Autor Wątek: Final Fantasy VII HELP!  (Przeczytany 108033 razy)

Offline dhabei

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
instalacja dc1 dc2 dc3
« Odpowiedź #300 dnia: Lipca 06, 2007, 04:59:59 am »
mam pctowa wersje finala i kiedy klikam na exe pisze mi ze mam zainstalowac dc1 dc2 dc 3 jak to zrobic?

Offline DamiTheTurk

  • Soldier
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #301 dnia: Lipca 13, 2007, 07:50:17 pm »
jak dostać great gospel dla Aeris? Dostałam już Mithril od śpiącego w jaskini kolesia, mam wszystkie pozostałe limity, ale jak chce wejsc do domku kowala to nie ma go w domu. I co mam zrobić??

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #302 dnia: Lipca 14, 2007, 09:40:44 am »
mam pctowa wersje finala i kiedy klikam na exe pisze mi ze mam zainstalowac dc1 dc2 dc 3 jak to zrobic?
dc1, dc2, dc3...? nie kapuje w ogóle... jedyne co sie instaluje to z instalacyjnego cd podstawowe dane, nie wykonuj pełnej instalacji, tylko minimalną i wszystko działa. aha, nie odpalaj gry z obrazów, tylko z normalnej cd - w ff8 nie dało sie odpalic gry z obrazu, wiec moze w ff7 tez sie nie da. po prostu zainstaluj, wrzuć 1 cd i juz mozna grac.

jak dostać great gospel dla Aeris? Dostałam już Mithril od śpiącego w jaskini kolesia, mam wszystkie pozostałe limity, ale jak chce wejsc do domku kowala to nie ma go w domu. I co mam zrobić??
a tu niestety nie pomoge, bo sie nigdy w zdobycie tego limitu dla aeris nie bawiłem, bo unzałem, ze to i tak sensu nie ma ;f ale taki fanboj jak Musiol pewnie wie o scho chodzi jakby ;p
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #303 dnia: Lipca 14, 2007, 09:49:36 am »
mam pctowa wersje finala i kiedy klikam na exe pisze mi ze mam zainstalowac dc1 dc2 dc 3 jak to zrobic?
dc1, dc2, dc3...? nie kapuje w ogóle... jedyne co sie instaluje to z instalacyjnego cd podstawowe dane, nie wykonuj pełnej instalacji, tylko minimalną i wszystko działa. aha, nie odpalaj gry z obrazów, tylko z normalnej cd - w ff8 nie dało sie odpalic gry z obrazu, wiec moze w ff7 tez sie nie da. po prostu zainstaluj, wrzuć 1 cd i juz mozna grac.
Bulszit ze sie nie dało trza było tylko zainstalowac z obrazu i wszystko było ok
dc moze cd? moze masz wkładac cd po kolei do kompa zeby zainstalowac , ale z pc ver raczej nikt za duzo ci nie pomoze bo większosc ma psx ver

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #304 dnia: Lipca 14, 2007, 02:46:47 pm »
bullszit? mówisz to komuś, kto posiadał oryginalną wersję ff7 na pc, póki szlag jasny mi jej nie wziął ;(
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #305 dnia: Lipca 14, 2007, 06:19:54 pm »
buliszit był do ff8 :P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #306 dnia: Lipca 14, 2007, 07:10:56 pm »
buliszit był do ff8 :P
to masz jakąś lewą wersję i tyle heh. jak zdobyłem ff8 od wujka torrenta i odpalałem z wirtualnych, to sie gra pluła, ze nie włożyłem cd do napedu. dopiero jak nagrałem na cd i wrzuciłem do cd romu - działało. problem polega na tym, że zarówno ff7 jak i ff8 odczytuje płyty z pierwszego napędu cd. jesli np. masz normalny jako d, a wirtualny jako e - musisz zmienic kolejność, by gra odpaliła z wirtualnego. heh. i tyle
Kame Hame Ha

Offline DamiTheTurk

  • Soldier
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #307 dnia: Lipca 21, 2007, 06:59:01 pm »
o znowu ja! i znowu mam problem! i znowu z limitem :P tylko że dla Cloud'a... Nie moge zdobyc Meteorain (pierwszy limit 3-ciego poziomu)! Wiem że aby go zbobyć trzeba zabić około 80 przeciwników od czasu zdobycia Blade Beam. Najpierw robiłam to za pomocą Bety ale jak zabiłam około 100 to stwierdziłam że może nie można w ten sposób i przerzuciłam się na zwykłe czary... i tak oto wykończyłam drugie 100 przeciwników i nic! Nie wiem czemu tak jest... Wiele razy grałam w FF VII i nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło tylko że po raz pierwszy tak wcześnie trenuję postacie... może znowu jestem za wcześnie w fabule (ciągle jestem między Gongagą a Cosmo Canyon)?? Czekam na wasze podpowiedzi, bo mnie zaraz szlag trafi z tymi limitami :P

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #308 dnia: Lipca 21, 2007, 07:15:57 pm »
Cytuj
Limit 2/2: Climhazzard: 195 kills made to learn Limit 3/1: Meteorain

żródło: www.gamefaqs.com

Offline krs3

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
  • FInal Fantasy VII ThE BEsT GAmE In ThE WorlD
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #309 dnia: Lipca 24, 2007, 01:14:44 pm »
Witam jak zdobyć Omnishlash dla clouda??

