Autor Wątek: Lineage II  (Przeczytany 106332 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 03, 2004, 09:43:29 pm »
a chcailem przeprosic Hetiewgo za to ze go zwyzywalem ale bylme nieziemsko wkurzony. Sorx Hetek. Ja walcze mieczem i tacza. I mam bone armor i bone spodnie :F

i jesli mi sie uda to teraz obiecany skrin :F
skrin

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Lineage II
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 03, 2004, 10:16:16 pm »
Ja mam brandish i bronze breastplate set, ale mimo wszystko potrzebne mi jest 292k na long spear :/
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

MarvelliX

  • Gość
Lineage II
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 04, 2004, 12:39:19 am »
Cytuj
REGISTRATION CLOSED - FRI. DECEMBER 3, 2004
Posted by CapnMarvel on Fri Dec 03, 2004 10:45 pm

There is no set date when registration will open again, I feel that the server has enough players and also keeping bad players out of the server.
Niessstety albo zmienicie ssserwer albo nikt nowy wiecej nie dojdzie :/
Ja ossobiście sie ssspóźniełem o 10min <_<  

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 04, 2004, 10:01:40 am »
Cytuj
a chcailem przeprosic Hetiewgo za to ze go zwyzywalem ale bylme nieziemsko wkurzony. Sorx Hetek
spox kazdy wie ze jestes wybuchowy..........zwłaszcza Tant :P

ja tam serv moge zmienić bezproblemowo nie wiem jak inni........tylko na jaki?

a i jeszcze jedno........skrin nie działa serdz :P

EDIT: jako ze na Ultimaro rejestracja została zamknięta i nie wiadomo kiedy ją otworza zmieniamy serv.........tutaj macie link to rejestracji, ściągacie pacza, wgrywacie do system i gracie......mam nadzieje ze tutaj zostaniemy dłużej niz na Ultimaro :P...........do zobaczenia w grze :P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2004, 11:46:12 am wysłana przez heti »



Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 04, 2004, 12:00:28 pm »
ehhh no to co ja bede duzo mwoil....narka ludzie mi sie Ultinmaro spodobal i serwa zmienial nie bede. Przykro mi to mwoic, ale narka.
A tak BTW to spotkala mnie nie mila sytuacja dzis. Szedlem sobie pokoxowac na bagna  i po drodze zaatakowalem Goblin Thiefa i jakis koles stal wtedy obok mnie i sie patrzyl. No to ja zabilem goblina szybciutko i wypadla z niego kasa. no to ten !@#$%^&* stanal sobie ta ze ja nie moglem podniesc kasy i on se ja wzial :angry: no to go wzialem i zabilem :P No i przyszedl jego kolega i zazal mnie atakowac. Bral micisoem 3 - 5 HP wiec specjalnym zagrozeniem nie yl ale e jestem bezlitosny to go walnalem ze skilla :F I uciekl. I jak zobaczyl ze jakis wysokolvlowy Ork mnie goni (gracz nie mob) to si do niego dolaczyl i mnie we 2 zadżebali :angry: Teraz jak tylko spotkam gracza o nicku FunkyFR to go bede atakowal

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 04, 2004, 12:03:19 pm »
trudno.....nitk Cie nie zmusza ja wole zacząć od nowa ale grac ze starymi znajomymi :P



Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 04, 2004, 01:03:35 pm »
prosze nie zmieniac srewa!!  trzeba cos wyjasnic...szczegoly podam pozniej...najprawdopodobniej zostajemy na Ultimaro

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 04, 2004, 04:07:25 pm »
nikt nie zmienia serwa bo sobie wsyztsko wyjasnilismy :F

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 04, 2004, 06:26:18 pm »
qrde coś cięzej po tym 14lv z nowymi czarami.....wymagają 1,1 albo 2,1k SP -_- qrde jest jakis mob co daje duzo SP a sie go szybko zabija?:P



Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #69 dnia: Grudnia 04, 2004, 06:39:06 pm »
Cóż...ja muszę dać 4k SP za Sword Mastery lv.4, 2k za Shield Mastery lv.5 i 1,2 na resztę skilli, których nazw nie pamiętam :F Jeśli masz w pobliżu Orc Lieutenant'y to chodź na nie. Może nie zabija się ich szybko ale dają po 40 SP(nie wiem jak z innymi potworami...ja narazie jestem na wyspie).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Lineage II
« Odpowiedź #70 dnia: Grudnia 04, 2004, 07:35:26 pm »
Mam zapasowe konto i haslo, jak ktos chce to niech do mnie na GG napisze, chyba ze Maverick odezwie sie wczesniej.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 04, 2004, 07:41:50 pm »
gz jak mi sie dzis nie chce grac....-_- nie wiem czemu......pewnie dlatego ze mam teraz taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie <pokazuje jakie> (hi Zell) lagggggggggggi.
A tak BTW to sie fajnie zabjalo drzefko dzis :F

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #72 dnia: Grudnia 05, 2004, 12:45:46 am »
ja chwilowo staram sie zrobic questa na Dark Wizard'a (lv 20) ale cos nie idzie...albo zgine, albo mam "kicka" albo co innego...SP mam w granicach 24 k w zapasie wiec czekam na nowe czary...

jutro bed edlugo gral wiec czekam na kontakt od osob ktore chca do klanu

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 05, 2004, 01:53:25 am »
A jaki jest minimalny level ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 05, 2004, 09:03:29 am »
<bije glowa w blat biurka> ® ma ktos nie potrzebne 20k? -_- bo w takim tempie to nigdy nie zarobie na tego Gladiusa -_-. Kurde tera sie trudno koxuje wojownikiem. Bo z tego co widzialem to magiem gra sie duzo latwiej. Ja atakuje tego cholernego horrora, a ARD se od niechcecia rzuca czara i go zabija :F

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #75 dnia: Grudnia 05, 2004, 11:13:31 am »
nie ma wymaganegi minimalnego lv...wszysscy ze SZ sa mile widziani w klanie...

GPM, trzymaj konto dla M@vera....juz dzis z nim gadalem, jutro sie odezwie

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Lineage II
« Odpowiedź #76 dnia: Grudnia 05, 2004, 08:54:53 pm »
ARD, z jakimi skeletonami walczyłeś, żeby dostać promocję na 20 levelu?

<zmień sygnaturę>
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #77 dnia: Grudnia 06, 2004, 04:33:22 am »
ja robilem questa zby dostac promocje i walczylem z czym sie da...szczegoly opisze pozniej bo spiesze sie do pracy :P

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Lineage II
« Odpowiedź #78 dnia: Grudnia 06, 2004, 02:46:09 pm »
Dobra jestem:]. Właśnie update'uje giere i przgotowuje się do pierwszego odpalenia. Tak jak zawsze będe postacią szybką, walczącą na odległość ale niepogardze mieczem oburęcznym (ewentualnie toporem:]). Prawdopodobnie będzie to Elficki fighter (fajnie wygląda i wkońcu to panienka:]) z duuuuuuuuużym łukiem:]. Sasype was gradem strzał:]. Teraz mam pytanie odnośnie serwera.

Czy ten serwer na którym gra ARD jest jeszcze dostępny dla wszystkich? Bo jeśli nie to niewiadomo czy opłaci się tam trzaskać. Powód: Niekażdy członek dostanie się do klanu który chciałby krać w L2. Mam alternatywe jednak musiałbym dostać od was pozwolenie (alternatywa: możliwe że załatwie konta całemu klanu na tym polskim serwerze, jednak jeszcze nic niewiem ani o serwerze ani o tejże akcji). Chciałbym aby powstał klan silny, honorowy i taki z którego wszyscy klanowicze będą dumni. Taki jak był w PT a może nawet jeszcze silniejszy. Piszcie co sądzicie. Szczerze mówiąc moge grać obojętnie na jakim serwerze, dostosuje się.
Do broni towarzysze:]

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Lineage II
« Odpowiedź #79 dnia: Grudnia 06, 2004, 02:58:28 pm »
Jak na razie to każdy chodzi tam gdzie chce i aby można było więcej osób do klanu dołączyć to trzeba go na poziom pierwszy podnieść, a żeby go podnieść to trzeba dużo pieniędzy.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!