Autor Wątek: Final Fantasy VII HELP!  (Przeczytany 108061 razy)

Offline manek

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #240 dnia: Kwietnia 10, 2007, 04:45:35 pm »
oki, działa, dzięx za kosmicznie szybką odp, naprawdę fast!! A jeszcze jedno. Jaki jest kod do Huge Materii tej w rakiecie(2CD), co go trzeba wpukać jak Cid podpowiada? bo nie mogę się z nim dogadać:) jest to zawsze ten sam kod?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #241 dnia: Kwietnia 10, 2007, 08:55:05 pm »
kółko, kwadrat, krzyżyk, krzyżyk tak to leci po kolei chyba

Offline krs3

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
  • FInal Fantasy VII ThE BEsT GAmE In ThE WorlD
    • Zobacz profil
Nie wiem jak zabrać skarb :(
« Odpowiedź #242 dnia: Kwietnia 18, 2007, 12:12:58 pm »
Pisze tutaj bo próbowałem na dziale help ale nie wiem czemu niemoge.Mój problem polega na tym że w FFVII niemoge zabrać skarbów z gniazda ptaków poprostu cały czas spadam co mam nacisnąć żeby zabrać te skarby?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #243 dnia: Kwietnia 18, 2007, 02:57:12 pm »
Tematy polaczylem... Nie mam pojecia czemu nie mogles tuta napisac, ale pewnie chciales zalozyc nowy temat zamiast napisac posta w tym istniejacym juz temacie odnosnie helpa ffvii


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline krs3

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
  • FInal Fantasy VII ThE BEsT GAmE In ThE WorlD
    • Zobacz profil
Jak zebrać skarby??
« Odpowiedź #244 dnia: Kwietnia 18, 2007, 03:11:06 pm »
Mój problem polega na tym że w FFVII niemoge zabrać skarbów z gniazda ptaków poprostu cały czas spadam co mam nacisnąć żeby zabrać te skarby?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #245 dnia: Kwietnia 18, 2007, 06:24:50 pm »
gniazdo ptakow? ke? wiem ze bylo tam gniazdo kondora ale innych jakos nie kojaze

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #246 dnia: Kwietnia 18, 2007, 07:22:18 pm »
Jemu chodzi chyba o to gniazdo przy torach koło Corel reactor. Kiedy jesteśmy tam pierwszy raz można w miejscu gdzie chyba jest dźwignia do zwodzonego mostu przy torach, wejść po ścianie do gniazda. Ja z tym nie miałem żadnych problemów po prostu wszedłem jak po zwykłej drabinie trzymając direct button w górę ^. Ale specjalnych kokosów tam chyba nie było tylko Phoenix Down. Może Musiolik coś wykombinuje bo ja nie kojażę żeby była tam możliwość jakiegoś spadania. Może w złym miejscu próbujesz wejść czy coś.

Chyba że jest jeszcze jakieś inne gniazdo, x] ale jeśli tak to napisz dokładnie w jakiej lokacji.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2007, 07:23:52 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline manek

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #247 dnia: Kwietnia 23, 2007, 04:11:45 pm »
Siemka, mam pytanko! Czy jak się wejdzie do Northern Krater na końcu gry, to można z niego wyjść przed rozwaleniem Sepirota ?? Bo wydaje mi się, że jak już się spadnie w dół, to nie da rady wyjść!!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #248 dnia: Kwietnia 23, 2007, 04:12:40 pm »
Można dopóki nie dojdzie się do powtórnego spotkanie teamu przed walką z JENOVA. Tylko trzeba dosyć długo się wracać.

Offline manek

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #249 dnia: Kwietnia 23, 2007, 04:33:08 pm »
Ejj, strasznie szybka obsługa, spoko, 100% RESPECT!!
a pyt.2: jak zrobić all lucky 7? przecież żeby przeciwnik trafił Cię akurat za tyle, że zostanie 7777hp, to trochę nie możliwe. jest jakiś łatwiejszy sposób?? MUSI BYĆ!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #250 dnia: Kwietnia 23, 2007, 05:04:38 pm »
jest, mieć 9999 hp i założone 2 materie, w walce z Emerald Weaponem, on zastosuje atak Air Tam Storm, on bierze  ilość materii x 1111 hp czyli weźmie 2222 hp i będziesz miał lucky seven

