Autor Wątek: Metal Gear Solid  (Przeczytany 42597 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 24, 2006, 09:04:22 pm »
Cytuj
Cytuj
Je się tylko tak zapytam. Czy jest wiadomo, kto dokładnie jest synem The Boss ?
Z tego co wiem, to wprost nigdy to powiedziane nie jest, ale wszystko na to wskazuje :) Ale pewnie na drugie ma Sorrowowicz co znaczy Dziwka Sorrowa :lol:. Nie wiem gdzie to było napisane, ale polewa z tego straszna :lol:
Huh ? Er...dobra...ale KTO jest wkońcu jej dzieckiem ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 24, 2006, 10:28:18 pm »
Ocelot

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 24, 2006, 10:29:07 pm »
A jakie są ku temu dowody ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 24, 2006, 10:40:49 pm »
Cytuj
z tym dzieckiem to nie do końca wiem o co ci chodzi. W artach do MGS4 on jest chyba raczej z dzieckiem Olgi (bo Olga miała dziecko i dlatego musiał kontynuować swoją misję dla Patriotów [fałszywego Campbella stregowanego przez Microsoft GW ;) ).
W koncowym filmiku czy jakos pod koniec gry, ta dziewczyna Raidena gadala tak przez Codec ze wyszlo na to ze jest wciazy... No albo cos mi wyobraznia wkreca i pamiec myli.

Dobra jak tak juz zadajecie pytania to i ja zadam...
Kim tak wlasciwie sa patrioci? Moglby mi ktos jakos dokladniej opisac?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 24, 2006, 10:55:47 pm »
Cytuj
A jakie są ku temu dowody ?
O ile wiem to EVA o tym mowi przez radio. Poza tym - wszystko sie zgadza. Wiek. TO ze dziecko Boss zabrali patrioci/filozofowie a Oce zawsze dla nich pracowal.

Cytuj
Kim tak wlasciwie sa patrioci? Moglby mi ktos jakos dokladniej opisac?
Wisemen comitee. Grupa dwunastuy ludzi, ktorzy za plecami wszystkich rzadza Stanami Zjednoczonymi. Solidus, tudziez George Sears, wraz z panem Johnsonem postanawiaja sie na nich zemscic i zabieraja im Arsenal Geara i maja zamiar wysadzic w powietrze Wall Street, ale nic z tego nie wychodzi. Poza tym, mam swoja teorie wedle ktorej patrioci nie sa zywymi ludzmi, a sa GW - sztuczna inteligencja

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:05:26 pm »
A teraz z innej beczki. Dlaczego Big Boss stał się bad guyem ? Chciał się zemścić za The Boss ? Wkurzył się, bo był "wakacyjną przygodą" dla EVY ? Miał okres ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:21:47 pm »
Cytuj
Cytuj
Kim tak wlasciwie sa patrioci? Moglby mi ktos jakos dokladniej opisac?
Wisemen comitee. Grupa dwunastuy ludzi, ktorzy za plecami wszystkich rzadza Stanami Zjednoczonymi. Solidus, tudziez George Sears, wraz z panem Johnsonem postanawiaja sie na nich zemscic i zabieraja im Arsenal Geara i maja zamiar wysadzic w powietrze Wall Street, ale nic z tego nie wychodzi. Poza tym, mam swoja teorie wedle ktorej patrioci nie sa zywymi ludzmi, a sa GW - sztuczna inteligencja
No to to ze rzadza to wlasnie wiem... ale sie zastanawialem kim sa. Bo w grze mowili ze jesli by zyli to mieli by po kilkaset lat, wiec sie zastanawialem czy to nie sa moze wogole istoty po za ziemskie... brzmi mega glupio i to by bylo malo realistyczne, ale nie oszukujmy sie MGS 2 realistyczny nie byl ni hu hu,a na dodatek japonczykom ttakie cos moze sie w glowach zrodzic, a d tego dochodzi jeszcze fakt o fascynacji kojimy mechmi i kosmosem ;]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 24, 2006, 11:22:30 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:52:55 pm »
Cytuj
W koncowym filmiku czy jakos pod koniec gry, ta dziewczyna Raidena gadala tak przez Codec ze wyszlo na to ze jest wciazy... No albo cos mi wyobraznia wkreca i pamiec myli.
Heh, cholera wie, ale w ciązy była też pani Gurlukowicz (Dziwka Gurluka :lol:), co to miała włosy pod pachami (hehe, pamiętam to ;) zróbcie kamerą zbliżenie jak jest "uśpiona". No, zobaczymy jeszcze. Dziewczyna Raidena też cośtam mówiła, ale nie pamiętam czy jeszcze jako emitowana przez GW, czy już jako normalna dziewczyna.

