Autor Wątek: Avatar Exchange  (Przeczytany 29911 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #140 dnia: Grudnia 18, 2006, 01:33:28 pm »
Stara prawda sie spełnia ;] Nie będzie z M&A albo jakiś nekro, grim und schwarz to  sie leci z wymiany ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #141 dnia: Grudnia 18, 2006, 01:51:13 pm »
Stara prawda sie spełnia ;] Nie będzie z M&A albo jakiś nekro, grim und schwarz to  sie leci z wymiany ;]
No coz to nikogo wina ze manga jest bardzo spoko... jakbys dal tez jakis rysunek "amerykanski" to tez by pewnie spoko bylo... ale jakis drewniany choinkowy aniol sie raczej srednio na avie sprawdza ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #142 dnia: Grudnia 18, 2006, 02:05:47 pm »
a kij tam, co najwyżej odpadnę z tej edycji (i tak mam parę zastrzeżeń do niej ;]) i się nie będę musiał wkurzać przez to :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #143 dnia: Grudnia 18, 2006, 02:09:44 pm »
Nie drygaj Yuz i Tamaya depcza ci po pierach wiec nie wiadomo kto przegra... zreszta jak a twoj juz sie tak przypatrzy to sie przyzwyczaja do niego. No i na tym jasnym forum prezentowal sie pewnie o wiele lepiej.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #144 dnia: Grudnia 18, 2006, 02:12:07 pm »
Bo on był pierwotnie testowany na jasnym forum ;] trudno ;] poczeka się tydzień
 ;]

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #145 dnia: Grudnia 18, 2006, 02:57:41 pm »
Nawet podoba mi się av Reavera, chyba jeden z lepszych jakie do tej pory zmalował. Av Wizarda też jest dla mnie jednym z fajniejszych (po prostu lubie mangowe heh). Najsłabiej chyba wypadają tutaj Yuzuriha i Tamaya :F Av Musiola nie jest imo taki zły, chociaż chyba nie bardzo pasuje do gorącego temperamentu Dżi łana hehe...:F
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2006, 04:07:48 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #146 dnia: Grudnia 18, 2006, 07:48:31 pm »
Dark_Cloud dla Musiolik - czy to Cloud? Jakieś takie ubranko podobne. Bardzo mi się podoba xD
Musiolik dla G-1 - w pierwszym momencie zastanawiałam się co to jest. Dopiero później się skapnęłam, ze to aniołek. Jak się na niego dlużej popatrzy to nawet fajny
G-1 dla White_Wizard - heh... skąd ja to znam? xF
The_Reaver dla Yuzuriha - jak dla mnie to jest jeden z lepszych avów w tej rundzie
Tamaya dla The_Reaver - niby nic specjalnego, ale nawet mi się podoba (może przez to światełko, nie wiem)
Tantalus dla Zenny - fajny wyraz twarzy ma ta babka, ale wydaje sie być plastikowa
White_Wizard dla Tamaya - nie chcielibyście wiedzieć co sobie pomyślałam, jak zobaczyłam te uszy ;]
Yuzuriha dla Tantalus - bez napisu byłby dużo lepszy. Ogólnie sredniawa
Zenny dla Dark_Cloud - sympatyczny ten Mikołaj, ale jak dla mnie nie nadaje sie na ava

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #147 dnia: Grudnia 18, 2006, 08:27:03 pm »
hm, to clo :F

w sumie mi najmniej podoba sie dzieło Yuz... takie jakies nijakie...

a najfajniejszego ava zrobił W_w :)
Kame Hame Ha

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #148 dnia: Grudnia 19, 2006, 10:22:34 am »
Dark_Cloud - Hm...Taki sobie.
Musiolik - Niezbyt w moim guście
G-1 - Klasyczny jak na święta przystało
Reaver - Słodziutki
Tant - Mieszane uczucia
W-W - Sympatyczny
Yuz - Będę odmiennego zdania niż większość. Jak dla mnie bardzo ładny.
Zenny - Zabawna wersja Mikołaja.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #149 dnia: Grudnia 21, 2006, 07:15:47 pm »
Coś mi się wydaje,że to ja prędzej odpadnę niż ty XD,ta kategoria to dla mnie masakrarobiłam ava na ostatnią chwile i nic nie mogłam znaleśc...jak już znalazłam i chciałam zrobic coś oryginalnego,to wyszło mi to co teraz Tant ma na nieszczęście nosić.Myślę,że najfajniej wypadł to av W_W dla Tamay i oczywiście podoba mi sie av jaki zrobił mi Reaver,oraz dla Musiola XD.