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #310 dnia: Lipca 24, 2007, 02:29:55 pm »
Witam jak zdobyć Omnishlash dla clouda??
na Battle Square się go zdobywa w Gold Saucerze. Kupujesz go za 32 000 GP.
( http://squarezone.pl/final_fantasy_vii,limit_break,articles.html )

Offline krs3

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
  • FInal Fantasy VII ThE BEsT GAmE In ThE WorlD
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #311 dnia: Lipca 24, 2007, 09:42:31 pm »
aha a gdzie można wymienić kase na GP?? bo w opisie gry pisze że jakis staruszek stoi po wejsciem do gold saucer ale nigdy go niemoge spotkać

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #312 dnia: Lipca 24, 2007, 10:05:37 pm »
aha a gdzie można wymienić kase na GP?? bo w opisie gry pisze że jakis staruszek stoi po wejsciem do gold saucer ale nigdy go niemoge spotkać
nie staruszek tylko tzw. konik, od którego kupujemy na lewo :P

On stoi w górnej części ekranu, lekko schowany, jednak nie zawsze jest, mi się zdarzał raz na ok. 5 wejść, jak go nie ma, wejdź i wyjdź z budynku Gold Saucer, za którymś razem sie pojawi.

Offline adix9512

  • Soldier
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #313 dnia: Lipca 26, 2007, 09:58:42 am »
Co do kupowania GP w Gold Saucer to nigdy tego gościa nie widziałem, a GP to zdobywałem na Wonder Square.
Tam mi się najbardziej podoba jazda motorem i rozwalanie gości dookoła  :D

Pojeździj sobię trochę i napykasz tych GP, bo to praca i rozrywka czyli super  ;)

Offline ZedeKiaH

  • Soldier
  • Wiadomości: 32
  • vampire in the shadow
    • Zobacz profil
    • Galeria
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #314 dnia: Lipca 27, 2007, 07:04:28 pm »
Mam problem=( Chciałam nagrać spolszczoną wersję FF7. Zrobiłam tak jak pisze na http://midgar.psemu.pl/ff7pl/, czyli użyłam PPF-O-MATIC a potem naprawiłam sektory ECCRegen. Sprawdziłam czy ISO działa na emulatorze, i wszystko było w porządku. Potem nagrałam płytkę przez alcohol120%, profil playstation2, predkosc najnizsza(4kb), użyłam płytki verbatim CD-R ( podobno najlepsza dla takich operacji). Niestety po włożeniu płytki do konsoli PS2, zaczęła ona ,,warczeć" migotał niebieski przycisk,po czym samoczynnie wysunął płytkę. Wczesniej próbowałam nagrywać na gorszej jakosci płytkach,bez spolszczania, i tez działo sie to samo,albo wczytytwało ale pojawiał sie czerwony ekran z wiadomym napisem. Konsola jest przerobiona, jak raz znajomy przyniósł obraz płytki,to działała.tak samo działa mi orginalna NTSC gra, wiec napewno to nie jest problem z przeróbką.

Offline quacz

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #315 dnia: Lipca 31, 2007, 12:18:29 pm »
Apropo konika w GS to potwierdzam, pojawia sie zaraz za savepoitem. Częstotliwość jego występowania na 3 dysku jest znacznie wieksza niż wcześniej wiec nei ma co sie na 2 męczyć.

Mam problem: Jak otworzyć skrzynkę w Kalm tą przy której Cloud mówi ze nie może jej otworzyć?
--- Hodownie Chocobo jest jak naprawianie rometa, Ty sie starasz kombinujesz a tu i tak nic z tego nie wychodzi!!! ---

Offline adix9512

  • Soldier
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #316 dnia: Sierpnia 09, 2007, 05:33:01 pm »
Nie jastem pewien czy o tą skrzynkę chodzi ale chyba chodzi o tą, w której jest broń dla Vincenta.

Tam o ile się nie mylę coś trzeba było zrobić, kluczyk...
   .......nie pamiętam.......   

A patrzyłeś\aś do solucji, ciekawostek etc. ??

Offline quacz

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #317 dnia: Sierpnia 09, 2007, 05:48:56 pm »
No właśnie szukałem ale nie mogę znigdzie znaleźć.
Z za szafką w której coś jest ale Cloud nie dosiega sobie poradziłem trzeba kilka razy naciskać na nią to sam walnie w szafe i to spadnie ale ta skrzynka już mnei wkurzać zaczyna ;]
--- Hodownie Chocobo jest jak naprawianie rometa, Ty sie starasz kombinujesz a tu i tak nic z tego nie wychodzi!!! ---

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #318 dnia: Sierpnia 09, 2007, 07:06:55 pm »
No właśnie szukałem ale nie mogę znigdzie znaleźć.
Z za szafką w której coś jest ale Cloud nie dosiega sobie poradziłem trzeba kilka razy naciskać na nią to sam walnie w szafe i to spadnie ale ta skrzynka już mnei wkurzać zaczyna ;]

tam są chyba rzeczy, które dostajemy od dziadka po pokonaniu Weaponów ;] o ile o te skrzynki chodzi ;p

Offline quacz

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #319 dnia: Sierpnia 09, 2007, 10:11:53 pm »
No ale to nie jest domek dziadka.
Przedstawie wam to bardziej obrazowo. Zaraz za INN w Kalm sa 3 domki, to jest ten domek środkowy w ktorym siedzi dziadek a na pietrze jest skrzynka podchodząc do niej Cloud bredzi Locked. I can`t open.
Pozdrawiam Starych i Nowych Fanów FFVII
--- Hodownie Chocobo jest jak naprawianie rometa, Ty sie starasz kombinujesz a tu i tak nic z tego nie wychodzi!!! ---