądanie trailerów to masochizm. Po każdym oglądnięciu chciałbym już zobaczyć film tak bardzo że aż... no chyba wiecie jak brdzo:) ...a nie mogę :(:(:(
Bez trailerów łatwiej mi żyć i do września nie oglądam ich więcej;)
I want to see you use your capabilities
Build me an ocean then destroy it with your eyes

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #170 dnia: Maja 24, 2005, 05:16:08 pm »
Nie moge sie doczekać kiedy dorwe ten film (o ile w ogóle dorwe  :/ ). Trailer utwierdził mnie wtym iż chciałabym baaaardzo go obejrzyć :grin: . Zarąbisty

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #171 dnia: Czerwca 24, 2005, 08:29:45 pm »
jeżeli Cloud będzie miał jeszcze piękniejszą twarzyczke niż w Final Fantasy VII na psone na filmikach to ja już ostrze pazurki...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2005, 08:29:56 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #172 dnia: Czerwca 24, 2005, 11:20:14 pm »
Moim zdaniem to by było właśnie niefajnie..... bo ze wszystkich bohaterów finalów, to co jak, co, ale cloud powinien właśnie nie być bihonenem wielkim
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #173 dnia: Czerwca 25, 2005, 12:38:38 pm »
Zgadzam się z WW, Cloud nie powinien być takim bishonenem, bo... to nie jest rola dla niego - on jest mimo wszystko nadal postacią tajemniczą, zamkniętą w sobie, a nie urodziwym modzianem, na którego wszystkie laski lecą... to nie ten typ bohatera.
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #174 dnia: Czerwca 25, 2005, 02:25:32 pm »
Ja tylko chciałem napisać że mój post u góry na który zareagowali Wizard i Dark Cloud to tylko taki żarcik... to była ironia związana z wczorajszym dniem...

jaki jest Cloud każdy widzi, jest bishonenem i nie ma co tego ukrywać ale na szczęście nie jest zniewieściałym bohaterem, wygląda wporzo i jakoś inaczej sobie go nazbyt nie wyobrażam, na niektórych zdjęciach wygląda niczym Gackt a na niektórych jest z zawziętą miną... dla mnie Cloud zawsze był wporząsiu kolesiem i dalej na takiego wygląda...

a to z tą twarzyczką i że jest łądniutki to taki żarcik wczorajszy który zastosowałem w wielu tematach...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2005, 02:28:04 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #175 dnia: Czerwca 25, 2005, 04:28:53 pm »
Ja był jakoś skomentował to, że Cloud jest Bishonenem gdybym wiedział co to znaczy??
I'm in Space!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #176 dnia: Czerwca 25, 2005, 06:09:30 pm »
Cytuj
Ja był jakoś skomentował to, że Cloud jest Bishonenem gdybym wiedział co to znaczy??

W tym miejscu pozwolę sobie przytoczyć cytat z pisma Focus: "Bishonen - piękny młodzieniec o dziewczęcej urodzie"  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #177 dnia: Czerwca 26, 2005, 09:14:02 am »
Osobiście uważam, że Cloud nie jest aż znów takim starsznym bishonenem jeśli przyjmować tą dziewczęcą urodę jaką powinien posiadać rzeczony osobnik ma w sobie całkiem wystarczająco dużo męskości jak na swój wiek i podobnie jak Gipsi nie wyobrażam go sobie inaczej.  

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #178 dnia: Czerwca 28, 2005, 10:15:34 pm »
Tia, mógłby raz na jakiś czas umyć twarz... Cloud to Cloud, jego twarz to połowa jego uroku... Może po trochu bizonowata, ale raz, że chłopak jest młody, dwa, że jest to pierwszy tego typu bohater FF... Musieli go dopieścić (te piegi też są śliczne :D) do ostatniej teksturki (i tych dziwnych oczu, które świecą się wszystkim w filme jak martwym rybom... graficy zapomnieli, że jak w oku odbija się światło z okna, to blik będzie miał kształt tego okna właśnie...). Zgadzam się z Gipsim i Tamayą, Clo nie może wręcz wyglądać inaczej...

Ok. Popatrzyłam sobie na siga Yuz. adventchildren.net był zapewne jego źrodłem. Nie wszyscy tam zerkali jeszcze pewnie, więc informuję, że oprócz przeróżnego stuffu jaki się pojawia w związku z oczekiwanym filmem, pojawi się rownież seria OAV... omgwtfbbq... nvm, design postaci wygląda bardzo ciekawie... Ale jak na mój gust, zrobi się pewnie zbyt kolorowo. Mimo to czekam... może dorwę to za jakieś dwa lata...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2005, 10:24:11 pm wysłana przez Goha »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #179 dnia: Lipca 01, 2005, 06:58:32 pm »
Jakiś maciej do mnie na innym forum:
Cytuj
I jeszcze jedno mój drogi Gipsi, gdybym powiedział, że mam FFVII-Advent Children (film) to pewnie też byś napisał "hihihi premiera światowa przełożona na styczeń 2006" Tu byś miał rację, ale ja mam FFVII-AC tylko, że tą zeszłoroczną wersję, która trwa około 40 minut, a twórca chce zmienić zakończenie i wydłużyć ten film, dlatego tak długo czekamy.

w Chu* niektórzy ludzie mają dałna ;]

co do AC to wersja na PSP będzie tego samego dnia co DVD czyli 14 września zarówno w stanach jak i Japonii (USA nawet 13 ze względu na położenie...)

a co do tego o czym mówiła Goha o tej OVA to tytuł tego czegoś będzie nosić "Last Order Final Fantasy VII" i wątpie żebyś czekała na to 2 ata bo przeca to będzie wydane razem z AC w jednym zestawie... więcej o FFVII:AC na main sajcie jak Shirley się kiedyś pokazę i doda mego newsa...
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2005, 06:58:48 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?