Autor Wątek: Mod Zone...  (Przeczytany 66629 razy)

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 06, 2004, 06:36:17 pm »
Cytuj
a od Dark M niedaleko już do Fasta... tak mi się wydaje

Fast jejs zajebis** gość i niemówie tego żeby sie podlizać, wkońcu i ja i on jesteśmy tylko ludzmi różni nas tylko spożywany alkohol :P  Hehehehe Fast przyjmij to jako komplement ;)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 16, 2004, 11:49:44 pm »
Ooooo zostałem moderatorem w dziale "Fanfik" nic o tym nie wiedziałem ale szczeże mówiąc to się ciesze bo liczą się tam posty do licznika, tak więc ni liczcie na spamerstwo panowie... mam nadzieje że przez ten dział nie wyjdzie znowu na to że sięczepiam za bardzo :D
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2004, 11:49:59 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 17, 2004, 12:23:34 am »
Cytuj
A co ty taki interesowny jesteś

tak tylko pytam...a jak masz to lepiej dla ciebie...ale i tak niewiele ci to da...juz wiem skad je masz:
Cytuj
Fast jejs zajebis** gość i niemówie tego żeby sie podlizać
:meditate: nie skomentuje tego :meditate:

Cytuj
No wiesz to że używam takich słów wcale niemusi znaczyć że ja sie denerwuje, pozatym jak możesz opisywać moje emocje niewiedząc jakie są naprawde w danej chwili??

no wlasnie opisuje to na podstawie twoich wypowiedzi
Cytuj
The End!!!!!  :angry:
...jak jestes zly, zdenerwowany i chcesz sie wyrzyc to idz na czat, tak sobie rzucaj dupami, gownami i innymi bzdetami...

Cytuj
I jeszcze jedno niechcial bym być modem bo musiał bym współpracować z takimi osibami jak ty

no fakt...co dziennie musialbys zdawac raport co zrobiles, ile czasu spedziles na 4um itp rzeczy...a ja jestem strasznie wymagajacy w tych rzeczach...
dobrze ze ja nie pcham sie do redakcji, bo wtedy musialbys ze mna wspolpracowac...i co bys wtedy zrobil...dupa, gowno??  ke?

Cytuj
Niewiem po co się wywyższasz

jestem Bogiem...uswiadom to sobie... :grin: lol, ja sie wywzszam...nigdy, jak jestem modem, nie wykorzystalem tu swojej pozycji...ja, mod...ty, user...ja mam racje, a ty spadaj...nigdy tak nie bylo i nie bedize...na pewne rzeczty mozna przymknac oko, ale niekiedy trzeba pojsc troche ostrzej...trzeba bylo, nawet Gipsi dostal bana...trzeba bedzie, Fast da mi bana...

Cytuj
myslisz że skoro jestes modem możesz więcej niż ja zwykły szary użytkownik??(fakt faktem możesz więcej).Mógłbym ci wytłumaczyć że niemasz racij ale niema sensu...

moge wiecej niz ty...no i co z tego...moglbys mi to wytlumaczyc, ale ci sie nie chce bo dupa, gowno  :P

Cytuj
er.... nie chce sie wtracac bo uwazam ze powinniscie to zalatwic na gg

moze i tak...ale od tego jest ten temat...  

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 17, 2004, 09:47:56 am »
Cytuj
tak sobie rzucaj dupami, gownami i innymi bzdetami

Cytuj
.i co bys wtedy zrobil...dupa, gowno??


Cytuj
moge wiecej niz ty...no i co z tego...moglbys mi to wytlumaczyc, ale ci sie nie chce bo dupa, gowno

I oto mamy przykład Moda który upomina mnie zwykłego usera za używanie nieodpowiednich słów a sam używa ich dwa razy więcej niż ja <_<  ARD teraz zastanów się czy powinieneś być Modem bo widze że łatwo można cie zdenerwować a wtedy obrzucasz innych słowami którymi niepowinieneś.Naprawde niemusiałeś mnie obrażać...

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 17, 2004, 10:03:03 am »
Cytuj
Naprawde niemusiałeś mnie obrażać...

wcale nie chodzilo mi o to zeby cie obrazic...po prostu parodiowalem twoje zachowanie...bo az strach pomyslec co by bylo gdyby ktos cie nie zdenerwowal, tylko tak pozadnie wk*****wil...ciekawe jak wtedy bys sie odzywal...
jesli cie urazilem, to przepraszam...tamten post nie mial na celu cie obrazic...

Cytuj
I oto mamy przykład Moda który upomina mnie zwykłego usera za używanie nieodpowiednich słów a sam używa ich dwa razy więcej niż ja

ja wcale nie uzywam takis slow....patrz wyzej dlaczego ja napisalem w tamtym poscie

Cytuj
ARD teraz zastanów się czy powinieneś być Modem bo widze że łatwo można cie zdenerwować a wtedy obrzucasz innych słowami którymi niepowinieneś

i tu jestes w bledzie...wyobraz sobie ze jestem czlowiekiem ktorego bardzo trudno zdenerwowac...moze byly ze 2 przypadki (maxymalnie) a jestem tu od prawie roku...predzej mozna o mnie powiedziec ze sie strasznie czepiam (co po niektorzy wiedza ;) )...ale zawsze robie to jak mam powod...
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2004, 11:56:00 am wysłana przez ARD »

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 17, 2004, 11:51:38 am »
Niechce mi się już z Tobą gadać naten temat...zostane przyswojej racij i prosze Cie niestrasz mnie ani nie obrażaj więcej...

