Autor Wątek: Klipy  (Przeczytany 15919 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 25, 2005, 12:20:21 am »
Gorillaz - DARE.... kawałek dobry i klip dobry jak zawsze od goryli.... już się utwierdziłem w tym, że Noodle jest moim ulubionym członkiem tej kapeli...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Klipy
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 25, 2005, 12:29:19 am »
Noodle to ona =p <goopio ci? ;f>

łach... wszystkie klipy Gorillazow mam na dysku, jako chyba jedyne... a genialne teledyski ma jeszcze Fatboy Slim ;] takie np. Joker<z kotkami ;]> czy Don't let the man<to z tym rasistą ;]>

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #42 dnia: Września 01, 2005, 02:38:24 am »
nine inch nails - only

aaa!!! wlaczylem sobie na chwilke telewizje i na 4funie akurat to lecialo.... po prostu genialny teledysk!!! nawet chyba lepszy od tego co to dalem w dalniarskiej muzyce... nawet kiedys mialem cos w tym stylu jak jak w teledysku, ale nigdy bym nie wpadl na pomysl zeby to wykorzystac... muzyka mi sie wogole nie podobala, ale przez teledysk siedzialem i ogladalem... naprawde polecam to obejrzec
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Mr.X

  • Soldier
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
    • http://
Klipy
« Odpowiedź #43 dnia: Września 03, 2005, 09:51:23 pm »
Znowu Gorillaz, znowu "Feel good inc." :grin: Świetny kawałek i świetny teledysk. Nie wiem dlaczego ta lecąca wyspa z wiatrakiem dziwnie kojarzy mi się z FF :F
It's so good to be back!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #44 dnia: Września 11, 2005, 04:01:51 pm »
Yuja Enikka - Kiss
Gizaz genialny PV! To chyba najlepszy PV jaki widizałem, opowiada historie pewnej pary, jak się poznali i jak byli ze sobą... cały PV trwa 8 minut i jest tak jakby Asian mówisem... po co oglądać 2 godzinny dramat japoński jak wystarczy oglądnąć ten 8 minutowy klip a i tak się ma bardzo fajne wrażenia. Koniecznie to oglądnijcie bo jest naprawde świetny. Piosenka to pop oczywiście, ale wali mnie w sumie piosenka bo śledziłem tylko wydarzenia na klipie, nawet po pierwszym azie nie pamiętałęm czy piosenka była fajna czy nie, teraz po kilku oglądnięciach wiem już że piosenka ładna i spokojna, ale przede wszystkim jest świetną kompozycją z klipem. Koniecznie trzeba to zobaczyć.
Zgrałem na YSI -klip ma 16 mb  trwa 8 minut i jest w jakimś formacie że najlepiej go oglądać na Windows Media playerze ale jsetzdecydowanie świetny. Pierwszy raz spotkałem się z tą artystką a już sprawiła że uznaje jej klip za najlepszy jaki widziałem.
-zdecydowanie polecam!-

[Download]

Świetny 8 minutowy film... czego chcieć więcej? ehhh żeby tak anime robili w takie jdługości to bym nawet oglądał więcej serii ;]
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2005, 04:02:38 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Klipy
« Odpowiedź #45 dnia: Września 12, 2005, 04:48:32 pm »
Ich & Ich-Dienen -jak oglądałam klip,praktycznie nie zwracałam uwagi na muzykę....ale pewnie była kiepska..jakieś niemieckie nie wiadmo co...W każdym razie klip jest o buldogu[robiony na lumpa z ławki popijającego piwo] i kotku...damn cute,ale nie do końca. Cute jest tylo kotek,który cały czas próbuje się przypodobać psu [a ten go rzuca po krzakach itp.] Animacja [jeśli wogle t możzna tak nazwać jest średnia,ale kotek jest świetny i klip  ma przesłanie...na końcu buldog rzuca kotkiem i niechcący trafia nim w śmieciarkę [do pojemnika],a samochód odjerzdza z kotkiem. Najpierw buldog,to zlewa,ale po chwili zaczyna biec za samochodem...bo uświadomił sobie,że to był jego jedyny przyjaciel.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #46 dnia: Września 17, 2005, 01:06:16 pm »
My Chemical Romance - The Ghost of You
Kurcze bardzo dobra piosenka i cholernie dobry teledysk... Zajebisty jest efekt jak ta Fala zalewa całą sale i później akcje przechodzi znowu na bitwe o Normandie (or somethin like that, nigdy z histy dobry nie byłęm..) i później te motyw z tym jak koleś drze się na wojnie, jednocześnie tak samo podczas śpiewu na impreziei jednocześnie podczas picia dreenów z kumplami... Kurcze słuchając tej muzy i oglądając klip ciary mnie przechodzą.
Klip schematycznie podobny chyba troche do Green Day jakiejś wolnej piosenki, z tym ze o niebo lepszy... nie wiem czemu ale jako taka małą nie chęć daże Green Day.. sam nie wiem czemu bo muzy złej nie tworzą ale jakoś tak... anyway chciałem tylko napisać że ten klip My Chemical Romance jest milion razy lepszy... powinien lecieć chyba w TV, ja go mam na kompie to jak coś to moge zżucić ale na jakichś Vivach pewnie leci.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Klipy
« Odpowiedź #47 dnia: Września 17, 2005, 01:21:05 pm »
Cytuj
jak coś to moge zżucić ale na jakichś Vivach pewnie leci.
to jak byś Gipsonie mogł... Viv żadnych nieoglądam a MyChemicalRomance jest całkiem całkiem spoko ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #48 dnia: Września 17, 2005, 01:52:17 pm »
łap ;]

