Autor Wątek: Final Fantasy VII HELP!  (Przeczytany 108078 razy)

Offline Envy1337

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #280 dnia: Czerwca 08, 2007, 12:18:28 pm »
Wielkie dzieki za nic ~~

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #281 dnia: Czerwca 08, 2007, 12:22:15 pm »
Pomógłbym, ale nie mam akurat wersje PC przy sobie... przykro mi, szukaj gdzie indziej. Skoro nikt nie odpowiedział, to znaczy, że nikt ci pomóc nie może...

Offline Pokes

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #282 dnia: Czerwca 08, 2007, 06:38:13 pm »
No więc mamy już 8 Czerwca, i niestety nikt mi nie pomógł ;_;. Smogu masz już może pod ręką finala i czy mógłbyś mi przejść moment tego nieszczęsnego lotu ?

Jeżeli nie Smogu, to może kto inny mógłby mi pomóc ?

Mianowicie mam problem z przejściem pewnego filmu, w momencie kiedy Cloud i kompania uciekając płonącym samolotem z Rocket Town. Gra zawiesza się w momencie, kiedy pilot każe się trzymać.
próbowałem już wielu rzeczy, jednak nic nie pomogło. chodzi tylko o to, żeby ktoś oglądnął ten filmik, zapisał grę przy najbliższej sposobności i odesłał mi save'a

Pozdrawiam
Pokes

Offline Envy1337

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #283 dnia: Czerwca 08, 2007, 07:34:16 pm »
Uhm ja moge sprobowac pod warunkiem ze ty mi sprobojesz przejsc przez ta nieszczesna randke....
wyslij mi save'a na : envy1337@gmail.com a ja potem tobie odesle moj save i twoj gotowy ;)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #284 dnia: Czerwca 08, 2007, 09:06:33 pm »
No więc mamy już 8 Czerwca, i niestety nikt mi nie pomógł ;_;. Smogu masz już może pod ręką finala i czy mógłbyś mi przejść moment tego nieszczęsnego lotu ?


moja siódemka odeszła do krainy wiecznych łowów niestety. płyta jest na tyle zjechana, ze jej mi w ogóle nie czyta żaden cd - rom. przepraszam, niestety z technika czasem nie wygrasz ;/ (ma ktoś może niepotrzebny install CD do ff7 pc? ;p)
Kame Hame Ha

Offline krs3

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
  • FInal Fantasy VII ThE BEsT GAmE In ThE WorlD
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #285 dnia: Czerwca 10, 2007, 10:11:05 pm »
Witam to znowu ja i mój problem z lunar harp czy może ktoś by mógł zrobic screen tego miejsca w którym jest wypalone ognisko w kościstym mieście?? i wysłac mi na e-mail: krsik3@gmail.com był bym bardzo wdzięczny Pozdrawiam

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #286 dnia: Czerwca 10, 2007, 10:18:48 pm »
5 sekund w google

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #287 dnia: Czerwca 10, 2007, 10:44:03 pm »
www.shillatime.org/bonevillage0000.jpg
2 minutki na gejmfak ;]

I przypominam że możesz szukać bez używania roboli.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2007, 10:46:42 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #288 dnia: Czerwca 11, 2007, 07:32:51 am »
O.o nie wiedziałam ze można Wielkiego Komara wykopać... Co dzień człowiek dowiaduje się czegoś nowego...

MarvelliX

  • Gość
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #289 dnia: Czerwca 11, 2007, 12:29:11 pm »
ale tylko jak sie go minelo... z tego co widac to wszystrkie wieksze itemy ktore mozna na stale stracic w magiczny sposob pojawiaja sie w tej wiosce

Offline krs3

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
  • FInal Fantasy VII ThE BEsT GAmE In ThE WorlD
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #290 dnia: Czerwca 14, 2007, 01:58:02 pm »
tzn jak bez uzywania roboli??

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #291 dnia: Czerwca 14, 2007, 02:25:43 pm »
W momencie kiedy musisz wybrać miejsce gdzie ustawić robotnika wciskasz kwadrat i wybierasz "Done" a potem jeszcze raz  kwadrat aby ładunek wybuchł i wtedy wybierasz miejsce gdzie kopać np. z tej mapki którą podałem.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Melissana

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #292 dnia: Czerwca 27, 2007, 11:29:33 am »
Ja mam takie pytanie czytalam ze mozna walczyc z ruby weapon na cd 3 na pustyni kolo gold saucer. zaczelam 3 plyte lece tam i nie ma tego weapona. Wie ktos kiedy on sie właściwie pojawia??

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #293 dnia: Czerwca 27, 2007, 12:09:26 pm »
Można na 3CD, na pustyni obok Gold Saucer jest taki jakby czerwony robaczek chodzący, leć Highwindem i uderz w niego i zacznie się walka...ale lepiej się przygotuj do niej :P

Offline Melissana

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #294 dnia: Czerwca 27, 2007, 01:46:53 pm »
To chyba jak sie kawalek pochodzi w northern crater bo na poczatku to lece tam i nie ma zadnych śladów ruby'ego. A wszystkie inne weapony sa.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #295 dnia: Czerwca 27, 2007, 06:33:39 pm »
Przed tą walką "uśmierć" 2 postacie ze swojego składu. Wskrzesisz je od razu jak tylko zacznie się walka...

Offline Melissana

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #296 dnia: Czerwca 28, 2007, 04:34:05 pm »
Ha już wiem czemu się ten ruby nie pojawiał. Pokazuje sie dopiero po pokonaniu ultima weapon:)

Offline krs3

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
  • FInal Fantasy VII ThE BEsT GAmE In ThE WorlD
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #297 dnia: Lipca 05, 2007, 11:53:24 pm »
Witam to znowu ja teram mam inny problem mianowicie po pokonaniu DIAMOND WEAPON pisze aby leciec do krateru a następnie wrucuc do Midgar ale ja niewiem gdzie znajduje sie ten krater Prosze o pomoc

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #298 dnia: Lipca 06, 2007, 12:17:28 am »
Northern Crater, na północnym kontynencie ... nie widzisz tej ogromnej dziury? O_O

Offline krs3

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
  • FInal Fantasy VII ThE BEsT GAmE In ThE WorlD
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #299 dnia: Lipca 06, 2007, 12:24:00 am »
chyba już wiem gdzie to jest dzięki za pomoc