Cytuj
Kim tak wlasciwie sa patrioci? Moglby mi ktos jakos dokladniej opisac?
TO coś na wzór takiej organizacji pozarządowej w USA, której podlega nawet Prezydent. Coś jak taka super-służba specjalna, która niczego się nie lęka, ma mnóstwo kasy i kontroluje całą politykę kreując światopogląd. Wisemen's Committee to IIRC taka rada mędrców która przewodziła Patriotom, ale już wszyscy nie żyją. Czy coś takiego. W każdym bądź razie organizacja która ma mnóśtwo szpionów i agentów (Ocelot od lat młodzieńczych) i władzy tyle, że może sobie wszystkich podporządkować.

Cytuj
Dlaczego Big Boss stał się bad guyem ? Chciał się zemścić za The Boss ? Wkurzył się, bo był "wakacyjną przygodą" dla EVY ? Miał okres ?
Pamiętasz końcówkę trójeczki? Był zawiedzony tym co mu powiedziała The Boss- jej ostatni monolog (sztucznie patetyczny i nieco za bardzo przesadzona sceneria i ten tekst, ale coś w tym było). Podejrzewam, żę po prostu nie podobało mu się to, jak jego się wykorzystuje i innych(stąd nie podał chyba nikomu ręki, ni prezydentowi i szefowi CIA). Salutuje pani Wojewodzie (:F) i obraca się przeciw tym maszynom. Staje się takim buntownikiem...

Cytuj
Bo w grze mowili ze jesli by zyli to mieli by po kilkaset lat, wiec sie zastanawialem czy to nie sa moze wogole istoty po za ziemskie.
Niee, tam było powiedziane że istnieją już kilkadziesiąt lat i że będą istnieli tak długo aż istnieje USA (?) Ech, nie wiem muszę zagrać w MGS2 ale nie można łączyć patriotów z żadnym bytem poza ziemskim. To coś w stylu takiej amerykańskiej masonerii kontrolującej świat która została załozona kilkaset lat temu. U nas też jest coś takiego, nazywa się WSI.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 24, 2006, 11:54:14 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 25, 2006, 12:07:42 am »
Cytuj
Dziewczyna Raidena też cośtam mówiła, ale nie pamiętam czy jeszcze jako emitowana przez GW, czy już jako normalna dziewczyna.
Była jeszcze GW. Pod koniec romowy, jak mówiła pre-Dziwce Raiden, że jest w ciąży jej głos stawał sie coraz to grubszy.
Cytuj
Pamiętasz końcówkę trójeczki? Był zawiedzony tym co mu powiedziała The Boss- jej ostatni monolog (sztucznie patetyczny i nieco za bardzo przesadzona sceneria i ten tekst, ale coś w tym było). Podejrzewam, żę po prostu nie podobało mu się to, jak jego się wykorzystuje i innych(stąd nie podał chyba nikomu ręki, ni prezydentowi i szefowi CIA). Salutuje pani Wojewodzie (:F) i obraca się przeciw tym maszynom. Staje się takim buntownikiem...
Czyli trochę lipa, że Solid go zabił ?
Cytuj
sztucznie patetyczny i nieco za bardzo przesadzona sceneria i ten tekst, ale coś w tym było
Nie...sceneria była BARDZO cliche, ale pomagała bardzo w walce jako miejsce do kamuflażu (snow camo+face - insta-95%). Rozmowa była sztucznie patetyczna, ale wpływała na gracza. Choć chyba nie tak bardzo jak salutowanie Big Bossa nad grobem The Boss połączone ze szlochaniem EVY i "wzruszającą" muzyką. Ale jak wiadomo, każdy main-boss w MGS wygłasza jakąś mowę przed walką. Nie musimy przez to słuchać przemowy tej osoby kiedy leży ledwo żywa. Zazwyczaj walną wtedy krótką gadkę i idą gryźć piach.
Tak wogóle, to doszedłem do wniosku, że w MGS3 jest tyle zabawnych rozmów (gadka o regeneracji baterii i staminie, gadki o Tsuchinoko, kamuflaże, telefony do Para-Medic o złapanych zwierzętach itd.), że niektóre z tych poważnych tracą swój prestiż. Choć moment, kiedy gra pozwala ci na oddanie ostatniego strzału w The Boss jest IMO cudowny.

