Autor Wątek: Klipy  (Przeczytany 15917 razy)

Offline Srolmops

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 25, 2005, 01:43:02 am »
Prodigy - Smack my bitch up :)

>>anata nara dare ni misete ru watashi nara dare ni misereba ii <<

Offline Nekroskop

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 25, 2005, 12:17:40 pm »
Mój ulubiony klip: Emperor - "The Loss and Curse of Reverence", dla mnie najbardziej klimatyczny metalowy teledysk jaki kiedykolwiek widziałem. Jeśli ktoś ma ochotę można go pobrać TUTAJ.

Ponad to lubię także: Cradle of filth - "Born in a Burial Gown", "Her Ghost in the Fog", Satyricon - "Mother North".
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2005, 11:45:38 am wysłana przez Nekroskop »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Klipy
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 18, 2006, 07:49:35 pm »
GREEN DAY - JESUS OF SUBURBIA-bardziej EMO teledysku dawno nie widziałam...i nawet nie chcę zobaczyć. Predstawili chyba wszystie możliwe odmiany Emo [z sobą na czele] jakie mogę sobie wyobrazić. Zaczyna się od rozwrzeszczanej [raczej brzydkiej] panienki z czerwonymi włosami...też brzydkimi której na pewno bym nie szanowała. Potem jest całkiem sympatyczny [hahaah] koleś z ostro podkrążonymi oczami dewastujący toaletę markerem :F Dalej cała zgraja EMO [różnej maści....jedna dziewczyna byłaby całkiem fajna, bez niezdrowych sińców pod oczami]...nie chcę tego widzieć drugi raz...słyszeć też, bo piosenka kiepściutka.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #63 dnia: Września 09, 2006, 02:01:48 pm »
Taka "ciekawostka ;/" ode mnie.

Jest sobie taka akcja ze jakos za niedlugo do kin wejdzie film produkcji chinsko-polskiej. No i muzycznym tematem przewodnim do filmu zajeła sie Kayah. Co ciekawe zrobiono 2 wersje piosenki, jedną polsko jezyczna, drugą zaś chińsko jezyczna. Mi sie piosenka bardzo podoba, ale najwazniejsze jest to ze Kayah calkiem fajnie zaspiewala po chinsku -ta wersja podoba mi sie bardziej niz polska.

Jak ktos jest ciekawy to tutaj mozna zobaczyc teledysk w obu wersjach:

Polska:
http://clips.interia.pl/index2.html?id=20577

Chińska:
http://clips.interia.pl/index2.html?id=20578

Niestety nie mam innych linków... bede tez musial sobie poszuka mp3 bo piosenka na serio mi sie mocno podoba, lubie takie popowe granie z eleganckim bitem takim bardziej klubowym/chill-outowym/przyszłościowym. Nie mam pojecia jak to okreslic w kazdym razie Kayah od pewnego czasu prezentuje ten wlasnie gatunek.

EDIT:::
Ahahahhahahahahah dopiero teraz ogladlem teledysk do konca bo wtedy tylko sluchalem muzyki w kolko.... ku*wa ten ptak ktory na koncu spada na ziemie miazdzy... ahahaha ale lipna akcja ;] W ch*j mi to wyglada jak jakiś parodiujacy powazne filmy gag z South Parka ;]
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2006, 02:06:43 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #64 dnia: Września 16, 2006, 12:26:22 am »
http://www.youtube.com/watch?v=mLeOiDF99Yo

Cholera, podoba mi się ten teledysk heh... kawałek jest całkiem wporzo, nie słucham dużo takiej muzy, ale to mi się wkręciło strasznie ostatnio...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #65 dnia: Września 16, 2006, 12:32:14 am »
http://www.youtube.com/watch?v=ibEdNCLyirE

ten teledysk rządzi, a nie jakies takie niewiadomo co :P

DZAMP IN MA KA, AJ ŁONA TEJK JU KOŁM :F
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #66 dnia: Września 16, 2006, 12:57:58 am »
Photek - Nitenichiryu
Muzyka beznadziejna i nie wiem jak można tworzyć takie cuś, ale teledysk jest fajny. Chociaż nie widzę tam specjalnych związków z techniką nito, to jednak wygląda przyjemnie, samurajskie klimaty i te sprawy.

The Beloved - Sweet Harmony
Bardzo miła i przyjemna piosenka, a teledysk jest idealnie dopasowany i świetnie się komponuję. Spodoba się męskiej cześci forum ;)

Macarena
Za czasów świetności tego utworu nic nie kumałem z tego klipu, ale zawsze miałem polewę z tych dwóch kolesi - autorów przeboju:) Fajnie się teraz ogląda.

Tarkan - Sikidim
To klip o mnie. Codziennie to przeżywam...