http://s20.yousendit.com/d.aspx?id=1AO4NPS...EQ16BW37R48IN47

polecam bo całkiem fajny, a piosenka cholernie dobra, z tym że jakoś klipu lipna bo waży tylko z 35 mb.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Klipy
« Odpowiedź #49 dnia: Września 21, 2005, 04:00:24 pm »
wiziałam klip Gwen Stefani-Cool...piosenka średnia...ale jak ona dobrze wygląda w ciemniejszych włosach! Damn! Czy ona nie widzi jak super wygląda w nie-blond!? Po prostu byłam zachwycona,a porównanie ona naturalna,a ona blond mnie zaskoczyło

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #50 dnia: Października 16, 2005, 03:58:59 pm »
Dir en Grey - Mezohys of Decadence (uncensured)
Gash hardcorowy klip.... Raczej go odradzam chyba że chcecie popatrzeć na babe która poronila w kiblu (pokazana musze do której zcieka krew a potem wpada zarodek) spłokuje wode i leci se po mieście i ciągnie za sobą pempowine.... albo lubicie operacje hirurgiczne (jak dla mnie to była aborcja...) i jeszcze tam rózne rzeczy....
Ogólnie jak zawsze lubiłem zeshizowane i obrzydliwe klipy dega to ten mnie troszku przeraził.... Jak ktoś chce to moge go zgrać na ysi i tu podżucić ale już z grubsza wiecie jak ona wygląda..... Ja jak arazie nie mam ochoty go drugi raz oglądać....
 

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Klipy
« Odpowiedź #51 dnia: Października 18, 2005, 04:01:51 pm »
zainteresowałeś mnie, little i ściągnełam klip...ehmmm...co wrażliwsi mogą wyłączyć z obrzydzenia, bo kawałki mięsa wyglądają realistycznie. Tylko zarodek jest troche nie elo,ale na zbliżeniach wyszedł całkiem nieźle.
Jak pokazali wysypisko śmieci zaczęłam się zastanawiać czy to przypadkiem nie nasze-polskie :F Mimo tego,że klip jest obrzydliwy, to jednak jest dziwnie artystyczny...psychodeliczno-schizowy...
 

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #52 dnia: Października 19, 2005, 06:05:20 pm »
Metallica - ONE
 Swietny teledysk, z wtrąceniami z filmu "Johny Got His Gun"... czytałem książkę, rewelacyjna. Opowieś z perspektywy tego co może czu ofiara wybuchu miny... Teledysk jest naprawdę rewelacyjny
KoRn - Freak On The Leach
 Świetny teledysk, który ja określam jako "historię pewnego pocisku" szczególnie świetny jest motym przy ostatniej solówce, czyli cała droga powrotu kuli do właściciela
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2005, 06:06:27 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #53 dnia: Października 23, 2005, 09:42:10 pm »
Cytuj
zainteresowałeś mnie, little i ściągnełam klip...ehmmm...co wrażliwsi mogą wyłączyć z obrzydzenia, bo kawałki mięsa wyglądają realistycznie. Tylko zarodek jest troche nie elo,ale na zbliżeniach wyszedł całkiem nieźle.
Jak pokazali wysypisko śmieci zaczęłam się zastanawiać czy to przypadkiem nie nasze-polskie :F Mimo tego,że klip jest obrzydliwy, to jednak jest dziwnie artystyczny...psychodeliczno-schizowy...
teraz jak go oglądam to spoko jest :P a do myślenia nawet troszku daje :D tylko za pierwszym razem jak oglądałem to pod koneic juz wymiękałem :P