Pytanie odnośnie MGS i MGS 2 - czy MGS można nazwać też treningiem Raidena ? Mówił nie raz, że przechodził trening (wydarzenia na Shadow Moses) kilka razy.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2006, 12:08:28 am wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 25, 2006, 12:43:29 am »
Cytuj
Czyli trochę lipa, że Solid go zabił ?
Wojewódka była perfekcyjnym żołnierzem, dla której lojalność jest najwyższą ceną i nie wypuściłaby Snake'a żywego, gdyby on nie wypełniby swojej misji. To takie wzruszające ma być i może w jakimśtam stopniu jest. Oddanie żołnierza, dla którego liczy się tylko misja. O tym chyba mówi Boss na początku samym do Snejka, jak ląduje on w dżungli (w masce Raydena :lol:)
Cytuj
Nie...sceneria była BARDZO cliche, ale pomagała bardzo w walce jako miejsce do kamuflażu (snow camo+face - insta-95%). Rozmowa była sztucznie patetyczna, ale wpływała na gracza. Choć chyba nie tak bardzo jak salutowanie Big Bossa nad grobem The Boss połączone ze szlochaniem EVY i "wzruszającą" muzyką. Ale jak wiadomo, każdy main-boss w MGS wygłasza jakąś mowę przed walką. Nie musimy przez to słuchać przemowy tej osoby kiedy leży ledwo żywa. Zazwyczaj walną wtedy krótką gadkę i idą gryźć piach.
No, takie typowo hollywodzkie zagranie :) Kojima lubi robić gry w stylu zachodnim (stąd bohater, zarośnięty macho, raczej nie w stylu bishonena [jak Rayden]). Wszystko jest po zachodniemu. Gdyby to rozegrano w stylu japońskiego filmu, gdzie najważniejsze jest giri, Boss oraz Snake stanęliby naprzeciwko siebie w milczeniu i po chwili sięgnęli za broń.  Wymiana jednego-dwóch zdań tuż w momencie decydującym walki i pach. Krew tryska i napisy końcowe :)
Cytuj
Pytanie odnośnie MGS i MGS 2 - czy MGS można nazwać też treningiem Raidena ? Mówił nie raz, że przechodził trening (wydarzenia na Shadow Moses) kilka razy.
Nie do końca rozumiem. Rayden chyba rpzechodził jakieś virtualne symulacje, ale nie do końca pamiętam. W ogóle namieszali jak cholera. Ja bym chciał w końcu normalną grę, bez robotów, cybernetyki tylko stare dobre m14, dwadzieścia nabojów i tyle :)

Cytuj
Tak wogóle, to doszedłem do wniosku, że w MGS3 jest tyle zabawnych rozmów (gadka o regeneracji baterii i staminie, gadki o Tsuchinoko, kamuflaże, telefony do Para-Medic o złapanych zwierzętach itd.), że niektóre z tych poważnych tracą swój prestiż. Choć moment, kiedy gra pozwala ci na oddanie ostatniego strzału w The Boss jest IMO cudowny.
No, tak jest wszędzie- gadki Otacona o chińskich przysłowiach w dwójce też nieco obniżają patos i dają chwilę oddechu. To juz chyba japońskie zagranie- bo np. w Plutonie, czy Czasie Apokalipsy takiego czegos praktycznie nie ma, a w japońskich anime zawsze jak jest np. romans to ma elementy komediowe i komedia ma elementy romantyczne :) U nich nic nie mozna do końca zdefiniowac jednym słowem.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2006, 12:45:09 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpnia 25, 2006, 12:45:51 am »
nie wiem, moze. w każdym razie Raiden cos tam bąkał, ze przechodził go na VR, ale moze nie o wszystkim musiał wiedziec. kto wie, jak mu przedstawiono misję w Shadow Moses według ThePatriots. moze pominięto niektóre wazne wątki, moze zatajono, ze DARPA Chief i ten drugi zgineli przez wirus fox. pewnie Raiden nawet w połowie albo i wogóle nie miał pojecia co tak naprwde działo sie w Shadow Moses.

