Autor Wątek: Final Fantasy: Advent Children  (Przeczytany 39066 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #200 dnia: Lipca 11, 2005, 11:28:11 pm »
Wszystkiego dowiemy sie bo obejrzeniu filmu :grin:  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #201 dnia: Lipca 19, 2005, 02:06:43 pm »
ehhh mieszam... mówiłem już ze najpeir mówiono że film trwać będzie 60 minut później ze 90 potem znowu spadło do około 60 a teraz... a teraz mówi się że 97 minut i mam nadzieje że tak zostanie b było by miło, jako że film może być poprostu mega zajebisty

http://www.cdjapan.co.jp/detailview.html?KEY=ACFI-34031


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #202 dnia: Lipca 19, 2005, 02:39:46 pm »
Mogliby zrobić już te 100 minut, 3 minutąich nie zbawią

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #203 dnia: Lipca 19, 2005, 03:22:28 pm »
Cytuj
Mogliby zrobić już te 100 minut, 3 minutąich nie zbawią
a ciebie zbawią? poco nasiłe robic dodatkowe 3 minuty?

łaach jeszcze tyle czasu czekac trzeba... ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #204 dnia: Lipca 19, 2005, 03:47:54 pm »
Zbawić nie zbawią, nic nasiłę, tak tylko napisałem, lepiej krócej i z sensem, bleech i dlaczego jeszcze tyle czasu??

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #205 dnia: Lipca 19, 2005, 03:54:09 pm »
Cytuj
dlaczego jeszcze tyle czasu??

 
Bo premiera dopiero we wrześniu... i mam nadzieje że dłuuuuugo mi się będzie na ten film czekało bo nie rwie mnie nazbyt do budy... mógłby wolno płynąć ten czas oczekiwania ;]

ofkoz 100 minut a 97 minut nie ma żadnej różnicy i pełno filmów zawsze ma po 96 czy 98 filmów... jak im wyszło tyle akurat minut to nie ma co dogrywać bezsensownych scen typu zbliżenie na twarz tylko po to aby była okrągła liczba minut...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #206 dnia: Lipca 19, 2005, 10:29:09 pm »
Ja tam też moge jeszcze spokojnie czekąc. Pierwszy powód powiedział Gipisi, a drugi to tak że teraz mam mało kasy a chce sobie kupić orginalnego dvd :P
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #207 dnia: Sierpnia 10, 2005, 06:43:05 pm »
Jak już pisałem w newsie na stronie głównej możliwe że FFVII:AC ukaże się w polskich kinach... było by elo. ale ja nie o tym bo o tym...

Mam pytanie czy przeszkadzało by komuś jakby został stworzony 2 topic o nazwie "Final Fantasy VII:AC wrażenia po premierze" a ten zostałby przemianowany na "Final Fantasy VII:AC plotki, domysły, fakty" I w tym drugim byśmy już wypowiadali się na temat samego filmu po obejżeniu a ten temat pozostawiło by się zamkniętym lub otwartym i ew. dawało się tutaj różne linki do miejsc z których AC będzie można ściągnąć... bo wydaje mi się troche nie halo pisać w temacie który ma z 15 stron wrażenia z filmu...

Pytam bo ja jestem w chu* pedantyczną osobą i lubie pożądek i dlatego 2 tematy były by dla mnie elo ale większość pewnie to jebi* na dłuższą metę, ale ja na serio jestem napalony na ten film i z chęcią widziałbym osobny temat na gotową już produkcje:

Więc wypoiwadajcie się czy jesteście za tak czy za nie... wystarczy że z 2 osoby mi napiszą że chcą nowy temat to i tak w przyszłości założe ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #208 dnia: Sierpnia 10, 2005, 06:46:40 pm »
pomysł jest dobry jak na moje, bo tak to sie bedzie mieszac, albo wejdzie za miesiac jakis gosc/nowy user przeczyta pierwsze pare postow i stwierdzi "hehehe ale oni są w tyle" ;]

EDIT

łach... sory ze dzis cochwile duble robie ale mi sie net jeba strasznie =/
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2005, 06:49:00 pm wysłana przez Morchol »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #209 dnia: Sierpnia 10, 2005, 07:58:26 pm »
Popieram twoj pomysł, dwa tematy=większa przejrzystość forum

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #210 dnia: Sierpnia 10, 2005, 09:34:15 pm »
taaa... ja też jestem za. po pierwsze będzie bardziej przejrzyście, a po drugie będzie to wifddoczne.... W każdym razie ja bym się bardzo ucieszył, gdybym mógł obejrzeć sobie ad na dużym ekranie.... baaaaardzo
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #211 dnia: Sierpnia 10, 2005, 10:34:06 pm »
Okey czyli spoko przesądzone. W przyszłości założe temat "Final Fantasy VII: Advent Children -po premierze" czy coś takiego.