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #150 dnia: Grudnia 21, 2006, 08:21:10 pm »
Coś mi się wydaje,że to ja prędzej odpadnę niż ty XD,ta kategoria to dla mnie masakrarobiłam ava na ostatnią chwile i nic nie mogłam znaleśc...jak już znalazłam i chciałam zrobic coś oryginalnego,to wyszło mi to co teraz

Tak to się dzieje, gdy robi się na ostatnią chwilę (po kiego grzyba daję więc cały tydzień). Żebym tylko nie musiał w ten sam sposób budzić sędziów, bo uznam te 4 głosy za ostateczne.
I'm in Space!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #151 dnia: Grudnia 27, 2006, 10:59:11 am »
Dziś upływa Deadline. Narazie zagłosowało 8 uczestników, ale poczekam na resztę, gdyż pewniaka do odpadnięcia nie ma. narazie o nie odpadnięcie zawzięcie walczy trzech avatarzystów. Czekam do jutra na dodatkowe głosy, a jeśli okaże się remis, odpadnie wtedy ten co zebrał najwięcej trójek.
I'm in Space!

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #152 dnia: Grudnia 28, 2006, 01:23:08 am »
Mam szczerą nadzieję, że odpadnie Musiolik do tej pory jakoś utrzymywał się na powierzchni ale tym avem sobie naskrobał. ;] Musi odpaść i mam nadzieję, że jutro przed pójściem do pracy Reaver poprawi mi humor wynikami heh. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #153 dnia: Grudnia 28, 2006, 01:25:36 am »
Mam szczerą nadzieję, że odpadnie Musiolik do tej pory jakoś utrzymywał się na powierzchni ale tym avem sobie naskrobał. ;] Musi odpaść i mam nadzieję, że jutro przed pójściem do pracy Reaver poprawi mi humor wynikami heh. ;]
spoko, spoko, odpadnę....a jak nie to zrezygnuje bo mi sie już nie chce, trafiają mi się nie najlepsze osoby w kategorii totalnie głupiej dla mnie ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #154 dnia: Grudnia 28, 2006, 01:28:00 am »
Mam szczerą nadzieję, że odpadnie Musiolik do tej pory jakoś utrzymywał się na powierzchni ale tym avem sobie naskrobał. ;] Musi odpaść i mam nadzieję, że jutro przed pójściem do pracy Reaver poprawi mi humor wynikami heh. ;]
spoko, spoko, odpadnę....a jak nie to zrezygnuje bo mi sie już nie chce, trafiają mi się nie najlepsze osoby w kategorii totalnie głupiej dla mnie ;]
Właśnie miałeś okazję, żeby zrobić pasujacy av ale zwaliłeś tym drewnianym czymś. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #155 dnia: Grudnia 28, 2006, 01:29:16 am »
Tylko jak dla mnie jesteś za krótko na SZ i ciężko w cholere było mi znaleźć coś pasującego. Ale trudno, jest jeszcze nadzieja, że Yuz poleci....

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #156 dnia: Grudnia 28, 2006, 10:52:13 am »
Tylko jak dla mnie jesteś za krótko na SZ i ciężko w cholere było mi znaleźć coś pasującego. Ale trudno, jest jeszcze nadzieja, że Yuz poleci....
Niestety poleciałeś ty. Przegrałeś z Tamayą o 1 głos, a Yuz była od Tami 2 głosy dalej. Better luck next time.
I'm in Space!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #157 dnia: Grudnia 28, 2006, 11:00:48 am »
W sumie to nie slusznie, bo jednak avatar Yuzurihy byl o wiele gorszy. A ten od Musiola jak sie juz przyzwyczailo i zmienily sie barwy forum to wygladal nie tak zle, w miare jakos wygladal, co o avie yuzu nie mozna bylo powiedziec. Jaki zioelony wienie na czarnym tle z lipnym paintowym napisem... to on zaslugiwal na przegrana, no ale pewnie zawarzyly ogolne wrazenia nie tylko z tej rundy.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #158 dnia: Grudnia 28, 2006, 12:23:59 pm »
W sumie to nie slusznie, bo jednak avatar Yuzurihy byl o wiele gorszy. A ten od Musiola jak sie juz przyzwyczailo i zmienily sie barwy forum to wygladal nie tak zle, w miare jakos wygladal, co o avie yuzu nie mozna bylo powiedziec. Jaki zioelony wienie na czarnym tle z lipnym paintowym napisem... to on zaslugiwal na przegrana, no ale pewnie zawarzyly ogolne wrazenia nie tylko z tej rundy.
Musiolik wyleciał w demokratycznych wyborach i IMO słusznie. Gówno pływało jakiś czas na powierzchni ale teraz zatonęło na dobre. ;] Ja jako właściciel a raczej nosiciel tego avatara odczuwałem niesamowity ból patrząc na niego, czasem nawet chcąc go sobie zablokować w Firefoxie. ;] Teraz czuję niesamowitą ulgę i moge iść do pracy z usmiechem na twarzy. ;]
A tak na poważnie to to tylko zabawa. <---jakoś dziwnie brzmi to zdanie ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Avatar Exchange
« Odpowiedź #159 dnia: Grudnia 28, 2006, 12:29:51 pm »
nah, trudno, IMO wg mnie też Yuzu powinna odpaść, ale to był głos ludu. (Szefie miałeś racje, że demokracja to chujowy ustrój :P). No nic, powodzenia ;/