tak ciekawostka-
http://www.saber-scorpion.com/lego_mgs3_characters.htm
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpnia 25, 2006, 01:00:13 am »
Cytuj
Cytuj
Pytanie odnośnie MGS i MGS 2 - czy MGS można nazwać też treningiem Raidena ? Mówił nie raz, że przechodził trening (wydarzenia na Shadow Moses) kilka razy.
Nie do końca rozumiem. Rayden chyba rpzechodził jakieś virtualne symulacje, ale nie do końca pamiętam. W ogóle namieszali jak cholera. Ja bym chciał w końcu normalną grę, bez robotów, cybernetyki tylko stare dobre m14, dwadzieścia nabojów i tyle :)
Raiden miał obsesję na punkcie Solida. Idolizował go wręcz. W pewnej części gry (gdzieś w początkowych fazach chyba jak mówią, że Snake stał się zły) wspominał, że przechodził symulowane wydarzenia z Shadow Moses kilka razy i, że Snake nie mógł stać się terrorystą or sth.
Cytuj
Wojewódka była perfekcyjnym żołnierzem, dla której lojalność jest najwyższą ceną i nie wypuściłaby Snake'a żywego, gdyby on nie wypełniby swojej misji. To takie wzruszające ma być i może w jakimśtam stopniu jest. Oddanie żołnierza, dla którego liczy się tylko misja. O tym chyba mówi Boss na początku samym do Snejka, jak ląduje on w dżungli (w masce Raydena )
Ja pisałem o tym, że lipa, że Snake zabił swojego tatusia, bo wtedy Big Boss by rozwalił może George'a W (GW jakby ktoś nie zauważył żartu) i by uniknęli Shadow Moses i Big Shell. A my byśmy nie dostali tak zajebistej serii gier ;/
Cytuj
Krew tryska i napisy końcowe
...właśnie zobaczyłem płonącą kwaterę gł. Konami i tłum fanów z pochodniami.
Cytuj
Ja bym chciał w końcu normalną grę, bez robotów, cybernetyki tylko stare dobre m14, dwadzieścia nabojów i tyle
Nie no...co to za Metal Gear bez Metal Gear'a ? Choć cybernetykę by sobie darowali. Tzn. Grey Fox z MGS był zajebisty, ale reszta to już fan-service i cień starego Ninjy.
Cytuj
tak ciekawostka-
http://www.saber-scorpion.com/lego_mgs3_characters.htm
Figurki zajebiste. Widziałem już takie z MGS 2. Nie zgadzam się ofkoz z oceną The Sorrow, który był moim ulubionym Cobrą. Byłby exequo z The End, gdyby nie sztuczna szczęka, która staruszkowi wyskakuje przez śmiercią ;/
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2006, 01:01:05 am wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpnia 25, 2006, 01:12:23 am »
Cytuj
Raiden miał obsesję na punkcie Solida. Idolizował go wręcz. W pewnej części gry (gdzieś w początkowych fazach chyba jak mówią, że Snake stał się zły) wspominał, że przechodził symulowane wydarzenia z Shadow Moses kilka razy i, że Snake nie mógł stać się terrorystą or sth.
No tak, odgrywał być może rolę Snejka z MGS. Możliwe, że wcielał się w jego rolę i wykonywał wszystko tak jak on.