Tak co do tematu i zakończenia offtopa to oficjalna strona zostałą troche przerobiona -nic specjalnego ale warto odnotować:
http://www.square-enix.co.jp/dvd/ff7ac/

a po za tym zdjęcie limitowanej wersji:


Na tym konwencie który reklamuje na naszej stronie Lord Gumiś będzie można złożyć zamówienie na preorder DVD FFVII:AC -mnie to raczej nie interesuje, bo jak już bedę miał kupić oryginał, to jak się ukaże w Europie to w Londnie powiem bratu żeby mi kupił, samemu mi się kasy nie chce wydawać.

i jeszcze kilka screenów bo podoba mi się ten ostatni... to coś wygląda jak Frozen Flame z Chrono Cross'a ;]
http://www.videogamerx.net/bbs/view.php?id=usernews&no=4029


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #212 dnia: Sierpnia 10, 2005, 11:54:18 pm »
Czemu... Ta muszla "zawsze tam stała" >_<
Stronka zmieniona masakrycznie fajnie...

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #213 dnia: Sierpnia 11, 2005, 11:43:35 am »
Wizja zobaczenia FFAC w kinie cieszy mnie niezmiernie zakładając, że dotrze do mojego zakątka Polski. Natomiast strona porażająca. Długo się otwiera, ale niezły efekt.

Offline Kitano

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #214 dnia: Sierpnia 15, 2005, 02:56:16 am »
Faktycznie robi wrazenie.. choc ten img w tle imo ciut spoilerowy '^^ A muzyczka przygrywajaca imo nie pasuje do klimatu AC "^^ I tapety mogli by w koncu nowe dodac "^^ Hmm.. wiec tak wlasciwie nie robi wrazenia ;-]
AC w kinach? w Polsce? WATPIE.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #215 dnia: Sierpnia 15, 2005, 11:27:23 am »
No macie racje stronka jest masakrycznie zaj***sta... Teeniak ma racje ten obrazek w tle jest spoilerowy co nie zmienia faktu że przed zobaczeniem tego obrazka na mainie byłem napalony na film jak mało co... teraz jestem zajebiście maxymalnie napalony i patrze na te odliczanie godzin na main stronie (to już niecały miesiąc!)...
Ten film będzie kopał dupe jak mało co i będzie 40 razy lepszy niż gra!
Muzyka w tle jest cudowna, mi pasuje troche pod Finala choć jest całkowicie inna niż dotychczas była. Samo oglądanie już "Characters" daje przyjemność ;]

ale tapety rzeczywiśce mogli by już zmienić ;]


EDIT:::::::::
Geeeeez posiaedziałem na stronce przez dłuższy czas i po kilku minutach stało sie coś co mnie maxymalnie wyje*ało... boże ciary mnie przeszły jak mało co.... Ten film be dzie gożej niż zajebisty... mam ciary na całym ciele... koniecznie słuchajcie na cały głos muzy z oficjala przez dłuższu czas.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2005, 11:34:50 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #216 dnia: Sierpnia 15, 2005, 11:52:21 am »
Wow!!!Muzyka naprawdę świetna!!!!Ciekawi mnie czy usłyszymy ją podczas filmu^^.A ten obrazek w tle to ja już dawno widziałam ;P i gdzieś nawet cały mam
http://img352.imageshack.us/img352/6550/5670eq.jpg ciekwaie to wygląda

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #217 dnia: Sierpnia 15, 2005, 11:55:16 am »
czy ja wiem czy taki spoilerowy... to nie musi byc koniecznie kadr z filmu... tak to tylko dali dla zmyly czy cos...

a muza spoko...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2005, 11:55:59 am wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #218 dnia: Sierpnia 15, 2005, 09:47:10 pm »
W sumie to ja też nie wiem czy to taki spojler.... i tak nikt nie zna zarysu fabuły, więc co może zmienić jeden obrazek.... A co do muzyki, to czy mi się wydaje, czy w tym utworze są fragmenty "Infiltrating Shinra Tower" (czy czegoś innego z shinrą związanego)?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kitano

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Final Fantasy: Advent Children
« Odpowiedź #219 dnia: Sierpnia 16, 2005, 02:17:53 am »
Ja tez znam ten img od dawna, nawet na IW prowadzilismy kiedys mala debate czy nie zawiera on w sobie zbyt wielkiego klimatu yaoi i czy w AC przypadkiem nie pojawi sie yaoi [;-D] (dla mnie to bzdura, ale widocznie nie ktorzy mysla inaczej).

Cytuj
Geeeeez posiaedziałem na stronce przez dłuższy czas i po kilku minutach stało sie coś co mnie maxymalnie wyje*ało... boże ciary mnie przeszły jak mało co.... Ten film be dzie gożej niż zajebisty... mam ciary na całym ciele... koniecznie słuchajcie na cały głos muzy z oficjala przez dłuższu czas
Reklama czerwonego kapturka? Hahahahahh.. XD
Skoro i tak nikt na to raczej nie trafi, chociaz opowiedz...