Offline krs3

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
  • FInal Fantasy VII ThE BEsT GAmE In ThE WorlD
    • Zobacz profil
Koścista wioska-Lunar Harp FF VII
« Odpowiedź #251 dnia: Maja 08, 2007, 12:38:20 pm »
Mam problem niemogę znaleśc Lunar Harp na stronie pisze aby: Porozmawiaj z głównym brygadzistą. Powiedz mu, czego maja szukać (oprócz Lunar Harp mogą także poszukać cennych przedmiotów). Potem wskaz pięć miejsc, w których zostaną zamontowane ładunki wybuchowe. Po detonacji musisz wskazać gdzie robotnicy będą kopać. Należy wskazać takie miejsce gdzie wzrok roboli się krzyżuje. Jeśli wykonałeś wszystko prawidłowo rano dostaniesz upragniony przedmiot. i zaznaczam 5 miejśc tylko nie wiem czy to mają być  przypadkowe miejsc czy jakaś kolejność?? ale jak zaznacze te miejsca to to robole zawsze patrzą sie w tą samą strone ich wzrok nigdy sie niekrzyzuje Pomużcie PLS!!!!! CO mam zrobić żeby znaleśc ten Lunar Harp

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Koścista wioska-Lunar Harp FF VII
« Odpowiedź #252 dnia: Maja 08, 2007, 02:21:52 pm »
O rany, pytanie z przeszłości. Ja już stary jestem, pamięć nie ta, ale spróbuję Ci pomóc

po 1 - Lunar Harp możesz naleźć tylko w odpowiednim momencie gry, tzn. jeżeli trafisz tam wcześniej (przed fabułą) i zaczniesz szukać wcześniej to najprawdopodobniej go nie znajdziesz.

2 - jeżeli wszyscy robotnicy patrzą się w w jedną stronę, to ich wzrok w którymś miejscu się skrzyżuje tak więc musisz szukać gdzieś na skraju ekranu, lub - patrz punkt 1

po 3 - od pomocy jest w grach jest dział HELP
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2007, 02:25:14 pm wysłana przez ARD »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Koścista wioska-Lunar Harp FF VII
« Odpowiedź #253 dnia: Maja 08, 2007, 03:52:05 pm »
 po 4 ich wzrok zawsze sie krzyżuje ...

Offline krs3

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
  • FInal Fantasy VII ThE BEsT GAmE In ThE WorlD
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #254 dnia: Maja 08, 2007, 08:26:34 pm »
dalej nic ale napewno jestem zgodnie z fabuą daje 4 roboli ale i tam patrzą zawsze na północ tylko do tej pory raz patrzyli sie w tą samą strone ale jak poszedłem do pudełka aby wziąść przedniom nic tam niebyło więc co mam zrobić pomóżcie

MarvelliX

  • Gość
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #255 dnia: Maja 09, 2007, 01:58:51 am »
jak nic nie bylo to kopales w zlym miejscu przyloz linijke czy cos i wyznacz sobie linie ich wzroku i punkt ich przeciecia i dokladnie tam kop

Offline krs3

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
  • FInal Fantasy VII ThE BEsT GAmE In ThE WorlD
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #256 dnia: Maja 09, 2007, 12:29:15 pm »
Kurde dalej nic bo oni zawsze sie patrzą na północ i ich wzrok sie nie krzyżuje ale powiedzcie mi jeszcze jedno jak ja  mam ich ustawić całkiem gdzieś osobno porozrzucanych czy w jakimś specjalnym ułożeniu jak wy ich ustawialiście??

MarvelliX

  • Gość
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #257 dnia: Maja 09, 2007, 12:52:02 pm »
z logicznego punktu widzenia najlepiej ich rozrzucic po kontach wtedy ci latwiej okreslic punkt skrzyzowania bo jak ich postawisz jeden przy drugim to beda sie gapic w te sama strone <.<

Offline krs3

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
  • FInal Fantasy VII ThE BEsT GAmE In ThE WorlD
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #258 dnia: Maja 09, 2007, 01:46:38 pm »
Hmmm ale w tym problem że oni zawsze sie patrzą na północ w tą samą stronę ale spróbuje jeszcze raz i napisze jak mi poszło bo już nie wiem :P

Offline krs3

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
  • FInal Fantasy VII ThE BEsT GAmE In ThE WorlD
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #259 dnia: Maja 09, 2007, 02:23:11 pm »
No i nic ale przeczytałem na stronie ale nie wiem czy to jest do tego żeby dac normal treasure a nie lunar harp u wtedy podobno odrazu wykopie.Mam jeszcze jeden problem bo na stronce pisze że jak wykopie lunar harp to mogę iśc przez las ale niemając lunar harp weszedłem do lasu i nic sie niedziało to juz nie wiem wogule po co jest lunar harp??