SGRB - Spokój
Oryginalny koncept na zespół, szkoda że nie wypaliło. Teledysk jak i muzyka bardzo fajna w odbiorze.

A co do Weird Ala- To chyba jego najlepsza parodia Oczywiście, zabawne jest raczej dla tych co pamiętają oryginał.

Jakoś więcej nie pamiętam. Oczywiście, chciałem wspomnieć o boskich teledyskach Hoffa, ale to już smogu mnie uprzedził.
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2006, 01:00:58 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #67 dnia: Września 16, 2006, 09:28:22 am »
Cytuj
http://www.youtube.com/watch?v=mLeOiDF99Yo

Cholera, podoba mi się ten teledysk heh... kawałek jest całkiem wporzo, nie słucham dużo takiej muzy, ale to mi się wkręciło strasznie ostatnio...
Fajna piosenka... bardzo nawet.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Klipy
« Odpowiedź #68 dnia: Września 22, 2006, 08:12:26 pm »
Matko~! Nowy klip Beyonce....z tym jakiś tam czarnym przydupasem. Ona wygląda po prostu świetnie! Skrajnie w moim typie. Najfajniej jej w tym białym gorsecie z podpiętymi włosami [jeszcze jak jej drży ręka ^^]. Poza tym śwoetnie wygląda jak tańczy na piachu-jest taki moment jak zostawia za sobą "smugę" piasku-ładne. Zresztą we wszystkich strojach wygląda super poza tym jak jest ulizana [w koński ogon].

Z ładnych pań w teledyska ch to jeszcze Nelly Furtado wypada nieźle.

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #69 dnia: Września 22, 2006, 08:18:49 pm »
Ech, pani Beyonce w tym teledysku przebierała się naprawdę często. Fajnie wyglądała w tej czarnej krótkiej sukience na końcu klipu :)

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Klipy
« Odpowiedź #70 dnia: Września 22, 2006, 11:32:50 pm »
No to ja zrobię przeskok tematyczny ^^' Otóż mnie się podoba klip do FatboySlim - Joker. Jest uroczy. A te koty są przezabawne w tym teledysku. *__*

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #71 dnia: Września 23, 2006, 12:32:37 am »
E tam takie strasznie zabawne to nie jest , ale najlepszy jest DJ ;)
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2006, 12:32:52 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Klipy
« Odpowiedź #72 dnia: Września 26, 2006, 04:12:38 pm »
mi się najbardziej podobały te koty z trawą ...wogóle to jeden z fajniejszych klipów

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #73 dnia: Września 26, 2006, 04:22:51 pm »
Mi się ten teledysk tak bardzo nie spodobał. Nie to, że jest zły czy coś, ale zachwycać to się nim nie będę :|

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Klipy
« Odpowiedź #74 dnia: Września 26, 2006, 06:25:47 pm »
Odnośnie teledysków, to zawsze podobały mi się te z Daft Punk> 1 & 2. Muzyczka też jest niczego sobie ^^ właściwie to pierw spodobały mi się teledyski potem piosenki. Stare ale lubię je nadal.

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #75 dnia: Września 26, 2006, 07:27:32 pm »
Ooo... co do Daft Punk to racja, mają fajne teledyski. Wpadli na niezły pomysł nawet z tymi postaciami ;) Według mnie najfajniejszy och teledysk to "One more time"... i najsławniejszy chyba ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #76 dnia: Września 26, 2006, 10:48:02 pm »
Ja najpierw słyszałem piosenki w radiu , podobała mi się zawsze gitara w aerodynamic , niby nic skomplikowanego a wpada w ucho.
Potem zobaczyłem teledyski to jeszcze bardziej mi się spodobały. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #77 dnia: Listopada 03, 2006, 09:28:13 am »
Moje ulubione teledyski to: Pink Floyd - High Hopes, Depeche Mode - Enjoy the Silence, Royksopp - What Else is There, David Bowie - Little Wonder
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2006, 09:33:24 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Klipy
« Odpowiedź #78 dnia: Listopada 03, 2006, 02:05:53 pm »
Jeden z moich ulubionych teledysków: Aphex Twin - Windowlicker. Sam kawałek taki jakiś niewyraźny, ale teledysk jest dobry i fajnie parodiuje amerykańskie teledyski hiphopowe... Chief Roberts występuje w roli kolesia w białym garniaku hehe..
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2006, 02:07:40 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Klipy
« Odpowiedź #79 dnia: Stycznia 04, 2007, 11:01:29 pm »
buahahaha! Pewnie niektórzy znają panów o dość mocnych głosach śpiewających o smokach, lochach, deszczu płomieni i takich tam patetyczno fantastycznych rzeczach. Dopadłam ich klip i już wiem dlaczego nie puszczają ich w TV-szczyt tandety. Dark, grim metale w pobliskim parku :F

http://www.youtube.com/watch?v=BsVhgcu3wOY