Autor Wątek: Mod Zone...  (Przeczytany 66631 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 11, 2004, 09:55:50 pm »
eee mi się nazwa bardzo podoba i lepiej niezmieniać (więc ja propozycji nie daje...) a śmietnik to brzmi tak dziwnie bo np. koleś który założył topicm oże się poczuć urażony... mi sę wydaje że topic Lemaxa nie był taki zły o tym alkocholizmie... czy czymś tam...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 11, 2004, 09:58:00 pm »
debeściak jest narazie "gra dla 7latka", ale wydaje mi sie ze bylo sporo wiecej wybitnych topicow? a tam tylko 4 - cos cieniutko :P

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 12, 2004, 01:33:41 am »
Cytuj
np. koleś który założył topicm oże się poczuć urażony
Eee ale jak taki SSman jedzie po typie gwiadkami to sie nie czuje urażony co? :P
Napisać złom po japońsssku i nikt sie nie pozna :P bo ssspamerzy zazwyczaj mają nissskie wykształcenie językowe ;)  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 12, 2004, 09:38:49 am »
a moze nazwac ten dzial S.P.E.R.M.A - rektywacja
Cytuj
nie podlizuj sie ...
alez moj wspanialomysly mistrzu czyz ja moglbym sie podlizywac do kogos tak wspanialego jak Ty? :P :lol:

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 12, 2004, 05:13:38 pm »
heh...no wiec ciezko jest z jednego tematu wyrwac jednego posta...niby prosta sprawa, 5 sekund i juz...ale bedzie to nijak wygladalo i w temacie w ktorym post byl jak i w temacie do ktorego zostal przeniesoiny...dlatego obecnie przenosimy tylko cale tematy...
Morchol, jak zauwazyles cos fajnego co sie tam nadaje, dawaj linki...zobaczymy, nie ma sprawy

od S.P.E.R.M.'y to sie odbimbaj moj mlody padawanie :P...nie wskrzeszajmy na 4um znowu sil nieczystych :D...raz juz nabroili, po co wiecej...

Cytuj
alez moj wspanialomysly mistrzu czyz ja moglbym sie podlizywac do kogos tak wspanialego jak Ty

mogłbyś :P

Offline Fajfus

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
    • http://
Mod Zone...
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 17, 2004, 08:32:36 pm »
ten temat t chyba o tych modernatorach!
Czemu jakis ARD grozi m i zablokowanie mojego konta?! I czemu innym wolno msie czepiac?! Macie jakoms chorom chierchje na tym waszym forum!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 17, 2004, 08:36:44 pm »
nie wyrobię..... ARD daj mu bana bo z nim nie wytrzymam.... słuchaj gościu... jak ktoś piszę debilne tematy, zakłada sobie idiotyczne konto i jeszcze spamuje dalej niż widzi, to trudno, że się grono moderatorskie do niego nie czepiało... uspokój się to może jakoś unikniesz bana, ale już sobie nagrabiłeś ostro.... przeczytaj regulamin do jasne cholery,a potem możesz sobie pisać...

Offline Fajfus

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
    • http://
Mod Zone...
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 17, 2004, 08:37:46 pm »
GLUPIE FORUM!
I CO TO JEST SPAMER?!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 17, 2004, 08:38:59 pm »
BAKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie mamy żadnej chorej chierarchi... wpadasz na forum i piszesz kilka postów pod rząd... jakbyś czytał regulamin byś wiedział że tak nie wolno.... po drugie ja się ciebie nie czepiam tylko sugeruje żebyś sie pytał gdzie indziej... po trzecie zamknał temat bo temat jest ie potrzebny i możesz się pytać oto czego chcesz w odpowiednim topicu... jeśli każdy by tworzył nowy topic z tym czego chce się zapytać to by tu był syf maxymalny...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 17, 2004, 08:41:22 pm »
Ty jesteś spamerem tępy frajerze... przestań pisać, jeśli nie potrafisz wpierw urzyc mózgu... o ile wogóle masz mózg.... stosuj się do poleceń, a nie nam zaśmiecasz forum ty zwyrolu pojechany

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 17, 2004, 08:41:44 pm »
Kakarotto!!!!!!!!!!!!!!!

przestan pisać nie potrzebne rzeczy wacek przeczytaj ten post

Spamer -ktoś kto pisze nie na temat i nie zna regulaminu i robi żeczy których nie może robić

Offtopic-posty które śa nie na temat i które nie pasujądo odpowiedniego tematu

piszesz niepotrzebne rzeczy... nie pisz pełno postó tylko zastanów sie i napisz wreszcie tego posta w topicu tory ci proponowalem... ale ty najwurazniej nie widzisz tego co ci proponuja ludzie i wolisz pobluzgac na innyh i piszesz posty niepotrzebne... zapytaj sie wreszcie oto co chciales...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 17, 2004, 08:42:03 pm »
Cytuj
BAKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a ja nawet wiem co to znaczy :D <szpaner> to znaczy guupek :P

nie no, jak sie kiedys pod skrabsona podszywalem to tez udwalem ze nie weim co to jest offtopic, spam itp :P ale on chyba tak serio serio O_o

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 17, 2004, 08:43:32 pm »
tak jak sie domyslilem to byl S&S...i tak jak obiecalem ma bana na 7 dni...koniec tematu...oba konta zablokowane

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 17, 2004, 08:47:17 pm »
to nie było śmieszne S&S... to wcale nie było śmieszne... przegiąłeś i zasłużyłeś na nauczkę...

