Autor Wątek: Lineage II  (Przeczytany 103342 razy)

MarvelliX

  • Gość
Lineage II
« Odpowiedź #80 dnia: Grudnia 06, 2004, 03:14:16 pm »
Widze że ARDowi udało się ten dział złobić :P

Maver ssspoko że elfke bierześ bo ja miałem ale jakoś nie ssswojo sie czuje gdy wczuwam sie w kobiete :P ja jessstem elfem fighterem ^_^  

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #81 dnia: Grudnia 06, 2004, 03:45:38 pm »
Cytuj
Czy ten serwer na którym gra ARD jest jeszcze dostępny dla wszystkich? Bo jeśli nie to niewiadomo czy opłaci się tam trzaskać. Powód: Niekażdy członek dostanie się do klanu który chciałby krać w L2. Mam alternatywe jednak musiałbym dostać od was pozwolenie (alternatywa: możliwe że załatwie konta całemu klanu na tym polskim serwerze, jednak jeszcze nic niewiem ani o serwerze ani o tejże akcji). Chciałbym aby powstał klan silny, honorowy i taki z którego wszyscy klanowicze będą dumni. Taki jak był w PT a może nawet jeszcze silniejszy. Piszcie co sądzicie. Szczerze mówiąc moge grać obojętnie na jakim serwerze, dostosuje się.
Do broni towarzysze:]

jesli beda konta dla wszystkich to sie zastanowie...jesli pojda wszyscy klanowicze, to ja rowniez sie przeniose...choc nie jestem za bardzo przekonany do typowo polskich serwerow...na Ulitmaro co 3 osoba to polak...to raz...po drugie wole jak paletaja sie jakies BR, FR i inne buraki...zawsze to weselej...po trzecie, slyszalem ze Allesron dopiero raczkuje i ma duze braki w porownaniu z innymi serwami (questy, itemy)...
poza tym licze na to z eniedlugo otworza rejestra i bedzie wszsytko  :spoko:

prosze wiec wszystkich obecnych klanowiczow o wyrazenie swojej opinii...najlepiej jak najszybciej

Cytuj
Jak na razie to każdy chodzi tam gdzie chce i aby można było więcej osób do klanu dołączyć to trzeba go na poziom pierwszy podnieść, a żeby go podnieść to trzeba dużo pieniędzy

aby podniesc klan na lv 1 potrzeba 300 k kasy i 30k SP... ke?...nie chcecie wiedziec co potrzeba na wyzsze lv  ;(  
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2004, 03:50:18 pm wysłana przez ARD »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #82 dnia: Grudnia 06, 2004, 03:52:33 pm »
Ja tam bym wolał zostać na Ultimaro...jest tam całkiem fajnie (poza tym cwelem co mnie wczoraj 2 razy peknął...).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #83 dnia: Grudnia 06, 2004, 05:55:35 pm »
po. 1 Allseron ma jakies 60 graczy. A rekord online na U to 3400 luda :P
ja i tak z pewnych powodowmjuz w L2 nie gram :F
po 2
Cytuj
na Ulitmaro co 3 osoba to polak
po 3 Allseron ma gorszy exp :P
po 4 Ultimaro to obecnie naj naj naj serwer L2 na swiecie (a jest ich okolo 100 przynjamniej)  

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Lineage II
« Odpowiedź #84 dnia: Grudnia 06, 2004, 08:50:29 pm »
Doszły mnie pewne skomplikowane informacje, z których zrozumiałem tyle, że mam do oddania konto na Ultimaro <szybko, bo siostra chce te konto>
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

MarvelliX

  • Gość
Lineage II
« Odpowiedź #85 dnia: Grudnia 06, 2004, 08:57:50 pm »
Siossstra może kożyssstać z twojego bo i tak jak gra jedno to 2 nie może :P chyba że macie 2 kompy :>

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Lineage II
« Odpowiedź #86 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:05:54 pm »
Swojego nie dam ><
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Drops_pl

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #87 dnia: Grudnia 07, 2004, 04:50:56 pm »
aaaa ja jsetem chęny za 2 h mam gre a serwa nie wybrałem jeżeli konto juz ktoś zaklepał to doradzcie mi serwer w którym nie trzeba pathowac i jest durzo polaków . DrOps

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #88 dnia: Grudnia 07, 2004, 05:00:22 pm »
Er...raczej nie zagrasz z nami, chyba, że ktoś ma jeszcze jedno wolne konto, bo rejestracja na serwerze Ultimaro jest zamkniętna...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Drops_pl

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #89 dnia: Grudnia 07, 2004, 05:17:14 pm »
patrz wyżej co pisze Gameplay
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2004, 06:00:54 pm wysłana przez Drops_pl »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #90 dnia: Grudnia 07, 2004, 05:19:11 pm »
na kazdym z serwow trzeba paczowac. Chyba ze mowisz o auto updtae to nie musisz