Cytuj
Ja pisałem o tym, że lipa, że Snake zabił swojego tatusia, bo wtedy Big Boss by rozwalił może George'a W (GW jakby ktoś nie zauważył żartu) i by uniknęli Shadow Moses i Big Shell. A my byśmy nie dostali tak zajebistej serii gier ;/
Wziąłem "Solid" za "Snake" i myślałem że mówisz o Nagim wężu a nie o Stałym węzu... Czy tylko ja mam jakieś skojarzenia :F


Cytuj
Nie no...co to za Metal Gear bez Metal Gear'a ? Choć cybernetykę by sobie darowali. Tzn. Grey Fox z MGS był zajebisty, ale reszta to już fan-service i cień starego Ninjy.
Ech, no wiesz. Nie wiem, ja tam jestem zwolennikiem realizmu i to najgorszy element moim zdaniem w całej serii- ta cała sci-fi. No, ale mechy to nieodłączna część japońskiej kultury :)

 

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpnia 25, 2006, 01:22:11 am »
Cytuj
Cytuj
Nie no...co to za Metal Gear bez Metal Gear'a ? Choć cybernetykę by sobie darowali. Tzn. Grey Fox z MGS był zajebisty, ale reszta to już fan-service i cień starego Ninjy.
Ech, no wiesz. Nie wiem, ja tam jestem zwolennikiem realizmu i to najgorszy element moim zdaniem w całej serii- ta cała sci-fi. No, ale mechy to nieodłączna część japońskiej kultury :)
Ale, mimo to, widać, że bardzo lubisz tą serię ;]
Zresztą lipna by była sytuacja, kiedy wielki zły chce wygłosić monolog, a ty pakujesz mu kulkę między oczy. Ofkoz fajnie by było jakbyś walczył z dziesiątkami Abramsów i Harrierów, ale walka z mechem jest nierozłączną cechą całej serii poczynając od Metal Gear na MSX (na NESie wycieli ten fragment i zastąpili go wysadzeniem komputera).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpnia 25, 2006, 02:01:36 am »
Cytuj
Ale, mimo to, widać, że bardzo lubisz tą serię ;]
Zresztą lipna by była sytuacja, kiedy wielki zły chce wygłosić monolog, a ty pakujesz mu kulkę między oczy. Ofkoz fajnie by było jakbyś walczył z dziesiątkami Abramsów i Harrierów, ale walka z mechem jest nierozłączną cechą całej serii poczynając od Metal Gear na MSX (na NESie wycieli ten fragment i zastąpili go wysadzeniem komputera).
No lubię, bo nie grałem nigdy w taki misz-masz gatunków. Pod względem fabuły jest niczym jakaś dobra i przyjemna w odbiorze powieść science-political-fiction, mnóstwo wątków, ciekawe i rozbudowane postaci (to dla mnie plus w każdej japońskiej grze, bo na zachodzie się o to w ogóle nie dba) poplątanie wątków i zaziębianie się poszczególnych części gier. Gdyby jeszcze dano jej całkowity realizm i skontruowano jakis konflikt polityczny w naszych czasach (jak w przypadku fenomenalnego Operation Flashpoint ) to byłaby to gra wszechczasów :)

A tak btw. Właśnie sobie czytam takie pierdółki i mignęło mi nazwisko Petelickiego. Heh, jak dla mnie ten koleś może odtwarzać Snejka w czwartej części MGS jak będą ekranizować. Nadaje się jak cholera. PAmiętam jeden z wywiadów, w którym redaktor się spytał czy np. takim ołówkiem może go zabić, na co generał mu odparł "Poradziłbym sobie bez ołówka". To jest kozak :D A tak btw. weteran Wietnamu (sic!) i paru innych konfliktów (oczywiście po stronie wiadomo-czyjej :) )
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2006, 02:02:06 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpnia 25, 2006, 11:20:02 am »
Cytuj
a pisałem o tym, że lipa, że Snake zabił swojego tatusia, bo wtedy Big Boss by rozwalił może George'a W (GW jakby ktoś nie zauważył żartu) i by uniknęli Shadow Moses i Big Shell. A my byśmy nie dostali tak zajebistej serii gier ;/
Niezabardzo ;/ DżiDablju o ile kojarze jest tworem Emmy Emerich. Big Shell incident to jest rok bodajze 2009. W 1972 Big Boss mial 55-59 lat okolo, wiec ciezko byloby mu wlaczyc majac setke na karku ;p
Cytuj
nie wiem, moze. w każdym razie Raiden cos tam bąkał, ze przechodził go na VR, ale moze nie o wszystkim musiał wiedziec. kto wie, jak mu przedstawiono misję w Shadow Moses według ThePatriots. moze pominięto niektóre wazne wątki, moze zatajono, ze DARPA Chief i ten drugi zgineli przez wirus fox. pewnie Raiden nawet w połowie albo i wogóle nie miał pojecia co tak naprwde działo sie w Shadow Moses.
Raiden przechodzil w VR Shadow Moses oraz Tanker incident. Najprawdopodobnie obydwa wirtualne teningi byly odpowiednio spreparowane przez ptriotow.
Cytuj
No to to ze rzadza to wlasnie wiem... ale sie zastanawialem kim sa. Bo w grze mowili ze jesli by zyli to mieli by po kilkaset lat, wiec sie zastanawialem czy to nie sa moze wogole istoty po za ziemskie... brzmi mega glupio i to by bylo malo realistyczne, ale nie oszukujmy sie MGS 2 realistyczny nie byl ni hu hu,a na dodatek japonczykom ttakie cos moze sie w glowach zrodzic, a d tego dochodzi jeszcze fakt o fascynacji kojimy mechmi i kosmosem ;]
Nie do konca tak bylo. Otacon po przeszukaniu danych zawartych w GW stwierdza ze z Wisemen Comitee wszyscy nie zyja od okolo 100 lat. Prawdopodobnie sa to po prostu dane pierwszych filozofow, z tymze to tez chyba sie nie zgadza, tymbardziej, ze Philosophers powstali po ktorej z wojen swiatowych. Co do kosmitow w roli patriotow - bardziej jednak stawialbym na AI