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 17, 2004, 11:57:25 am »
Cytuj
Niechce mi się już z Tobą gadać naten temat...zostane przyswojej racij i prosze Cie niestrasz mnie ani nie obrażaj więcej

jak sobie zyczysz...
czy ja cie gdzies straszylem ?? ke?
tym bardziej obrazilem  O_o  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 17, 2004, 12:21:45 pm »
Panowie się wylajtowali? ...nom to gud :)
Wydaje mi się że nie ma już co tego rozgrzebywać poprostu jest tak że przez intenet na Forum/Czacie/GG nie zawsze można zrozumiec intencje kogooś i nie wiadomo w jaki sposób to powiedział... wy na przykład sie teraz poprostu niezrozumieliście oboje nie zauważyliście z "jakim tonem" pisaliście wypowiedzi...
Cloud pisząc te dupy i gówna wcale nie używał wykrzykników więc się nie wydzierał i nie bulwersował się tylko poprostu mówił i używał tych słów... to tak jak gadamy na GG i powiemy do siebie co "ty kur**a gadasz?" nie zawsze musi oznaczać że się bulwersujemy, tylko używamy jako przecinek bądź słowo ukazujące nasze zdumienie...
tak samo Cloud nie był pewien wypowiedzi ARDa który poprostu parodiował wypowiedzi Clouda i pokazywał jak to brzmi.. myśle że sie wylajtujecie po tym jak zakopaliście ten "niy topór wojenny" :)

Dzisiaj robiłem pewne rzeczy w dziale FanFik więc zaszły lekkie zmiany, więc nie dziwcie się jakby coś było gdzie indziej i wielu z was dostawało ode mnie wiadomości na priva i przepraszam za zajęcie czasu i dziękuje od razu osobą które bez zastrzeżen pomogły (np.Tamaya) mam nadzieje że wam pupy niezatruwam za bardzo :)
Jeszcze raz sorka i nie ździwcie się jak będą zmienione nazwy tematów w tamtym dziale bo mam do skonsultowania jeszcze z niektórymi o nazwach ich topiców :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
Mod Zone...
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 17, 2004, 03:41:13 pm »
ja chciałem słowo rzec co do zapotrzebowania na niepotrzebne tematy, bo widzicie forum, a przynajmniej to jedno, można według mnie porównać do żywego organizmu, ogólną budowę zapewnia internet, wygląd potrzebna posty itp., moozgoiem i układem nerwowym  są użytkownicy przenoszą informacje pisząc je, zaś niepotrzebne posty to krew. przenosi tlen do forumowych pluc napełniając ten organizm energią i dopowietrzając mózg. Bez krwii, mózg, czyli poprawdzie każdy z nas, obumarł by. A szkoda by było ^_^  
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 17, 2004, 06:54:40 pm »
Niepotrzebny temat bym nazwał wirusem, niepotrzebne posssty ssskutkami choroby a białe krwinki które to wszysssstko usssuwają to oczywiście Moderatorstwo :P


I zaczynam sie czuc jak w świecie Oziego i Drixa <_<  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 05, 2004, 01:24:29 am »
Dlaczego wizard nei ma kolorowego nicka? :>


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 05, 2004, 01:30:56 am »
Wizard nie ma kolorowego nicka, bo praktycznie nie należy do grupy moderatorów. Przyjrzyj się Gipsi, to zobaczysz, że nie mam grupy "mods", tylko "Warhammer Player" Uprawnienia moderatorskie oczywiście pozostały... a wogule to po co komu kolorowy nick?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 05, 2004, 08:43:00 pm »
Bo sie od plebsu wyróżniasz :P :lol: oczywiście żartowałem :P ale Gipson pewnie tak rozumuje :P
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 10, 2004, 05:43:36 pm »
w związku z tym ze mamy śliczną istotke na naszym forum o nazwie elixr czy inny emil... zauważyłem że troche bezsensowne jest dawanie przez wszystkich modów ostrzeżeń 1 kolesiowi... moim zdaniem ostrzeżenia powinien dawać tylko mod w którego dziale powstał dany temat.... za szybko się nabija przez to licznik


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 10, 2004, 05:51:01 pm »
OSSSUU!!! (kto widział Naruto, ten wie o co chodzi). Pochamuję się i nie będę dawał warnów kolesiom, którzy już je dostali.... no ale ten gostek zasłużył, powiedzcie mi, że nie...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 10, 2004, 08:38:29 pm »
nie zasluyzyl na warna. To powinien byc nie zaden warn a ban z miejsca.  

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 11, 2004, 04:10:34 pm »
bardzo prosze wszystkich Modków o znalezienie w swoich forach "madrych" tematow lub postow i przeniesienie ich do nowego froum "Archiwum Z"...
jak ktos nie bedzie mog tego zrobic/nie bedzie umial/nie bedzie mu sie chcialo prosze tylko o linki do mnie na email/gg/Pm...zrobie to :D

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 11, 2004, 06:36:41 pm »
ja chcialem pogratulowac swietnego pomyslu. ARD jestes genialny :D

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 11, 2004, 07:44:48 pm »
nie podlizuj sie :P...wiem ze jestem genijalny <lol>

co do pomyslu to Gipsi mial podobny...tyle ze chcial zrobic taki topic, a ja zrobilem 4um :D...

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 11, 2004, 09:45:26 pm »
Ja bym proponował zmienić nazwe na Śmietnik albo Złom lub też złobić konkursssa na nazwe :P