BTW: ten zwyrol nie miał takiego samego IP jak S&S... tylko dwie pierwsze cyfry..... czy to już świadczy o tym, że to ta sama osoba?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Mod Zone...
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 17, 2004, 08:48:58 pm »
A ja od razu mówiłem, żeby kasować i nie patrzeć, nawet za nick (skasować usera).
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 17, 2004, 08:56:17 pm »
Cytuj
A ja od razu mówiłem, żeby kasować i nie patrzeć, nawet za nick (skasować usera).
Po wiem tak.... dla Serge'a oże to było śmieszne... dla obserwujących też, dla mnie nie bardzo... dla mojej mamy która mi każe pożadki świąteczne robić też nie bardzo.... ja tu się produkuje...

Cytuj
A ja od razu mówiłem, żeby kasować i nie patrzeć, nawet za nick (skasować usera).
Dobra ale on założył temat bo chciał grać w Warhamera to go gdzie indziej skierowałem, później zaczął spamować, ale myślałem że ot koleś który pierwszy raz jest na forum... ja też jak tu przyszedłem to byłem poraz pierwszy na forum i niewiedziałem co to spamer i  oftp ale nigdy jakoś tak wyszło że tego nie robiłem... więc chciałem wytłumaczyć... i się produkowałem.... jakby to był ktoś kto jest poraz pierwszy to jeszcze bym się tak nie wkurwi* ale że to był sergeyboy to się wkurwiłe* maxymalnie... już mu isę upiekło z tym przekleństwem w strone innego typa, więc teraz jakby on niedostałbana to ja kończe być tu moderatorem bo nie będe sie spinałna daremno.... i mam nadzieje że ta kara nie zostanie skrócona tak jak to było w moim przypdku...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 17, 2004, 08:59:59 pm »
w panelu admina mozna wszystko sprawdzic...obaj mieli maila sregeboy@tlen.pl....IP bylo inne, ale mail sie zgadzal...po drugie S&S sam przyznal sie w GG w swoim opisie...wroci do nas na wigilie

chcialem przeprosic tutaj Tanta ktoremu najprawdopodobniej rozwalilem sesje w WH...choc wiem ze i tak popiera moja decyzje, to i tak przepraszam  :/

przepraszam rowniez wszystkich ktorzy z niecierpliwoscia czekali na quiz...S&S nie przeprowadzi go przez najblizsze 7 dni...no w kazdym razie nie na tym 4um...

z tego co sie dowiedzialem wiekszosc modow byla za banem...moja reakcja (Gipsiego tez) byla tak aby nie pojawily sie nastepne osoby zakladajace "lewe" konta i pisaly glupoty...Morchol zaczal i fakt bylo to fajne...ale nie chce zeby to si epowtorzylo, bo zasmiecimy forum...S&S, do zobaczenia w Wigilie  :spoko:  

Offline DARK rONIn

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
    • http://
Mod Zone...
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 06, 2005, 09:41:56 am »
W sumie nie bardzo mi to przeszkadza, ale dlaczego pisze w moim profilu "liczba postów:20", a jak wziąłem "pokaż wszystkie posty" to jest ich tam coś ponad 30.
Mało tego, pisze "liczba postów w tym dziale(czy jakoś tak): 17, 50% wszystkich postów". W jaki sposób 17 jest 50% z 20 ? :lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2005, 09:42:55 am wysłana przez DARK rONIn »
I want to see you use your capabilities
Build me an ocean then destroy it with your eyes

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 06, 2005, 10:18:54 am »
simple - posty z offtopica nie licza sie do licznika, ale istnieja dla wszystkich innych funkcji forum :P ja mam z offtopa chyba tysiac postow :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 06, 2005, 11:49:05 am »
Tant napisał:
Cytuj
Mam pytanko drobne... co zrobili Solidus i Gipsi, że jako jedyni userzy oprócz ARDa i FastReda są chronieni przed warningami? TEN LINK służy do dawania ostrzeżenia Gipsi'emu, a jak się to wkliknie to jak widać pokazuje się, że ten bamber jest chroniony... do tego Gipsi insynuuje, że ma większe uprawnienia ode mnie, dziwiąc się, że nie mogę kasować własnych postów w działach, w których nie jestem modem... proponuję zwołać komisję śledczą, która rozwiaże tą tajemniczą sprawę...
wydaje mi się że może mamy inne funkcje.. wiesz coś jak power rangers każdy ma odrobine swoich mocy :P ... jak zauważyłem to ty w dziale Soliduasa otworzyłeś temat który on zamknął i dopisałeś tam posta... ja nie potrafie otworzyć zamkniętego tematu w nieswoim dziale...

teraz mi jeszcze tylko powiedz po co i dlaczegoi mi chciałeś dać warning? :D  widze że ty na forum dużo montujesz i prubójesz różnych sztuczek Tant... mam nadzieje że nie czeka nas przypadkowa czystka forum...

i teraz apel dla pozostałych moderatorów:
Jak już mówił Tant nie ma poco zostawiać tematów zamkniętych w których ktoś prosił o 1 razową pomoc... i ja i Tant taie tematy kasujemy... bo jeśli są zamknięte a nie usunięte to równie dobrze mogą być otwarte bo i tak zajmują miejsce i tak... chodzi mi np. o temat "Special dressphere" czy inne tego typu...
 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?