http://www.megaupload.com/?d=K6P7B55O

To jest link do tego klipu jakby ktoś jeszcze nie oglądał a by chciał ;)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 17, 2005, 04:28:06 pm »
Incubus - Megalomaniac
Druga moja ulubiona piosenka chłopaków, i pierwszy klip jaki widziałęm ich, kumpel mi go polecił bo jak mu dałem Degowego CLEVER SLEAZOID to powiedział że strasznie mu ten klip przypomina Incubusa właśnie, i w sumie ma racje bo można mieć takie skojażenia, przede wszystkim przez sam styl w jakim jest nakręcony klip no i te głowy zwieżąt na ludziach.
Klip całkiem fajny, wporzo jest Hitler latający po niebie z nużkami baletnicy i Bush z którego głowy wychodzi głowa orła i pożera Bushowatą główke ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Klipy
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 15, 2005, 09:37:24 am »
KoRn - Twisted Transistor damn... chyba najlepszy teledysk ever ;] typków z KoRna grają Xzibit, Snoop Dogg i jeszcze jakiś 2 gangstah'ów ;] generalnie jest niezła szydera, a Xzibit "grający" na gitarze wymiata ;] mogli mu chociaz powiedzieć jak sie tego używa bo chyba chłopak niewie jednak ;] ale motywów ogólnie fajnych dużo jest, szczególnie w rozszerzonej 7 minutowej wersji ;] <jak sa chętni to zarzuce zaraz na jakieś MU czy coś ;] a co do muzyki... "nowy KoRn"<word up, twisted transistor> jest wpyte i tyle ;] może zupelnie inny od starego ale mi jakoś bardzo pasuje ;] zreszta skoro i nowy i stary jest IMO zajebisty to oczym tu gadać.. =p

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 15, 2005, 11:42:30 am »
Cytuj
KoRn - Twisted Transistor damn... chyba najlepszy teledysk ever ;] typków z KoRna grają Xzibit, Snoop Dogg i jeszcze jakiś 2 gangstah'ów ;] generalnie jest niezła szydera, a Xzibit "grający" na gitarze wymiata ;] mogli mu chociaz powiedzieć jak sie tego używa bo chyba chłopak niewie jednak ;] ale motywów ogólnie fajnych dużo jest, szczególnie w rozszerzonej 7 minutowej wersji ;] <jak sa chętni to zarzuce zaraz na jakieś MU czy coś ;] a co do muzyki... "nowy KoRn"<word up, twisted transistor> jest wpyte i tyle ;] może zupelnie inny od starego ale mi jakoś bardzo pasuje ;] zreszta skoro i nowy i stary jest IMO zajebisty to oczym tu gadać.. =p
No ofkoz jestem chętny ja ;]
W TV zawsze natrafie tylko na ostatnie 3 sekundy ;/
Aha jeszce jak ktoś ma jakiś link do klipu Soad Hypnotize, ew. jakiegos innego promującego nowy album to też bym nie pogardził.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Klipy
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 15, 2005, 12:34:29 pm »
http://www.megaupload.com/?d=YQDEAB4Y włalla ;] "We are all black... when the lights are off" ;] "-It's pink!! -No man, it's psychodelic" ;] genialna sprawa z tym teledyskiem ;]

pozatym z fajnych co ostatnio w tv przyczaiłem -
Queens of stone age - Burn the witch - wieśniacy sobie gonią wiedźme, dobiegają do cmentarza to ona sie robi zła, wskrzesza szkielety i zjada wieśniaków ;] wszystko w klimatycznej oprawie i z przyjemnym britrockiem/britpopem w tle ;]
Robbie williams - trippin - damn ten teledysk robi dziury w mózgu ;] całkiem przyjemna psychoza ;]  

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 15, 2005, 12:48:40 pm »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 18, 2005, 11:02:08 am »
Dzięki za klipy chłopaki.
Korn calkiem fajny, alegancko sobie to wymyślili ;] "We're all black.. when tle lights are down" ;] Ogólnie to piosenka mi się nie podoba, ale na klip elegancko się patrzało, będe musiał ściągnąć ten rack jako mp3 żeby sprawdzić czy jakoś lepiej się tego słucha bez gadania bo piosenka wogóle mi się nie spodobała...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?