Autor Wątek: Final Fantasy: Advent Children  (Przeczytany 39067 razy)

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #140 dnia: Grudnia 16, 2004, 11:55:30 am »
Cytuj
to już nie mam pojęcia czy to będzie dziadyga Seph czy nie...
Ja jak widziałam ten trajler pierwszy raz to mi sie zarys szczęki jakoś z Sephirothem skojarzył z tej innej scenki w płomieniach. Ale też teraz sama nie wiem. Rufusowi jako niegdyś przywódcy Shin-Ry też mogliby wszyscy okazywać takie poważanie.  

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #141 dnia: Grudnia 16, 2004, 01:55:32 pm »
Ja jak oglądałem wcześniejsze trailery to ten goścui w kaptuze mi przypominał Sephirota, ale w tym co Gipsi podawał to jakoś nie....
Rysy twarzy i głos jakośmi nie pasował...............

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #142 dnia: Grudnia 16, 2004, 09:32:24 pm »
Cytuj
to już nie mam pojęcia czy to będzie dziadyga Seph czy nie...
Jeśli o mnie chodzi, to wątpię, żeby to był Seph.... w końcu on miał ostre stany schizofremiczne i wątpię, zby mógł tak spokojnie rozmawiać z Cloudem. Osobiście myślę, ze to będzie Rufus..... albo moż nawet Gast

A tak BTW. Gipson, ja tego trailera znalazłem już dawno, tylko ze w gorszej jakości i z gorszym dźwiękiem...... tak właśniwie to to było nagranie z jkamery na jakimś pokazie w japonii, ale mniejsza z tym
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #143 dnia: Marca 13, 2005, 10:43:54 pm »
nie wiem czy wiecie ale podobno już jutro (czyli poniedziałek 14 marca) odbędzie się oficjalna premira w japonii Final Fantasy Advent Children...

ale nie jestem stu procentowo pewny... czyli zaniedługo tłumaczenie... suby... i film na naszym kompie...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #144 dnia: Marca 13, 2005, 10:46:41 pm »
jupijupijupijupijupi widać świat próbuje mi umilic chorobe :D tylko inna sprawa jak szybko sie pojawi w dobrej jakości bo zgrywa z kina to sobie moga wsadzić miedzy cztery litery

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #145 dnia: Marca 13, 2005, 10:50:51 pm »
Po świętach raczej powinien już być... jesli ofkoz data jest oficjalna bo nie jesstem pewien... tak gdzieś to przeczytałem na jakimś z for, ale ofkoz się zdziwiłem bo nie byłem przygotowany że to już tak szybko... w stanach ma wyjść chyba w maju


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #146 dnia: Marca 13, 2005, 10:53:38 pm »
kij tam ze stanami, wersji z hamerykanskim dubbingiem bym niewzial nawet jakby ktos w tej chwili mi zapukal do drzwi i chcial dac :/

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #147 dnia: Marca 14, 2005, 11:07:42 am »
No i lipa w ciul tę wiadomość o dacie 14 marca podał prawdopodobnie serwis 1up i teraz zmienili date wydania na 8.14.2005... czyli że dupka zbita jednak nienależy się opierać na takich cieciach :/ a szkoda bo już się napaliłem...

co do tego Amerykańskiego dubingu, to miałem nadzieje ze może jak wyjdzie na DVD u nich to będą mieli możliwość wyboru między dubingiem amerykańskim a japońskim z napisami to wtedy by nawet subów nie trzeba było przez nie profesjonalne grupy ściągać... no ale ja nie wiem jak to na DVD jest bo w życiu DVD nie kupowałem, a tym bardziej nie wiem jak to w ameryce jest :/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #148 dnia: Marca 14, 2005, 11:21:16 am »
powinno być, jeśli jest w jakimś jezyku dostępny dubbing/lektor/napisy to na DVD wrzucaja z reguły wszytko co sie da, zeby sie na opakowaniu mogli chwalic ile to jest ruznych opcji i dodatkow wiec luz :D a co kupujesz orginała amerykanskiego rozumiem?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #149 dnia: Marca 14, 2005, 11:46:13 am »
No raczej nie bardzo ;)  ale jak widze na moim hubie osiedlowym na DC to tam raczej są DVDRipy z ameryki tak mi się wydaje, więc jakby premiera w stanach była w miare tak szybko jak w japonii to jakoś tak mi się wydaało ze to może szybciej bym położył łabki na nowym Finalu...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #150 dnia: Marca 14, 2005, 02:37:28 pm »
Morchol powiedzial, ze zrypy z kina nie bedzie, czyli jakims cudem ma to w kinie wyjsc O_o? czy po prostu przejezyczenie :P apropos, na eMulu widzialem juz FFAC, ale raczej to nie to. Ciekawe czy w tym roku bedzie w polsce -_-"