MarvelliX

  • Gość
Lineage II
« Odpowiedź #91 dnia: Grudnia 07, 2004, 05:57:15 pm »
Podmiana 2 małych plików to bym nawet patchowaniem nie nazwał :P

Niech ktoś dorobi kilka tematów jak w innych działach ;)  

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Lineage II
« Odpowiedź #92 dnia: Grudnia 07, 2004, 06:30:58 pm »
Otóż, każdy serwer wymaga "upgradu", czyli pobrania wszystkich składników z oryginalnego serwera Lineage II, który znajduje się tutaj www.lineage2.com . Następnie dopiero należy użyć patcha, który oferuje serwer na którym chcecie grać. Podsumowując: zawsze należy patchować! Chociarz ARD zrobił, że nie trzeba. tylko ARD jeszcze o tym nie wie, że jak wyjdzie C2 to będzie musiał zrobić pełny upgrade i to 2 razy dłuższy niż początkowy, a my (Ci, którzy upgradowali) będziemy mieli 2 razy mniej problemów :]
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Drops_pl

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #93 dnia: Grudnia 07, 2004, 06:35:44 pm »
gp a masz jeszcze to konto czy pddałeś sostrze :D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2004, 08:59:58 pm wysłana przez Drops_pl »

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #94 dnia: Grudnia 08, 2004, 07:02:40 pm »
moj update trwa juz ponad 24 h i jeszcze sie nie skonczyl ke?...dlaczego to tak dlugo trwa !! normalnie poskrecac sie mozna...co ja 2 dnie bede upa robil O.o...tez mi sie zachcialo
mam nadzieje ze jutro jak wroce z pracy wszystko bedzie dzialalo i bedzie mozna spokojnie pograc...

Offline PtaQ

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • http://diablo.g4ce.pl
Lineage II
« Odpowiedź #95 dnia: Grudnia 08, 2004, 08:40:57 pm »
Jesli zrobisz update po 3 grudnia na Ultimaro nie zagrasz do czasu az server wprowadzi zmiany, ktore niesie za soba nowy update (Chronicle 2). A kiedy to zrobi nikt nie wie. Gre koniecznie trzeba uruchac poprzez l2.exe z katalogu System

Jakies 30 minut temu admin oglaszal ponowne otwarcie rejestracji

P.S. W innym temacie widzialem stwierdzenie "Ultimaro padło" nie wiem czy jest to pisane w kontekscie tego, ze nie dzialal rejestracja czy dlatego ze nie mozna sie dostac na server. Post mial date 7 grudnia wiec wnioskuje ze chodzi o to drugie. Server dziala cały czas, nie mozna sie dostac poniewaz wymaga od wczoraj patha (nie mylic z updatem i bron boze go nie robic). Jesli ktos go nie ma moge wyslac na email.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2004, 11:13:00 pm wysłana przez PtaQ »

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #96 dnia: Grudnia 09, 2004, 12:49:28 am »
Heh no właśnie. Teraz pies pogrzebany. Zrobiłem update:/. Jeszcze niewszystko stracone bo musiałbym odinstalować całą gierke i zainstalować od nowa, jednak szkoda mi tego całego uploada którego ciągałem przez 24h:/. najgorsze jest to że na polskim serwerze (Allseron) niedołączy się już chyba nikt. Powód: Na serwerze Allseron wymagany jest update z Chronicles 1 który gra robiła (do 3 grudnia) automatycznie. Teraz gdy zastąpili update Chronicles 1 kolejną wersją (czyli Chronicles 2)nikt niemoże się dołączyć na tenże serwer z powodu braku uploada Chronicles 1. Znudziło mnie odpalanie L2 przez ostatnie 48h (pograłem całe 2:P). Więc zostawiam sobie nowego uploada gdzieś schomikowanego na HDD, a wżucam starego i jedziemy na Ultimaro. Kto jest za?

P.S. Sory za trucie dupy. Jednak Allseron co do L2 musi jeszcze poproacowac aby był taki jak w Ragna.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #97 dnia: Grudnia 09, 2004, 04:25:55 am »
robie to samo...koncze upa i chowam go na HDD...dzisiaj instaluje gre od nowa i gramy :D

Offline PtaQ

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • http://diablo.g4ce.pl
Lineage II
« Odpowiedź #98 dnia: Grudnia 09, 2004, 02:43:28 pm »
Na forum Ultimaro opisano co robić w przypadku zrobienia updatu po 3 grudnia.
M. in. jest tam link do torrenta z full spathowana Chronicle 1

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #99 dnia: Grudnia 09, 2004, 03:14:21 pm »
No to już niewiem co zrobić:/. Wypowiadać się (mi teraz i ultimaro niedziała a grałem wczoraj przez 40 minut:P)