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpnia 25, 2006, 12:13:02 pm »
Cytuj
Niezabardzo ;/ DżiDablju o ile kojarze jest tworem Emmy Emerich. Big Shell incident to jest rok bodajze 2009. W 1972 Big Boss mial 55-59 lat okolo, wiec ciezko byloby mu wlaczyc majac setke na karku ;p
Aż tyle? MGS3 rozgrywa się w ztego co pamiętam 1964 (po kryzysie kubańskim) i Snejk nie mógł mieć 50-tki w tamtej operacji. Tymbardziej ciężko byłoby mu być oficerem operacyjnym w wieku 50-tki, w wieku którym przewaznie zajmuje się stanowiska dowódodzenia albo w ogóle się nie pracuje :) [chcoiaż u nas się z wojska wywala weteranów po powrocie z iraku w wieku dwudziestukilku lat ;) )

Cytuj
Co do kosmitow w roli patriotow - bardziej jednak stawialbym na AI
Brrr.. Od czasu Fahrenheita boje się, gdy w grach występuje AI. Zabije się, gdy w czwartej części Snejka jednym z bossów będzie cybernetyczny potwór którego ciało składa się z zer i jedynek tylko ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2006, 12:14:12 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2006, 12:18:54 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpnia 25, 2006, 12:30:21 pm »
Cytuj
Cytuj
a pisałem o tym, że lipa, że Snake zabił swojego tatusia, bo wtedy Big Boss by rozwalił może George'a W (GW jakby ktoś nie zauważył żartu) i by uniknęli Shadow Moses i Big Shell. A my byśmy nie dostali tak zajebistej serii gier ;/
Niezabardzo ;/ DżiDablju o ile kojarze jest tworem Emmy Emerich. Big Shell incident to jest rok bodajze 2009. W 1972 Big Boss mial 55-59 lat okolo, wiec ciezko byloby mu wlaczyc majac setke na karku ;p
Owszem, ale napewno nie jest ci obca teoria (niepamiętam nazwy) gdzie nawet minimalny wpływ na przeszłość może mieć gigantyczne skutki w przyszłości ? Jakby Big Boss nie został zabity przez Solid Snake'a to cholera wie co by się stało. Zresztą może i by był po 50-tce. Co z tego, skoro The End miał ponad 100 lat i dalej oddychał ?

Nie no...te Metal Geary naprawde paskudnie wygladają. Połączenie REX'a i Ray'a to chyba zły pomysł...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2006, 12:31:31 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Metal Gear Solid
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpnia 25, 2006, 12:32:13 pm »
Ciekawe czy to renderowane animacje, czy gra tak wygląda w real time, jeśli tak to możliwości PS3 są ogromne.

Araby kontra opancerzone mechy...ciekawe czy to ma jakieś podłoże polityczne...