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #151 dnia: Marca 14, 2005, 02:40:32 pm »
Ja myślę, że to jednak będzie w tym roku w polsce.... Przypuszczam, ze będzie jakaś globalna premniera europejska...... a jeśli dobrze pójdzie, to zaopatrzę się w orginalnego DVDka, bo ściąganie torrentem, czy emule jest gówno warte (... jakbym wogule mógł to ściągnąć) .... A jeśli chodzi o to co znajdzie się na płytce, to znając życie poz adubingiem angielskim i japońskim będzie pewnie czeski i skandynawski..... no i może nawet polski :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #152 dnia: Marca 20, 2005, 06:55:49 pm »
moze kupisz? kurcze, ja juz mam kase odłożoną i tylko czekam az bedzie. dubbing moze jeszcze niemiecki, napisow polskich... coz, jak w polsce bedzie to i napisy sie znajda. moze nawet siakies dodatki i inne gowna, zapowiedz AAVIIAC 2 i tudzien inne hentaiki  :shifty:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #153 dnia: Marca 20, 2005, 07:09:56 pm »
Hehe. JA se też DVD kupie. Czy to bedzie orginalne to niemoge powiedzieć, ale napewno bedzie.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #154 dnia: Maja 13, 2005, 08:56:44 pm »
Jak odawałem w newsie Jump twierdzi że premiera będzie w tym samym czasie dla stanów i Europy (gdzieś słyszałem że to właśnie będzie tak zwana premiera ogólnoświatowa... heh zapomnieli chyba japońce że jest coś takiego jak Europa... Europa trzeci świat...), a to zaj***sta waidomość bo nie trzeba będzie czekać na to aż ktoś przetłumaczy FFVIIAC tylko od razu będą napisy... no chyba że w stanach będzie wersja tylko z dubingiem amerykańskim to wtedy nie fajnie będzie jak na sieci będę miał dostępne tylko amerykańskie głosiki w Finalu ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #155 dnia: Maja 13, 2005, 11:05:29 pm »
przesadzasz... amerykański podkład wcale nie jest taki zły .... zresztą ważne chyba że wogule obejrzysz film, a nie kto będzie postaciom głos podkładał..... zresztą tak, cy siak między głosami amerykańskimi i japońskimi dużej różnicy nie ma.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #156 dnia: Maja 13, 2005, 11:14:39 pm »
Dla mnie jest... jak słysze głos Vincenta na trailerze to mi pałka staje człowieku ;/ Vine ma takie sej-ju (czy jak tam się pisze to seyijou) że nie ma bata żeby amerykańce zrobili lepszy... a pozatym poprostu się odzwyczaiłem od amerykańskiego dubingu i jak słysze raczej bym się zniesmaczył słuchając tego... ale to kwestia przyzwyczajenia, to tak jak ja bym powiedział dla kogoś kto ogląda wszystko po angielsku że między angielskim a czeskim nie ma różnicy... na pewno by się maciek od angielskiego dubingu obużył...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #157 dnia: Maja 13, 2005, 11:20:38 pm »
nie powiedziałem, ze zrobią mu lepszy głos, tylko porównywalny..... Ale w gruncie rzeczy to tobie akurat nie chodzi tylko o głos jako taki, ale o język dialogów. Nawet jakby amerykańce zrobili milion razy lepszy dubing i tak wolałbyś japoński..... pewnie po prostu z przyzwyczajenia do języka
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #158 dnia: Maja 14, 2005, 12:51:36 am »
Ech, głos Vincenta... Słodszy niż głos jakiegokolwiek bóstwa na tym padole...

Posciągałam sobie trochę grafik. Dużych. Bardzo dużych. http://www.final-fantasy.it/screenshots.html I popatrzyłam postaciom w oczy. W końcu mam wyobrażenie o "oczach Mako", którego wcześniej Nomura zbytnio nie akcentował. A tutaj jak wół: Cloud, Denzel, Kadaaj i reszta, Reno a nawet Cid mają takie same oczy - niebieskie, z zieloną otoczką wokół źrenic. Nie jakieś "świecące", jak to ujęto w grze. Tylko Sephy ma jednolite, lśniące oczy w kolorze chrydroprazu, a Vincent jak zawsze - graniczące pomiędzy purpurą, umbrą, czerwienią a ametystem (sama nie mogę się zdecydowac, kiedy go rysuję).
Na podanej stronie w galerii rzadkich obrazków jest Cloud z typowo dla siebie założonym na ramię Buster'em (i nie mytą od wieków twarzą) - super jakość, tam można sobie dokładnie wszystko obejrzeć.

Wrażenie niesamowite.
I - ciekawostka - Vinnie już w AC używa swojej trójlufówki i zdaje mi się, że to ona będzie się nazywać "Cerberus".
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2005, 12:53:39 am wysłana przez Goha »

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #159 dnia: Maja 14, 2005, 12:52:35 pm »
Ja ju zaczynam robićw gacie :D To becie totaslny wypas.
A co do dubingu to ja też mam nadzieje że go nei będzie. Wole słyszeć orginalne głosy bo są10x lepsze :D Wkońcu orginalne :D:P
Cytuj
końcu mam wyobrażenie o "oczach Mako", którego wcześniej Nomura zbytnio nie akcentował
No mnie zawsze też szastanawiało jaie to oczy a tu możemy sie przyjżeć :D